زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع اعتراض به سازمان سنجش

نظرسنجی: اگر امسال داوطلب کنکور ارشد بوده اید ، در مورد کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و ای تی و علوم کامپیوتر جز کدام گزینه هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۲/۷۶%
    به کمتر از پنج تست اعتراض کرده ام. ۳۲/۷۶%
۳۸ ۳۲/۷۶%
  • ۴۲/۲۴%
    به پنج تا ده تست اعتراض کرده ام ۴۲/۲۴%
۴۹ ۴۲/۲۴%
  • ۱۸/۱۰%
    به ده تا پانزده تست اعتراض کرده ام. ۱۸/۱۰%
۲۱ ۱۸/۱۰%
  • ۶/۹۰%
    اعتراضی نکرده ام. ۶/۹۰%
۸ ۶/۹۰%
در کل ۱۱۶ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۹۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ
RE: موضوع اعتراض به سازمان سنجش
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
من به تک تک شما قول میدم که تا جایی که امکان داره واسه اصلاح تلاش کنم
بنده به همراه چندی از اساتید و دانشجویان گزارشی در مورد سوالات غلط و دلیل منطقی و علمی آماده کردیم
از طریق یکی از اقوامم توی سیما تونستم واسه ۱۸ فرودین از آقای حسینی بای وقت ملاقات بگیریم تا این موضوع قبل از اعلام نتایج رسانه ای بشه
.
.
.
منتظر خبرهای خوش از رسانه باشید.

امروز ۱۹ فروردین، نتیجۀ ملاقات دیروز چی شد؟
اصلا" ملاقاتی صورت گرفت؟
سلام. اتفاقا من هم به همین نکته امروز داشتم فکر می کردم. اومدم مانشت دیدم شما دوست عزیز یادآوری کردین. واقعا من هم می خوام بدونم واقعا جلسه ای برگزار شده یا نه و اگر برگزار شده نتیجه اش چی شد.ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
اخه شماها چقدر ساده این من همون موقعم که این حرفو یکی از اعضا زد گفتم این کار نشدنیه چون فقط رشته کامپیوتر که نیست کلیدش مشکل داره توی خیلی از رشته ها تعداد غلط ها خیلیم بیشتره مثلا اون روز بچه های مهندسی صنایع رو دیدم خیلی از کلید اولیه شاکی بودن همچین کاری نشدنیه برین بگین اقا رشته کامپیوتر چرا سوالاش این طوریه اون یکیم فردا یه اشنا پیدا میکنه که توی رشته فلان کلید این طوریه شماها چرا این قدر ساده این؟؟تموم شد رفت اگر واقعا کلیدی نهایی در کار باشه تا حالا اماده شده و دارن باهاش اوراقتونو تصحیح میکنن شایدم تا حالا کرده باشن دیگه هر اتفاقی میخواست بیفته افتاد تموم شد رفت پی کارش الان تنها کاری که شما میتونید بکنید اینه که فشار بیارید به سازمان سنجش که کلید نهایی رو منتشر کنه اگر میتونید به خبرگزاری و بقیه جاهایی که خوتون فکر میکنید بتونن کاری کنن بگین برن به سنجش فشار بیارن کلید نهایی رو منتشر کنن برای تمام رشته ها در قبال این هزینه هایی که از مشا سازمان سنجش میگیره این کارا جزو وظایفشه
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham
ارسال: #۹۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخه چرا نباید کلید نهایی اعلام بشه مگه سنجش به خودش شک داره مگه دوست دارن ناحقی بشه این همه دکتر باسواد داریم چرا بازم تکلیف سوالا اینه؟

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham
ارسال: #۹۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  
بنده به همراه چندی از اساتید و دانشجویان گزارشی در مورد سوالات غلط و دلیل منطقی و علمی آماده کردیم
از طریق یکی از اقوامم توی سیما تونستم واسه ۱۸ فرودین از آقای حسینی بای وقت ملاقات بگیریم تا این موضوع قبل از اعلام نتایج رسانه ای بشه
.
.
.

اصلا" ملاقاتی صورت گرفت؟

سلام به همگی
در جواب باید بگم بنده دیگه قرار نبود به مانشت سر بزنم
چون یکی از ادمین های محترم در کمال بی احترامی پستی که داشت به خوبی داخلش بحث میشد رو بستن و این عمل بسیار زشتی بود که من هرگز از این گروپ که ادعای فرهنگ و ادبش میشه انتظار نداشتم
به همین دلیل ترجیح میدم جایی حرف بزنم که به حداقل حقوقم احترام گذاشته بشه
خبرای خیلی مهمی دارم
اما درسته..ملاقاتی صورت نگرفت به دلایل خیلی مبهم
به هر حال اگه دوستان میخوان بدونن نتیجه تلاش بنده چی شد میتونن به من ایمیل بزنن تا اونجا یعنی جایی که میشه حرف زد و کسی سانسور نمیکنه و مثل اقا معلم بالا سرت نمی‌ایسته بحث کنیم
این ایمیل اینجانب:
hesam.vaziri69@gmail
ولی به صورت خیلی خلاصه بگم یکی از دلایلی که دلسرد شدم و خیلی پیگیر نشدم جناب اقای دکتر قدسی که بنابر ادعاهای دانشجویانشون طراح سوالات ساختمان و طراحی بودند فرمودند تنها یکی از سولات مشترک یه ایراد کوچیک داره(یه ایراد کوچیک!!!!!)
و با این وجود یعنی همین که هست میخوای بخواه میخوای نخواه
در ضمن یکی از خبرای خوش خبرای تقریبا موثق در مورد افزایش ظرفیتا به صورت خیلی اساسیه
به هر حال امسال قراره یه حال درست حسابی به دانشجوها بدن دیگه(قاعدتا)
در مورد دانشگاه تهران و شریف که برخی از دوستان فرمودن
در مورد دانشگاه خواجه نصیر هم از یکی از دانشجویان ارشد شنیدم مثل اینکه قراره ظرفیت ای تی رو افزایش بدن
پس خیالتون بابت قبولی راحت تر از پارسال باشهSmile

این نیز بگذرد
۱۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , 8Operation , Mänu , rahhil , Andrew S.Tanenbaum , atti joon , maryam.raz , nina69 , x86 , atenaa
ارسال: #۹۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  
.
.
.

اصلا" ملاقاتی صورت گرفت؟

سلام به همگی
چون یکی از ادمین های محترم در کمال بی احترامی پستی که داشت به خوبی داخلش بحث میشد رو بستن و این عمل بسیار زشتی بود که من هرگز از این گروپ که ادعای فرهنگ و ادبش میشه انتظار نداشتم
خبرای خیلی مهمی دارم
به هر حال اگه دوستان میخوان بدونن نتیجه تلاش بنده چی شد میتونن به من ایمیل بزنن تا اونجا یعنی جایی که میشه حرف زد و کسی سانسور نمیکنه و مثل اقا معلم بالا سرت نمی‌ایسته بحث کنیم
این ایمیل اینجانب:
hesam.vaziri69@gmail
ولی به صورت خیلی خلاصه بگم یکی از دلایلی که دلسرد شدم و خیلی پیگیر نشدم جناب اقای دکتر قدسی که بنابر ادعاهای دانشجویانشون طراح سوالات ساختمان و طراحی بودند فرمودند تنها یکی از سولات مشترک یه ایراد کوچیک داره(یه ایراد کوچیک!!!!!)
در ضمن یکی از خبرای خوش خبرای تقریبا موثق در مورد افزایش ظرفیتا به صورت خیلی اساسیه
در مورد دانشگاه خواجه نصیر هم از یکی از دانشجویان ارشد شنیدم مثل اینکه قراره ظرفیت ای تی رو افزایش بدن

ادمین جان چرا این دست اون دست میکنی؟
خب این پست رو هم مسدود کن ، کامنتای منم حذف کن.
شما که از این کارا زیاد میکنید
فقط قبل از اینکه این پست رو به زباله دان تاریخ رهسپار کنید باید بگم:
شما اگه فضایی رو ایجاد میکنید واسه بحث به هیج عنوان حق ندارید وسط بحث پست رو مسدود کنید مگر اینکه یکی از افرادی که توی بحث شرکت داشته شکایتی از دیگری داشته باشه
پس شما حق ندارید هر موقع عشقتون کشید هر پستی که دلتون خواست رو حذف یا مسدود کنید
این از ادب کاملا به دوره
مثل این میمونه توی دادگاه وفتی متهم داره از خودش دفاع میکنه وسط کار قاضی بش بگه خفه شو .
قاضی همچنی حقی نداره چون متهم حق داره از فرصتی که بش داده شده به صورت کامل استفاده کنه حتی اگه داره حرف ناسزا میزنه

(۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  
.
.
.

اصلا" ملاقاتی صورت گرفت؟

سلام به همگی
خبرای خیلی مهمی دارم
این ایمیل اینجانب:
hesam.vaziri69@gmail

ادمین جان چرا این دست اون دست میکنی؟
خب این پست رو هم مسدود کن ، کامنتای منم حذف کن.
شما که از این کارا زیاد میکنید
فقط قبل از اینکه این پست رو به زباله دان تاریخ رهسپار کنید باید بگم:
شما اگه فضایی رو ایجاد میکنید واسه بحث به هیج عنوان حق ندارید وسط بحث پست رو مسدود کنید مگر اینکه یکی از افرادی که توی بحث شرکت داشته شکایتی از دیگری داشته باشه
پس شما حق ندارید هر موقع عشقتون کشید هر پستی که دلتون خواست رو حذف یا مسدود کنید
این از ادب کاملا به دوره
مثل این میمونه توی دادگاه وفتی متهم داره از خودش دفاع میکنه وسط کار قاضی بش بگه خفه شو .
قاضی همچنی حقی نداره چون متهم حق داره از فرصتی که بش داده شده به صورت کامل استفاده کنه حتی اگه داره حرف ناسزا میزنه
امیدوارم روزی برسه که از داشتن ابزارها و اختیاراتی که توسط همین مردم به دست میاریم رو بر له همین مردم به کار نبریم
اگه منو ۴ تا دانشجوی دیگه عضو این سایت نمیشدیم شما هیچ موقع ادمین این سایت شناخته نمیشدید
پس اگه ظرفیت داشتن ابزار کنترلی رو ندارین به کار نبرید
این خود سانسوری ما رو به جهان سومی مبدل ساخته ای ادمین عزیز
شما دیگه چرا؟...
موفق و موید باشید
یا حق

این نیز بگذرد
۱۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , mohammad567
ارسال: #۹۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط ffss.)
بعضی وقتا انقدر آدمو دلسرد میکنن که مجبور میشی بگی هر چه بادا باد...
۰
۰
ارسال: #۹۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ق.ظ
ایمیل دکتر قدسی رو اگر کسی داره بی زحمت بذاره
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ
من که نرم افزار نیستم ولی امروز داشتم با یکی از بچه ها تو دانشگاه حرف می زنم

می گفت با دکتر بیگی حرف زده و ایشون گفته کلید نهایی در اومده و تو سیستم عامل نرم افزار دو تا تغییر صورت گرفته

یکی این که یه سوال حذف شده و دیگه اینکه گزینه صحیح واسه یه سوال دیگه تغییر کرده
۰
۱
ارسال: #۹۹
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  من که نرم افزار نیستم ولی امروز داشتم با یکی از بچه ها تو دانشگاه حرف می زنم

می گفت با دکتر بیگی حرف زده و ایشون گفته کلید نهایی در اومده و تو سیستم عامل نرم افزار دو تا تغییر صورت گرفته

در مورد درس معماری چی؟
یا منطقی؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  من که نرم افزار نیستم ولی امروز داشتم با یکی از بچه ها تو دانشگاه حرف می زنم

در مورد آی تی خبری ندارین؟
اساتید چیزی در مورد آی تی نگفتن؟
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۴۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۱۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۷۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۳۹۵ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۰۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۸۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۴۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close