زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در خواست تست های کتاب امار مهندسی پارسه

ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ
با سلام
کسی تستها و جواب تشریحی کتاب امار مهندسی پارسه برای کامپیوترو تو قالب پی دی اف داره
چون فقط تستاشو من لازم دارم با جواب تشریحیش خود کاابو نمیخوام ممنون میشم کمک کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ
دوستان واقعا کسی نداره این سوالارو من کل انقلابد زیرو رو کردم پیدانشد ن دست دوم ن نوع
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
سلام.
علاوه بر این که درست نیست از کتابی پی دی اف تهیه بشه و حتی پیگرد قانونی داره، یه صفحه دو صفحه نیست که کسی عکس بگیره. بخش زیادی از کتاب تست و حل تستش هست. امکان عکس گرفتن ازش نیست قطعا.

پی نوشت: واسه شبکه هم همین طور بود توی کل انقلاب یه کتاب شبکه ی پارسه پیدا نمیشه. اگه نتونستید پیدا کنید نهایتا مدرسان هم خوبه. نه به خوبی پارسه ولی کتاب خوبی هست.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ
RE: در خواست تست های کتاب امار مهندسی پارسه
(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)jionelmessi نوشته شده توسط:  با سلام
کسی تستها و جواب تشریحی کتاب امار مهندسی پارسه برای کامپیوترو تو قالب پی دی اف داره
چون فقط تستاشو من لازم دارم با جواب تشریحیش خود کاابو نمیخوام ممنون میشم کمک کنید

سلام
دوست عزیز من این کتاب را کاملا نو ولی با تخفیف میتونم در اختیارتون بذارم
میتونید ارسال من را ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
RE: در خواست تست های کتاب امار مهندسی پارسه
(۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
علاوه بر این که درست نیست از کتابی پی دی اف تهیه بشه و حتی پیگرد قانونی داره، یه صفحه دو صفحه نیست که کسی عکس بگیره. بخش زیادی از کتاب تست و حل تستش هست. امکان عکس گرفتن ازش نیست قطعا.

پی نوشت: واسه شبکه هم همین طور بود توی کل انقلاب یه کتاب شبکه ی پارسه پیدا نمیشه. اگه نتونستید پیدا کنید نهایتا مدرسان هم خوبه. نه به خوبی پارسه ولی کتاب خوبی هست.

دوست عزیز وقتی خودشون چاپ نمیکنن میان فقط مدیریت ادم حساب میکنن مجبور میکنن ک پی دی اف کپی چیزی بگیری در ضمن من کل کتاب پی دی اف نمیکنم فقط تستارو مخواستم اونا ک ویرایش جدید برای مدریت چاپ کردن متونستن براماهم چاپ کنن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۸۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۵۸ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۸۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۲۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۳۸۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۹۲ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۲۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close