زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
دوستان سلام
شهریور هم به پایان رسید(چقدر زود تابستان رفتSmile)
برای مهر ماه‌، برنامه‌ها رو در این تاپیک بنویسید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , popp , maedeh , SarahArshad , mojgan , fatemeh-r
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ
چقدر زود رسیدیم به ماه چهارم ....
۰
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
امیدوارم که دوستان دیگه از بحثهای شیرینی مثل منبع فلان کتاب و کدومو بخونم و ترجمه کی بهتره و ... بیرون بیان و بلاخره یک کتابی واسه مطالعه تو هر درس پیدا کرده باشن و بچسبن به خوندن و خوندن و خوندن.
انشاءالله از این ماه به بعد دیگه بحث رو اشکالات و سوالات مبهم و نکات مهم باشه.
آرزوی موفقیت واسه همتون

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , ana9940 , fatima1537
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط popp.)
اول از fatima1537 تشکر ویژه بکنم منتظر بود تا در ثانیه اول مهرماه این تاپیک رو ایجاد کنه.ممنونم واقعا زحمت میکشه.

خوب حالا به من تبریک بگید بلاخره بعده چیزی حدود بیشتر از یه ماه گسسته و نظریه رو تموم کردم.
البته حدود یه هفته به دلیل مشکلاتی نشد اصلا بخونم. ولی فک کنم تست از این درسها کم زدم که باید بعدا بزنم (اخره مهر)
مهر باید منطقی رو بخونم و آمار و کامپایلر. فک میکنم برای من سخت باشه این سه تا رو در یه ماه خوب بخونم ولی طبقه برنامم مجبورم. خدا کنه بشه.
منطقی‌: پوران و مانو رو دارم
آمار:پارسه رو باید برم بگیرم، نیکوکارهم شاید گرفتم
کامپایلر:پوران رو دارم، آهو ترجمه سالخورده رو هم باید برم تهیه کنم
البته یه مقداری از اینکه اون طور که باید نشد گسسته رو بخونم نامید شدم(مخصوصا وقتی سوالای گسسته مهندسی کامپیوتر۸۹ رو دیدم) ولی خوب من تلاشمو میکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
سلام منم اومدم
تقریبا از این ماه میخوام جدی شروع کنم..

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۰
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)popp نوشته شده توسط:  اول از fatima1537 تشکر ویژه بکنم منتظر بود تا در ثانیه اول مهرماه این تاپیک رو ایجاد کنه.ممنونم واقعا زحمت میکشه.

خوب حالا به من تبریک بگید بلاخره بعده چیزی حدود بیشتر از یه ماه گسسته و نظریه رو تموم کردم.
البته حدود یه هفته به دلیل مشکلاتی نشد اصلا بخونم. ولی فک کنم تست از این درسها کم زدم که باید بعدا بزنم (اخره مهر)
مهر باید منطقی رو بخونم و آمار و کامپایلر. فک میکنم برای من سخت باشه این سه تا رو در یه ماه خوب بخونم ولی طبقه برنامم مجبورم. خدا کنه بشه.
البته یه مقداری از اینکه اون طور که باید نشد گسسته رو بخونم نامید شدم(مخصوصا وقتی سوالای گسسته مهندسی کامپیوتر۸۹ رو دیدم) ولی خوب من تلاشمو میکنم

البته اگه بیشتر از این خواستی بدونی پیام خصوصی بده تا بحث منحرف نشه فقط در همین حد بگم
برای منطقی پوران کافیه (نظر خیلی‌ها همینه نه من تنها) به علاوه که معماری مانو باز دوباره منطقی رو هم پوشش میده
آمار فقط پارسه - نیکوکار نخری اصلا که عمرت و پولت تلف میشه من پارسال نیکوکار داشتم پارسه گیر نیاوردی برو سراغ مدرسان و پوران و ... ولی اولویت با پارسه هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ
منم از امروز یا حداکثر شروع می کنم همه با هم پیش به سوی موفقیت.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , پشتکار
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
آقای "موج" با این امضاء چه استرسی داری وارد می کنیSmile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , narges_r , mojgan , پشتکار , marzieh
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ب.ظ
آقای موج جون ما امضاتو عوض کن عجب امضای استرس زایی .

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۱۰
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  ,منم ازدیروز شروع کردم,۱۴ ساعت خوندم.امیدوارم که همه‌ی مانشتیها موفق بشن.Wink

واقعا ۱۴ ساعت درس خوندین؟ من کل روز ۱۴ ساعت بیدار نیستم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , پشتکار , marzieh
ارسال: #۱۱
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط hossein63.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)popp نوشته شده توسط:  اول از fatima1537 تشکر ویژه بکنم منتظر بود تا در ثانیه اول مهرماه این تاپیک رو ایجاد کنه.ممنونم واقعا زحمت میکشه.

البته اگه بیشتر از این خواستی بدونی پیام خصوصی بده تا بحث منحرف نشه فقط در همین حد بگم
برای منطقی پوران کافیه (نظر خیلی‌ها همینه نه من تنها) به علاوه که معماری مانو باز دوباره منطقی رو هم پوشش میده
آمار فقط پارسه - نیکوکار نخری اصلا که عمرت و پولت تلف میشه من پارسال نیکوکار داشتم پارسه گیر نیاوردی برو سراغ مدرسان و پوران و ... ولی اولویت با پارسه هست

دوست عزیز برای چی آمار نیکوکار رو کتاب بدی میدونی ؟ من چند تا سیلابسش رو خوندم خیلی مفهومی و مختصر گفته . خیلی هم طرفدار داره . کتاب پارسه رو هم فقط یه نگاه گذرا کردم بنظرم خیلی پر حجم و پرنکته که خیلی طول میکشه خونده بشه دیدم.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آقای "موج" با این امضاء چه استرسی داری وارد می کنی
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  آقای موج جون ما امضاتو عوض کن عجب امضای استرس زایی .

به در خواست دوستان امضا تغییر کرد( از حدود به میزان دقیق تغییر یافتSmile)
میخوام روز شمار پیش برم
به نظرم انگیزه ایجاد میکنه و میتونید با نگاه کردن بهش بازه مطالعات رو بالا ببرید ولی اگه بازم نظرتون منفی هست بگید کامل عوضش کنم
در ضمن استرس هم همیشه بد نیست به اندازه مناسبش میتونه محرک باشه Big Grin

(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  دوست عزیز برای چی آمار نیکوکار رو کتاب بدی میدونی ؟ من چند تا سیلابسش رو خوندم خیلی مفهومی و مختصر گفته . خیلی هم طرفدار داره . کتاب پارسه رو هم فقط یه نگاه گذرا کردم بنظرم خیلی پر حجم و پرنکته که خیلی طول میکشه خونده بشه دیدم.

اینجا جای بحث کردن روی منابع نیست اگه میخواین بهم پیام بدین
فصل اول نیکوکار که کلی هم باید روش وقت بذاری اصلن مربوط به سرفصل بچه های مهندسی نیست و کلی به این خیال وقت دانشجو های مهندسی رو میگیره به لحاظ حجم هم تفاوتش با پارسه اینه که طورانی تستا رو وسط کتاب و اخر هر فصل آورده و نیکوکار آخر کتاب و الا به لحاظ قطر و وزن که تفاوتی ندارند علاوه بر این من هر دو این کتابها رو خوندم شما پارسه رو بخون ببین آیا روی نظرت خواهی موند؟
به هرحال من به یکی از دوستان این رو گفتم که روی بنده شناخت داشت و چند بار از من مشورت گرفته بود و الا این جا جای بحث منابع نیست خواستین در بخش آمار تاپیک بزنین تا نظرات بچه‌ها رو در مقایسه این دو کتاب بدونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hossein63
ارسال: #۱۳
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  منم از امروز یا حداکثر شروع می کنم همه با هم پیش به سوی موفقیت.
آفرین
نمیگی برنامت چطوره؟
کدوم درسارو و از چه منابعی اول شروع میکنی؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)saeideh نوشته شده توسط:  بچه‌ها درست گفتید ۱۰ ساعت خیلی زیاد بود!Sad خیلی خسته شدم
ولی در کل روز اول برنامه عالی بود Wink خیلی خوش گذشت
به قول آقا رویا همه با هم پیش به سوی موفقیت

اگه اجرا کردی آفرین
اگه روز اول تونستی اجرا کنی بازم میتونی
موفق باشی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , پشتکار , SarahArshad
ارسال: #۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
امضای قبلی:
کمتر از ... روز تا آزمون ۹۱
امضای جدید (به علت توصیه دوستان):
خیلی تا ارشد مونده راحت باشیدBig Grin

به این میگن امضاء ‌، انرژی مثبت داره Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , ana9940

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close