زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان،
ممنون می شم نظرتون رو بفرمایید. کدومشون کیفیت بالاتری دارن؟
برای خارج رفتن چطور؟
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ب.ظ
برای خارج رفتن فکر نکنم مهم باشه کدوم را رفته باشید. باید ببینید تو کدومیک میتونید رزومه و مقاله خوبی جمع بندی کنید.
حالا اینکه کدوم خوبه فکر کنم آزاد شیراز بهتره. اگر اساتیدشون از دانشگاه شیراز یا صنعتی باشن و بتونید جدای از کارهای خودتون باهاشون کار کنید .
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  برای خارج رفتن فکر نکنم مهم باشه کدوم را رفته باشید. باید ببینید تو کدومیک میتونید رزومه و مقاله خوبی جمع بندی کنید.
حالا اینکه کدوم خوبه فکر کنم آزاد شیراز بهتره. اگر اساتیدشون از دانشگاه شیراز یا صنعتی باشن و بتونید جدای از کارهای خودتون باهاشون کار کنید .
Smile
خیلی ممنونم از پاسختون. ببخشید دقیقا منظورتون چه مواردی در رزومه هست؟
دولتی یاسوج فقط دو ساله که رشته‌ی برق ایجاد کرده.
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  برای خارج رفتن فکر نکنم مهم باشه کدوم را رفته باشید. باید ببینید تو کدومیک میتونید رزومه و مقاله خوبی جمع بندی کنید.
Smile

ببخشید یک سوال داشتم
واقعا برای دانشگاههای خارج (یک دانشگاه خوب و عالی که وزارت علوم هم قبولش داشته باشه و البته حکم دانشگاه دولتی ایران رو داشته باشه) براشون مهم نیست ما از کجا درس خوندیم؟
رزومه هم فکر کنید متوسط، البته نمی دونم متوسط چه معنی میده ولی در حد ۲ مقاله isi و موضوع پایان نامه بسیار خوب باشه... اینها براشون کافی هست؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
RE: برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  برای خارج رفتن فکر نکنم مهم باشه کدوم را رفته باشید. باید ببینید تو کدومیک میتونید رزومه و مقاله خوبی جمع بندی کنید.
Smile
خیلی ممنونم از پاسختون. ببخشید دقیقا منظورتون چه مواردی در رزومه هست؟
دولتی یاسوج فقط دو ساله که رشته‌ی برق ایجاد کرده.

خواهش میکنم Smile
مهمترین قسمت رزومه داشتن مقاله و چاپش در ژورنال معتبر هست. وگرنه کنفرانس و مجلات مختلف خارجی زیاد هستند که اعتباری ندارند و حتی نداشتن مقاله در اون کنفرانسها بهتر از داشتن یک مقاله هست که حتی بهش بها هم ندهند. همینکه استاد خوبی داشته باشید که بتونید موضوع کاربردی و بروزی کار کنید امتیاز هست براتون. در ضمن برای ادامه تحصیل خارج هم مدرک زبان تافل یا آیلتس از ضروری ترین بخش رزومتون هست. بنابراین من فکر میکنم بودن تو محیطی که امکانات کافی برای زبان خوندنتون داشته باشه خیلی ضروری هست. اگر نیاز داشتید میتونید در شیراز از بهترین کلاسهای آیلتس استفاده کنید . ولی در یاسوج بعید میدونم امکانات داشته باشید .حتی یک موضوعی هم که یادم افتاد بگم که توی دانشگاه آزاد میتونید استاد راهنماتون از دانشگاه دیگه و دانشگاههای دولتی انتخاب کنید. بنابراین اگر تلاش کنید استاد راهنمایی از دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز انتخاب کنید و کار کنید. فکر نمیکنم فرقی با بقیه دانشجویان دولتی داشته باشید دیگه. فقط مدرکتون از دانشگاه آزاد میشه و هزینه میدید. ولی مزیتهای که گفتم را دارید

(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  برای خارج رفتن فکر نکنم مهم باشه کدوم را رفته باشید. باید ببینید تو کدومیک میتونید رزومه و مقاله خوبی جمع بندی کنید.
Smile

ببخشید یک سوال داشتم
واقعا برای دانشگاههای خارج (یک دانشگاه خوب و عالی که وزارت علوم هم قبولش داشته باشه و البته حکم دانشگاه دولتی ایران رو داشته باشه) براشون مهم نیست ما از کجا درس خوندیم؟
رزومه هم فکر کنید متوسط، البته نمی دونم متوسط چه معنی میده ولی در حد ۲ مقاله isi و موضوع پایان نامه بسیار خوب باشه... اینها براشون کافی هست؟
براشون مهم هست. به هرحال به دانشجویان شریف با دید دیگه ای نگاه میکنن تا به دانشجویان دانشگاههای درجه ۲و۳ . ولی خب میشه ضعف نبودن در دانشگاه شریف را با بقیه موارد که براشون مهم هست جبران کرد.
ببینید من بر اساس تجربه ای که از پذیرش دوستانم داشتم بهتون میگم. همکلاسی دوره ارشد خودم رزومه آنچنانی نداشت . دوتا مقاله کنفرانسی داشت (در مجلات خارجی. وگرنه مجلات ایرانی که نگاهشون هم نمیکنن .Big Grin ) ولی نمره تافلش یادمه ۸۶بود که همین هم خیلی عالی نیست. بعد دوسال سابقه تدریس داشت تو دانشگاه آزاد و هیچکدوم از اینها مورد قبول یک استاد خارجی برای پذیرشش نبود. ولی چیزی که به چشم اون استادش اومد اینکه تو دبیرستان جز بچه های المپیاد کشور بوود و همین موضوع تو رزومش نوشته بود و باعث شد استادش انتخابش کنه.الان هم واشنگتن هست.بنظر من هیچ چیز نمیتونه مانعی برای اپلای نگرفتن باشه. هرکسی تا الان خواسته و اراده کرده تونسته بره. مهم اینه که اگر تو نوع دانشگاه تحصیلیتون یا هر چیزی ضعف داشتید با چیز دیگه جبران کنید و بتونید استادی که انتخاب کردید قانع کنید که توانایی این را دارید دانشجوی تلاشگری باشید.
نمیدونم تا چه حد تونستم کمک کنم. انشالله بدردتون بخوره Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , Iron Maiden

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۲۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۱۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۸۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۱۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۰۵ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۹۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۹۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۴۵۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close