زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار و الگوریتم شریف

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ق.ظ
سلام به همه
طبق دفترچه انتخاب رشته که دیشب رو سایت قرار گرفت شریف به جای اینکه مثل پارسال ۲۰ تا نرم افزار بگیره ۱۵ تا می گیره و ۱۰ نفر هم جداگونه با تخصص الگوریتم ولی همون مدرک نرم افزار پذیرش می کنه. سوال من اینه که به نظرتون درس هایی که برای تخصص الگوریتم نرم افزار ارئه میدن چقد فرق داره؟ از کجا میشه اطلاعات کسب کرد در این زمینه؟ ارزش داره که مثلا به جای نرم افزار تهران این یکی رو بالاتر بزنیم که بریم شریف؟
ممنون میشم اگه کمک کنیدBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ
RE: نرم افزار و الگوریتم شریف
دوستان کسی اطلاعی نداره؟ اگر اطلاع دارید خواهشا کمک کنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
سلام
میتونی نصف درسها رو از درسهای نرم افزاری برداری و نصفشو مجبوری الگوریتمی برداری دوست خودم نرم افزار قبول شده نصفشو داره الگوریتمی برمیداره اگر به الگوریتم علاقه داری حتما برو شریف
ولی تهران حتی نرمش استاداش نرم افزاری نیستن و مجبوری درس های الگوریتمی برداری دوست من خودش nlp کار میکنه که مال هوشه با این که نرم قبول شده
ب نظر کسایی که من پرسیدم ۱۰۰ درصد شریف
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohgh
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
میشه یه نفر که این رشته الگوریتم تهران رو خونده بگه تو مدرک چی میزنن
آیا جایی حرف از علوم کامپیوتریش میاد؟
چون من هدفم تدریسه و میگن اگر جزو مهندسی کامپیوتر باشه میشه استاد گروه کامپیوتر شد.
تو رو خدا جواب بدین خیلی شک دارم الگوریتم یزنم یا نه Sad

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ق.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  سلام به همه
طبق دفترچه انتخاب رشته که دیشب رو سایت قرار گرفت شریف به جای اینکه مثل پارسال ۲۰ تا نرم افزار بگیره ۱۵ تا می گیره و ۱۰ نفر هم جداگونه با تخصص الگوریتم ولی همون مدرک نرم افزار پذیرش می کنه. سوال من اینه که به نظرتون درس هایی که برای تخصص الگوریتم نرم افزار ارئه میدن چقد فرق داره؟ از کجا میشه اطلاعات کسب کرد در این زمینه؟ ارزش داره که مثلا به جای نرم افزار تهران این یکی رو بالاتر بزنیم که بریم شریف؟
ممنون میشم اگه کمک کنیدBlush
اگر ریاضی گسسته و الگوریتمتون خوبه به نظرم واقعا گرایش عالی هست.اساتیدش هم مثل دکتر قدسی،آبام و ضرابی زاده همه اساتید برجسته و جزو مسئولین المپیاد کامپیوتر ایران هستن .من خودم این ترم درس الگوریتم های تقریبی رو با دکتر ضرابی زده برداشتم و واقعا لذت بردم.علت استقبال کم از این گرایش به نظرم همون نیاز به مهارت در زمینه تفکر انتزاعی و الگوریتم هست که اگر استعدادشو دارین واقعا گرایش شیرین و دوست داشتنی هست.
درس ها هم هم نسبتا متنوع هست الگوریتم های تقریبی، تصادفی، پیشرفته- هندسه محاسباتی، داده های حجیم، نظریه بازی ها و ... ارائه میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohgh , ashkan_d13
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط Mahsash.)
این برنامه و چارت درسی نرم‌افزار و الگوریتم شریف هست. خودتون می‌تونید ببینید درس‌های هرکدوم رو و یه دیدی پیدا کنید. من خودم شخصا اصلا حاضر نیستم الگوریتم بخونم. احساس می‌کنم واقعا با توانایی‌های ذهنی من هم‌خوانی نداره :دی

کسانی هم که می‌خوان الگوریتم تهران بزنن توجه داشته باشید که الگوریتم تهران تو دانشکده ی برق و کامپیوتر نیست و اساتیدش ربطی به اساتید مهندسی نرم‌افزار ندارند. بلکه متعلق به گروه علوم مهندسی هست.

فایل‌(های) پیوست شده
MS-Program-Software-89Onwards.pdf
اندازه فایل: ۱۲۰/۶۶ KB
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , mohgh , ×Bug×
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ
راستش دوسته من خودش نرم افزاره شریفه پارسال قبول شد وقتی ازش پرسیدم الگوریتم شریف بزنم یا نه : گفت نه این اشتباهو نکن و با توجه به علاقه ی اینکه علاقه ی خودمو بهش گفتم ( خودم به سیستم عامل و نظریه علاقه دارم ) گفت بزن نرم افزاره یه دانشگاه پایینتر و برو سیستم های توزیع شده و .. کار کن
( البته یه استثنا قایل شد و گفت اگر خیلی مسایل الگوریتمی علاقه داری که بحثش جداست .. )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  میشه یه نفر که این رشته الگوریتم تهران رو خونده بگه تو مدرک چی میزنن
آیا جایی حرف از علوم کامپیوتریش میاد؟
چون من هدفم تدریسه و میگن اگر جزو مهندسی کامپیوتر باشه میشه استاد گروه کامپیوتر شد.
تو رو خدا جواب بدین خیلی شک دارم الگوریتم یزنم یا نه Sad
عنوان مدرکش مهندسی کامپیوتر-گرایش الگوریتم ها و محاسبات هست و هیچ ربطی به علوم کامپیوتر نداره!!!
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
من نمی فهمم اگه طرف قراره الگوریتم رو بصورت تخصصی کار کنه چرا باید بر اساس رتبه نرم افزار بگیرن خوب اینو باید بر اساس رتبه های الگوریتم میگرفتن که اقلا به یه دردی بخوره این رتبه !

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , mohgh
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من نمی فهمم اگه طرف قراره الگوریتم رو بصورت تخصصی کار کنه چرا باید بر اساس رتبه نرم افزار بگیرن خوب اینو باید بر اساس رتبه های الگوریتم میگرفتن که اقلا به یه دردی بخوره این رتبه !

برای اینکه رتبه های بهتر برن الگوریتم این کار و کردن! اونجوری طرف با رتبه ۶۰-۷۰ می تونست بره الگوریتم چون همه اکثرا می رن نرم. اما الان رتبه های بهتر می رن الگوریتم و سطح دانشجوهایی که می گیرن بالاتره!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Mahsash
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  میتونی نصف درسها رو از درسهای نرم افزاری برداری و نصفشو مجبوری الگوریتمی برداری

آیا مطمئن هستید؟!

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ)website.expert نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  میتونی نصف درسها رو از درسهای نرم افزاری برداری و نصفشو مجبوری الگوریتمی برداری

آیا مطمئن هستید؟!
خب من که فرستادم برنامه‌ی درسی شریف رو. نوشته که چه تعداد درس رو می‌شه از اون یکی گرایش برداشت.
نوشته که حداکثر یک درس می‌شه از گرایش نرم‌افزار برداشت!
دروس اجباریشون هم هیچ اشتراکی با هم ندارند!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert
ارسال: #۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  این برنامه و چارت درسی نرم‌افزار و الگوریتم شریف هست. خودتون می‌تونید ببینید درس‌های هرکدوم رو و یه دیدی پیدا کنید. من خودم شخصا اصلا حاضر نیستم الگوریتم بخونم. احساس می‌کنم واقعا با توانایی‌های ذهنی من هم‌خوانی نداره :دی

کسانی هم که می‌خوان الگوریتم تهران بزنن توجه داشته باشید که الگوریتم تهران تو دانشکده ی برق و کامپیوتر نیست و اساتیدش ربطی به اساتید مهندسی نرم‌افزار ندارند. بلکه متعلق به گروه علوم مهندسی هست.
چارت شریف پارسال عوض شد ... این برای قدیم است.
حالا نمی دونم امسال طبق کدومش پیش می رن.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  این برنامه و چارت درسی نرم‌افزار و الگوریتم شریف هست. خودتون می‌تونید ببینید درس‌های هرکدوم رو و یه دیدی پیدا کنید. من خودم شخصا اصلا حاضر نیستم الگوریتم بخونم. احساس می‌کنم واقعا با توانایی‌های ذهنی من هم‌خوانی نداره :دی

چارت شریف پارسال عوض شد ... این برای قدیم است.
حالا نمی دونم امسال طبق کدومش پیش می رن.

واقعا؟!‌ آخه من از دوستم که ورودی ۹۳ نرم افزار شریف هست گرفتم چارت رو. لابد اگر چارت تازه‌تری داشتند اونو می‌داد دیگه!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
چارت الگوریتم و نرم افزار پارسال عوض شد. آخرین ورژن رو از اینجا می تونید ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته نمی دونم امسال هم عوض بشه یا نه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , website.expert

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close