زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب های کنکوری ( اکثرا" نو ) به قیمت ۶۵ درصد پشت جلد

ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط marjan_m.)
سلام Shy
کنکور ۹۶ رو با همه سختی هاش دادیم و تموم شد و رفت...

یه سری کتاب دارم که ذکر می کنم کدوم رو نو خریدم و کدوم دست دوم هست Smile

دست دوم فروشی های انقلاب به قیمت ۷۰ درصد قیمت "فعلی" ، نه قیمت قید شده پشت جلد کتاب ، کتاب ها رو می فروشن...

من قیمتی که اینجا براتون نوشتم ۶۵ درصد قیمت پشت جلد، در واقع ۶۵ درصد قیمتی هست که خودم خریداری کردم...

بعضی از کتابا مثل سیستم عامل یا هوش پارسه دیگه تجدید چاپ نمی شن و خودم خیلی گشتم تا پیداشون کردم.

هر کدوم از کتاب ها رو که خواستین بهم پیام خصوصی بدین یا همینجا بگید، اگر بخواین به هزینه خودتون پست می کنم، تهرانم اگر باشید یا پیک یا تحویل و پرداخت حضوری.

ضمنا" اکثر قریب به اتفاق این کتاب ها آخرین چاپی هست که در بازار موجود بوده اگر می بینید بعضی برای سال ۹۴ یا قبل هست به این خاطره که تجدید چاپ نشده.

۱/ بانک سوالات کارشناسی ارشد - انتشارات نصیر - سوالات کنکور کامپیوتر ۸۱ تا ۸۹ - ۲۱۵۰۰

۲/ ۶۰۰ مساله دکتر قدسی - چاپ پنجم - سال ۹۵ - ۱۴۵۰۰ ( فروخته شد )

۳/ مدار الکتریکی پوران پژوهش - چاپ دوم - سال ۹۴ - ۱۲۰۰۰

۴/ تجزیه و تحلیل سیگنال ها و سیستم ها - انتشارات نصیر - چاپ ۴ - سال ۹۵ - ۲۱۵۰۰ ( فروخته شد )

۵/ زبان عمومی زیر ذره بین - جلد سوم - مجموعه تست کلمه های همه سال های کنکور سراسری - چاپ ۹۵ - ۱۳۰۰۰ ( فروخته شد )

۶/ سیستم های عامل تالیف دکتر ابوالفضل طرقی حقیقت - انتشارات پارسه - چاپ ۹۴ - ۲۴۰۰۰ ( فروخته شد )

۷/ بانک سوالات کارشناسی ارشد - انتشارات نصیر - سوالات کنکور کامپیوتر ۹۰ تا ۹۳ - ۱۰۵۰۰

۸/ ریاضیات گسسته - چاپ ۱۸ - پوران پژوهش - ۱۹۰۰۰ ( فروخته شد )

۹/ معماری کامپیوتر - چاپ ۱۶ - پوران پژوهش - دست دوم - ۶۰۰۰ ( فروخته شد )

۱۰/ نظریه زبان ها و ماشین ها - چاپ دوم - فردین شاپوری - انتشارات علوم رایانه - ۲۳۰۰۰ ( فروخته شد )

۱۱/ زبان عمومی زیر ذره بین - گرامر - چاپ ۶ - سال ۹۵ - ۱۶۵۰۰ ( فروخته شد )

۱۲/ سیستم عامل - پوران - چاپ ۸ - ۱۴۵۰۰

۱۳/ زبان تخصصی راهیان ارشد - دست دوم - ۶۵۰۰

۱۴/ آمار احتمالات پارسه - مهندس طورانی - آخرین چاپ - دست دوم - ۱۳۰۰۰ ( فروخته شد )

۱۵/ زبان عمومی زیر ذره بین - کلمه های کنکور - ویرایش ۵ - سال ۹۵ - ۱۹۵۰۰ ( فروخته شد )

۱۶/ مدار منطقی - پوران - چاپ ۱۶ - سال ۹۵ - ۱۸۵۰۰ ( فروخته شد )

۱۷/ هوش مصنوعی راهیان ارشد - چاپ ۶ - ۲۱۰۰۰ ( فروخته شد )

۱۸/ مدار ۱ و ۲ - مجموعه تست مدار - دکتر زرگر - انتشارات پوران - ۲۲۰۰۰ ( فروخته شد )

۱۹/ ریاضی مهندسی - دکتر معتقدی - انتشارات پارسه - سال ۹۲ - دست دوم - ۱۳۰۰۰

۲۰/ نظریه زبان ها و ماشین ها - فردین شاپوری - چاپ اول - انتشارات علوم رایانه - ۱۶۵۰۰

۲۱/ زبان تخصصی کامپیوتر و IT - پارسه - ۱۷۰۰۰ ( فروخته شد )

۲۲/ طراحی الگوریتم - نارنجی - پوران پژوهش - ۸۰۰۰ ( فروخته شد )

۲۳/ طراحی الگوریتم - پوران پژوهش - چاپ ۱۱ - ۱۹۰۰۰

۲۴/ هوش مصنوعی - نصیر - ویرایش ۲ - ۱۶۵۰۰ ( فروخته شد )

۲۵/ هوش مصنوعی - پارسه - ۱۶۵۰۰ ( فروخته شد )

۲۶/ گسسته - پوران - چاپ سوم - دست دوم - ۸۵۰۰

۲۷/ مدار منطقی - نصیر - تالیف دکتر علیرضا اجلالی - چاپ ۹۴ - ۲۱۰۰۰ ( فروخته شد )
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
سلام من کتاب گسسته پوران رک میخواستم
در صورت موجود بودن آی دی تلگرامم @Ro1Arshad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۶۳ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۶۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۶۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۳۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۵۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۷۵ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۵۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۳۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۸۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close