زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۶
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
سلام به همه دوستان من کاملا تابستان را به دلیل مشکلاتی (از جمله تغییر هدف از ای تی به رشته خودم نرم افزار )از دست دادم متاسفانه شبکه و مهندسی نرم رو تقریبا داشتم تموم می کردم ولی خوب تصمیمم رو گرفتم و می خوام نرم افزار رو ادامه بدم امروز ۲ مهر ه زمان زیادی نمونده ولی توکل به خدا اگه مشکلی پیش نیاد تا اخر مهر ساختمان داده+سیستم عامل +طراحی الگوریتم واگه بشه گسسته رو هم تانصفه بخونمBig Grin می دونم شاید بگید نمیشه ولی من تلاشم رو می کنم

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط پشتکار.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان من کاملا تابستان را به دلیل مشکلاتی (از جمله تغییر هدف از ای تی به رشته خودم نرم افزار )از دست دادم متاسفانه شبکه و مهندسی نرم رو تقریبا داشتم تموم می کردم ولی خوب تصمیمم رو گرفتم و می خوام نرم افزار رو ادامه بدم امروز ۲ مهر ه زمان زیادی نمونده ولی توکل به خدا اگه مشکلی پیش نیاد تا اخر مهر ساختمان داده+سیستم عامل +طراحی الگوریتم واگه بشه گسسته رو هم تانصفه بخونمBig Grin می دونم شاید بگید نمیشه ولی من تلاشم رو می کنم

دوست خوبم خواستن توانستن است.
اگر کسی هدفی رو تعیین کنه و واسه اون واقعا تلاش کنه مطمئن باش که حتما به نتیجه خواهد رسید.
خداوند هیچ تلاشی رو بدون نتیجه نمی ذاره.Smile
بچه‌ها این ترم در مدرسه یه سری دروس رو بهم دادند که تقریبا ۲۸ ساعت از وقت هقته منو می گیره.
به نظر شما مشکلی نداره حتی به عنوان استراحت این کلاسها رو بردارم یا اتنصراف بدم؟
خواهش می کنم بهم بگید چون بر سر دو راهی هستم.
مرسی از همتون
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
آقای موج امضات کلی با حال شده و به ادم روحیه میده ممنون. دوستایه خوبم منم دوباره دارم می خونم اما از دیدگاه مانشتی به هزار و یک دلیل مثه یه کاربر معمولی باهاتون ودر کنارتون خواهم بود. با توجه به وقتی که مونده می خوام گسسته رو حذفش کنم نظرتون چیه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۹
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ
بچه‌ها این ترم در مدرسه یه سری دروس رو بهم دادند که تقریبا ۲۸ ساعت از وقت هقته منو می گیره.
به نظر شما مشکلی نداره حتی به عنوان استراحت این کلاسها رو بردارم یا اتنصراف بدم؟
مرسی از همتون
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها این ترم در مدرسه یه سری دروس رو بهم دادند که تقریبا ۲۸ ساعت از وقت هقته منو می گیره.
مرسی از همتون
دوست عزیز ببین چند روزت رو می پرونه .و چند روز مفید برات باقی می زاره وبعد در روزهای مفیدی که می مونه چقدر می تونی از وقتت کامل استفاده کنی .فکر کنم ۲۸ ساعت اگه یک تایم باشه بیشتر از ۴ روز میشه .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۲۱
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوست عزیز ببین چند روزت رو می پرونه .و چند روز مفید برات باقی می زاره وبعد در روزهای مفیدی که می مونه چقدر می تونی از وقتت کامل استفاده کنی .فکر کنم ۲۸ ساعت اگه یک تایم باشه بیشتر از ۴ روز میشه .

مرسی از پاسختون
شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱/۳۰ تا ۶/۳۰
یکشنبه از ساعت ۵/۳۰ تا ۷/۳۰
جمعه هم دو ساعت
اگه خوب نیست به نظرتون چند ساعت رو حذف کنم؟Smile
مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۱ ب.ظ
[quote

مرسی از پاسختون
شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱/۳۰ تا ۶/۳۰
یکشنبه از ساعت ۵/۳۰ تا ۷/۳۰
جمعه هم دو ساعت
اگه خوب نیست به نظرتون چند ساعت رو حذف کنم؟Smile
مرسی

[/quote]
به نظرتون با این حجم کار می رسید به درس؟
برای روزهایی که ظهر‌ها کلاس دارید میشه روی صبحها حساب کرد اما باز هم تصمیم با خودتون هستش

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۲۳
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  به نظرتون با این حجم کار می رسید به درس؟
برای روزهایی که ظهر‌ها کلاس دارید میشه روی صبحها حساب کرد اما باز هم تصمیم با خودتون هستش

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)saeideh نوشته شده توسط:  به نظر من با این وضعیت به درسات اونطور که باید نمیرسی،کارت خیلی سخت و خسته کننده میشه.ولی باز به توانایی خودت بستگی داره.
موفق باشی

مرسی از راهنماییتون
خب روزهای شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهارشنبه باشه ساعت ۳/۳۰ تا ۶/۳۰
یکشنبه و جمعه هم باشه ۵/۳۰ تا ۷/۳۰

به نظرتون چظوره؟
اصلا اگه شما جای من بودید چقدرش می کردید؟
خیلی دوست دارم همه دوستان نظر بدن تا من از این هفته تکلیفم رو مشخص کنم.
خیلی خیلی ممنونم از توجه شماSmile
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط si.mozhgan.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)saeideh نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون بعد از هر فصل، تستهای آخر اون فصل رو بزنم یا اینکه تستها رو بذارم واسه زمان مرور؟

من که خودم همیشه تستها رو بعد درس خوندن می زنم. اگه گسسته و طراحی الگوریتم و ساختمان باشه دقیقا بعد از خوندنش می زنم چون تستهای این درسها خودشون کلی نکته دارن و بهتره یه جا درس و نکته ش رو بخونم. اما درسهایی مثل نرم افزار و هوش و ....(که به حافظه مون بستگی داره )فرداش می زنم . اینجوری فرداش مطالب یه بار دیگه مرور می شه و دیگه اینکه باعث نمی شه که تستها رو از رو حفظ خوب بزنم و اعتماد به نفس کاذب بگیرم Big Grin
(البته اینی که گفتم یه کم بستگی به مبحث داره تا درس. مثلا بعضی مباحث ساختمان رو بهتره روز بعدش بزنیم)

اما یه روش خوبی برای زمان مرور‌: وقتی الان دارین تستها رو می زنین‌، تستهای خوب یا نکته دار رو علامت بزنین تا زمان مرور اگه وقت کم بود فقط برین سراغ تستهای مهم .

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۲۵
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ ب.ظ
نقل قول: بچه‌ها به نظرتون بعد از هر فصل، تستهای آخر اون فصل رو بزنم یا اینکه تستها رو بذارم واسه زمان مرور؟

من وقتی یک فصل را می خوانم میرم سراغ فصل بعد. بعد از هر دفعه هم که اون درس را می خوانم میرم و چند تا از تست های فصل های قبل را می خوانم. فکر می کنم کمک می کنه که قبلی‌ها از ذهنم نره.Dodgy

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , Mahtab_m
ارسال: #۲۶
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  آقای موج امضات کلی با حال شده و به ادم روحیه میده ممنون. دوستایه خوبم منم دوباره دارم می خونم اما از دیدگاه مانشتی به هزار و یک دلیل مثه یه کاربر معمولی باهاتون ودر کنارتون خواهم بود. با توجه به وقتی که مونده می خوام گسسته رو حذفش کنم نظرتون چیه؟

بابت لطفتون ممنون
ولی بریم سراغ گسسته
به نظر من حذف یه ریاضی نه تنها مفیده بلکه واجبه بخصوص اگه بخوای محاسبات که تستای آسون ولی وقت گیری داره رو توی برنامت بذاری- حتی دو تا ریاضی رو هم به نظر من میشه حذف کرد و روی دوتای دیگه وقت گذشت
اگه مشترک رو خوب بزنی (منظور چهل به بالاست)
سه یا چهار تا تست درست ریاضی میتونه عامل موفقیتت باشه
من پارسال زبان رو کامل حذف کردم که البته به علت اینکه خیلی آسون بود تستاش. ضرر کردم
برنامه امسالم اینه
۱۵ دقیقه زبان ۳۰ دقیقه ریاضی الباقی مشترک اگه احیانا زمان اضافه اومد به تستای علامت زده ریاضی یا مشترک برسم
و به نظرم اون ضریب چهار مشترک توجه خاصی رو میطلبه و به تبع اون باید کمی از توجه به باقی دروس کاست و روی اون گذاشت (البته نه طوری که افت تراز داشته باشی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , SarahArshad
ارسال: #۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
منم یکم تغییرات دام به برنامه‌ام تا هفته‌ی دوم مهر قرار گذاشتم ۵۰درصد گسسته-سیستم-هوش-ساختمان-منطقی-نظریه رو بدون تست البته تموم کنم.
زبان و مدار تا آخر مهر میرسه به ۵۰درصد.
ساعت مطالعه‌ام کماکان همون ۵-۶ ساعت ِ

امیدوارم هممون به برنامه ریزی هامون برسیم و کماکان پرانرژی پیش بریم Smile
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  آقای موج امضات کلی با حال شده و به ادم روحیه میده ممنون. دوستایه خوبم منم دوباره دارم می خونم اما از دیدگاه مانشتی به هزار و یک دلیل مثه یه کاربر معمولی باهاتون ودر کنارتون خواهم بود. با توجه به وقتی که مونده می خوام گسسته رو حذفش کنم نظرتون چیه؟
گسسته آسونه که.من مخالف حذفش هستم.حذفش نکن.تاجایی که می تونی هیچ درسی رو حذف نکن.ممکنه درسی رو که نمی خونی ازش تستهای متوسط بدن که بتونی بزنی و در عوض درسهایی که خوندی رو سخت بدن.من مخالف حذف کردنم.به نظر من تا بهمن ماه به اندازه کافی وقت هست.می رسی بخونی.
درسی رو حذف کردن به نظر من نشانه ناامیدیه.امیدوارانه جلو برو و حذفش نکن.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط mim.)
سلام به مهری های عزیز.منم با اینکه فردا باید برم و واکسن ۱ سالگی راستین کوچولو رو بزنم و به هفته ای تب می کنه و بیقراره و .... اما انرژی دارم و امیدوارم زود حالش خوب شه و بذاره به درسهام برسم.کلاسهای تابستان که تمام شد.بی صبرانه منتظر کلاسهای مهر هستم.

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
بچه‌ها من که پارسه ثبت نام کردم
به نظرتون بر اساس تقسیم بندی پارسه برم جلویا تا اواخر مهر چند تا کتاب تموم کنم و بعدش برم سراغ ۲۵ درصد درسهای نخونده؟
به نظرتون کدام بهتره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۰۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۸۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۴۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۱۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۶۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۷۸ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۵۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close