زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آشتی باکتاب پس از ۱۴ سال

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
آشتی باکتاب پس از ۱۴ سال
سلام بردوستان

من سال ۸۰ مدرک کارشناسی گرفتم دررشته نرم افزار .رتبه ام ۶۰۰ بود اما بخاطر اشتباه در انتخاب رشته ازدانشگاه خوارزمی سردرآوردم . درطی دوران تحصیل ازدواج کردم وفکرادامه تحصیل ازسرم بیرون رفت. شدم دبیرآموزش وپرورش ودرهنرستان فنی حرفه ای تدریس می کردم.بارها به ادامه تحصیل فکرکردم اما غصه بچه دارنشدن وفرزندانی که یکی پس از دیگری سقط می شدند انگیزه ام را می کشت .تا اینکه سروکله دخترم شش سال پیش پیداشد تصمیم گرفتم اورا ازآب وگل در بیاورم وبعد به خودم فکرکنم سال گذشته بالاخره زمانش رسید کتاب ها راگرفتم ومثل یک کلاس اولی که هیچ چیز نمیداند همه چیزرا ازصفرشروع کردم .ازبدحادثه درست شب کنکورهمسرم دربیمارستان شیفت بود وخودم هم تب ولرز کردم ونتوانستم خوب بخوابم.وخلاصه رتبه های نجومی ۱۹۰ درمعماری و۳۶۰ درنرم وهوش و۶۰۰ درالگوریتم را بدست آوردم به اصراراطرافیان انتخاب رشته کردم طوری که به احتمال زیادمعماری روزانه یکی از دانشگاههای تهران رابیاورم حالا استرس تمام وجودم را گرفته که آیا می توانم درگرایش معماری موفق باشم یانه؟ چه کتابهایی باید بخوانم وآیا امکان یادگیری برایم درسن ۳۷ سالگی وجوددارد یانه؟خوشحال می شوم اگر مراراهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Aurora , Nesyan , mshelman , d_felfelak , gunnersregister , amirrrrrrr , sa_ra , rz.gh , diligent , Venus. , ملینا ارشد , bahram_khan
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ
RE: آشتی باکتاب پس از ۱۴ سال
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Moazzam1388 نوشته شده توسط:  سلام بردوستان

من سال ۸۰ مدرک کارشناسی گرفتم دررشته نرم افزار .رتبه ام ۶۰۰ بود اما بخاطر اشتباه در انتخاب رشته ازدانشگاه خوارزمی سردرآوردم . درطی دوران تحصیل ازدواج کردم وفکرادامه تحصیل ازسرم بیرون رفت. شدم دبیرآموزش وپرورش ودرهنرستان فنی حرفه ای تدریس می کردم.بارها به ادامه تحصیل فکرکردم اما غصه بچه دارنشدن وفرزندانی که یکی پس از دیگری سقط می شدند انگیزه ام را می کشت .تا اینکه سروکله دخترم شش سال پیش پیداشد تصمیم گرفتم اورا ازآب وگل در بیاورم وبعد به خودم فکرکنم سال گذشته بالاخره زمانش رسید کتاب ها راگرفتم ومثل یک کلاس اولی که هیچ چیز نمیداند همه چیزرا ازصفرشروع کردم .ازبدحادثه درست شب کنکورهمسرم دربیمارستان شیفت بود وخودم هم تب ولرز کردم ونتوانستم خوب بخوابم.وخلاصه رتبه های نجومی ۱۹۰ درمعماری و۳۶۰ درنرم وهوش و۶۰۰ درالگوریتم را بدست آوردم به اصراراطرافیان انتخاب رشته کردم طوری که به احتمال زیادمعماری روزانه یکی از دانشگاههای تهران رابیاورم حالا استرس تمام وجودم را گرفته که آیا می توانم درگرایش معماری موفق باشم یانه؟ چه کتابهایی باید بخوانم وآیا امکان یادگیری برایم درسن ۳۷ سالگی وجوددارد یانه؟خوشحال می شوم اگر مراراهنمایی کنید.
علت این که بیشتر ادم ها وقتی سنشون بالا میره خیلی موفق نمیشن اینه که درگیری هاشون زیاد میشه و مسائل جانبی مثل خانواده و .. وارد میشن ولی خب یه فرد ۲۲ ساله مجرد که کاری جز درس خوندن نداره!
اما اگر بتونین وقت مناسبی برای درس خوندن اختصاص بدین قطعا موفق میشین تاریخ پر هست از دانشمندانی که بعد سن ۴۰ سالگی تونستن contribution ای به علم بشر اضافه کنن.مثل لیست زیر رو ببینین.اینا ریاضی دان های برجسته تاریخ هستن که دیر تحصیلاتشون رو شروع کردن :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
آشتی باکتاب پس از ۱۴ سال
ممنونم ازاینکه به من روحیه میدید وازخدامیخوام هرکسی تلاش می کنه به چیزی که می خوادبرسه.
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ
آشتی باکتاب پس از ۱۴ سال
وای چه اراده ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــی...Smile
آفرین به شمـــــــــــــــــاBig Grin

........

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۳۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۲۷ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  به نظرتون سال ۹۳ چطور بود و برنامتون برای سال ۹۴ چیه ؟ mohandese javan ۰ ۱,۸۷۶ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohandese javan
  اختلاف سنی بالای ۵ سال یا زیر ۵ سال؟؟ singleboy0123 ۳۸ ۱۷,۴۲۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Bahar_HS
Question ۴ ساله یا ۵ ساله شدن مساله این است Emadsmart ۹ ۵,۵۹۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: pooyaa
  تناقض سوال ۶۴ سال ۸۵ و ۶۶ سال ۹۰کنکور کامپیوتر shima541 ۲ ۱,۸۸۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shimaa
  [دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - سال ۹۲ (ورودی سال ۹۳) هاتف ۳ ۲,۷۱۱ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۱۳محمد
  با والدین خود آشتی کنیم good-wishes ۱ ۲,۴۴۱ ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  تفاوت تکمیل ظرفیت سال ۹۱ و امسال( سال ۹۲) bahita ۱۳ ۸,۴۱۴ ۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: navidghanad
  سوال ۶۸ مهندسی سال ۹۱ & سوال ۸۹ آیتی سال ۹۱ StudentSE ۶ ۴,۴۱۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ali123321

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close