زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۳۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
اگه بحث ریاضیه پس چرا ریاضی توی کنکور ۹۴ واسه مجموعه کامپیوتر ضریب یک شد؟؟ که ظاهراً خیلیا دیگه مثه قبل براشون مهم نیست و حذف میکنن!
بهرحال منم موافقم تکلیفمونو نهایتاً تا خرداد معلوم کنن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ق.ظ)behrad :) نوشته شده توسط:  به نظر منم کاری رو که میخوان توی آبان انجام بدن، الان به ما نمیگن.
من میگم بهترین کار اینه که دروس مشترک این دوتا رشته رو بخونیم تا وقت تلف نشه
در آبان شما باید کم کم شروع کنی به دوره نه ککه تازه بفهمی کدوم درس ها رو باید بخونی
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  در آبان شما باید کم کم شروع کنی به دوره نه ککه تازه بفهمی کدوم درس ها رو باید بخونی

بله حرفتون منطقیه ولی خب چاره ای نیست.
البته تعداد اون دروس زیاد نیست. نظریه زبان و آمار (چون خیلیا ریاضی مهندسی و محاسبات عددی رو نمیخونن جزء دروس حساب نکردم)
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اینم جواب سنجش به من
آقا شما انگار به ساختار سنجش اشنا نیستید هی خودتون را عصبانی میکنید.
اونکسیکه نشسته جواب سوالات در سیستم پاسخگویی را میده یه کارمند ساده است. مرجعش هم دو سه تا دفترچه کنکور هست. ممکنه رشته اش هم مثلا" مدیریت دولتی باشه یا ادبیات فارسی. این شخص باید جواب داوطلبان ۱۴۰ رشته ارشد را بدهد جواب هشتصد هزار داوطلب کنکور سراسری را بدهد جواب کنکوری کاردانی را بدهد جواب داوطلب دکترا را بدهد. حق بدین که اطلاعاتش در حد یه دفترچه و اطلاعیه های سازمان سنجش باشه.
شما وقتی میخوای بری بیمارستان بگی بیماری ام چیه ؟ انتظار داری مثلا" کارمند اطلاعات دم درب بشما بگه شما باید عمل بشی یا نشی؟؟Big GrinTongue
من یه بار دیگه هم تو این سایت گفتم که دانشگاهها از سال قبل برنامه شون این شده که ارشد مطابق دفترچه اولیه پارسال باشه و امنیت و شبکه بیاد جز]ء مهندسی. حتی دکتر ربیعی از شریف هم به بچه ها گفته که پارسال فقط بخاطر عدم اطلاع رسانی یه سال عقب افتاده این طرح.
دو راه برای اطلاعتون وجود داره:
اگه تو تهرانید چند نفر بشید برید وزارت علوم شهرک غرب و از دفتر همان شورای برنامه ریزی سوال کنید.
اگه تو تهران هم نیستین به آموزشگاههای کنکور زنگ بزنید . اونها چون خودشون میخوان برنامه بذارن کنکور آزمایشی بگیرن و از اینجور مسائل خودشان پیگیرند که بدونن اوضاع چجوریه.
موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: behrad :) , amirrrrrrr
ارسال: #۳۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  اگه بحث ریاضیه پس چرا ریاضی توی کنکور ۹۴ واسه مجموعه کامپیوتر ضریب یک شد؟؟ که ظاهراً خیلیا دیگه مثه قبل براشون مهم نیست و حذف میکنن!

بحث ریاضی نیست ! بحث برنامه نویسی هس
توروخدا به من منفی ندید و از من دلخور نشیدها
من فقط حرف دکتر سامی استاد نرم افزار دان شیراز رو میگمتون:
پارسال که این اتفاق افتاد گفتش ما اساتید خیلی موافق این امریم و هممون میخواستیم امنیت زیر شاخه کامپیوتر شه چون برنامه نویسی کامپیوتری ها قوی تره و ایتی ها میان امنیت و هم ما هم خودشون اذیت میشن
از من دلگیر نشد من عین حرف استاد منتقل کردم
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟
بله خوندیم. چطور؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  اگه بحث ریاضیه پس چرا ریاضی توی کنکور ۹۴ واسه مجموعه کامپیوتر ضریب یک شد؟؟ که ظاهراً خیلیا دیگه مثه قبل براشون مهم نیست و حذف میکنن!

بحث ریاضی نیست ! بحث برنامه نویسی هس
توروخدا به من منفی ندید و از من دلخور نشیدها
من فقط حرف دکتر سامی استاد نرم افزار دان شیراز رو میگمتون:
پارسال که این اتفاق افتاد گفتش ما اساتید خیلی موافق این امریم و هممون میخواستیم امنیت زیر شاخه کامپیوتر شه چون برنامه نویسی کامپیوتری ها قوی تره و ایتی ها میان امنیت و هم ما هم خودشون اذیت میشن
از من دلگیر نشد من عین حرف استاد منتقل کردم

مطمئن باشید کسی که برنامه نویسیش قوی نباشه خودش این رشته رو انتخاب نمیکنه! چون خیلی از بچه های آی تی هستن که برنامه نویسیشون در حد کامپیوتریاستCool
با این همه استاد دلسوز تو این مملکت من یکی دیگه واقعا غمی ندارم!!!!!!ExclamationExclamationExclamationExclamation

........
۱
۰
ارسال: #۳۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟

من شکر خدا امسال قبول شدم ولی با این وضعی که پیش اوردن دیگه بچه های ای تی قبولیشون یه خرده سخت میشه تو این دو گرایش ، چون باید ۵،۶ تا از کتابهای کامپیوترم بخونن.
پیگیر باشین تا انشالله نتیجه بگیرین، چون از سالهای قبل هم اثبات شده که اگه همگی پیگیر باشین میتونین نتیجه بگیرین.
موفق باشید.

اگر چهار مرتبه بگویی بیچاره ام و عادت کنی، اوضاع خیلی بی ریخت می شود همیشه بگویید الحمدلله، شکر خدا. بلکه بتوانی دلت را هم با زبانت همراه کنی. اگر پکر هستی دو مرتبه همراه با دلت بگو الحمدلله. آن وقت غمت را از بین می برد….
"حاج اسماعیل دولابی"
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۳۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
هر چند که دوست دارم شبکه و امنیت زیرمجموعه مهندسی آیتی بمونه، ولی اگه قراره زیرمجموعه کامپیوتر بره، خب هر چه زودتر خبر بدند
یا بیاید زنگ بزنیم یا دسته جمعی بریم تهرون حالا یا واسه اعتراض یا حداقل واسه اینکه تکلیفمون مشخص بشه که اگه زیر مجموعه کامپیوتر هم شده زودتر مطلع شیم نه که منتظر بمونیم تــــــــــــــــــــا اواسط آبان ماه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ
سلام به همه دوستان
لینک زیر فکر کنم تا حدی تکلیف رو روشن کنه که امنیت و شبکه دیگه میره تو مهندسی کامپیوتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۱
۰
ارسال: #۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
لینک زیر فکر کنم تا حدی تکلیف رو روشن کنه که امنیت و شبکه دیگه میره تو مهندسی کامپیوتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک برای سال پیش هست همونطوری که دوستمون تو صفحات قبل متذکر شدند
در هر صورت تصمیم گیرنده نهایی وزارت علوم و سازمان سنجش هست نه چند تا استاد از دانشگاه های مختلف یا سایت یه دانشگاه
-- برای خود مــــن هم چندان فرقی نمیکنه که زیرمجموعه کدوم باشه (البته اینو بگم که زیرمجموعه کامپیوتر باشه یخورده سخته ولی خب چاره چیه)، فقط میخوام اعلام رسمی بشه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ
به نظر من که میره زیرشاخه کامپیوتر. باید از الان ریاضیاتو شروع کنیم کم کم. هرچند من آمارم صفره Confused

Mind is Might Cool
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ
من تماس گرفتم با دفتر گسترش وزارت علوم، گفتن ان شالله! امسال شبکه و امنیت زیرگروه کامپیوتر میشه، همه چی زیر سر همین دفتر گسترش هست.ولی این ان شالله گفتنشون که نشد اعلامیه رسمی!
۲
۰
ارسال: #۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
خیلی عذر میخام اما همه چی واضح و مشخصه دنیال چی هستین؟دقیقا طبق بحشنامه ایی که شد از امسال شبکه وامنیت زیر شاخه نرم افزار هست و هیچ شبه ایی هم نداره. متن بخشنامه ر وبری دهمین سایت بخونید کاملا واضح ومشخصه که نوشته شده بود به شورازی عالی اموزش از امسال اعمال میشه
یعنی درسهای انتقال داده شبکه پایگاه الگوریتم ایتی و ۵مشترک و ۴ریاضی و زیان میشه۱۴ کتاب سال اینده ایتی گرایش شیبکه وامنیت
۰
۱
ارسال: #۴۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
دوستان این تاپیک واسه جمع شدن کساییه که اعتراض دارند! ولی ظاهرا هر کی تا حالا اومده موافق این تغییر گرایش بوده! مخصوصا کامپیوتری ها...
لطفا اگر موافق اعتراض هستید اعلام حضور کنید...

........
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim.mj

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۸ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۸ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۶۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۰۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close