زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزنوشت های محمد تنهایی

ارسال: #۱۲۱
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۵ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
حدود ۱۲۰ مسافر که ۸۰ نفر فعلا متاسفانه فوت کردند من نمی دونم باید چند نفر کشته می شدند تا وزیر راه می گفت:
متاسفانه تعداد تلفات حادثه زیاد می باشد.

حالا هم وسط این ماجرا نرخ تعیین کردند‌:
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران از تشکیل دو ستاد ویژه بیمه ای برای سانحه دیدگان پرواز شب گذشته تهران- ارومیه خبر داد و گفت: دیه هر یک از کشته شدگان این حادثه ۴۵۰ میلیون ریال است.

آخه سه نقطه نا حسابی ۴۵ میلیون واسه آدم میشه پدر و مادر و خواهر و برادر که ۲۴ ساعت نگذشته قیمتشون را اعلام می کنید

.... Loading
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshad_pickup
ارسال: #۱۲۲
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط hanif.)
روزنوشت های محمد تنهایی
چهار نفر از کشته‌ها همشهری ما هستن این دومین خبر بد این هفته(بعد از فوت دوست وهم تیمیم) هست که میشنوم. چه هفته هولناکی.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۱۱ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
خدا همشون رو رحمت کنه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۵۲ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
از اونجا که وبلاگ تک و تنها افتاده روزنوشت بعدی رو توی وبلاگ زدم. دوست داشتین مطالعه نمایید:

بهم گفت: ”تو صمیمی‌تر از آنی که دلم می پنداشت، دل تو با همه‌ی آینه‌ها نسبت داشت. تو همان ساده دل پاک و نجیبی که خدا، در میان دل پاکت صدف آینه کاشت!”
اما چه می دونست از دل من، در درون من غوغایی است، پر از غلیانم. پر از آلودگی، در شهری غریب و پر از حادثه. لاجرم باید به او بگویم:...
بقیه اینجا!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: روزنوشت های محمد تنهایی
(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  حدود ۱۲۰ مسافر که ۸۰ نفر فعلا متاسفانه فوت کردند من نمی دونم باید چند نفر کشته می شدند تا وزیر راه می گفت:

مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران از تشکیل دو ستاد ویژه بیمه ای برای سانحه دیدگان پرواز شب گذشته تهران- ارومیه خبر داد و گفت: دیه هر یک از کشته شدگان این حادثه ۴۵۰ میلیون ریال است.

آخه سه نقطه نا حسابی ۴۵ میلیون واسه آدم میشه پدر و مادر و خواهر و برادر که ۲۴ ساعت نگذشته قیمتشون را اعلام می کنید
من که خیلی پیش از این تصمیم گرفتم تا اونجایی که ممکنه از هواپیماهای ایران دوری کنم.
اصلا اگر هیچ مشکلی هم نداشته باشند و یه نیروی غیبی هم بهم بگه تا ۱۰۰ سال دیگه سقوط نداریم.
بازم احساس انزجار می کنم که سوار یک هواپیمای دست سوم آمریکایی (و بدتر از اون روسی)بشم.
هواپیمایی که مردم خود کشور سازنده اش حاضر نیستند سوارش بشند و اصلا اونو به کشورشون راه نمیدند.احساس می کنم انسانیت ما ایرانی‌ها رو زیر سوال بردند.
یعنی این قدر ارزش ما ایرانی‌ها پایینه که باید از آشغال‌ها و ضایعات ملت های دیگه استفاده کنیم؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۸۹ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  حدود ۱۲۰ مسافر که ۸۰ نفر فعلا متاسفانه فوت کردند من نمی دونم باید چند نفر کشته می شدند تا وزیر راه می گفت:

من که خیلی پیش از این تصمیم گرفتم تا اونجایی که ممکنه از هواپیماهای ایران دوری کنم.
اصلا اگر هیچ مشکلی هم نداشته باشند و یه نیروی غیبی هم بهم بگه تا ۱۰۰ سال دیگه سقوط نداریم.
بازم احساس انزجار می کنم که سوار یک هواپیمای دست سوم آمریکایی (و بدتر از اون روسی)بشم.
هواپیمایی که مردم خود کشور سازنده اش حاضر نیستند سوارش بشند و اصلا اونو به کشورشون راه نمیدند.احساس می کنم انسانیت ما ایرانی‌ها رو زیر سوال بردند.
یعنی این قدر ارزش ما ایرانی‌ها پایینه که باید از آشغال‌ها و ضایعات ملت های دیگه استفاده کنیم؟؟؟
قدیمی‌ها یه چیزی میدونستند که با شتر و الاغ و اسب میرفتند مسافرت Big Grin

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
خوب کمی خبر خوب
دیشب عراق رو جانانه بردیم

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۶ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۲۷ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
دیروز روز امتحان فرمال بود. خدا رو شکر امتحانش گلابی بود. دارم فکر می‍کنم که به جز ۲۰ چی می‍تونه منو واسه این درس راضی کنه؟

۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۳۰ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
ساعت حدودای ۶ صبح و من هنوز بیدارم!!

۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۳۰ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۵۱ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
دکتر من چند ماهی که ساعت ۸ صبح به بعد میخوابم=> درکتون میکنم.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۳۰ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۲۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دیروز روز امتحان فرمال بود. خدا رو شکر امتحانش گلابی بود. دارم فکر می‍کنم که به جز ۲۰ چی می‍تونه منو واسه این درس راضی کنه؟

خیلی جالبه که انسا ن اگه تا دکترا هم بالا بره بازم ذوق گرفتن نمره‌ی ۲۰ رو داره!Shy

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۳۰ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  خیلی جالبه که انسا ن اگه تا دکترا هم بالا بره بازم ذوق گرفتن نمره‌ی ۲۰ رو داره!Shy
شاید براتون جالب باشه اما من همیشه دوست داشتم ۱۹ یا ۱۹/۵ بگیرم چون فکر ۲۰ منو یاد بچه اول ابتداییا میندازه !!!Sad Sad Sad

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۳۰ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
خوب به نظر من نمره‍ها کلاً دو دسته هستند: یا ۲۰ می‍شی یا غیر ۲۰ حالا اگه قرار باشه ۲۰ نشی فرقی نداره چند بشی!‌Big Grin
زیر ۱۷ هم که رسماً افتضاح محسوب می‍شه. توی کارشناسی من حدود ۲۰ درس رو ۱۹ یا ۱۹.۵ گرفتم اما هنوز طعم ۶ ۷ درسی که ۲۰ شدم زیر زبونمه. اساساً ۲۰ خیلی حال می‍ده. به قول بچه‍ها من ۲۰ دوست دارم Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۳۴
۳۰ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۸۹ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  خیلی جالبه که انسا ن اگه تا دکترا هم بالا بره بازم ذوق گرفتن نمره‌ی ۲۰ رو داره!Shy
شاید براتون جالب باشه اما من همیشه دوست داشتم ۱۹ یا ۱۹/۵ بگیرم چون فکر ۲۰ منو یاد بچه اول ابتداییا میندازه !!!Sad Sad Sad

نه ....من اصلا ۱۹/۵ رو دوست نداشتم.
خیلی زور بود اینهمه بخونی بعد به خاطر یه اشتباه خیلی کوچک به اون چیزی که می خواستی نرسی.

ترم اول یکی از دوستام تو خوابگاه برام تعریف می کرد که تجربی بوده و فیزیکش خیلی ضعیف!
طوری که تو امتحان اول معلم ۳ گرفته بوده.
برای امتحان بعدی نشسته بوده یه ۲۴ ساعتی وحشتناک درس خونده بوده.و اینقدر خونده بوده تا چیز هایی که اصلا مفهومشم نمی دونسته خودش با تحلیل درک کرده بوده.

سر امتحان همه سوالا رو درست حل کرده بوده.فقط توی جواب یک سوال یه منفی جاگذاشته بوده.!
معلم هم بهش گفته برای اینکه این منفی رو یادت نره به جای ۰/۲۵ ،۰/۵ نمره ازت کم می کنم و بهش ۱۹/۵ داده بوده.
باور می کنی اینقدر این موضوع براش گرون تموم شده بوده که تا ۵ سال بعد از اون و حتی تموم شدن دبیرستان هم یادش نمی رفت.نمره و منفی جا گذاشته شده روBlush

۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
من که یادم نمیاد توی دانشگاه نمره ۲۰ گرفته باشم اما ۱۹/۲۵ داشتم که اونم واسم شیرین بود.

من اصولا درسهایی که همه ۱۹ میشدن میشدم ۱۲ و درسهایی که همه ۱۲ میشدن میشدم ۱۹!!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۲۲۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۷۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۶۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۴۲۳ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  "محمد فرهادی" اعتماد مجلس را کسب کرد/ وزارت علوم بالاخره وزیردار شد kingmax ۰ ۱,۷۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: kingmax
  الگوریتم های داده کاوی مقاوم در برابر داده های نویزی و داده های پرت AmiriManesh ۶ ۷,۲۰۷ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
  خرید کتاب منطق ریاضی محمد اردشیر hk350 ۰ ۲,۵۰۶ ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hk350
Star دکتر محمد قدسی Studious ۷ ۱۳,۵۹۱ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ریحانه فدک
  شهید مرزبانی - * تصاویر تشییع پیکر شهید محمد صادقی نژاد اهل شهر کهنه قوچان * MShariati ۴ ۲,۹۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close