زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ق.ظ
سلام خدمت همه ی دوستان من پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم ولی حالا که کارنامه ی کامل اومده نگاه کردم دیدم تا مجازی خواجه نصیر ومجازی فردوسی مشهد هم اوردم ولی چون که پردیس رازی را بالاتر از اون دوتا زدم پردیس اوردم ولی حالا که شهریه ی پردیس ومجازی رو نگاه کردم دیدم چقدر شهریه ها باهم فرق دارن و حالا می خواستم اگه ایا امکانش هست از پردیس برم مجازی خواجه ایا امکانش هست دوستان کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط mina95.)
RE: امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه ی دوستان من پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم ولی حالا که کارنامه ی کامل اومده نگاه کردم دیدم تا مجازی خواجه نصیر ومجازی فردوسی مشهد هم اوردم ولی چون که پردیس رازی را بالاتر از اون دوتا زدم پردیس اوردم ولی حالا که شهریه ی پردیس ومجازی رو نگاه کردم دیدم چقدر شهریه ها باهم فرق دارن و حالا می خواستم اگه ایا امکانش هست از پردیس برم مجازی خواجه ایا امکانش هست دوستان کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟
سلام نمیدونم میشه تغیرش داد یا نه ولی یک فیلدی در قسمت سوال پاسخ سایت سنجش هست که نوشته اشتباه در انتخاب رشته
راستی منم پردیس قبول شدم نمیدونم چه کنم با هزینه و مسافت راه .....
موفق باشی
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام
وای منم این سوال دارم ولی توی سایت سنجش یه بخشی هست که نوشته نمیشه
یعنی اصلا راه نداره
داوطلب گرامی : از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل ب ...
داوطلب گرامی : از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.
ضمنا هرگونه نقل انتقال و تغییر رشته بر اساس ماده ۱۶ ایین نامه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ممنوع است لذا در این رابطه از طرح سوال، درخواست و مراجعه به سازمان سنجش اموزش کشور خودداری فرمایید.
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ
Sad
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام
یعنی اصلا راه نداره
داوطلب گرامی : از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل ب ...
داوطلب گرامی : از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.
ضمنا هرگونه نقل انتقال و تغییر رشته بر اساس ماده ۱۶ ایین نامه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ممنوع است لذا در این رابطه از طرح سوال، درخواست و مراجعه به سازمان سنجش اموزش کشور خودداری فرمایید.
Sadمنم خراب انتخاب رشته کردم یعنی راهی ندارهSad
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه ی دوستان من پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم ولی حالا که کارنامه ی کامل اومده نگاه کردم دیدم تا مجازی خواجه نصیر ومجازی فردوسی مشهد هم اوردم ولی چون که پردیس رازی را بالاتر از اون دوتا زدم پردیس اوردم ولی حالا که شهریه ی پردیس ومجازی رو نگاه کردم دیدم چقدر شهریه ها باهم فرق دارن و حالا می خواستم اگه ایا امکانش هست از پردیس برم مجازی خواجه ایا امکانش هست دوستان کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟

به نظرم همون پردیس رازی رو برید بهتر مجازی خواجه نصیر باشه چون حضور شخصی مثل دکتر رجب زاده این اطمینان رو به شما میده که واسه معماری جای خوبی قبول شدین
خواجه نصیر خوبه ولی نه مجازیش

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Szare295@gmail.com
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام
یعنی اصلا راه نداره
سلام من امروز متوجه شدم که میشه اون نوشته ی تو سایت سنجش هم الکیه!!!
برید قسمت ورود به سیستم و وارد بشید و در قسمت درخواست جدید کد رشته ای که آوردید رو برای درخواست تجدید نظر در اولویت کد رشته محل ها تو سیستم ثبت کنید دو هفته تا یک ماه ممکنه بررسی و اعلام نتیجه طول بکشه موفق باشید

(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه ی دوستان من پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم ولی حالا که کارنامه ی کامل اومده نگاه کردم دیدم تا مجازی خواجه نصیر ومجازی فردوسی مشهد هم اوردم ولی چون که پردیس رازی را بالاتر از اون دوتا زدم پردیس اوردم ولی حالا که شهریه ی پردیس ومجازی رو نگاه کردم دیدم چقدر شهریه ها باهم فرق دارن و حالا می خواستم اگه ایا امکانش هست از پردیس برم مجازی خواجه ایا امکانش هست دوستان کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟

به نظرم همون پردیس رازی رو برید بهتر مجازی خواجه نصیر باشه چون حضور شخصی مثل دکتر رجب زاده این اطمینان رو به شما میده که واسه معماری جای خوبی قبول شدین
سلام
آره دقیقا پردیس بهتراز مجازی هست ولی مشکل من شهریه فوق العاده زیاد دوره ی پردیس هست که واقعا از عهده ش بر نمی ام و اگه با تغییر اولویت موافقت بکنند که خیلی بهترمیشه چون که تقریبا کل شهریه ی هر ترم مجازی میشه فقط شهریه ی ثابت پردیس که تقریبا میشه ی جوری تهیه آش کرد.
۰
۰
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام
یعنی اصلا راه نداره
سلام من امروز متوجه شدم که میشه اون نوشته ی تو سایت سنجش هم الکیه!!!
برید قسمت ورود به سیستم و وارد بشید و در قسمت درخواست جدید کد رشته ای که آوردید رو برای درخواست تجدید نظر در اولویت کد رشته محل ها تو سیستم ثبت کنید دو هفته تا یک ماه ممکنه بررسی و اعلام نتیجه طول بکشه موفق باشید

(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه ی دوستان من پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم ولی حالا که کارنامه ی کامل اومده نگاه کردم دیدم تا مجازی خواجه نصیر ومجازی فردوسی مشهد هم اوردم ولی چون که پردیس رازی را بالاتر از اون دوتا زدم پردیس اوردم ولی حالا که شهریه ی پردیس ومجازی رو نگاه کردم دیدم چقدر شهریه ها باهم فرق دارن و حالا می خواستم اگه ایا امکانش هست از پردیس برم مجازی خواجه ایا امکانش هست دوستان کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟

سلام
آره دقیقا پردیس بهتراز مجازی هست ولی مشکل من شهریه فوق العاده زیاد دوره ی پردیس هست که واقعا از عهده ش بر نمی ام و اگه با تغییر اولویت موافقت بکنند که خیلی بهترمیشه چون که تقریبا کل شهریه ی هر ترم مجازی میشه فقط شهریه ی ثابت پردیس که تقریبا میشه ی جوری تهیه آش کرد.

دکتر رجب زاده رو خوب اومدی ....
ایشالله که به هدفت برسی ... ولی اگه موندنی شدی حتما استاد رجب زاده رو انتخاب کن برا استاد راهنما
من خودم دانشجو کارشناسی رازی ام واقعا فوقالعادس این ادم اگه باهاشون کار کنی مطمنم خیلی میتونی موفق باشی تو این زمینه...
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  دکتر رجب زاده رو خوب اومدی ....
ایشالله که به هدفت برسی ... ولی اگه موندنی شدی حتما استاد رجب زاده رو انتخاب کن برا استاد راهنما
من خودم دانشجو کارشناسی رازی ام واقعا فوقالعادس این ادم اگه باهاشون کار کنی مطمنم خیلی میتونی موفق باشی تو این زمینه...
موفق باشید

خیلی ممنون ولی دیگه نشد انشاءالله شما از اقای دکتر بهره ببرید
موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۲۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۱ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۰۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۶۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۳۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close