زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۲۱۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی این تایپیک رو خوندم دلم شاد شد. یعنی بعضیا از ترم ۱ کارشناسی هیچ فرقی نکردن . شماها همتون هفته اول میرین؟؟؟؟
شما الان خفنی مثلا؟
من خودم دیدم یکی از استادای گروهمون ترم پیش ۱ شنبه اول ترم همچین برگه ای زده بود پشت در دفترش :
دانشجویان درس ... که مورخ شنبه ... مهر غیبت داشته اند ( جلسه اول ) شامل کسر ۱ نمره از ۲۰ نمره درس می شوند. ( درس هم ارشد بود )
بعضی استادا واقعا گیر می دن و ربطی به خفن بودن من و شما نداره : )

مگه ایشون ادعا کرد خفن هست، یا دیر رفتن نشونه‌ی خفن بودنه که اینطوری می‌گید؟
اون استاده هم هر کی ندونه فکر می‌کنه تا آخر ترم مرز علم و دانش رو از هر طرف یه کیلومتر گسترش میده. شاید کسی مشکلی داشته نتونسته بیاد، شاید به یکی خوابگاه نرسیده بوده... بعدش حتی درس‌های "عمومی" لیسانس هم از ۳ تا ۵ جلسه غیبت مجاز هست چه برسه به ارشد و زمان قاجار نیست که هر کسی از خودش قانون تصویب کنه.
در مورد سؤال اون کاربر هم، استادهای دانشگاه خودتون رو میشناسید و میدونید کدوم ممکنه مشکل‌ساز بشه که البته اونا رو هم میتونید هماهنگ کنید از قبل و حداقل ۲ هفته رو کنار میان. یا اینکه میتونید درس رو بعد از حذف و اضافه بردارید. تمرین هم خیلی بعیده ۲ هفته‌ی اول بدن تازه میتونید با TA صحبت کنید آوانس بده Big Grin
من ترم اول ۱ ماه، ترم دوم ۲ هفته، و این ترم هم ۱ ماه و نیم دیر میرم، موشکولی هم پیش نیومده Cool
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi , Mahsash
ارسال: #۲۱۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  این دیر اعلام کردن بیشتر به ضرر اونایی می شه که باید دنبال خونه بگردن برای اجاره، و باز هم بلاتکلیفی امثال من که لب مرز قرار گرفتیم.

دوستان یه سوالی داشتم ایا از همون روزی که ثبت نام حضوری انجام بدیم اجازه می دن در خوابگاه مستقر بشیم یا خوابگاه هم از روز شروع کلاس ها داده می شه؟
دقیقا همینطوره. کسایی که شبانه قبول میشن و... دردسر میشه واسشون.
منم مث شما لب مرزمConfusedConfused
شما رتبه ت چنده؟ چطور انتخاب رشته کردید؟

رتبه نرم افزارم ۱۲۱ و رتبه الگوریتمم ۱۴۵ شد. از هر دو لحاظ لب مرز هستم. الگوریتم تهران رو جلوتر از نرم افزار های مدرس و بهشتی و علم و صنعت زدم چون علاقه اولم الگوریتم هستش. بعدش هم که صنعتی اصفهان و ... . شبانه هم اصلا نزدم.
تبریک پیشاپیش منو پذیرا باشید. الگوریتم قبول میشید حتماHeart

خدا از دهنتون بشنوه، ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi
ارسال: #۲۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶ ب.ظ)scania نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه ها
می گم واسه رشته زمین شناسی همچین سایتی مثل ماشت نمیشناسین؟
ممنون
تا ۵۰ سال آینده هم فکر نکنم برای بچه های سایر رشته ها همچین سایتی بوجود بیاد
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad , Sadi_gh , kambiz , alirezabedi
ارسال: #۲۱۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶ ب.ظ)scania نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه ها
می گم واسه رشته زمین شناسی همچین سایتی مثل ماشت نمیشناسین؟
ممنون
تا ۵۰ سال آینده هم فکر نکنم برای بچه های سایر رشته ها همچین سایتی بوجود بیاد
نمیخواستم اینو بگم ولی شما خیلی دیر اومدی.
مانشت سال ۸۹ و ۹۰اینقدر توش حس همکاری زیاد بود و بچه های ارشد درش فعال بودند که آدم وقتی مانشت این روزا را می بینه حس میکنه بوی الرحمن مانشت میاد. انموقع تک تک مدیران را بچه ها باهاشون صحبت میکردند و حضور داشتند. الآن چند تامدیر تو مانشت فعالن؟؟
۵۰ سال دیگه که چه عرض کنم به ۵ سال دیگه اش هم امیدی نیست. نود درصد مطالب مفید مال همون دوسال ۸۹ و ۹۰ هست .
امیدوارم کسی باشه کاین انتقاد را جدی بگیره ولی مانشت در سرازیری افتاده و مطالب بیخودش در مقابل مطالب بدرد بخورش هر روز زیادتر میشن.
مانشت اونموقع ها روح داشت. همه همدیگه را بخاطر پستهای زیاد میشناختند.
اگه این روزا یه کم شلوغه بخاطر حال و هوای شروع ترم و اعلام قبولیای ارشد و خوابگاه و ایناست . شما ۲۰ مهر بیا ، سایت ارواح میشهSmile

امیدوارم کسی با این انتقاد برخورد سلبی و شدید نکنه .یه جایی همین اخیرا دیدم بنیانگذار مانشت هم گفته بود که خیلی دلش میخواد مانشت بحال و هوای سال ۸۹ برگرده .
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi , Venus. , nlp@2015 , MarkLand , dr.a_AI , pezhman.m-AI , khordad.girl , alirezabedi
ارسال: #۲۱۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
حوصله هیچ کاری رو ندارم که اقلا سرگرم شم تا دوشنبه!
حتااااااااااااا حوصله خرید!! فکرشو کنید!! :P

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۲۱۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  حوصله هیچ کاری رو ندارم که اقلا سرگرم شم تا دوشنبه!
حتااااااااااااا حوصله خرید!! فکرشو کنید!! Tongue
آره والا. منم همینطورConfusedConfusedHuhHuh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۲۱۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
یه پنجشنبه و جمعه ی دیگ رسید سنجش هنوز تکلیف مارو روشن نکرد . ای خدااااااا Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۲۱۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی این تایپیک رو خوندم دلم شاد شد. یعنی بعضیا از ترم ۱ کارشناسی هیچ فرقی نکردن . شماها همتون هفته اول میرین؟؟؟؟
شما الان خفنی مثلا؟
من خودم دیدم یکی از استادای گروهمون ترم پیش ۱ شنبه اول ترم همچین برگه ای زده بود پشت در دفترش :
دانشجویان درس ... که مورخ شنبه ... مهر غیبت داشته اند ( جلسه اول ) شامل کسر ۱ نمره از ۲۰ نمره درس می شوند. ( درس هم ارشد بود )
در مورد سؤال اون کاربر هم، استادهای دانشگاه خودتون رو میشناسید و میدونید کدوم ممکنه مشکل‌ساز بشه که البته اونا رو هم میتونید هماهنگ کنید از قبل و حداقل ۲ هفته رو کنار میان. یا اینکه میتونید درس رو بعد از حذف و اضافه بردارید. تمرین هم خیلی بعیده ۲ هفته‌ی اول بدن تازه میتونید با TA صحبت کنید آوانس بده Big Grin
من ترم اول ۱ ماه، ترم دوم ۲ هفته، و این ترم هم ۱ ماه و نیم دیر میرم، موشکولی هم پیش نیومده Cool
مرسی ممنون :دی استادایی که باید باهاشون درس بردارم هیچ کدوم گیر نیستن. ولی کلا من اصلا قصد دیر اومدن ندارم به خدا! خیلی بدم میاد چیزی رو از وسط شروع کنم! همیشه می‌خوام از اول شروع هر چیزی حضور داشته باشم! من فقط اولش یه جمله گفتم که امیدوار بودم برای ورودی‌ها با بقیه شروع نشه کلاس‌ها همین! بعد هی کش اومد و بهم یه سری حرف زدن که واقعا متعجب شدم...بعد البته بعدش جواب خودمو گرفتم! چون درسایی که تو ارشد ارائه می‌شه ترم اول و غیر اول نداره و ترتیب خاصی نداره برداشتنشون، در نتیجه سر هر کلاس هم دانشجوی ترم یکی هست هم ترم ۳ی واسه همین نمی‌شه که کلاسای ورودی‌ها دیرتر شروع بشه.
بعد اون موقع خسته بودم خیلی . ولی الان انجام پروژه‌م تموم شد و شروع کردم به نوشتن گزارشش و واسه همین سعی می‌کنم زود تموم شه راحت شم خوشحال شم :دی
(بعد شما اینم در نظر بگیرید که یه دلیل خستگی من اینه که من خوابگاهیم و در نتیجه کل تابستونو تو خوابگاهای درب و داغون تابستون گذروندم خیلی سخت و اذیت‌کننده‌ست!)

بی خیال کلا!
ولی اندر باب زود و دیر رفتن سر کلاس واقعا نمی‌دونم چی بگم...یه جوری صحبت می‌کنین همگی انگار که خیلی افتخار داره دیر رفتن و کلاس پیچوندن و ... . و اگر انجام ندادن این کارها نشانه‌ی بچه بودنه من به بچه بودنم افتخار می‌کنم. چون من معتقدم باید آدم وظیفه‌ی دانشجوییش رو به درستی انجام بده.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: حسین۹۴ , Tehran_95 , maryam.raz , livefarshad , MShariati , elhamgh
ارسال: #۲۱۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ
واقعا حیفه این روزای عمر که انقدر استرس میدید به خودتون.هرکسی بر حسب رتبه اش به دو سه جایی مطمن هست.پس چرا دو سه روز رو واسه خودمون عذاب کنیم.همه این روزا میگذره.ناراحت نباشید.خدا به همه کمک میکنه.سال دیگه دل همتون واسه این تاپیک ها تنگ میشه.قدر تک تک روزای عمرو بدونید.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Mahsash , MarkLand , maryam.raz , pezhman.m-AI , ziba.O , mrsh1372
ارسال: #۲۲۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  
شما الان خفنی مثلا؟
مرسی ممنون :دی استادایی که باید باهاشون درس بردارم هیچ کدوم گیر نیستن. ولی کلا من اصلا قصد دیر اومدن ندارم به خدا! خیلی بدم میاد چیزی رو از وسط شروع کنم! همیشه می‌خوام از اول شروع هر چیزی حضور داشته باشم! من فقط اولش یه جمله گفتم که امیدوار بودم برای ورودی‌ها با بقیه شروع نشه کلاس‌ها همین! بعد هی کش اومد و بهم یه سری حرف زدن که واقعا متعجب شدم...بعد البته بعدش جواب خودمو گرفتم! چون درسایی که تو ارشد ارائه می‌شه ترم اول و غیر اول نداره و ترتیب خاصی نداره برداشتنشون، در نتیجه سر هر کلاس هم دانشجوی ترم یکی هست هم ترم ۳ی واسه همین نمی‌شه که کلاسای ورودی‌ها دیرتر شروع بشه.
بعد اون موقع خسته بودم خیلی . ولی الان انجام پروژه‌م تموم شد و شروع کردم به نوشتن گزارشش و واسه همین سعی می‌کنم زود تموم شه راحت شم خوشحال شم :دی
(بعد شما اینم در نظر بگیرید که یه دلیل خستگی من اینه که من خوابگاهیم و در نتیجه کل تابستونو تو خوابگاهای درب و داغون تابستون گذروندم خیلی سخت و اذیت‌کننده‌ست!)

بی خیال کلا!
ولی اندر باب زود و دیر رفتن سر کلاس واقعا نمی‌دونم چی بگم...یه جوری صحبت می‌کنین همگی انگار که خیلی افتخار داره دیر رفتن و کلاس پیچوندن و ... . و اگر انجام ندادن این کارها نشانه‌ی بچه بودنه من به بچه بودنم افتخار می‌کنم. چون من معتقدم باید آدم وظیفه‌ی دانشجوییش رو به درستی انجام بده.

من که کاملا با حرف Mahsash موافقم، به خود من در طول این سال ها ثابت شده ترم هایی که یک ماه اولش رو جدی گرفتم و اصطلاحا نپیچوندم! خیلی بهتر نتیجه گرفتم. البته یک سری از دانشگاه ها هم که تکلیفشون مشخصه!! یک ماه که سهله، کل ترمم هیچ کاری نکنی اخرش همه درسارو پاس می کنی

Simplicity is the ultimate sophisticatiion - Leonardo Da Vinci
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۲۲۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من همین الان فال حافظ گرفتم، حافظ میگه:
نتیجه انتخاب رشنه باز اید به سنجش غم مخور
خونه مامان شود خوابگاهه داغان غم مخورSmile)
شما کلن با این رتبه غم مخور!

think positive
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۲۲۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  خانم پروفسور داریم؟ نه! مگه میشه مگه داریم عمرا پروفسور ها همشون آقا تشریف دارند.

فرستاده شده از SM-N910Cِ او با Tapatalk

اون قدیما بود که وقتی میگفتن پروفسور، حس پروفسور بودن بهت دست میداد. الان اینو بهت بگن با "هوی" گفتن فرقی نداره Wink
حالا همین "هوی" رو جایگزین "پروفسور" کنید ببینید راضی میشید UndecidedUndecidedSmile

(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  دوستان یه سوالی داشتم ایا از همون روزی که ثبت نام حضوری انجام بدیم اجازه می دن در خوابگاه مستقر بشیم یا خوابگاه هم از روز شروع کلاس ها داده می شه؟

از روزی که ثبت نام خوابگاه کردید که همزمان با ثبت نام در دانشگاست میتونید مستقر شید.
پس نتیجه میگیریم پروفسور= هوی هست؟
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  این دیر اعلام کردن بیشتر به ضرر اونایی می شه که باید دنبال خونه بگردن برای اجاره، و باز هم بلاتکلیفی امثال من که لب مرز قرار گرفتیم.

دوستان یه سوالی داشتم ایا از همون روزی که ثبت نام حضوری انجام بدیم اجازه می دن در خوابگاه مستقر بشیم یا خوابگاه هم از روز شروع کلاس ها داده می شه؟
دقیقا همینطوره. کسایی که شبانه قبول میشن و... دردسر میشه واسشون.
منم مث شما لب مرزمConfusedConfused
شما رتبه ت چنده؟ چطور انتخاب رشته کردید؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۲۲۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  نمیخواستم اینو بگم ولی شما خیلی دیر اومدی.
مانشت سال ۸۹ و ۹۰اینقدر توش حس همکاری زیاد بود و بچه های ارشد درش فعال بودند که آدم وقتی مانشت این روزا را می بینه حس میکنه بوی الرحمن مانشت میاد. انموقع تک تک مدیران را بچه ها باهاشون صحبت میکردند و حضور داشتند. الآن چند تامدیر تو مانشت فعالن؟؟
۵۰ سال دیگه که چه عرض کنم به ۵ سال دیگه اش هم امیدی نیست. نود درصد مطالب مفید مال همون دوسال ۸۹ و ۹۰ هست .
امیدوارم کسی باشه کاین انتقاد را جدی بگیره ولی مانشت در سرازیری افتاده و مطالب بیخودش در مقابل مطالب بدرد بخورش هر روز زیادتر میشن.
مانشت اونموقع ها روح داشت. همه همدیگه را بخاطر پستهای زیاد میشناختند.
اگه این روزا یه کم شلوغه بخاطر حال و هوای شروع ترم و اعلام قبولیای ارشد و خوابگاه و ایناست . شما ۲۰ مهر بیا ، سایت ارواح میشهSmile

امیدوارم کسی با این انتقاد برخورد سلبی و شدید نکنه .یه جایی همین اخیرا دیدم بنیانگذار مانشت هم گفته بود که خیلی دلش میخواد مانشت بحال و هوای سال ۸۹ برگرده .
یه چیزی... من تو یه فرومی عضو بودم به مدت ۷ سال. بعد اینجوری بود که قشنگ همیشه همه داشتن حسرت می‌خوردن که وای چقدر قبلاها خوب بود فروم و همه با هم دوست بودن و ... . همیشه هم همه داشتن حسرت ۲ سال قبلو می‌خوردن. یعنی در طول هفت سال، این عدد ۲ ثابت می‌موند. فقط همه حسرت می‌خوردن و من آخرش نفهمیدم دقیقا در مورد چی حرف می‌زنن. (فکر کنم خیلی بد توضیح دادم!)
در مورد اینجا هم همینجوریه یا نه واقعا تغییر کرده فروم؟ بعد اینکه به چه شکلی باید باشه؟ اون موقع‌ها چه شکلی بوده؟ چه فعالیتی توش زیاد بوده؟ کلا چیش خوب بوده که الان نیست؟ که بریم روی همون ابعاد کار کنیم که خوب شه دوباره Smile
شما میرید شمال که هوای تازه تنفس کنید . چیزای طبیعی ببینید. روحتون شاد بشه.
یه موقعی تهران اینجوری بوده. یعنی آب تهران عالی بوده. دربند طبیعی بوده. شمیران، شمیران بوده. مردم باحال بودن. لوطی بودن . هوای همدیگه را داشتن. اینهمه کلاهبردار نبوده . از همه چی سوء استفاده نمیشده. راحت می تونستی اعتماد کنی.
البته اینا که گفتم مال تهران قدیم بوده نه مال مانشتBig GrinTongue
حالا یه مثال دیگه بزنم.
حتما" واسه همه پیش میاد که تو یه جمعی حالشون خوب بشه. اگه هم حالت بد باشه میری تو جمعشون تا حالت خوب بشه.
شاید هم کاری نداشته باشی ولی میای تو اونجمع.
بعضی دریاچه های خشک شده هستند که تهش یه آبی مونده واسه اونایی که تشنه اند. دیگه کسی نمیاد پای دریاچه از طبیعت لذت ببره.
یه ته آبی مونده از سابق که بعضی تشنه ها که قدیم رودخونه و دریاچه را ندیده بوده اند میگن خیلی عالیه.
کسی هم دنبال باز کردن مشکل آب و برگردوندن طبیعت نیست . فکر کنید این دریاچه اگه یه مالک دلسوزی هم سابقا" داشته اون مالکه یه قلاب انداخته اون ماهیهای ته برکه را میگیرهSmile
هر کی هم تشنگی اش در حد معمول رفع شد راهش را میگیره میره.
خلاصه سایت علمی باید تولید محتوای علمی داشته باشه. تولید محتوا هم کار سختیه. نود درصد سایتای ایرانی تولید محتوا ندارند. و از همدیگه کپی میکنن.
همین مصاحبه و مرتب کردن و ایناش هم یه روندیه که قدیما پایه گذاری شده و البته می بینید که هر سال کمتر میشه.
تا همینجا هم بن نشیم خیلیهBig GrinTongueBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , dr.a_AI
ارسال: #۲۲۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من همین الان فال حافظ گرفتم، حافظ میگه:

من واسه قبولیم جوش نمیزنم ، جوشه اینو میزنم که باید برم تصفیه حساب.دوشنبه جواب میاد و سه شنبه خوابگاههای دانشگاهو میبندن اینکه من کی باید برم ریزنمراتم بگیرم جای سوال داره و اصلا هم دلم نمی خواد دوبار گذزم بیفته صنعتیSad(
ایشالا همه یه جایی بهتر از اونچه که انتظار دارند قبول بشنSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۲۲۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ
Rainbow RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من همین الان فال حافظ گرفتم، حافظ میگه:

من واسه قبولیم جوش نمیزنم ، جوشه اینو میزنم که باید برم تصفیه حساب.دوشنبه جواب میاد و سه شنبه خوابگاههای دانشگاهو میبندن اینکه من کی باید برم ریزنمراتم بگیرم جای سوال داره و اصلا هم دلم نمی خواد دوبار گذزم بیفته صنعتیSad(
ایشالا همه یه جایی بهتر از اونچه که انتظار دارند قبول بشنSmile

مگه میخواید برید خارجه درس بخونید که ریزنمرات میخواید. یه گواهی از طرف دانشگاه کارشناسیتون ببرید هم برای ثبت نام کافیه. مدرک رو هم وقتی حاضر شد میبرید (البته این یکیو نمیدونم چقدر براش وقت میدن)

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close