زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط احسان مومنی.)
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
اگه به این لینک سر بزنید میبینید که دانشگاه امیرکبیر برنامه جدید دوره تحصیلات تکمیلی مهندسی کامپیوتر با ۵ گرایش رو در سایت گروه کامپیوتر قرار داده ، تقریبا میشه فهمید سال دیگه شبکه و امنیت میره زیر گروه مهندسی کامپیوتر با اسم ها شبکه / رایانش امن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ)sorour 1993 نوشته شده توسط:  بچه ها من اگه بخوام کنکور آی تی بدم برا رشته آی تی دیگه مشکلی نیس ؟ منظورم همین موضوع زیر گروه آی تی بودن یا نرم بودن ؟ اصلا هم نمیدونم زیر گروه آی تی و نرم چه فرقی میکنه بهم کمک کنین Sad

امسال که میخواستند گرایش امنیت و شبکه رو از رشته آی تی حذف کنند و به رشته کامپیوتر اضافه کنند ولی بدلیل اعتراض ما، این گرایش را بازگرداندند برای همین نسبت به پارسال، تعدادی از دانشگاه ها، گرایش شبکه و امنیت بیشتر گرتند و از اون طرف از ظرفیت تجارت کم کردند.
به احتمال ۹۹ درصد سال دیگه امنیت و شبکه از زیر گروه آی تی حذف میشه. اگه قصد شما امنیت و شبکه است باسد دروسی که مربوط به رشته کامپیوتره مثل مدار منطقی و اینا رو هم بخونید و در رشته کامپیوتر امتحان بدید اگه هم گرایش تجارت و آی تی میخواین بخونید که همین رشته آی تی امتحان بدید

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: behrad :)
ارسال: #۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان اصلا اینجا کسی ساکن تهران هست؟

من اهل شیرازم...ولی واسه اعتراض تماس میتونم بگیرم...

........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط marjan sadat.)
سلام بجه ها منم موافق پیگیری هستم و رفته بودم نمایشگاه قسمتی که پارسه هستش اوناهم پکیج درساشونو بر اساس اینکه شبکه و امنیت رفته زیر گروه نرم افزار تهیه کردند و گفتند همش زیر سر دانشگاه شریف هستش. همون پارسال قرار بود بره ولی چون با اعتراضات روبه رو شد نرفت ولی امسال به احتمال بالای ۷۰ درصد میره. اگر هم بخواهیم اعتراض کنیم که قطعا یه جورایی دست به سرمون می کنند تا آبان ماه، اما ما باید بیاییم بدترین حالت را در نظر بگیریم یعنی بره زیر گروه نرم افزار کاری که خودم می خوام انجام بدم
بچه ها من عکسای درسارو دارم ولی چون حجمش زیاد بود نتونستم اینجا بذارم هرکی می خواد به ایمیلم بگه براش می فرستم.

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
نخوندیم اما واقعا اینقدر هم که گنده ش میکنن نیست،
منظورمم اینه که میشه در حد کارشناسی خوندش و اگر توی چارت درسی بود هم ما میخوندیمش و حرفی نمیزدیم،
حالا این که عده ای بیان کلاس این رو بزارن که مثلا ریاضیات مهندسی خوندن کمی خنده داره.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  اگه به این لینک سر بزنید میبینید که دانشگاه امیرکبیر برنامه جدید دوره تحصیلات تکمیلی مهندسی کامپیوتر با ۵ گرایش رو در سایت گروه کامپیوتر قرار داده ، تقریبا میشه فهمید سال دیگه شبکه و امنیت میره زیر گروه مهندسی کامپیوتر با اسم ها شبکه / رایانش امن

امیر کبیر قبل از کنکور ۹۴ اینو تغییر داده بود...منم همون موقع چک کردم دیدم گرایشاشو اینطوری تغییر داده!
ولی آخه واقعا این چه منطقیه!Exclamation

بچه ها اخبار ساعت ۷ رو دیدین؟ ظاهرا رشته های دیگه هم درگیر کاهش ظرفیتها هستن و خیلیا اعتراض کردن و سنجش فعلا جوابی نداره!
پسره میگفت با رتبه ۹ روزانه قبول نمیشه!
واقعا مسخره س! مخصوصا اون گزینه "مجازی غیرانتفاعی" که امسال ازش رونمایی کردن!!!

........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.radiohead
ارسال: #۲۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)ali.radiohead نوشته شده توسط:  من چند بار موضوع حذف امنیت و شبکه رو از کنکور ۹۵، از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پیگیری کردم.. در کمال پر رویی فرمودن بعد از اومدن دفترچه در آبان ماه مشخص میشه! متاسفم برای ادامه حیات در چنین کشوری!

این جوابو واسه همه کپی پیست میکننBig Grin
آخه من چند ماه قبل وضعیت یک گرایش جدید که قرار بود تا امسال شریف بیاره رو پرسیدم، اونام دقیقا همین جوابو دادنExclamation

........
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ق.ظ
تماس بگیرید .. فایده نداره سیستم پاسخگویی

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ق.ظ
دوستان کسی شماره وزارت علوم را داره؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ
اینم جواب سنجش به من

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ق.ظ
یعنی با این وجود رشته ای مثل ای تی فقط زیر شاخه هاش تجارت الکترونیک میشه و مهندسی ای تی؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ
[quote='shahryar711' pid='360007' dateline='1431927700']
اینم جواب سنجش به من
[/quote

من که گفتم اینا دست به سر می کنن مارو تا آبان!!

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ
این جوابو سریع به من ندادن چند وقت طول کوشید اگه اشتباه نکنم چند هفته طول کشید
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ق.ظ
به نظر منم کاری رو که میخوان توی آبان انجام بدن، الان به ما نمیگن.
من میگم بهترین کار اینه که دروس مشترک این دوتا رشته رو بخونیم تا وقت تلف نشه
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
نباید تغییر بدن ، کنکو ر سال بعد میشه واسه بچه های ۹۱ و ما قبل که چارت درسیشون هم عوض نشده !
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۳ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۷۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close