زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین شاتل و آسیاتک

ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
سلام دوستان
کسی هست تجربه استفاده از اینترنت آسیاتک و شاتل رو داشته باشه که بتونه من رو راهنمایی کنید که کدوم یک از این شرکتها بهتره؟
سرعت بیشتر، حجم ارزان تر، پشتیبانی بهتر در کدوم یک از این شرکتها بیشتر وجود داره؟

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
سلام. وقت بخیر.
یه موردی که هست و بدجور روی اعصابه اینه که اینترنت یهو قطع بشه. البته تو قراردادتون هم نوشته میشه که حدود ۹۸ درصد زمان، اینترنت در اختیار دارید ولی وقتی یهو برای حدود ۲ دقیقه قطع میشه نمیتونید تحمل کنید. شاتل رو من داشتم از این لحاظ خوب بود. پارس‌آنلاین رو الآن دارم راضی نیستم. آسیاتک هم باهاش کار کردم و همچین مشکلی حس نکردم ولی خودم نداشتم.
برای خرید به چند مورد توجه کنید! بعضی شرکتها اینترنت شبانه رایگان هم ارائه میدن که ببینید به دردتون میخوره یا نه! بعضی مواقع یه جشنواره‌هایی میبینید که مثلاً ۵۰ گیگابایت حجم رو با قیمیتی حدود نصف بدون تاریخ مصرف یا خیلی کمتر برای زمان محدود میدن که این مورد ممکنه دائمی نباشه و بعد از یه مدت ببینید مجبور میشید زیاد هزینه کنید. این موارد رو من روی شاتل دیدم و موارد مشابهش برای آسیاتک رو نمیدونم. درضمن من ساکن مازندرانم و شاید این اینترنت در استانهای دیگه با این کیفیت نباشه.
روی سرعت به مشکل نمیخورید. اینترنت ۱۲۸ کیلوبیت هم بگیرید سرعت دانلودش راحت روی ۵۰۰ کیلوبایت بر ثانیه میره. ولی بهتره شرکت رو با توجه به مصرفتون درنظر بگیرید. اگه مصرفتون کم باشه بهتره اولویتتون رو داشتن اینترنت شبانه رایگان قرار بدید که اگه نیاز به دانلود زیاد در زمان محدود داشتید، براتون هزینه نداشته باشه. اگه مصرفتون دائمی و زیاد باشه (مثلاً دائم از اینستاگرام استفاده میکنید) بهتره اولیتتون رو روی تعرفه حجمی جشنواره‌ها قرار بدید.
به عنوان یه پیشنهاد، بهتره دنبال جشنواره های فروش باشید و اونی که حجم بیشتری رو میده رو انتخاب کنید. چون اگه قرار باشه اینترنت مشابه با جشواره رو برای سال دوم تمدید کنید شاید مجبور بشید حدود ۳ برابر هزینه کنید. (جشنواره ارزون نیست. بقیه گرونن.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط darush12.)
RE: انتخاب بین شاتل و آسیاتک
اینترنت نسل ۴ ثابت ایرانسل
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
دوست گرامی من می تونم براتون اینترنت آسیاتک ردیف کنم با تخفیف ویژه.شماره تون رو پ خ کنید تا بگم چه پلن هایی برای شما فعاله.

پی سی کلوب
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
شرکت های بهتر از این دو تا هم هست. من تعریف های وب رو شنیدم البته خودم نداشتم. شاتل در شرکتمون داشتیم سرعتش خوب نبود (البته نمی دونم آن ها از چه تعرفه ای استفاده می کردن). به نظرم آسیاتک بهتر از شاتل باشد البته ازش استفاده نکردم و از قیمت ها هم خبر ندارم.
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
شرکت شاتل

رفت
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط The BesT.)
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
صبانت توی شهریور جشنواره زده بود و ما از مخابرات انصراف دادیم صبانت خریدیم. خیلی که راض هستیم. توی جشنواره هرماه ۵گیگ حجم میده ۵هزارتومن.یعنی گیگی هزارتومن میشه و برای یکسال ۶۰تومن پول دادیم که نسبت به مخابرات خیلی عالیه.مخابرات گیگی ۳۲۰۰ هست .از چهارشب تا ده صبح هم دانلود رایگان داره. شاتل استفاده نکردم ولی از کسانی که داشتن پرسیدم خیلی گرونتره. شما بهتره توی جشنواره ها ثبتنام کنید. الان ببینید اگر صبانت هنوز جشنواره اش پابرجاست پرس و جو کنید. من که خیلی راضی هستم

موقع ثبتنام میگفتن سرعت تا ۱۲مگ هست ولی خب اینجور که مشخصه انگار تو ایران هیچ جا ۱۲مگ جوابگو نیست. برای ما روی ۳مگ تنظیم شده که خیلی خوبه. تا شش مگ هم برای بعضی جاها جوابگو هست
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ق.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
شاتل کیفیت سرویسش خوبه ولی خییلی گرونه . ۳ ماهه ۸ گیگو دارم ۶۶ تومن میخرم تازه کلی هم مجبورم شارژ اضافه بخرم
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ق.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
۲۴ گیگ یکساله با سرعت ۶ مگ رو میدیم ۴۵ تومن!!

پی سی کلوب
ارسال: #۱۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ق.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  ۲۴ گیگ یکساله با سرعت ۶ مگ رو میدیم ۴۵ تومن!!

دوست عزیز اینجا جای تبلیغ و فروش نیست. یکبار هم به شما در این زمینه تذکر داده شد. این سرویسی که میفرمائید در سایت آسیاتک هم معرفی شده. تو تصویر کوچیک زیر «تاریخ خبر» میتونیم ببینیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Behnam‌ , jazana , Iranian Wizard , Skyrim
ارسال: #۱۱
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ق.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  ۲۴ گیگ یکساله با سرعت ۶ مگ رو میدیم ۴۵ تومن!!

دوست عزیز اینجا جای تبلیغ و فروش نیست. یکبار هم به شما در این زمینه تذکر داده شد. این سرویسی که میفرمائید در سایت آسیاتک هم معرفی شده. تو تصویر کوچیک زیر «تاریخ خبر» میتونیم ببینیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
عذرخواهی می کنم اما تبلیغ نیست.این یک طرحه که دست بنده اومده و من به همکاران و دوستان دادم که استفاده کنن.قیمتی که تو سایت اسیاتک درج شده بدون ۹ درصد مالیات و هزینه مخابرات هست.اما من هزینه نهایی رو گفتم.اینجا هم چون بچه ها همه به اینترنت نیاز دارن از طرفی دانشجو هستن و کلی خرج های دیگه دارن گفتم اعلام کنم که اگه خاستن بگیرن در هزینشون صرفه جویی بشه.

پی سی کلوب
ارسال: #۱۲
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
های وب

Tomorrow is so late, do it now
ارسال: #۱۳
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  عذرخواهی می کنم اما تبلیغ نیست.این یک طرحه که دست بنده اومده و من به همکاران و دوستان دادم که استفاده کنن.قیمتی که تو سایت اسیاتک درج شده بدون ۹ درصد مالیات و هزینه مخابرات هست.اما من هزینه نهایی رو گفتم.اینجا هم چون بچه ها همه به اینترنت نیاز دارن از طرفی دانشجو هستن و کلی خرج های دیگه دارن گفتم اعلام کنم که اگه خاستن بگیرن در هزینشون صرفه جویی بشه.
فکر می‌کنم تشخیص اینکه تبلیغ هست یا نیست به عهده‌ی مدیر باشه نه شما.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۱۴
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ
بله جناب مدیر شما راست می فرمایید!! اصلا مدیریت به شما چقدر میاد!! انشالله همیشه اینجا مدیر بمانید و کیف کنید!!

پی سی کلوب
ارسال: #۱۵
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
انتخاب بین شاتل و آسیاتک
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  بله جناب مدیر شما راست می فرمایید!! اصلا مدیریت به شما چقدر میاد!! انشالله همیشه اینجا مدیر بمانید و کیف کنید!!
احترام خودت رو حفظ کن آقای محترم. رسماً دکون باز کردی، هر تاپیکی میریم ۲۴ گیگ یک ساله رو میدی ۴۵ تومن. تبلیغ صرفاً این نیست که لباس عروسکی بپوشی کنار خیابون وایسی، نمی‌دونم متوجه شدنش اینقدر سخت هست یا نفعتون در این هست که متوجه نشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , mohsen_m

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۰۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  adsl فن آوا یا شاتل؟ SepidehP ۷ ۴,۹۴۸ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۴۱ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۱,۰۸۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۸۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۵۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۵۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۶۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close