تالار گفتمان مانشت
قیمت خانه دانشجویی!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
قیمت خانه دانشجویی!!! - ×Bug× - ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ

سلام،شرمنده برای سوالم نه جای بهتری پیدا کردم نه عنوان بهتری Big GrinBig GrinBig Grin

یکی از دوستانم میخواد بیاد تهران(ارشد) فقط میخواد اگه میشه یه خونه بگیره(بخره)،سوال اینه که قیمت یه خونه نقلی و جمع و جور حتی شده طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ یه برج،چقدره؟؟؟ یه جای خوب باشه (حالا نه نیاوروون،خخخ فقط همینو میشناختم) ولی یه جای مناسب و امن باشه و به شهر و جاهایی که یه دانشجو لازم داره نزدیک باشه....

یه حدود بدید ممنون میشم،وضع مالیش متوسط است،با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه خونه خرید آیا؟؟؟؟؟؟!!!!

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - NP-Cσмρℓєтє - ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ

دانشجو هه، میخواد خونه بخره، وضع مالی متوسطه
آرایه ادبی:پارادوکس
Big Grin

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - Behnam‌ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  سلام،شرمنده برای سوالم نه جای بهتری پیدا کردم نه عنوان بهتری Big GrinBig GrinBig Grin

یکی از دوستانم میخواد بیاد تهران(ارشد) فقط میخواد اگه میشه یه خونه بگیره(بخره)،سوال اینه که قیمت یه خونه نقلی و جمع و جور حتی شده طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ یه برج،چقدره؟؟؟ یه جای خوب باشه (حالا نه نیاوروون،خخخ فقط همینو میشناختم) ولی یه جای مناسب و امن باشه و به شهر و جاهایی که یه دانشجو لازم داره نزدیک باشه....
یه حدود بدید ممنون میشم،وضع مالیش متوسط است،با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه خونه خرید آیا؟؟؟؟؟؟!!!!

شما تازه به دنیا اومدید؟ با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه یه خونه توو جای مناسب و امن رهن کرد!

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - ILOVEMOHAMMAD - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ

سرچ کنید در سایت های املاک تهران

قیمت خانه دانشجویی!!! - pooyaa - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ

سلام
درسایت ایران فایل سرچ کنید قیمتها دستتون میاد

موفق باشید

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - ×Bug× - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  سلام،شرمنده برای سوالم نه جای بهتری پیدا کردم نه عنوان بهتری Big GrinBig GrinBig Grin

شما تازه به دنیا اومدید؟ با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه یه خونه توو جای مناسب و امن رهن کرد!

تازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

قیمت خانه دانشجویی!!! - Behnam‌ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  ازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

به نظر من رهن کامل ۳۰ میلیون از این ۵۰ تا رو بده رهن کامل، ۲۰ میلیونش هم بذاره بانک و سودش رو بده پول شارژ و اینا. آخه یه خونه‌ی ۲۰ متری چیکار میشه کرد، لااقل اونطوری دو نفر مهمون هم میتونند بیان خونه‌ش.

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - pooyaa - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  ازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

به نظر من رهن کامل ۳۰ میلیون از این ۵۰ تا رو بده رهن کامل، ۲۰ میلیونش هم بذاره بانک و سودش رو بده پول شارژ و اینا. آخه یه خونه‌ی ۲۰ متری چیکار میشه کرد، لااقل اونطوری دو نفر مهمون هم میتونند بیان خونه‌ش.
مهمون رو لایک داریBig Grin

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - ×Bug× - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  ازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

الان داشتیم باهم سایتهایی که بچه ها معرفی کردند رو میدیدیم،موردهایی نسبتا خوبی بود،مثلا تا ۴۰ ۵۰ متر هم بود،اما پولش یه ۱۰ ۲۰ تا کمهSleepy یا دوره،اگه نتونست که چاره ای نداره جز رهن،ولی خوبه آدم بتونه شده ۲۰ متر خونه هم بخره واسه خودش،اولش سخته که گیر بیاد اما بعدش همش آسودگی است،آقای خودتی و بی بی خودت،کسی هم کاریت نداره...

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  

مهمون رو لایک داریBig Grin

صد در صدBig GrinBig GrinWinkWink مخصوصا زمانهایی خاص مثل نمایشگاه کتاب و....Rolleyes

قیمت خانه دانشجویی!!! - sharareh_moradi - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ

منم رفتم سرچ زدم
توی تهران یه اتاق ۱۲ متری که قیمت پایین باشه پیدا نمیشه!!
همه قیمت ها میلیونی ...

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - ×Bug× - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  منم رفتم سرچ زدم
توی تهران یه اتاق ۱۲ متری که قیمت پایین باشه پیدا نمیشه!!
همه قیمت ها میلیونی ...

آره واقعاConfused من اول که رفتم ایران فایل،یه خونه واسم اومد متری ۵۰ ۶۰ میلیونHuh مونده بودم به ریاله،به تومانهTongue

قیمت خانه دانشجویی!!! - sharareh_moradi - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ

نه من واسه اجاره میگم

قیمت خانه دانشجویی!!! - nlp@2015 - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ق.ظ

با ۴۰-۵۰ تومن رهن هم نمیشه کرد! مگر اینکه پایین شهر باشه

قیمت خانه دانشجویی!!! - omid.n1990 - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ

۴۰ ، ۵۰ خرید؟؟!!!!
۳۰ تومن رهن؟؟!!! کجا؟
خونه بیست متری بعیده پیدا کنید. کلا زیر چهل پنجاه متری خیلی بعیده. اگر هم باشه بالا خونه است.
والا نمیدونم شما رو ده متر جا چطور حساب کردید؟ دستشویی، حمام، آشپزخانه، درب اگر بخواد رو به داخل باز بشه هم که داستان دارید در اتاق رو به بیرون باید باز بشه با این حساب Smile
پایین ترین جای ممکن تهران هم که باشه طبقه سی ام بدون آسانسور بعید میدونم متری زیر دو سه تومن گیرش بیاد.
ولی یک جای کوچیک و تمیز رو تو مناطق پایین بگرده شاید تازه شاید بشه با پنجاه تومن رهن کرد. حالا طرف شهرستانی هم اگر باشه با چهل تومن شهر خودشون میتونسته خونه بخره که الان میخواد تهران خونه بخره؟؟!!! چه توقعات Smile

RE: قیمت خانه دانشجویی!!! - Behnam‌ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  ۴۰ ، ۵۰ خرید؟؟!!!!
۳۰ تومن رهن؟؟!!! کجا؟
خونه بیست متری بعیده پیدا کنید. کلا زیر چهل پنجاه متری خیلی بعیده. اگر هم باشه بالا خونه است.
والا نمیدونم شما رو ده متر جا چطور حساب کردید؟ دستشویی، حمام، آشپزخانه، درب اگر بخواد رو به داخل باز بشه هم که داستان دارید در اتاق رو به بیرون باید باز بشه با این حساب Smile
پایین ترین جای ممکن تهران هم که باشه طبقه سی ام بدون آسانسور بعید میدونم متری زیر دو سه تومن گیرش بیاد.
ولی یک جای کوچیک و تمیز رو تو مناطق پایین بگرده شاید تازه شاید بشه با پنجاه تومن رهن کرد. حالا طرف شهرستانی هم اگر باشه با چهل تومن شهر خودشون میتونسته خونه بخره که الان میخواد تهران خونه بخره؟؟!!! چه توقعات Smile

چرا، طرفای نواب میشه رهن کرد، پایین شهر هم نیست از نظر من.