زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آخرین رتبه قبولی دانشگاه خوارزمی

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط tarannom70.)
سلام دوستان
من رتبم توی هوش ۴۰۰ شده. میخوام بدونم آخرین قبولی پارسال دانشگاه خوارزمی و الزهرا چند بوده؟ Undecided
امیدی هست روزانه خوارزمی بیارم آیا؟ Huh
دانشگاه شهید رجایی چطور؟ Huh
ممنون میشم راهنمایی کنید

یعنی نمیدونم رتبه تو سهمیه مهمه یا بدون سهمیه
بدون سهمیه شدم ۳۹۷
الان احنمال تهران قبول شدن اونم دوره ی روزانه تو دانشگاه های رجایی و خوارزمی و الزهرا رو دارم ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ
RE: آخرین رتبه قبولی دانشگاه خوارزمی
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)tarannom70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبم توی هوش ۴۰۰ شده. میخوام بدونم آخرین قبولی پارسال دانشگاه خوارزمی و الزهرا چند بوده؟ Undecided
ممنون میشم راهنمایی کنید

بدون سهمیه شدم ۳۹۷
الان احنمال تهران قبول شدن اونم دوره ی روزانه تو دانشگاه های رجایی و خوارزمی و الزهرا رو دارم ؟

فکر نکنم خوارزمی بیارید، الان چون کلا گروه کامیپوتر و برق تهرانه، رتبه ها بهتر از سال های قبله.
تا جایی که خبر دارم پارسال بهترین حدود ۱۶۰ و خورده ای بود، و بدترین هم ۲۷۰ .
ولی شک ندارم امسال رتبه های بهتری میان.
چون چندتا استاد جوون و قوی جذب کردن + ازمایشگاهها از کرج اومدن تهران و جو علمی بهتر از سال های قبل شده.
۱
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)tarannom70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید

بدون سهمیه شدم ۳۹۷

فکر نکنم خوارزمی بیارید، الان چون کلا گروه کامیپوتر و برق تهرانه، رتبه ها بهتر از سال های قبله.
چون چندتا استاد جوون و قوی جذب کردن + ازمایشگاهها از کرج اومدن تهران و جو علمی بهتر از سال های قبل شده.

ممنونم
کلا امیدمو از دست دادم.....Big Grin
بازم بهتر از امیدواری الکیه
به نظر شما رجایی و الزهرا چطور؟
میارم؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)tarannom70 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)tarannom70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید

بدون سهمیه شدم ۳۹۷

ممنونم
کلا امیدمو از دست دادم.....Big Grin
بازم بهتر از امیدواری الکیه
به نظر شما رجایی و الزهرا چطور؟
میارم؟

الزهرا و رجایی رو نمی دونم، ولی یونی های کوچیک شهرستان به نظرم فرصت مطلوب تری براتون ایجاد میکن، مانند چمران اهواز و کردستان و ... .
چون بعضی اساتید قوی به خاطر محل زندگی و تولدشون میرن هیئت علمی میشن و همچنین بر خلاف اساتید یونی های تهران، سرشون خلوته و بیشتر به دانشجو میرسن.
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ق.ظ
پارسال اونطور که من شنیدم بالاترین رتبه قبولی هوش تو خوارزمی ۳۵۰ بوده ... رتبه بالاتر از ۳۲۰ رو هم قطعا مطمئنم.. امسال احتمال داره همپوشانی ها بیشتر باشه ... پس امیدوار باشید.. دانشگاه امکانات نداره ، اینو گفتم که بعدا کسی شکه نشه !!! دانشگاه های شهرستانی از لحاظ امکانات آزمایشگاهی خیلی خیلی سرتر از اینجاست!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , majidgeek , tarannom70
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  پارسال اونطور که من شنیدم بالاترین رتبه قبولی هوش تو خوارزمی ۳۵۰ بوده ... رتبه بالاتر از ۳۲۰ رو هم قطعا مطمئنم.. امسال احتمال داره همپوشانی ها بیشتر باشه ... پس امیدوار باشید.. دانشگاه امکانات نداره ، اینو گفتم که بعدا کسی شکه نشه !!! دانشگاه های شهرستانی از لحاظ امکانات آزمایشگاهی خیلی خیلی سرتر از اینجاست!!!!

ببخشید، تا چه رتبه ای معماری خوارزمی میشه قبول شد؟ Blush
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط berkeley.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  پارسال اونطور که من شنیدم بالاترین رتبه قبولی هوش تو خوارزمی ۳۵۰ بوده ... رتبه بالاتر از ۳۲۰ رو هم قطعا مطمئنم.. امسال احتمال داره همپوشانی ها بیشتر باشه ... پس امیدوار باشید.. دانشگاه امکانات نداره ، اینو گفتم که بعدا کسی شکه نشه !!! دانشگاه های شهرستانی از لحاظ امکانات آزمایشگاهی خیلی خیلی سرتر از اینجاست!!!!

شنبه به جای یکی از اساتید امتحان یکی از درسای هوش ، مراقب سر جلسه بودم و این سوال رو حضورا از همه کردم و رتبه ۲۷۰ آخرین رتبه قبولی بود !
حالا انشاا... شنیده های شما حقیقت داشته باشه.

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  پارسال اونطور که من شنیدم بالاترین رتبه قبولی هوش تو خوارزمی ۳۵۰ بوده ... رتبه بالاتر از ۳۲۰ رو هم قطعا مطمئنم.. امسال احتمال داره همپوشانی ها بیشتر باشه ... پس امیدوار باشید.. دانشگاه امکانات نداره ، اینو گفتم که بعدا کسی شکه نشه !!! دانشگاه های شهرستانی از لحاظ امکانات آزمایشگاهی خیلی خیلی سرتر از اینجاست!!!!

شنبه به جای یکی از اساتید امتحان یکی از درسای دانشجویان ارشد ترم ۲ هوش، مراقب سر جلسه بودم و این سوال رو حضورا از همه کردم و رتبه ۲۷۰ آخرین رتبه قبولی بود !
کسی که زمینه ی دیتا ماینینگ و بعضا برخی حوزه های پردازش سیگنال( ویدئو و تصویر و ..) کار میکنه به سیستم های پردازشی قوی احتیاج داره که آزمایشگاهشون به سیستم های قوی مجهزه و همچنین خیلی زمینه ها هم با یه لب تاب عادی کار آدم را میفته. حالا بسته هرشخص، امکانات می تونه تعاریف متفاوتی داشته باشه.

امکان همزمان کار در حین تحصیل از مزیت های تهران بودن دانشگاه هستش، همچنین بودن دوستانی پیگیر که الان دارن توی دانشگاههای خوب آمریکا، کانادا و اروپا ادامه تحصیل میدن.

موفق باشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط tarannom70.)
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  پارسال اونطور که من شنیدم بالاترین رتبه قبولی هوش تو خوارزمی ۳۵۰ بوده ... رتبه بالاتر از ۳۲۰ رو هم قطعا مطمئنم.. امسال احتمال داره همپوشانی ها بیشتر باشه ... پس امیدوار باشید.. دانشگاه امکانات نداره ، اینو گفتم که بعدا کسی شکه نشه !!! دانشگاه های شهرستانی از لحاظ امکانات آزمایشگاهی خیلی خیلی سرتر از اینجاست!!!!

شنبه به جای یکی از اساتید امتحان یکی از درسای هوش ، مراقب سر جلسه بودم و این سوال رو حضورا از همه کردم و رتبه ۲۷۰ آخرین رتبه قبولی بود !

شنبه به جای یکی از اساتید امتحان یکی از درسای دانشجویان ارشد ترم ۲ هوش، مراقب سر جلسه بودم و این سوال رو حضورا از همه کردم و رتبه ۲۷۰ آخرین رتبه قبولی بود !
کسی که زمینه ی دیتا ماینینگ و بعضا برخی حوزه های پردازش سیگنال( ویدئو و تصویر و ..) کار میکنه به سیستم های پردازشی قوی احتیاج داره که آزمایشگاهشون به سیستم های قوی مجهزه و همچنین خیلی زمینه ها هم با یه لب تاب عادی کار آدم را میفته. حالا بسته هرشخص، امکانات می تونه تعاریف متفاوتی داشته باشه.

امکان همزمان کار در حین تحصیل از مزیت های تهران بودن دانشگاه هستش، همچنین بودن دوستانی پیگیر که الان دارن توی دانشگاههای خوب آمریکا، کانادا و اروپا ادامه تحصیل میدن.

موفق باشید.

یعنی آخرین رتبه قبولی هوش؟
البته بعیدم نیست........
به امید خدا ببینیم چی میشه
خوب میشه اگه با ۳۹۰ هم روزانه قبول بشیما ........AngelAngel
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)majidgeek نوشته شده توسط:  

رشتت نرم افزاره نه ؟!!! پارسال با رتبه شما قبول شدن تو معماری... ولی جان من اگه به معماری علاقه داری و میتونی کار کنی وردار بیا SmileSmileSmile پارسال ۶۰ درصد بچه ها نرم افزاری بودن و یه مقدار مشکل ایجاد کردن ، یعنی از ده نفر ، فقط سه تا چهار نفر میدونن تکلیفشون چیه !! حداقل میدونم اساتید واقعا خسته شدن از این وضع ، تو سه دوره متوالی این اتفاق افتاده و خیلی هاشون رفتن خودشون رو آموزش محور کردن !!! بچه ها دارن تو این کار رکورد میزنن تو ایرانSmileSmileSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , majidgeek
ارسال: #۱۰
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ
Shocked RE: آخرین رتبه قبولی دانشگاه خوارزمی
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)majidgeek نوشته شده توسط:  

رشتت نرم افزاره نه ؟!!! پارسال با رتبه شما قبول شدن تو معماری... ولی جان من اگه به معماری علاقه داری و میتونی کار کنی وردار بیا SmileSmileSmile پارسال ۶۰ درصد بچه ها نرم افزاری بودن و یه مقدار مشکل ایجاد کردن ، یعنی از ده نفر ، فقط سه تا چهار نفر میدونن تکلیفشون چیه !! حداقل میدونم اساتید واقعا خسته شدن از این وضع ، تو سه دوره متوالی این اتفاق افتاده و خیلی هاشون رفتن خودشون رو آموزش محور کردن !!! بچه ها دارن تو این کار رکورد میزنن تو ایرانSmileSmileSmile

خب، امسال شاید بشه ۱۰۰% ! Big Grin
نمیشه تغییر گرایش داد به هوش؟ به هوش خیلی علاقه دارم. البته من به همه ی رشته ها علاقه دارم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ)majidgeek نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  پارسال ۶۰ درصد بچه ها نرم افزاری بودن و یه مقدار مشکل ایجاد کردن ، یعنی از ده نفر ، فقط سه تا چهار نفر میدونن تکلیفشون چیه !! حداقل میدونم اساتید واقعا خسته شدن از این وضع ، تو سه دوره متوالی این اتفاق افتاده و خیلی هاشون رفتن خودشون رو آموزش محور کردن !!! بچه ها دارن تو این کار رکورد میزنن تو ایرانSmileSmileSmile
خب، امسال شاید بشه ۱۰۰% ! Big Grin
اگه ضریب تخصصی رو ۳ کنن این حالت پیش نمیاد
البته شابد اگر ضریب تخصصی رو تغییر بدن باعث مشکل بشه، چون درسای مشترک که مهمتر هستن تاثیرش کمتر میشه
این کارنامه تخصصی هوش و نرم زده و معماری سفید گذاشته، ولی رتبه اش با اختلاف توی معماری بهتر شده
[تصویر:  MSE.png]

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۸۱۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۸۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۵۹ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۴۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۸۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه خوارزمی تهران berkeley ۱۶ ۳۴,۷۰۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۹۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close