زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط banou.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من که پارسه ثبت نام کردم
به نظرتون بر اساس تقسیم بندی پارسه برم جلویا تا اواخر مهر چند تا کتاب تموم کنم و بعدش برم سراغ ۲۵ درصد درسهای نخونده؟
به نظرتون کدام بهتره؟
به نظر من اولویتتو بزار همون برنامه ریزی پارسه ولی اگه وقت اضاف آوردی مباحثی رو که توی اونها گیر داری و می دونی که نیازه بیشتر واسشون وقت بزاری بخون.

سئوال در مورد مدارمنطقی:
بچه‌ها لطفا جمع کننده bcd رو واسم توضیح بدید.البته در این آدرس ‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ
بچه‌ها به نظرتون کلاسهای مجازی پارسه که توی شهرستانها برگزار میشه ارزش رفتن و هزینه کردن رو داره؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون کلاسهای مجازی پارسه که توی شهرستانها برگزار میشه ارزش رفتن و هزینه کردن رو داره؟

می دونین تو کدوم شهرا برگذار می شه و هزینش چنده؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ
اول از همه سلام میکنم به برو بچه های مانشتی!!!!!!!!!!!
از ورودم به اینجا خوشحالم‌، امیدوارم همگی با هم بتونیم آزمون ارشد و پشت سر بگذورنیم و همدیگر و تو انجمن دکتری ملاقات کنیم...............
من مشکلم اینه که نمی تونم به برنامه درست و حسابی بریزم از وسط تابستون شروع کردم و تقریبا نصف کتابا رو دست و پا شکسته خوندم..........
اگه بشه یه برنامه گروهی تنظیم شه و همه طبق اون‌، خودشونو ملزم کنن بخونن خیلی عالی می شه!!!!!!!!!!

به سلامتی کسایی که ...
برای داشتنشون لازم نیست با سیاست باشی و نقش بازی کنی ...
همین که یک رنگ باشی کافیه!
۱
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)moka69 نوشته شده توسط:  اگه بشه یه برنامه گروهی تنظیم شه و همه طبق اون‌، خودشونو ملزم کنن بخونن خیلی عالی می شه!!!!!!!!!!
منم موافقم.میشه اشکالاتمون رو هم از هم بپرسیم.اما یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم که با این تاپیک قاتی نشه.پیشنهاد می کنم ۱- برنامه ریزی برای گرایش های مختلف متفاوت باشه.
۲- از برنامه ریزی پارسه استفاده بشه.اگه کسی داره آپلود کنه.

هرکسی تونست طبق این برنامه پیش میره.اگه هم نپسندید طبق برنامه ریزی خودش جلو بره.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)moka69 نوشته شده توسط:  اگه بشه یه برنامه گروهی تنظیم شه و همه طبق اون‌، خودشونو ملزم کنن بخونن خیلی عالی می شه!!!!!!!!!!
منم موافقم.میشه اشکالاتمون رو هم از هم بپرسیم.اما یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم که با این تاپیک قاتی نشه.پیشنهاد می کنم ۱- برنامه ریزی برای گرایش های مختلف متفاوت باشه.

هرکسی تونست طبق این برنامه پیش میره.اگه هم نپسندید طبق برنامه ریزی خودش جلو بره.
منم کاملا موافقم ....، طبق برنامه ریزی پارسه پیش بریم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من خیلی عقبم،
فقط گسسته را خوندم( کامل)
نظریه سه فصل
ساختمان ۵ فصل
همین....
ولی تمام تلاشما می کنم که بخونم همشا...، فعلا هم هدفم خوندن خوده درسه تا زدن تست....

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۳۷
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط ana9940.)
من به عنوان فردی کوچک از کنکوری‌ها از رضوانه که ۱۴ ساعت در روز درس خونده قدردانی میکنم. Cool من ۴ ساعت صبح که درس می خونم به شدت خسته میشم و سرم درد می گیره‌، دیشب بابام می گفت میخوای بریم دکتر‌، گفتم ماله درسه‌، اگه نخونم حالم خوبه... Big Grin هفته‌ی قبل حدود ۲۵ ساعت خوندم که خیلی خوب خوندم چون توی دانشگاه خیلی الافم .... فکر کنین ۱۷ واحد دارم‌، دو تا ۳ واحدی، ۴ تا ۲واحدی و سه تا ۱ واحدی!!!!!
من توی هر ماه یک یا دو پست میدم توی این تاپیک‌، یا من دیر به دیر میام یا ماه‌ها سریع رد میشن که فکر کنم مورده دومه.Rolleyes
فکر کنم کمتر از دو هفته منطقی پوران رو تموم کردم‌، به همراه تستهایش. درس آسونی هست ولی به نظرم تستهایش سخته‌، هی صفر و یکها رو قاطی میکنم یا گزینه‌ها رو اشتباه می زنم.Big GrinCool ولی معماری آسونه‌، اینم از پوران سه فصلش رو خوندم بدون تست البته، هیچ مطلب خواستی نداشت هر چند باید از استاد خوبمون نگذریم که معماری پترسون رو بهمون درس داد.

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوست عزیز ببین چند روزت رو می پرونه .و چند روز مفید برات باقی می زاره وبعد در روزهای مفیدی که می مونه چقدر می تونی از وقتت کامل استفاده کنی .فکر کنم ۲۸ ساعت اگه یک تایم باشه بیشتر از ۴ روز میشه .

مرسی از پاسختون
شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱/۳۰ تا ۶/۳۰
یکشنبه از ساعت ۵/۳۰ تا ۷/۳۰
جمعه هم دو ساعت
اگه خوب نیست به نظرتون چند ساعت رو حذف کنم؟Smile
مرسی

به نظرم کاملا وقت داری که درس بخونی‌، مگه شما چند ساعت در هفته میخواین درس بخونین؟! روزهایی که وقتتون پر هست رو حداقل ۵ ساعت میشه درس خوند که میشه ۲۵ ساعت و ۱۰ ساعت هم ۵شنبه بخونین که میشه ۳۵ ســـــــــــــــــــــــاعـــــــــــــت!! خودش کلیه!!!!!!Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: lvlina_r , پشتکار
ارسال: #۳۸
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)moka69 نوشته شده توسط:  اگه بشه یه برنامه گروهی تنظیم شه و همه طبق اون‌، خودشونو ملزم کنن بخونن خیلی عالی می شه!!!!!!!!!!

من خیلی عقبم،
نظریه سه فصل
ساختمان ۵ فصل
همین....
ولی تمام تلاشما می کنم که بخونم همشا...، فعلا هم هدفم خوندن خوده درسه تا زدن تست....

شما چه جوری طبق برنامه پارسه میخونید ؟ آخه سرفصلاش مثل سرفصلای کتابای خودشه و من که از روی کتابای دیگه میخونم دقیق متوجه نمیشم مثلا ۲۵% اول کدوم فصلاس . با این تفاصیل به نظرتون با بودجه بندی پارسه برم جلو بهتره یا خودم کتابا رو ۴ قسمت تقسیم کنم و برم جلو ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ
شما مدار را چطور میخوانین؟ من امروز شروع کردم به خواندن از روی کتاب پارسه ولی هیچ چیز نمی فهمم. به نظرم این کتاب مال کسانی که حداقل یک آشنایی اولیه ای با مدار داشته باشند.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام و خسته نباشید به همه بر و بچه های ارشد۹۱/
من تا حالا با خودم درگیر بودم و بین خوندن فقط برای فراگیر و خوندن برای ارشد سراسری و در ضمن بالا بردن معدلم مونده بودم و لی بالاخره در
تونستم تصمیمو بگیرم.
فعلا برای ارشد سراسری میخونم و بعد از اون برای فراگیر,درضمن ساعات مطالعمو بالا میبرم تا معدلم رو هم بکشم بالا.اگه سراسری قبول شدم که فبها.اگه نه حتما فراگیرو قبول شدم میرم.

خوب منم پیوستم به جمع شما!
چون قبلا مطالعه برای ارشد داشتم خیلی از دروس رو تقریبا تانصف خوندم.
ولی یه سوال که دارم اینه که وقتی دروس رو میخونم خیلی راحت میخونم وسریع پیش میرم و تقریبا نصف تستهاشو درست میزنم.حالا چرا همه میگن خوندنش سخته و کنکور سخته و ...!من مشکل دارم و خوندنم درست نیست یا واقعا سخته!!!؟

میخوام اول دروس مشترک رو بخونم و بعد بقیه رو.زبان و آمار و طراحی زبانها واحتمالا نظریه رو میرم کلاس.

سیل راهنمایی و مشاوره هاتونو به طرفم سرازیر کنید.ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  شما مدار را چطور میخوانین؟ من امروز شروع کردم به خواندن از روی کتاب پارسه ولی هیچ چیز نمی فهمم. به نظرم این کتاب مال کسانی که حداقل یک آشنایی اولیه ای با مدار داشته باشند.

به نظرم از روی کتاب پوران شروع کنید خیلی بهتر باشه و در صورت بروز مسئله به کتاب مرجع نلسونSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۴۲
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  

من خیلی عقبم،
نظریه سه فصل
ساختمان ۵ فصل
همین....

شما چه جوری طبق برنامه پارسه میخونید ؟ آخه سرفصلاش مثل سرفصلای کتابای خودشه و من که از روی کتابای دیگه میخونم دقیق متوجه نمیشم مثلا ۲۵% اول کدوم فصلاس . با این تفاصیل به نظرتون با بودجه بندی پارسه برم جلو بهتره یا خودم کتابا رو ۴ قسمت تقسیم کنم و برم جلو ؟

بجه های عزیز موافقم طبق برنامه پارسه باشه البته قسمت بندی کتابا زیاد تفاوت نمی کنه با بقیه !!!!!!!!!! مدرسان شریفم اینجوریه !

به سلامتی کسایی که ...
برای داشتنشون لازم نیست با سیاست باشی و نقش بازی کنی ...
همین که یک رنگ باشی کافیه!
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون کلاسهای مجازی پارسه که توی شهرستانها برگزار میشه ارزش رفتن و هزینه کردن رو داره؟

می دونین تو کدوم شهرا برگذار می شه و هزینش چنده؟

نه نمی دونم دقیق ولی تماس بگیرید با پارسه تهران راهنماییتون می کنن
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط fatemeh-r.)
بچه‌ها جون هر کی دوست دارین کوتاه و مختصر بنویسید و تکراری‌ها رو حذف کنید . اخه هر چند روز یه بار که میام یک ساعت دارم فقط میخونم. اونم یه خط در میون
از بحث منابع دیگه بیرون بیایم بهتر نیست. تو تاپیک منابع همه چی خوب توضیح داده شده.
بازم میگم انشا ننویسید لطفا
۱
۰
ارسال: #۴۵
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  ایمان » اراده »‌ پشتکار

از اینکه نام منو اینجا بردید ممنونمBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۰۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۳۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۸۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۸۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close