زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزنوشت های محمد تنهایی

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
تصمیم گرفتم که از این به بعد یه سری روز نوشت از اتفاقات و حوادث مهم و غیر مهم زندگیم رو اینجا بگذارم. دوستان دیگه ای هم که تصمیم به این داشته باشند شدیداً مورد استقبال قرار می گیرند. سعی می کنم که جنبه های علمی داستان رو پر رنگ‌تر کنم تا دوستان علاوه بر سرگرمی و ارضا حس کنجکاویشون یه سری مباحث رو هم اطلاع پیدا کنند و شاید به دردشون بخوره.

اولین وب نوشتم رو شب تولد و دفاع دارم می فرستم:
امروز تقریباً علاف بودم! ساعت ۱۰:۱۵ و من هنوز تصمیم گیری درستی در رابطه با زمانبندی و چیزهایی که فردا می خوام بگم ندارم. بیشتر از اینکه استرس نتیجه رو داشته باشم هیجان دارم که جلوی ۳ تا استاد حرفهام رو بزنم و اونها گیر بدن و من جواب بدم.
امروز با دکتر میریان کلاس داشتیم و ایشون اصرار داشتن که توصیف فرمال همه چیزه و از این جرف‌ها و من هم حرف های خودم رو می زدم.( جالب اینه که فقط ایشون هدف حرفهای من رو می دونستند! و مدام بحث رو یه طوری هدایت می کردن که دید فرمال موضوع پر رنگ‌تر بشه).
به هر حال امروز دکتر میریان خبر از توفان فردایی که می خواد به پا کنه داد و درخواست داشت که وقت دفاع خیلی خیلی بیشتر از یک ساعت بشه! البته این جور حملات رو ما آشنا هستیم.

فردا یکی دیگه از بچه‌ها دقیقاً با همین ترکیب کمیته ممتحنین دفاع خواهد کرد و سپر بلای ما خواهد بود. Big Grin

راستی فردا سالروز تولدمه. هیچ وقت این همه دوست که الان توی مانشت دارم رو نداشتم و به همه دوستام افتخار می کنم و دوست دارم موفقیت همشون رو ببینم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Arshad.IT90 , faraaz_mb , aminamini , ali_computer69 , milad222 , xps1530 , shine , alidata , 3tare , younes , Mahbanoo313 , rozh66 , احسان مومنی , csharpisatechnology , fatemesoleimani , neda_Network , Brave , azad_ahmadi , fafa69 , barankhanom , Zx24zx26 , پرهوده , Engineer , tayebe68 , MeysamPH , hadi8963 , negarin_
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ
RE: روزنوشت های محمد تنهایی
تولدتون مبارک جناب تنهایی.
امروز ما بعد از کلاس توصیف و وارسی با جناب دکتر میریان صحبت کردیم و ایشون با اشاره به حرفهای شما تاکید کردن که سایر متدولوژی‌ها اگر چه به نظر میاد کامل هستن و به درد پروژه های بزرگ می خورن ولی یک مشکلات عمده ای دارن که توصیف فرمال قصد داره گوشه ای از این مشکلات رو برطرف کنه! در ضمن تاکید کردن که اصلا این طور نیست که توصیف فرمال به درد پروژه های کوچک بخوره و اگه تو لیستش نگاه کنید می بینید که پروژه های خیلی بزرگی هم از این روش استفاده کردن...
ما که تو بحث نبودیم...

فردا ارائه خوبی داشته باشین....Smile

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ ب.ظ

تولدتون رو حسابی تبریک می گم. امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشید
در مورد دفاعتون هم که قاعدتا باید دفاع فوق العاده ای باشه. کاش می شد باشم (باشیم.)
در کل برای شما در تمام مراحل زندگی تون آرزوی موفقیت روز افزون داریم.
من به شخصه به افرادی مثل شما افتخار می کنم.

۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۵۵ ق.ظ
سلام دکتر تولدتون مبارک
براتون دعا می کنم که فردا ساعت ۱۰ یعنی ۱ ساعت بعد از ۹ واقعا از ته قلبتون خوشحال باشید .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
سلام تولدتون مبارک.
ببخشید توصیف فرمال چیه؟(اینجاست که می گن وسط حرف بزرگان پرید) Big Grin
ولی دفاع خوب داشتن که استادا کم بیارن کیف داره هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.Big Grin
موفق باشید.دعای همه مانشتی‌ها بدرقه راه دفاعتون.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۴۶ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
من هم امیدوارم تو این لحظات که هنوز دارید دفاع می کنید (الان ۹:۴۶) حسابی استادارو ضربه فنی کرده باشید. براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ق.ظ
من هم امیدوارم در این لحظه که ساعت ۱۱:۲۱کلی خوشحال باشید از دفاع بسیار عالی که کرده اید.
تولدتون هم مبارک امیدوارم هر روز و هر لحظه که از زندگیتون میگذره به آرامش عمیقتری برسید و درک عمیق تری از خودتون،خدا و زندگی داشته باشید.
امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و سلامت و شاد باشید.
در پناه حق.

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۲۶ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
امروز روز پرکاری برای من بود. الان ساعت ۱:۲۳ روز تولدمه و من از فرط خستگی نای دراز کشیدن رو هم ندارم. همون طور که دکتر میریان پیش بینی کرده بود دفاع خیلی طول کشید، ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه بالاخره اساتید رضایت دادند و من رو به حال خودم واگذار کردند.
شخصیت فوق العاده دکتر سعید جلیلی من رو شیفته خودش کرد. واقعاً عالی بود و کیف می کردم از حرف‌ها و گیرهایی که می داد. دوست دارم توی برخی زمینه‌ها از این به بعد باهاش مشورت کنم. خیلی دلسوز و مهربان و علمی رفتار می کردند.

دیگه حال نوشتن ندارم و دوست دارم بخوابم. راستی نمره‌ام ۱۹/۵ شد.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , milad222 , احسان مومنی , Aseman7
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
بهتون تبریک می گم.خسته نباشید.دست مریزاد.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ
تبریک به خاطر این آخرین نمره دوره ارشد شما
راستی واقعا این خواب بعد از امتحان عجب می چسبه انگاری روی ابرا خوابیSleepyBlushWink

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۳۴ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
امروز ۳۰ شهریور: هنوز که نخوابیدم. راستش من مدتهاست که از این حالات خوشحالی دور شدم. الان فقط دارم به درسهایی که این ترم باید بردارم فکر می کنم و درخواست هیئت علمی ای که دادم. نمی دونم چرا ذره ای هم خوشحال نیستم.

خدا رو شکر که بالاخره داورها رضایت دادن تا من هم بتونم بعد ۲ ساعت و خورده ای یه بار پشینم روی صندلی و نفسی تازه کنم. آخر دفاع به جز خانمم و یه دوست خوبم هیچکی نمونده بود!!!

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , milad222 , neda_Network , Engineer
ارسال: #۱۲
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۳۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  . آخر دفاع به جز خانمم و یه دوست خوبم هیچکی نمونده بود!!!

این موضوع به شما آقایون خیلی از مطالب رو ثابت میکنه این از اون لحظاتی هستش که توی زندگی متاهلان
موفق همیشه دیده میشه وبه نظر من همسران یه لحظه هایی رو درک می کنن که به جز خودت و همسرت هیج کسی نیس حتی نزدیکترین کسای دوران مجردی . این لحظه‌ها بالاخره یه روزی رخ میده .

۱
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۵۹ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
منم تبریک میگم! با آرزوی موفقیت های خیلی بیشتر!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۲۲ ب.ظ
تبریک فراوان جناب تنهایی. در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید...Smile

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
دکتر جان من هم تبریک میگم، امیدوارم همیشه موفق و موئید باشید!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۸۵۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۵۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۴۸۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۴۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۳۹۲ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  "محمد فرهادی" اعتماد مجلس را کسب کرد/ وزارت علوم بالاخره وزیردار شد kingmax ۰ ۱,۷۰۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: kingmax
  الگوریتم های داده کاوی مقاوم در برابر داده های نویزی و داده های پرت AmiriManesh ۶ ۷,۱۳۲ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
  خرید کتاب منطق ریاضی محمد اردشیر hk350 ۰ ۲,۴۸۱ ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hk350
Star دکتر محمد قدسی Studious ۷ ۱۳,۵۱۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ریحانه فدک
  شهید مرزبانی - * تصاویر تشییع پیکر شهید محمد صادقی نژاد اهل شهر کهنه قوچان * MShariati ۴ ۲,۹۳۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close