زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دو قدم مانده به دوست...

ارسال: #۴۶
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ
یک آیه از قرآن که خوندین و خوشتون اومد
۲۶ سوره ال عمران
اللَّهُمَّ مالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَنْ تَشاءُ وَ تَنْزِعُ الْمُلْکَ مِمَّنْ تَشاءُ وَ تُعِزُّ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاءُ بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلی‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدیرٌ

ترجمه:بارالها! مالک حکومتها تویی به هر کس بخواهی ، حکومت می بخشی و از هر کس بخواهی ، حکومت را می گیری هر کس را بخواهی ، عزت می دهی و هر که را بخواهی خوار می کنی. تمام خوبیها به دست توست تو بر هر چیزی قادری.

این ایه را امام زمان در قنوت نماز میخواند.خیلی ایه زیبایی است

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۴۷
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط sahar salehi.)
RE: یک آیه از قرآن که خوندین و خوشتون اومد
چی بهتر از درود و سلامی از جانب پادشاه راستین عالم. Heart
[تصویر:  344471_l2snr88w48y39gtnsdal.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , alirezaei
ارسال: #۴۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ق.ظ
RE: دو قدم مانده به دوست...
من این دعارو خیلی دوس دارم . بعد از نماز بهتره خونده بشه

اللَّهُمَّ إِنَّ مَغْفِرَتَکَ أَرْجَى مِنْ عَمَلِی وَ إِنَّ رَحْمَتَکَ أَوْسَعُ مِنْ ذَنْبِی‏

خدایا البته به آمرزش تو بیشتر امیدوارم تا به عمل خود و البته رحمت تو وسیعتر از گناه من است

اللَّهُمَّ إِنْ کَانَ ذَنْبِی عِنْدَکَ عَظِیماً، فَعَفْوُکَ أَعْظَمُ مِنْ ذَنْبِی‏

خدایا اگر چه گناه من نزد تو بزرگ است اما عفو و بخشش تو بزرگتر از گناه من است

اللَّهُمَّ إِنْ لَمْ أَکُنْ أَهْلاً أَنْ أَبْلُغَ رَحْمَتَکَ فَرَحْمَتُکَ أَهْلٌ أَنْ تَبْلُغَنِی وَ تَسَعَنِی‏

خدایا اگر من لایق آن نیستم که رحمتت به من برسد رحمت و لطف تو لایق است که به من رسا باشد و مرا فراگیرد

لِأَنَّهَا وَسِعَتْ کُلَّ شَیْ‏ءٍ، بِرَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ‏

زیرا همه چیز عالم را رحمتت فرا گرفته اى خداى ارحم الراحمین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Sadi_gh , salam5 , Afroz , vesta , happy07 , ziba_090
ارسال: #۴۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: دو قدم مانده به دوست...
الهی و ربی من لی غیرک؟
پروردگارا,که را غیر تو دارم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , alirezaei , Nesyan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۶۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۶۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۱۱۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۷۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۶۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) ya3ya6 ۴ ۳,۰۶۱ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۹۴ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۵۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  نقاشی های که دوست دارید rohollahhit ۲ ۲,۶۷۴ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ selma ۱۱ ۹,۹۴۹ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close