زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون برنامه ریزی برای کنکور

ارسال: #۱۶
۲۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۹ ب.ظ
برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
اره منم استفاده می کنم کلا دفتر برنامه ریزی خیلی خوبه . دوسته عزیز اگه اشتباه نکنم شما برنامه نویسی و ساختمان داده خوندید به نظر من سعی کنید تا تابستان قبل ازمون (نمیدونم ۹۰ میخواهید امتحان بدید یا ۹۱) حتما کل کتاب‌ها رو یک بار مفهومی بخونید در مورد منابع هم همین جا می تونید اطلاعات جامع رو پیدا کنید و به نظر من حتما بسته رو بخرید که واسه شما خیلی می تونه مفید واقع بشه چون هم voice داره هم جزه و هم اگه انگلیسیت خوب باشه مرجع. فعلا همین.goodluck

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۱۷
۲۵ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط SepidehP.)
RE: برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
ممنون از راهنمایی های مفیدتون.
همون طور که گفتید فعلا فقط مرجع می خونم و تست های سال های گذشته رو بررسی میکنم.
راستی به نظر من کسانی که می خوان آمار جان فروند بخونن بهتره به جاش
"مفاهیم پایه ای آمار و احتمال" نوشته "عبدالرضا بازرگان لاری" رو بخونن. خیلی روان‌تر و کامل‌تر از فروند مطالب رو گفته. من موقع پاسیدن! آمار دو تاش رو خوندم.(در جواب آفاق عزیز)

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۵ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۷ ب.ظ
من فروند خیلی قبول دارم واقعا فوق العاده است وفکر کنم همون رو بخونی + طورانی.
راستی دوست عزیز سعی کن تو خوندن در سها پیش نیاز پس نیاز رو رعایت کنی

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
(۲۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۳ ق.ظ)urania نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی های مفیدتون.
همون طور که گفتید فعلا فقط مرجع می خونم و تست های سال های گذشته رو بررسی میکنم.
راستی به نظر من کسانی که می خوان آمار جان فروند بخونن بهتره به جاش
"مفاهیم پایه ای آمار و احتمال" نوشته "عبدالرضا بازرگان لاری" رو بخونن. خیلی روان‌تر و کامل‌تر از فروند مطالب رو گفته. من موقع پاسیدن! آمار دو تاش رو خوندم.(در جواب آفاق عزیز)

بله کتاب آقای لاری خیلی ساده وخوبه اما استاد ما میگفت جان فروند بهتره (اما بیانش سنگین تره)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
راستش من کتاب بازرگان رو نخوندم اون هم که گفتم جان فروند بهتره نظر یکی از اساتید برجسته آمار بود .....

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۶ ب.ظ
بهتره تابستان امسال را برید کلاس های نصیر یا پارسه بعد بشینید جاهایی که مشکل دارید را از کتاب های منبع بخونید
بعد دیگه مشکلی نخواهید داشت
خیلی تاکید می کنم ۱۰۰ درصد برا هر درس نخوانده برید کلاس
۰
۱
ارسال: #۲۲
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ب.ظ
Question نحوه برنامه ریزی برای بعد از امتحان پایان ترم
من سال اخر کارشناسی نرم افزار پیام نور هستم تا همین الان که ۲۷ اذر هست چیزی حدود ۲۰% برای ارشد خوندم از ۱۰ دی تا ۲ بهمن امتحان پایان ترم دارم نمی تونم برای ارشد بخونم بعد از ان میخوام شروع کنم به خوندن حالا موندم در این فاصله زمانی چطور برنامه ریزی کنم و چطور بخونم که بیشترین استفاده را ببرم؟ از استاد تنهایی و دستان مانشتی تقاضای کمک دارم
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
نحوه برنامه ریزی برای بعد از امتحان پایان ترم
ببخشید اینجوری میگم ولی فکر میکنم امتحاناتون رو بخونید بهتر باشه اونوقت معدلتون میره بالا‌، چون توی بهمن نمیتونید حداقل ۵۰% بخونید!
البته این نظر منه چون من اهل آهسته و پیوسته رفتن هستم.
البته اگه روی درسها مسلط هستید اگه بهمن تست بزنید خوب خیلی خوبه.
البته بستگی به خودتون داره شاید بتونید توی ۱ ماه هم خودتون رو برسونید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: نحوه برنامه ریزی برای بعد از امتحان پایان ترم
(۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ب.ظ)رضا خان کبیر نوشته شده توسط:  من سال اخر کارشناسی نرم افزار پیام نور هستم تا همین الان که ۲۷ اذر هست چیزی حدود ۲۰% برای ارشد خوندم از ۱۰ دی تا ۲ بهمن امتحان پایان ترم دارم نمی تونم برای ارشد بخونم بعد از ان میخوام شروع کنم به خوندن حالا موندم در این فاصله زمانی چطور برنامه ریزی کنم و چطور بخونم که بیشترین استفاده را ببرم؟ از استاد تنهایی و دستان مانشتی تقاضای کمک دارم
اگه قصد داری حتماً امسال شرکت کنی تنها راهی که دارید اینه که یه کتاب که فقط تسته مثل مدرسان شریف یا گسترش علوم پایه بخرید و تست بزنید چون وقتی برای مطالعه ندارید
اما اگه نظر من رو بخواید بهتره یه برنامه ریزی دقیق برای سال دیگه داشته باشید( ۲۰% خیلی کمه مگه که بیان چندتا از درسا رو حذف کنید و فقط تست یزنید و خلاصه دوستانتون رو گیر بیارین )اما توصیه میکنم با دقت بیشتر عمل کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۲۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۷۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۸۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close