زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدیریت در جلسه کنکور

ارسال: #۱۶
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ ب.ظ
مدیریت جلسه آزمون
اینقدر لجم میگیره از کسی سر جلسه آزمون حالا هر نوع آزمونی شروع به باز کردن پوسته شکلات و بیسکویت و از این نوع خوراکی‌ها بکنه .( البته منظورم با سر و صداست )

.... Loading
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ ب.ظ
RE: مدیریت جلسه آزمون
من نمی دونم با این بلندگوهای سر جلسه آزمون چی کار کنم؟؟؟؟ کلی تمرکزمو بهم می زنهConfused
مخصوصا سر دفترچه زبان که ۳۰ دقیقه وقت داریم، یک ربعش بلندگو در حال پخش صداست!
حالا فکر کن بلند گو دقیقا بالای سرت باشهSad
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۸ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  من نمی دونم با این بلندگوهای سر جلسه آزمون چی کار کنم؟؟؟؟ کلی تمرکزمو بهم می زنهConfused
مخصوصا سر دفترچه زبان که ۳۰ دقیقه وقت داریم، یک ربعش بلندگو در حال پخش صداست!
حالا فکر کن بلند گو دقیقا بالای سرت باشهSad

من این مشکل رو دارم SadSadSad

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۰۱ ب.ظ
مدیریت جلسه آزمون
یعنی چی دوستان؟
من نگفتم ناله کنید یا چیزایی که بعضی‌ها بهش حتی فکر نمیکنند که مهم باشه رو حساس کنید بقیه رو

دوستان من معتقدم به هر چی زوم کنید یا خیلی گیر بدین اتفاق می افته
پس برای هممون نه صدا مهمه نه...
نکات مثبت رو گوشزد کنید
مرسی

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parasto
ارسال: #۲۰
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  یعنی چی دوستان؟
من نگفتم ناله کنید یا چیزایی که بعضی‌ها بهش حتی فکر نمیکنند که مهم باشه رو حساس کنید بقیه رو

دوستان من معتقدم به هر چی زوم کنید یا خیلی گیر بدین اتفاق می افته
پس برای هممون نه صدا مهمه نه...
نکات مثبت رو گوشزد کنید
مرسی
منم با شما موافقم.باید راجع به چیزای مثبت فکر کنیم!
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مدیریت در جلسه کنکور
فکر میکنم صحبت کردن در مورد مدیریت زمان الان خیلی مهم باشه، چون سوالای کنکور معمولا جدید هستن و کمتر قبلا دیده شدن و حل بعضیهاشون بصورت تشریحی خیلی وقتگیره. معمولا هم تکنیک ضربدر منها پیشنهاد میشه برای این کار،ولی من تو استفاده از این تکنیک خیلی مشکل دارم و همیشه هم وقت کم میارم(مخصوصا برای ریاضی و مشترک)؛ همیشه دور دوم برای حل سوالای ضربدر زده حداکثر بیست دقیقه و اکثر موارد ۱۰ دقیقه یا حتی ۵ دقیقه وقت دارم!! مشکلمم به این خاطره که نمیتونم دقیقا سوالایی که باید دور اول حل بشه و اونایی که باید ضربدر زده بشه رو شناسایی کنم، در واقع وقتی میفهمم یه سوال جوابش طولانیه که دیگه خیلی روش وقت گذاشتم و ترجیح میدم تمومش کنم تا اینکه وسط کار ولش کنم!
شما از چه تکنیکی استفاده میکنین برای مدیریت وقت؟ یا حداقل چطور تکنیک ضربدر منها رو درست پیاده میکنید؟HuhHuhHuh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال: #۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۴ ب.ظ
RE: مدیریت زمان کنکور
منم تا حدی همینطورم ؟
اگه کسی راه خوبی داره بکمکه؟
ولی فک کنم تنها راه فقط همون - و * به شیوه درست باشهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۱ ق.ظ
دوستان،هم اینک به کمک شما نیازمندیم!! HuhSad
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۱۳ ق.ظ
مدیریت زمان کنکور
اینها یه سری توصیه واسه سر جلسه است (همون که پارسه به اعضاش میده)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zr2358 , amin_tak , **sara** , آرمین
ارسال: #۲۵
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
(۲۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۲ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  فکر میکنم صحبت کردن در مورد مدیریت زمان الان خیلی مهم باشه، چون سوالای کنکور معمولا جدید هستن و کمتر قبلا دیده شدن و حل بعضیهاشون بصورت تشریحی خیلی وقتگیره. معمولا هم تکنیک ضربدر منها پیشنهاد میشه برای این کار،ولی من تو استفاده از این تکنیک خیلی مشکل دارم و همیشه هم وقت کم میارم(مخصوصا برای ریاضی و مشترک)؛ همیشه دور دوم برای حل سوالای ضربدر زده حداکثر بیست دقیقه و اکثر موارد ۱۰ دقیقه یا حتی ۵ دقیقه وقت دارم!! مشکلمم به این خاطره که نمیتونم دقیقا سوالایی که باید دور اول حل بشه و اونایی که باید ضربدر زده بشه رو شناسایی کنم، در واقع وقتی میفهمم یه سوال جوابش طولانیه که دیگه خیلی روش وقت گذاشتم و ترجیح میدم تمومش کنم تا اینکه وسط کار ولش کنم!
شما از چه تکنیکی استفاده میکنین برای مدیریت وقت؟ یا حداقل چطور تکنیک ضربدر منها رو درست پیاده میکنید؟HuhHuhHuh

سلام
من روش دارم ولی به درد کنکور آی تی می خوره .

به طور خلاصه شما باید تمام درس های ریاضی و مشترک را روی هم بریزید که میشه ۹ تا درس و بعد آن‌ها را گروه بندی کنید برحسب توانایی در جواب دادن و سرعت پاسخگویی.و بعد از اون به هر گروهی در دور اول یه زمان مشخص و محدود و صد البته کمتر از زمان حقیقی بدهید.(چون قراره یه بار دیگه هم برگردیم)

مثلا من( داده-گسسته و الگوریتم)
(پایگاه-هوش-سیستم)
و...
رو طبق اهمیت و نظر خودم گروه بندی کردم.گروه اول فقط ۴۰ دقیقه وقت داره یعنی سر ۴۰ دقیقه حتی اگر بازم بلد بودم باید دست بردارم و برم سراغ تست های گروه دوم که گروه دوم هم ۳۰ دقیقه وقت داره.توی این فاصله مجبورید فقط به سوال هایی که در وحله‌ی اول بلدید جواب بدید و بقیه رو با همون تکنیک منها و ضرب نشونه گذاری کنید برای دور دوم.و همچنین چون می دونید وقتتون خیلی کمه سعی می کنید سریع جوابها رو بنویسید.
خوبیه این تکنیک اینه که هیچ درسی بدون زمان نمی مونه.و هم اینکه چون سر ۴۰ دقیقه جو دروس عوض میشه آدم کمتر قات می زنهBig Grin

وقتی دور اول تمام درس‌ها تموم شد دور دوم را بهشون می دیم تاسوال های متوسط را تکمیل کنند.و به سوال های مشکل‌تر فکر کنند.
هر درسی زمان مخصوص به خودش رو داره.و بهترین حالت تست زنی اونه که شما در دور اول تمام گرو‌ها تمام سوالات را نگاه کرده باشید و همه‌ی اونایی رو که جوابش یا فرمولش رودر ذهن آماده دارید حل کرده باشید. و دور دوم فقط یک حکم وقت اضافه رو داشته باشه برای بازبینی مطالب!

زمان های مربوط به دور اول و دوم هر گروه باید از همین الان مشخص باشند نه سر جلسه‌ی کنکور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال: #۲۶
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ب.ظ
مدیریت زمان کنکور
به این تایپینگ سری بزنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
پیشنهاد شما برای تست‌زنی در کنکور
به نظرم بیشترین چیزی که بهتون تو کنکور کمک میکنه
این که اعتماد به نفس بالایی داشته باشین یا این که باور قوی نسبت به خودتون داشته باشین
اصلا با شک تست نزنید حتی اگر کم زدین ولی مطمین بزنین
بعدش هم روی مشترک خیلی تمرکز کنین
مشترک تقریبا تعیین کننده رتبه شما هستش
از الگوریتم حریصانه وتقسیم وغلبه هم استفاده نکنین برای تست زدن: دی
موفقیت های بزرگ منتظر شما هستن در صورتی که خوب تلاش کنید و خودتون را باور داشته باشین
با ارزوی بهترین‌ها برای دوستان کنکوری

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , **sara**
ارسال: #۲۸
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
پیشنهاد شما برای تست‌زنی در کنکور
من اوایل که می شد حول و حوش اواخر آبان Big Grin گیر می دادم به یه درس فکر می کردم بهتره درسایی رو که ضعیفم بهتر کنم بعد متوجه شدم که رو یه سری درس اصلا وقت نمی ذارم کار به درد بخوری که کردم این بود که روی یه کاغذ یه جدول با ۷ روز هفته و ۷ ساعت رسم کرده بودم و تو هر ساعت می نوشتم که چه درسی میخوندم و در پایان هفته این ساعتا رو با هم جمع می زنم اینجوری متوجه وقت بیش از اندازه ای که رو بعضی درسا می ذاشتم شدم و وقتمو متعادل کردم .
اشتباه خودم این بود که زیاد تست نزدم برای درسایی که از نظرم ساده بودن مثل مدار منطقی . کنکور پارسال دقیقا جوری بود که سوالای منطقی فرسایشی بود و باید براش خوب تست می زدیم .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , **sara**
ارسال: #۲۹
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ
پیشنهاد شما برای تقسیم زمان جلسه کنکور
خب هر کی یه مدل تست می زنه!! نمی شه گفت . ولی اگه تستی سخته سریع از روش رد شین . من با اون خوندن سریع موافق نیستم‌! من اینجوری تست می زنم کلا که از اول هرچیو راهشو بلد باشم حل می کنم چیزیو که بلد نباشم در اون لحظه حل نمی کنم‌! بعد برمی گردم و دوباره حل می کنم! محاسباتم همیشه برای آخر می ذاشتم .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ
پیشنهاد شما برای تقسیم زمان جلسه کنکور
من از گسسته شروع میکنم(یعنی زبان رو نمی زنم )و تا آخر همه‌ی درسها رو می خونم و تستهایی که بلدم رو می زنم . اونایی که نمی زنم کنار سوال علامت می ذارم. بعد اینکه همه سوالها رو خوندم زبان رو می زنم . بعد از زبان دوباره می رم سراغ تستهایی که علامت زدم. تا به حال هم وقت کم نیاوردم . فقط باید واقع بین باشین و روی سوالی که سخته زیاد وقت نذارین . اتفاقا اینکه اون سوال رو ول کنین بعدا دوباره حلش کنین خیلی بهتره اینجوری ذهنتون روی یه راه حل اشتباه تاکید نمی کنه و می تونین از یه دید دیگه به سوال فکر کنین.

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۸۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۸۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۲۸ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۱۹۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۰۶۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۰۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مدیریت فناوری اطلاعات leilast ۱۰۵ ۸۰,۵۱۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farbehar1
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۲۱ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۵۰۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close