زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار و الگوریتم شریف

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
RE: نرم افزار و الگوریتم شریف
این الگوریتم شریف داستان شده واسه ما، نمیدونیم باهاش چیکار کنیم.
بزنیم نزنیم، دوم بزنیم سوم بزنیم، خلاصه گیریم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert , mohgh
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  این الگوریتم شریف داستان شده واسه ما، نمیدونیم باهاش چیکار کنیم.

آره دقیقاً من هم موندم
پس چرا زیر گرایش سیستم ها تو دفترچه نزدن؟

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohgh
ارسال: #۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط mohgh.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  این الگوریتم شریف داستان شده واسه ما، نمیدونیم باهاش چیکار کنیم.

من که احتمالا کلن نزنم. اگه درسایی که ارائه میشه رو تو الگوریتم رو دیده باشد هیچ ربطی به مهندسی نرم افزار ندارن و همون الگوریتم محاسباته. ارزش نداره به خاطر شریف رفتن آدم دو سال درسایی رو بخونه که دوس نداره. Blush
به نظرتون با این شرایط جدید تا چه رتبه ای می تونن نرم افزار شریف (اون ۱۵ تاییه) رو بیارن؟

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ق.ظ)website.expert نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  این الگوریتم شریف داستان شده واسه ما، نمیدونیم باهاش چیکار کنیم.

آره دقیقاً من هم موندم
پس چرا زیر گرایش سیستم ها تو دفترچه نزدن؟

احتمالا بعد از اینکه یه ترم تو شریف درس بخونی انتخاب می شه.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط moloodi.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ق.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  به نظرتون با این شرایط جدید تا چه رتبه ای می تونن نرم افزار شریف (اون ۱۵ تاییه) رو بیارن؟
من در این زمینه خیلی ایده ای ندارم ولی حس می کنم باید زیر ۲۰ باشی.

بچه ها من یک مشکل جدید پیدا کردم، اونم اینه که قبلا پیش خودم میگفتم بعد از نرم شریف، نرم دانشگاه تهران و می زنم که خوب احتمال اینکه اونجا قبول بشم بیشتره ولی الان شنیدم دانشگاه تهران گروه برق و کامپیوترش باهم هستن و بیشتر در زمینه سخت افزار فعالیت می کنن و در زمینه نرم افزار اساتید به نام ندارن. چیکار کنم من؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ق.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  به نظرتون با این شرایط جدید تا چه رتبه ای می تونن نرم افزار شریف (اون ۱۵ تاییه) رو بیارن؟
من در این زمینه خیلی ایده ای ندارم ولی حس می کنم باید زیر ۲۰ باشی.

بچه ها من یک مشکل جدید پیدا کردم، اونم اینه که قبلا پیش خودم میگفتم بعد از نرم شریف، نرم دانشگاه تهران و می زنم که خوب احتمال اینکه اونجا قبول بشم بیشتره ولی الان شنیدم دانشگاه تهران گروه برق و کامپیوترش باهم هستن و بیشتر در زمینه سخت افزار فعالیت می کنن و در زمینه نرم افزار اساتید به نام ندارن. چیکار کنم من؟؟
تهران اساتید نرم‌افزارش به خوبی شریف نیستند اصلا. ولی باز اساتید خوبی داره خب به نسبت بقیه‌ی جاها!این که در زمینه ی سخت‌افزار بسیاااااااار قوی هست دلیل نمی‌شه که در زمینه‌ی نرم افزار خیلی ضعیف باشه. بله اندازه‌ی شریف قوی نیست ولی باز هم عالیه به نسبت.
اگر شبکه دوست داشته باشید با دکتر خونساری می‌تونید کار کنید.
اگر به زمینه ی embeded systems بخواید کار کنید دکتر کارگهی هستند.
اگر بخواید social network کار کنید دکتر اسدپور هستند.
اگر بخواید NLP کار کنید دکتر فیلی هستند. که این دو زمینه در واقع برای هوش هست ولی از نرم‌افزار هم دانشجو می‌گیرند.
E-Learning بخواید کار کنید دکتر تقی‌یاره هستند.
مهندسی نرم‌افزار بخواید کار کنید دکتر خسروی هستند.
دکتر شاکری هم هستند که در زمینه‌ی IR کار می‌کنند و در این یه زمینه استثنائا تهران خیلی قوی‌تر از شریف هست. ولی خب ایشون دانشجوی غیر دانشگاه تهرانی نمی‌گیرن(یعنی کسی که کارشناسیش رو جایی غیر از شریف یا تهران بوده باشه نمی‌گیرند.)

درمورد اون سوال من هم فکر می کنم ماکزیمم رتبه‌ای که نرم‌افزار شریف قبول بشن ۲۰ باشه...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط mohgh.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  بچه ها من یک مشکل جدید پیدا کردم، اونم اینه که قبلا پیش خودم میگفتم بعد از نرم شریف، نرم دانشگاه تهران و می زنم که خوب احتمال اینکه اونجا قبول بشم بیشتره ولی الان شنیدم دانشگاه تهران گروه برق و کامپیوترش باهم هستن و بیشتر در زمینه سخت افزار فعالیت می کنن و در زمینه نرم افزار اساتید به نام ندارن. چیکار کنم من؟؟
سلام
منم از یکی از دوستام که دانشگاه تهران ارشد می خونه پرسیدم همین حرفو زد و گفت که در زمینه نرم افزار خیلی قوی نیست تهران. شاید نرم افزار امیرکبیر رو بالاتر از تهران بزنم. من خودم خیلی از استادای نرم افزار امیرکبیر راضی نیستم واسه همین باید بیشتر پرس و جو کنم.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  دکتر شاکری هم هستند که در زمینه‌ی IR کار می‌کنند و در این یه زمینه استثنائا تهران خیلی قوی‌تر از شریف هست. ولی خب ایشون دانشجوی غیر دانشگاه تهرانی نمی‌گیرن(یعنی کسی که کارشناسیش رو جایی غیر از شریف یا تهران بوده باشه نمی‌گیرند.)
من فکر میکنم که شما دارید از ایشون بیش از حد بزرگشون میکنید .اولا این که کلا IR کلا فیلد سنگینی نیست(منهای ورود به بحث nlp) -دوما هم اینجور کارا که من فقط دانشجوی دانشگاه تهران رو میگیرم صرفا به خاطر اینکه طرف چند تا تست عربی و دین و شیمی زده باشه و معیار کنکور ارشد خود رشته ی کامیپوتر یا المپیاد رو هر چقدر هم بگیم غیر استاندارد و... رو در نظر نگیره نشون دهنده ی یه مشکلات خاص دیگه ای هست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , gunnersregister , rz.gh
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  دکتر شاکری هم هستند که در زمینه‌ی IR کار می‌کنند و در این یه زمینه استثنائا تهران خیلی قوی‌تر از شریف هست. ولی خب ایشون دانشجوی غیر دانشگاه تهرانی نمی‌گیرن(یعنی کسی که کارشناسیش رو جایی غیر از شریف یا تهران بوده باشه نمی‌گیرند.)
من فکر میکنم که شما دارید از ایشون بیش از حد بزرگشون میکنید .اولا این که کلا IR کلا فیلد سنگینی نیست(منهای ورود به بحث nlp) -دوما هم اینجور کارا که من فقط دانشجوی دانشگاه تهران رو میگیرم صرفا به خاطر اینکه طرف چند تا تست عربی و دین و شیمی زده باشه و معیار کنکور ارشد خود رشته ی کامیپوتر یا المپیاد رو هر چقدر هم بگیم غیر استاندارد و... رو در نظر نگیره نشون دهنده ی یه مشکلات خاص دیگه ای هست.
فیلد IR و دیتاماینینگ هست.
Smile
من یه فکت رو گفتم در مورد ایشون که در انتخاب رشته کمکتون کنه. من نگفتم ایشون کارشون درست هست یا خیر.
بقیه ش باخودتونه دیگه!
موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط iwes.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  دکتر شاکری هم هستند که در زمینه‌ی IR کار می‌کنند و در این یه زمینه استثنائا تهران خیلی قوی‌تر از شریف هست. ولی خب ایشون دانشجوی غیر دانشگاه تهرانی نمی‌گیرن(یعنی کسی که کارشناسیش رو جایی غیر از شریف یا تهران بوده باشه نمی‌گیرند.)
فیلد IR و دیتاماینینگ هست.
Smile
من یه فکت رو گفتم در مورد ایشون که در انتخاب رشته کمکتون کنه. من نگفتم ایشون کارشون درست هست یا خیر.
بقیه ش باخودتونه دیگه!
موفق باشید.
بنده هم ترکیب nlp و IR رو گفتم که شما نگرفتید ماجرا رو.Big Grin
DM هم کلا پرته و کلا کار کردن و مقاله دادن توش اسون هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط moloodi.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  بچه ها من یک مشکل جدید پیدا کردم، اونم اینه که قبلا پیش خودم میگفتم بعد از نرم شریف، نرم دانشگاه تهران و می زنم که خوب احتمال اینکه اونجا قبول بشم بیشتره ولی الان شنیدم دانشگاه تهران گروه برق و کامپیوترش باهم هستن و بیشتر در زمینه سخت افزار فعالیت می کنن و در زمینه نرم افزار اساتید به نام ندارن. چیکار کنم من؟؟
سلام
منم از یکی از دوستام که دانشگاه تهران ارشد می خونه پرسیدم همین حرفو زد و گفت که در زمینه نرم افزار خیلی قوی نیست تهران. شاید نرم افزار امیرکبیر رو بالاتر از تهران بزنم. من خودم خیلی از استادای نرم افزار امیرکبیر راضی نیستم واسه همین باید بیشتر پرس و جو کنم.
من از استاد سابقم دکتر ابریشمی (الان مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستن) پرسیدم گفت به نظر من گروه کامپیوتر امیرکبیر قوی ترن از تهران.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط iwes.)
از اون جایی که خانم Mahsash گفتن که دکتر شاکری فقط با دانشچویان کارشناسی تهران و شریف کار میکنه ,من به ایشون ایمیل زدم و سوال کردم این هم عینا پاسخ جواب ایمیل ایشون هستش(ابته خودم هم طبق گفته های mahsash زود قضاوت کردم و مدیون خانم دکتر شدم و از ایشون عذرخواهی کردم)

[تصویر:  359606_41oi_%D8%B3%D8%B3.jpg]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , website.expert
ارسال: #۲۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط matt2007.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ق.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  من که احتمالا کلن نزنم. اگه درسایی که ارائه میشه رو تو الگوریتم رو دیده باشد هیچ ربطی به مهندسی نرم افزار ندارن و همون الگوریتم محاسباته. ارزش نداره به خاطر شریف رفتن آدم دو سال درسایی رو بخونه که دوس نداره. Blush
شما که خودت امیرکبیری هستی
فکر میکنی بچه های ارشد نرم امیرکبیر چه درسایی پاس میکنن؟
هندسه محاسباتی
الگوریتم موازی
الگوریتم پیشرفته
الگوریتم تصادفی
تو این ترم نود درصد بچه ها دو درس از سه درسشون الگوریتم موازی و الگوریتم پیشرفته هست. یه درصدیشون ترم قبل هندسه محاسباتی رو هم برداشته بودن. باز الگوریتم تصادفی خیلی متقاضی نداشته بین بچه ها
اگر دنبال فیلد مهندسی نرم افزار برای پایان نامه هستی توی امیرکبیر خیلی انتخاب نداری
در کل چون امیرکبیری هستی به نظرم بمونی بهتره یعنی من اگر به جات بودم میموندم گرچه خودم برای انتخاب رشته به این نتیجه رسیده بودم که اول تهران بعد امیرکبیر
الگوریتم هم اگر دوست نداری به خاطر دانشگاه دنبالش نرو بدتر سرخورده میشی

امیرکبیر یه مزیت خیلی خوب داره. سختگیری تو درساش زیاد نیست یعنی امتحانا سخت نیست اونقدری هم تمرین و پروژه ندارین فقط قوانین دانشگاه توی زود تعریف شدن پروژه بچه ها رو اذیت میکنه وگرنه درس خوندنش راحته Wink

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mohgh , nlp@2015 , gogooli
ارسال: #۲۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
میگم من خودم الگوریتم شریفو اول و نرمشو دوم میزنم.اینجا کسی زیر ۲۰ هست مه بخواد بره الگوریتم شریف؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۲۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohammadtaheri304 نوشته شده توسط:  میگم من خودم الگوریتم شریفو اول و نرمشو دوم میزنم.اینجا کسی زیر ۲۰ هست مه بخواد بره الگوریتم شریف؟

سلام یکی از دوستان من با رتبه ۱۲ نرم و ۸ الگوریتم الگوریتم شریف رو اول می زنه.Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohammadtaheri304 نوشته شده توسط:  میگم من خودم الگوریتم شریفو اول و نرمشو دوم میزنم.اینجا کسی زیر ۲۰ هست مه بخواد بره الگوریتم شریف؟

سلام یکی از دوستان من با رتبه ۱۲ نرم و ۸ الگوریتم الگوریتم شریف رو اول می زنه.Big Grin

واقعا چرا؟Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close