تالار گفتمان مانشت
دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - sami113 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ق.ظ

سلام.من دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدم.کسی هست راجع به این دانشگاه اطلاعاتی داشته باشه یا اینجا قبول شده باشه؟

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - sami113 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ

کسی نیست؟Sad

RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - باران سپهری - ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان
خواهش می کنم امسال دیگه یه نفر لطف کنه جواب این پست قدیمی رو بده ....HuhHuhHuhHuh
اینکه این دانشگاه محقق اردبیلی سطح علمیش و اساتیدش در گرایش معماری چطوریه اینکه آیا خوابگاه به شبانه ها می دن اینکه محیطش از لحاظ اجتماعی چطوره و برخوردشون با کسانی که از شهرای دیگه میان چطوره؟ و اینکه هزینه هاش چطوریه؟...........
خواهش می کنم یه نفر هم که شده هر اطلاعاتی که داره با بقیه سهیم بشه لطف بزرگی می کنید
منتظرم
سپاس

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - somayeh kashefi - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ

خواهر من محقق اردبیل ارشدشو تموم کرده ترم پیش (البته فیزیک هسته ای )
شهر اردبیل که شهر خیلی خوبیه آدماشم مهمون نوازن شهر قشنگیه
دانشگاه اردبیل هم :خواهر من راضی بود به شبانه ها خوابگاه میدن. وام تحصیلی هم که هست .
باز اگه خواستین اطلاعاتی بگیرین از شهر و دانشگاش در خدمتیم

RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - باران سپهری - ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  خواهر من محقق اردبیل ارشدشو تموم کرده ترم پیش (البته فیزیک هسته ای )
شهر اردبیل که شهر خیلی خوبیه آدماشم مهمون نوازن شهر قشنگیه
دانشگاه اردبیل هم :خواهر من راضی بود به شبانه ها خوابگاه میدن. وام تحصیلی هم که هست .
باز اگه خواستین اطلاعاتی بگیرین از شهر و دانشگاش در خدمتیم

از اینکه بالاخره پاسخ این پرسش داده شد سپاسگزارم. اگه لطف کنید درمورد این بگین که اصولا چند روز تو هفته و چه روزایی کلاسهای ارشد برگزار میشه و میشه سفر کرد ممنون میشم.
خیلی خیلی ممنون و موفق باشید.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  اردبیل تابستوناش خنک و زمستوناش وحشتناک سرده. دانشگاهش تو انتهای شهر قرار داره و فضاش سرسبزه اما در مقایسه با دانشگاه های مادر از نظر وسعت کوچکتره. دانشگاه درست کنار دریاچه شورابیل قرار گرفته و مناظر خوبی رو می تونین از پنجره کلاستون ببینین. گروه معماریش فکر کنم سال دوم که ورودی ارشد می گیره. لیست اساتیدش رو می تونید تو سایتش ببینید. اساتیدش بیشتر تو زمینه شبکه کار کردن و برا همین اکثر دروسی که ارائه می شه تو این حوزه هستش. معروف ترین استادش دکتر جمالی هست که تو اکثر دانشگاه های اردبیل تدریس می کنه و الان فکر کنم بیشتر دانشجوهاش موضوع کاریشون تو شبکه های حسگر بی سیم و ایناست. البته من اصفهان درس خوندم اما چون اهل استان اردبیل هستم کمی اطلاعات دربارش دارم. برا مردم اردبیل مناسبت های مذهبی خیلی مهمه و مثلا ۱۰ روز قبل محرم و n روز بعدش رو هی عزاداری می کنن. مردم خوبی داره. فارسی بپرسی فارسی جوابتو می دن. اما چون بیشتر دانشجوهاش مال استان های همجوار هستن بیشتر بچه ها تو دانشگاه ترکی با هم حرف می زنن. از بابت رفتار مردمش با دانشجوهای شهرای دیگه خیالت راحت باشه اونقدر مسافر و توریست میان و میرن که نه شما احساس غربت می کنین نه مردم فکر می کنن شما متفاوتی! سرماشو باید یجوری طاقت بیاری. سخت ترین قسمتش همینه. اگه سوالی داشتی بپرس.

واقعا سپاسگزارم از این همه توضیحات خوبتون و بهتون تبریک میگم قبولیتونو، ان شاء الله موفق و سربلند باشید.
من شنیدم اساتیدش هم ترکی حرف می زنن این حقیقت داره؟
شما که اهل این استان هستین به نظرتون گرفتن خوابگاه به صرفه تره یا خونه هم از نظر هزینه هم مسافت راه؟
سپاس

راستی وام تحصیلی رو از ترم اول می دن و حداقل چقدر وام می دن؟
سپاس

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - aryaeei - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ق.ظ

بچه ها منم اردبیل قبول شدم یه سوال اردبیل قطار داره برای تهران یا نه ؟ بعد کلاسا چند روز در هفته برگزار میشه آخه من شاغلم ...

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - somayeh kashefi - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ

بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....
برا وام تحصیلی هم میگه آره میدن فقط باید موقع ثبت نام سریع اقدام کنی یک میلیون هم وام میدن

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - Parva - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها منم اردبیل قبول شدم یه سوال اردبیل قطار داره برای تهران یا نه ؟ بعد کلاسا چند روز در هفته برگزار میشه آخه من شاغلم ...
تبریک میگم بهتون،
اردبیل کلا قطار نداره، ولی با اتوبوس بخوای بری تهران و برگردی دو تا مسیر داره مسیر شمال که حدود ۱۰ ساعتی طول میکشه ولی راه اصلی اردبیل - سرچم که تقریبا جدید هم هست و از زنجان میگذره راه رو خیلی نزدیک تر کرده با ماشین شخصی که ۵ یا ۶ ساعته تهران هستین ولی اتوبوس رو دقیقا نمیدونم

RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - باران سپهری - ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....
برا وام تحصیلی هم میگه آره میدن فقط باید موقع ثبت نام سریع اقدام کنی یک میلیون هم وام میدن

میشه لطف کنید از خواهرتون بپرسید آیا میدونند شبانه ها برای اسکانشون کجا می رفتن و هزینه هاش چطوره و آیا خوابگاه خودگردان هم داره و به شبانه ها میدن؟
لطف می کنید اگه پاسخ بدین
سپاس

RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - somayeh kashefi - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....

میشه لطف کنید از خواهرتون بپرسید آیا میدونند شبانه ها برای اسکانشون کجا می رفتن و هزینه هاش چطوره و آیا خوابگاه خودگردان هم داره و به شبانه ها میدن؟
سپاس
بله خوابگاه خود گردان میدن ....اگه تونستی خوابگاه کاکتوس یا سحر رو رزرو کن چون نسبت به بقیه خوابگاهها ارزون تر و نزدیکتر به دانشگاهه
هزینه اش هم پارسال ترمی ۲۰۰تومن بود احتمال داره امسال افزایش داشته باشه
امسال به روزانه ها هم خوابگاه نمیدن

RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - baran77 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بچه ها واقعآ عذر میخوام الان خواهرم میگه برا شبانه ها نمیدن خوابگاه .....

سپاس
بله خوابگاه خود گردان میدن ....اگه تونستی خوابگاه کاکتوس یا سحر رو رزرو کن چون نسبت به بقیه خوابگاهها ارزون تر و نزدیکتر به دانشگاهه
به روزانه هام نمی دن نمی دن خوابگاه امسال؟؟؟؟؟ فک نکنم اینجا که چیزیننوشته در این مورد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Huh

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها منم اردبیل قبول شدم یه سوال اردبیل قطار داره برای تهران یا نه ؟ بعد کلاسا چند روز در هفته برگزار میشه آخه من شاغلم ...
تبریک میگم بهتون،
اردبیل کلا قطار نداره، ولی با اتوبوس بخوای بری تهران و برگردی دو تا مسیر داره مسیر شمال که حدود ۱۰ ساعتی طول میکشه ولی راه اصلی اردبیل - سرچم که تقریبا جدید هم هست و از زنجان میگذره راه رو خیلی نزدیک تر کرده با ماشین شخصی که ۵ یا ۶ ساعته تهران هستین ولی اتوبوس رو دقیقا نمیدونم

ببخشید می دونید تا لاهیجان یا تنکابون چند ساعته؟

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - somayeh kashefi - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ

نمیدونم ترم پیش که میگفتن نمیدن خوابگاه .فک کنم دفترچه هم نوشته بود این رو ...برا ارشد رو من میگما ...!!!!!!!!

RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - باران سپهری - ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بله خوابگاه خود گردان میدن ....اگه تونستی خوابگاه کاکتوس یا سحر رو رزرو کن چون نسبت به بقیه خوابگاهها ارزون تر و نزدیکتر به دانشگاهه

راستی یادم رفت بگم تبریک عرض می کنم بابت قبولی دانشگاهتون. موفق باشید و خیلی خیلی ممنونم.

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل - aryaeei - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

یعنی چی به روزانه ها هم خوابگاه نمیدن عجب؟

شروع ثبت نام و دانلود فرم های ثبت نام دانشگاه محقق اردبیلی - aryaeei - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ

بچه هایی که این دانشگاه قبول شدن به این لینک مراجعه کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.