زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال ایمیل برای کاربران مانشت

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ
ارسال ایمیل برای کاربران مانشت
سلام
من یه سری سوال از چند تا کاربران مانشت داشتم که چون خیلی وقت بود که آنلاین نشده بودند ترجیح دادم ایمیل بفرستم اما بعد کشف کردم Cool Huh که هیچ میلی برا این افراد ارسال نمیشده،چرا آخه؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MLMSecurity
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
RE: ارسال ایمیل برای کاربران مانشت
واقعا چرا؟

یکی از ادمینا جواب بده لطفا، صحت داره این حرف؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  سلام
من یه سری سوال از چند تا کاربران مانشت داشتم که چون خیلی وقت بود که آنلاین نشده بودند ترجیح دادم ایمیل بفرستم اما بعد کشف کردم Cool Huh که هیچ میلی برا این افراد ارسال نمیشده،چرا آخه؟؟؟
از کجا مطمئن هستید ارسال نمیشده، شاید اسپم میشده.
برای من که ایمیل میاد.
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  سلام
برای من که ایمیل میاد.

ایمیل ارسال میشه و من دیدم . منتهی ایمیلی که معمولا موقع ثبت نام استفاده میکنن (خصوصا بچه های رشته کامپیوتر) ایمیل اصلی نیست و شاید هرگز ایمیل رو چک نکنن یا خیلی دیر این ایمیل رو چک میکنند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط MLMSecurity.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
برای من که ایمیل میاد.

به صورت استقرایی!

برای چند نفر ایمیل فرستادم ولی جوابی ندیدم، احتمال دادم که شاید مشکلی تو کار باشه.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
برای من که ایمیل میاد.

ایمیل ارسال میشه و من دیدم . منتهی ایمیلی که معمولا موقع ثبت نام استفاده میکنن (خصوصا بچه های رشته کامپیوتر) ایمیل اصلی نیست و شاید هرگز ایمیل رو چک نکنن یا خیلی دیر این ایمیل رو چک میکنند.

درسته
ممنون

ولی اینایی که پیام خصوصی شون غیرفعاله کاش یه ایمیل معتبر میدادن؟
میشه از کسایی که ایمیل معتبر ندادن خواسته بشه که دوباره ایمیل رو وارد کنن؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  درسته
ممنون

ایمیل ها معتبره، منتهی ایمیل اصلی نیست. مثلا من خودم برای ثبت نام در سایت های غیر رسمی یک ایمیل دارم که جدا از ایمیل کاری م هست و تا نخواهم لینک فعال سازی رو کلیک کنم سراغ اون ایمیلم نمیرم. تقریبا اکثر افراد اینطوری هستند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  درسته
ممنون

ایمیل ها معتبره، منتهی ایمیل اصلی نیست. مثلا من خودم برای ثبت نام در سایت های غیر رسمی یک ایمیل دارم که جدا از ایمیل کاری م هست و تا نخواهم لینک فعال سازی رو کلیک کنم سراغ اون ایمیلم نمیرم. تقریبا اکثر افراد اینطوری هستند.

منظور من از معتبر این بود که توسط صاحب حساب چک بشه صندوق ورودی پیام ها.
اعتبار مانشت به اندازه ای هست که آدم بخواد ایمیل اصلیش رو وارد کنه برا ثبت نام، درست نمیگم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  منظور من از معتبر این بود که توسط صاحب حساب چک بشه صندوق ورودی پیام ها.
اعتبار مانشت به اندازه ای هست که آدم بخواد ایمیل اصلیش رو وارد کنه برا ثبت نام، درست نمیگم؟
چطور میشه اینکار رو کرد؟ موقع ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیل ارسال میشه و کاربر هم اونو تایید میکنه. اضافه کردن هر فرایند دیگه ممکنه باعث دلسردی کاربران جدید بشه و عرف هم نیست.

در خصوص اعتبار مانشت و داشتن ایمیل اصلی، خیلی مسائل هست. مثلا برخی از افراد (به ویژه خانم ها) دوست ندارن کسی اسمشون رو بدونه و برای همین نه تنها اینجا بلکه بسیاری از جاها ایمیلی که میزارن با ایمیل کاری شون فرق داره.
برخی ها (مثل من) دوست دارن مسائل کاری از مسائل غیرکاری فاصله داشته باشه و این ها با هم ترکیب نشوند. ترکیب ایمیل های کاری و غیر کاری میتونه باعث حواس پرتی و ... بشه. البته من هر روز صندوق پیام مانشتم چک میکنم و نیازی به ارسال ایمیل از طرف کاربر در حالت عادی به من و سایر مدیران نیست. برای سایر کاربران هم حداقل من مکانیزمی سراغ ندارم که در عین حالی که برای کابر آزار دهنده نباشه، بشه اعتبار ایمیلش رو چک کرد (حداقلش این هست که هر از گاهی از کاربر بخوایم ایمیلش رو تایید کنه که بنظرم جالب نیست).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MLMSecurity

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۰۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۲۱۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۹۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۴۷ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۶,۸۹۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۶۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۲,۶۹۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close