زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ق.ظ
Information دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل
سلام.من دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدم.کسی هست راجع به این دانشگاه اطلاعاتی داشته باشه یا اینجا قبول شده باشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ب.ظ
کسی نیست؟Sad
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
Smile RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل
سلام دوستان
خواهش می کنم امسال دیگه یه نفر لطف کنه جواب این پست قدیمی رو بده ....HuhHuhHuhHuh
اینکه این دانشگاه محقق اردبیلی سطح علمیش و اساتیدش در گرایش معماری چطوریه اینکه آیا خوابگاه به شبانه ها می دن اینکه محیطش از لحاظ اجتماعی چطوره و برخوردشون با کسانی که از شهرای دیگه میان چطوره؟ و اینکه هزینه هاش چطوریه؟...........
خواهش می کنم یه نفر هم که شده هر اطلاعاتی که داره با بقیه سهیم بشه لطف بزرگی می کنید
منتظرم
سپاس

به قدرت بی کران خداوند ایمان داشته باشیم
و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
خواهر من محقق اردبیل ارشدشو تموم کرده ترم پیش (البته فیزیک هسته ای )
شهر اردبیل که شهر خیلی خوبیه آدماشم مهمون نوازن شهر قشنگیه
دانشگاه اردبیل هم :خواهر من راضی بود به شبانه ها خوابگاه میدن. وام تحصیلی هم که هست .
باز اگه خواستین اطلاعاتی بگیرین از شهر و دانشگاش در خدمتیم

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , Parva
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط باران سپهری.)
RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  خواهر من محقق اردبیل ارشدشو تموم کرده ترم پیش (البته فیزیک هسته ای )
شهر اردبیل که شهر خیلی خوبیه آدماشم مهمون نوازن شهر قشنگیه
دانشگاه اردبیل هم :خواهر من راضی بود به شبانه ها خوابگاه میدن. وام تحصیلی هم که هست .
باز اگه خواستین اطلاعاتی بگیرین از شهر و دانشگاش در خدمتیم

از اینکه بالاخره پاسخ این پرسش داده شد سپاسگزارم. اگه لطف کنید درمورد این بگین که اصولا چند روز تو هفته و چه روزایی کلاسهای ارشد برگزار میشه و میشه سفر کرد ممنون میشم.
خیلی خیلی ممنون و موفق باشید.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  اردبیل تابستوناش خنک و زمستوناش وحشتناک سرده. دانشگاهش تو انتهای شهر قرار داره و فضاش سرسبزه اما در مقایسه با دانشگاه های مادر از نظر وسعت کوچکتره. دانشگاه درست کنار دریاچه شورابیل قرار گرفته و مناظر خوبی رو می تونین از پنجره کلاستون ببینین. گروه معماریش فکر کنم سال دوم که ورودی ارشد می گیره. لیست اساتیدش رو می تونید تو سایتش ببینید. اساتیدش بیشتر تو زمینه شبکه کار کردن و برا همین اکثر دروسی که ارائه می شه تو این حوزه هستش. معروف ترین استادش دکتر جمالی هست که تو اکثر دانشگاه های اردبیل تدریس می کنه و الان فکر کنم بیشتر دانشجوهاش موضوع کاریشون تو شبکه های حسگر بی سیم و ایناست. البته من اصفهان درس خوندم اما چون اهل استان اردبیل هستم کمی اطلاعات دربارش دارم. برا مردم اردبیل مناسبت های مذهبی خیلی مهمه و مثلا ۱۰ روز قبل محرم و n روز بعدش رو هی عزاداری می کنن. مردم خوبی داره. فارسی بپرسی فارسی جوابتو می دن. اما چون بیشتر دانشجوهاش مال استان های همجوار هستن بیشتر بچه ها تو دانشگاه ترکی با هم حرف می زنن. از بابت رفتار مردمش با دانشجوهای شهرای دیگه خیالت راحت باشه اونقدر مسافر و توریست میان و میرن که نه شما احساس غربت می کنین نه مردم فکر می کنن شما متفاوتی! سرماشو باید یجوری طاقت بیاری. سخت ترین قسمتش همینه. اگه سوالی داشتی بپرس.

واقعا سپاسگزارم از این همه توضیحات خوبتون و بهتون تبریک میگم قبولیتونو، ان شاء الله موفق و سربلند باشید.
من شنیدم اساتیدش هم ترکی حرف می زنن این حقیقت داره؟
شما که اهل این استان هستین به نظرتون گرفتن خوابگاه به صرفه تره یا خونه هم از نظر هزینه هم مسافت راه؟
سپاس

راستی وام تحصیلی رو از ترم اول می دن و حداقل چقدر وام می دن؟
سپاس

و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ق.ظ
بچه ها منم اردبیل قبول شدم یه سوال اردبیل قطار داره برای تهران یا نه ؟ بعد کلاسا چند روز در هفته برگزار میشه آخه من شاغلم ...

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....
برا وام تحصیلی هم میگه آره میدن فقط باید موقع ثبت نام سریع اقدام کنی یک میلیون هم وام میدن

۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها منم اردبیل قبول شدم یه سوال اردبیل قطار داره برای تهران یا نه ؟ بعد کلاسا چند روز در هفته برگزار میشه آخه من شاغلم ...
تبریک میگم بهتون،
اردبیل کلا قطار نداره، ولی با اتوبوس بخوای بری تهران و برگردی دو تا مسیر داره مسیر شمال که حدود ۱۰ ساعتی طول میکشه ولی راه اصلی اردبیل - سرچم که تقریبا جدید هم هست و از زنجان میگذره راه رو خیلی نزدیک تر کرده با ماشین شخصی که ۵ یا ۶ ساعته تهران هستین ولی اتوبوس رو دقیقا نمیدونم

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....
برا وام تحصیلی هم میگه آره میدن فقط باید موقع ثبت نام سریع اقدام کنی یک میلیون هم وام میدن

میشه لطف کنید از خواهرتون بپرسید آیا میدونند شبانه ها برای اسکانشون کجا می رفتن و هزینه هاش چطوره و آیا خوابگاه خودگردان هم داره و به شبانه ها میدن؟
لطف می کنید اگه پاسخ بدین
سپاس

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....

میشه لطف کنید از خواهرتون بپرسید آیا میدونند شبانه ها برای اسکانشون کجا می رفتن و هزینه هاش چطوره و آیا خوابگاه خودگردان هم داره و به شبانه ها میدن؟
سپاس
بله خوابگاه خود گردان میدن ....اگه تونستی خوابگاه کاکتوس یا سحر رو رزرو کن چون نسبت به بقیه خوابگاهها ارزون تر و نزدیکتر به دانشگاهه
هزینه اش هم پارسال ترمی ۲۰۰تومن بود احتمال داره امسال افزایش داشته باشه
امسال به روزانه ها هم خوابگاه نمیدن

۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط baran77.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....

سپاس
بله خوابگاه خود گردان میدن ....اگه تونستی خوابگاه کاکتوس یا سحر رو رزرو کن چون نسبت به بقیه خوابگاهها ارزون تر و نزدیکتر به دانشگاهه
به روزانه هام نمی دن نمی دن خوابگاه امسال؟؟؟؟؟ فک نکنم اینجا که چیزیننوشته در این مورد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Huh

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها منم اردبیل قبول شدم یه سوال اردبیل قطار داره برای تهران یا نه ؟ بعد کلاسا چند روز در هفته برگزار میشه آخه من شاغلم ...
تبریک میگم بهتون،
اردبیل کلا قطار نداره، ولی با اتوبوس بخوای بری تهران و برگردی دو تا مسیر داره مسیر شمال که حدود ۱۰ ساعتی طول میکشه ولی راه اصلی اردبیل - سرچم که تقریبا جدید هم هست و از زنجان میگذره راه رو خیلی نزدیک تر کرده با ماشین شخصی که ۵ یا ۶ ساعته تهران هستین ولی اتوبوس رو دقیقا نمیدونم

ببخشید می دونید تا لاهیجان یا تنکابون چند ساعته؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
نمیدونم ترم پیش که میگفتن نمیدن خوابگاه .فک کنم دفترچه هم نوشته بود این رو ...برا ارشد رو من میگما ...!!!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بله خوابگاه خود گردان میدن ....اگه تونستی خوابگاه کاکتوس یا سحر رو رزرو کن چون نسبت به بقیه خوابگاهها ارزون تر و نزدیکتر به دانشگاهه

راستی یادم رفت بگم تبریک عرض می کنم بابت قبولی دانشگاهتون. موفق باشید و خیلی خیلی ممنونم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somayeh kashefi
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
یعنی چی به روزانه ها هم خوابگاه نمیدن عجب؟

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
شروع ثبت نام و دانلود فرم های ثبت نام دانشگاه محقق اردبیلی
بچه هایی که این دانشگاه قبول شدن به این لینک مراجعه کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۰۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۵۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۸۹۵ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۱۰۰ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۱۹ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۸۴۶ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۱۶۶ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۲۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close