زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه مهندسی نرم افزار ۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو جزوه مهندسی نرم افزار ۲ دکتر گرگان محمدی ، حجم فایل ۱۲۴ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوب وقتی همه فایلها رو دانلود کردید همش رو تو یه فولدر بگذارید و بعدش این
برنامه رو دانلود کنید و از قسمت join آدرس اولین فایل .۰۰۱ رو بدید تا همه رو به هم بچسبونه.
از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.
هاتف، در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

میتونید بجای طی کردن مراحل بالا از لینک زیر جزوه رو دریافت کنید.
لینک پشتیبان:

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzaman , Mahbanoo313 , diligent , majid67110 , mina.soroor , SaMiRa.e , Avicenna , Pakzad , s.sadri , ali ghaemi , mohsen_m , ahmadi_development , farnaz55 , maryam_ak , ttiiko , !!!Alireza!!! , farhud , kijativa , ec_a_j , TopNotch , baranchi , ehsanmomeni , sohrablou , alireza.ghp , ghasedak , sara_13686868 , maryamsadat_hoseini , msn_issue , LORD0098 , ENGii , adel28 , Fantasy , aydingol , nasti , sohei.la , soada , sepidsal , phoenix.softeng , good-wishes , esmi64 , javad112118 , ma.y.ma , Good! , takexpert , khalooei , matt2007 , mcse2010 , faraaz_mb , nafis.1990 , creator1105 , neda_Network , 110111 , اس کا م , reza_ict , Bagheri.Z , ملینا ارشد
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
ممنون علی اقا واقعا دستتون درد نکنه . امیدوارم دکتری هم از بهترین دانشگاه دنیا بتونید پذیرش بگیرید . من جزوه شبکه رو خیلی لازم داشتم و حسابی دعا تون کردم .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
اینم ناراضی بوده Big Grin
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ
دو ساعته زور الکی زدم هیچی نیومد.من جزوه نرم ۲ رو لازم دارمممممممممممممممم
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
ممنون از جزوه ها . من همه لینکا رو دانلود کردم جز لینک آخری .... وقتی می خوام اون نرم افزارا رو دانلود کنم که فایلا رو سر هم کنه دانلود نمیشه میشه لطفا راهنماییم کنید ؟

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو جزوه مهندسی نرم افزار ۲ دکتر گرگان محمدی ، حجم فایل ۱۲۴ مگابایت

خوب وقتی همه فایلها رو دانلود کردید همش رو تو یه فولدر بگذارید و بعدش این
برنامه رو دانلود کنید و از قسمت join آدرس اولین فایل .۰۰۱ رو بدید تا همه رو به هم بچسبونه.
از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ق.ظ
من دانلود کردم، طبق چیزی که توی پست اول گفته شده، هیچ مشکلی نیست!
چیز پیچیده ای هم نداره واقعا من تعجب میکنم چرا بعضی ها نتونستند!
حالا اگر بتونم براتون یک لینک یکپارچه از جزوه بعنوان پشتیبان قرار میدم که فقط همون رو دانلود کنید، zip هم نمیکنم، پسورد هم نمیزارم Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , good-wishes
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ
دست شما درد نکنه به دلیل حجم زیاد فایل مجبور شدم لینک ۴ قسمتی رو دانلود کنم حالا با استفاده از اون نرم افزار FileSj اولین فایل رو بهش میدم یک خروجی بهم میده ولی فرمتش معلوم نیست ... با .Zip و .Pdf امتحان کردم باز نشد .. لطفا راهنمایی بفرمایید چطور بازش کنم ؟
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ
با winrar تقسیم می کردی، بعد آپ میکردی. هیچکس اذیت نمیشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elinazi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۶۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۸,۰۴۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۵۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۲۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close