زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۷:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد)

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سلام به همه دوستان.Big GrinBig Grin
دوستان من مازندرانی هستم و ساکن شهر بابلسر. و الان در حاضر دانشجوی ارشد کامپیوتر نرم افزار دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب هستم که ترم ۲ را تموم کردم و تا الان ۱۵ واحد تخصصی از ۳۲ واحد را پاس کردم.SmileSmileSmile

امسال همزمان هم ارشد دولتی ۹۵ امتحان دادم و هم ارشد ازاد ۹۵/
ارشد دولتی که دیروز جوابش اومد و مهندسی کامپیوتر نرم افزار -دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور قبول شدم و به احتمال زیاد ،،، ازاد واحد علوم تحقیقات تهران هم قبول میشم.

ضمنا این ۱۵ واحد تخصصی را هم میتونم توی دانشگاه غیرانتفاعی معادل سازی و تطبیق بزنم و هم میتونم توی علوم تحقیقات معادل سازی کنم.
با توجه به اینکه نور به بابلسر نزدیکتره و اینکه شهریه دانشگاه غیرانتفاعی و ازجمله شهریه پایان نامه اش از ازاد کمتره .

شما دوستان بنده را راهنمایی فرمایید :
حالا به نظر شما صاحب نظران بنده دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور ( که موسسه نیست بلکه یک دانشگاه هست ) را انتخاب کنم یا ازاد واحد علوم تحقیقات تهران؟؟؟؟؟؟
احتمالا از لحاظ علمی و اعتبار مدرک : علوم تحقیقات از محدث نور سرتره.
اما دوستم نظر شما دوستان را بدونم تا فراق بیشتری بتونم تصمیم نهایی را بگیرم.
با تشکر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ق.ظ
RE: انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)dadashe.yazdani نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.Big GrinBig Grin
دوستان من مازندرانی هستم و ساکن شهر بابلسر. و الان در حاضر دانشجوی ارشد کامپیوتر نرم افزار دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب هستم که ترم ۲ را تموم کردم و تا الان ۱۵ واحد تخصصی از ۳۲ واحد را پاس کردم.SmileSmileSmile

با تشکر.

سلام دوست عزیز
اول بگم نسبت به تطبیق واحد از کجا مطمئنید؟ غیرانتفاعی ها هزار تا بامبول در میارن تا واحدهای گذرانده شما را قبول نکنند!
تا نسبت به تطبیق کامل واحدها مطمئن نشدید جابجا نکنید به هیچ دانشگاهی. به حرف یک کارشناس آموزش و یا یک دانشجو هم گوش ندید. تحقیق کامل کنید
در مورد دوم هم با توجه به اینکه اکثر واحدها رو گذروندید همون آزاد تهران ادامه بدید. علامه محدث رو ازش شناخت کامل دارم و تفاوت شهریه اونقدری نیست که گرفتار محدث کنید خودتون رو. فکر میکنم تو محدث احتمالا یه ترم تاخیر خواهید داشت که جبران هزینه های به ظاهر کمتر را هم خواهد داشت و هیچ گونه دسترسی به امکانات علمی و استاد و .... ندارید. موسسه یا دانشگاه بودن هم حواشی بیخودی هست که هیچ تاثیری در شما و آینده ات نداره. من اگه جای شما بودم (نظر شخصی) همون آزاد تهران ادامه میدادم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
سلام علی اقای عزیز.
مرسی از اینکه برای بنده وقت گذاشتید.
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ
سلام
ببینید حقیقتش؛ یک نظر واضح داد، چون خیلی عوامل هست که تاثیرگذار هست، ما به عنوان دوست نمیدونیم و گاهی اوقات لازم هم نیست بدونیم، گاهی اوقات همون عوامل خیلی تعیین کننده میشوند؛ به نظر من چند عامل را در نظر بگیرید:

۱) کیفیت اساتید در رشته موردنظر شما
۲) استاد مشاور شما
۳) میزان هزینه{رفت و آمد، هزینه اجاره محل زندگی، هزینه متفرقه...}
۴) نظر خانواده
۵) پرسش از فارغ التحصیلان دانشگاه
۶) علاقه خودتون به دانشگاه
۷) عواملی که ما(دوستان) نمیدونیم

موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)dadashe.yazdani نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.Big GrinBig Grin

امسال همزمان هم ارشد دولتی ۹۵ امتحان دادم و هم ارشد ازاد ۹۵/
ارشد دولتی که دیروز جوابش اومد و مهندسی کامپیوتر نرم افزار -دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور قبول شدم و به احتمال زیاد ،،، ازاد واحد علوم تحقیقات تهران هم قبول میشم.

ضمنا این ۱۵ واحد تخصصی را هم میتونم توی دانشگاه غیرانتفاعی معادل سازی و تطبیق بزنم و هم میتونم توی علوم تحقیقات معادل سازی کنم.
با توجه به اینکه نور به بابلسر نزدیکتره و اینکه شهریه دانشگاه غیرانتفاعی و ازجمله شهریه پایان نامه اش از ازاد کمتره .

شما دوستان بنده را راهنمایی فرمایید :
حالا به نظر شما صاحب نظران بنده دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور ( که موسسه نیست بلکه یک دانشگاه هست ) را انتخاب کنم یا ازاد واحد علوم تحقیقات تهران؟؟؟؟؟؟
با تشکر.
چرا همین تی جی نمبمونین :) روحانی سلاجقه و سیدی کهههه خووووووبن ؛)
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ق.ظ
سلام به شما هم دانشگاهی عزیز.بله دانشگاه مون خوبه.
همان طور که دوست مون گفتن خیلی چیزها تو درس خوندن میتونه برای یه فرد شاخص باشه
راستش من کارمندم و رفت و امد از بابلسر به تهران سخت بود برای همین تصمیم گرفتم دوباره ارشد دولتی شرکت کنم و مازندران درس بخونم.
و دیروز ۱۴ شهریور رفتم دانشگاه : و با مدیرگروه صحبت کردم که گفت دروسی که توی دانشگاه تهران جنوب خوندم را تطبیق میزننSmileSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۲۶۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۰۳۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۴۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۷۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۳۸۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۲۱۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close