زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط Sepideh96.)
باسلام

دوستان ممکنه اولویت بندی تون رو برای گرایش نرم بین دانشگاه های زیر بفرمایید:
علم و صنعت، بهشتی، خواجه نصیر، صنعتی اصفهان، اصفهان، شیراز، صنعتی شیراز، فردوسی، تبریز

اگر از دانشجوهای ارشد این دانشگاه ها بودین کدوم یک از اساتید نرم شون تاپ هستند و بیشتر رو چه حوزه ای کار میکنن؟
ممنون میشم دانشجویان علم و صنعت و بهشتی بیشتر در مورد این دو دانشگاه کمک کنن؟ من خودم کمی سرچ کردم بنظرم بهشتی بیشتر فیلدها کار میشه ولی علم و صنعت اینطور نبود در مقابل اکثر استادای علم و صنعت خارج از ایران تموم کردن ولی اکثر استادای بهشتی شریف بودن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۵ ق.ظ

سلام و درود

مقایسه به این شکل صحیح نیست، الآن مثل قبل نیست که کلی بشه یک دانشگاه رو مقایسه کرد. الآن فیلدهای ریسرچ در دانشگاه های مختلف متنوع هستند و هر دانشگاه در یک فیلد خاص الآن قوی هست.

اگر سوالتون ریزتر باشه و اشاره به فیلدخاصی تحقیقاتی دارین بهتر می تونم راهنمایی تون کنم.
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۱ ق.ظ
من بین بهشتی و علم و صنعت مردد هستم
واقعا گیج کنندست هر کس یه برداشتی داره
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط saeed_vahidi.)
RE: اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Sepideh96 نوشته شده توسط:  باسلام

دوستان ممکنه اولویت بندی تون رو برای گرایش نرم بین دانشگاه های زیر بفرمایید:
علم و صنعت، بهشتی، خواجه نصیر، صنعتی اصفهان، اصفهان، شیراز، صنعتی شیراز، فردوسی، تبریز

به همین ترتیب که نوشتین مناسبتره.
دانشگاههایی که دوره کارشناسی قویتری دارن،ارشد نرم بهتر هم دارن.
مثلا تهران بهتر از امیر کبیره

(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۱ ق.ظ)Zahra_Sb نوشته شده توسط:  من بین بهشتی و علم و صنعت مردد هستم
واقعا گیج کنندست هر کس یه برداشتی داره

بهشتی دانشگاه خیلی خوبیه ولی در مجموع رشته هاش ولی علم و صنعت دستت واسه ارشد بازتره،همچنین سطوح استاداش در مجموع بالاترن و تعداد بالایی استاد تمام داره!

[بزرگترین حسرت آدمی این است که میخواهد ولی نمی تواند
و به یاد می آورد هنگامیکه می توانست ولی نخواست...
]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Zahra_Sb
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ ب.ظ
RE: اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Sepideh96 نوشته شده توسط:  

سلام و درود

مقایسه به این شکل صحیح نیست، الآن مثل قبل نیست که کلی بشه یک دانشگاه رو مقایسه کرد. الآن فیلدهای ریسرچ در دانشگاه های مختلف متنوع هستند و هر دانشگاه در یک فیلد خاص الآن قوی هست.

اگر سوالتون ریزتر باشه و اشاره به فیلدخاصی تحقیقاتی دارین بهتر می تونم راهنمایی تون کنم.

بیشتر از زمینه های تخصصی که هر دانشگاه تو سایتش برا استادا زده بنظرم خود استاد مهمتره. هر گروه معمولا تعداد کمی استاد تاپ داره که شناسایی شون سخته. مگه اینکه دانشجوهای ارشدی که اونجا بودن کمک کنن.
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Sepideh96 نوشته شده توسط:  بیشتر از زمینه های تخصصی که هر دانشگاه تو سایتش برا استادا زده بنظرم خود استاد مهمتره
منم همین رو گفتم، وقتی میگم زمینه تخصصی یعنی کی اون رو کار میکنه ؟ استاد!
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۹ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ب.ظ)saeed_vahidi نوشته شده توسط:  ولی علم و صنعت دستت واسه ارشد بازتره.
از نظر سخت گیری و کار همزمان با دانشگاه منظورتونه یا جای پیشرفت علمی و اپلای داشتن؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط saeed_vahidi.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۹ ق.ظ)ya3ya6 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ب.ظ)saeed_vahidi نوشته شده توسط:  ولی علم و صنعت دستت واسه ارشد بازتره.
از نظر سخت گیری و کار همزمان با دانشگاه منظورتونه یا جای پیشرفت علمی و اپلای داشتن؟

ببینید بهشتی رشته های علوم انسانی و تجربی عالی و مهندسی های خوبی داره.
اما علموص چون صنعتیه و همیشه در رقابته که خودشو به امیرکبیر و شریف برسونه در تمام رشته های مهندسی و کلیه گرایش های کامپیوتر و آی تی تاپ تره.
دایی بنده سال ۷۸ از همین دانشگاه براحتی با یه ریکامنشن از یکی از اساتید تمامش در یه دانشگاه تاپ با فاند فول اپلای کرد.
گرچه در دانشگاه اراک هم استاد گرامی من خانم دکتر سلطانی که چند سال انگلیس بودن(درس و تحقیق و کار)از بهشتی در دانشگاه بیرمنگام پذیرش گرفت ولی بدون ریکامنشن و فاند و تنها با تلاش و البته هزینه خودشون.
اکثر اساتید علم و صنعت یا شرکت دارن و یا در بازار شناخته شده تر از اساتید بهشتی ان پس از نظر بازار کار پذیرش خوبی دارین و از نظر اپلای هم دقت کنید که استاد تمام زیاد داره و این یعنی تعداد مقالات معتبر بیشتر و اینکه قلق مقاله های معتبر رو بهتر میتونین ازشون یاد بگیری و قطعا شناخت بسیار بالاتری از اساتید و دانشگاههای معتبر در فیلد خودشون بدلیل ارتباط و شرکت در کنفرانس های بین المللی دارن.

اما منظور من اینه که چون همه گرایش های دیگش هم خوبه میتونید روی اون زمینه ها کار کنید یا بصورت ترکیبی ازشون استفاده کنید،پس دستتون بازتره!
اما بازم برمیگرده به پشتکار و پتانسیل استفاده خودتون از امکانات!!

[بزرگترین حسرت آدمی این است که میخواهد ولی نمی تواند
و به یاد می آورد هنگامیکه می توانست ولی نخواست...
]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ya3ya6

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close