زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کتاب زبان تخصصی

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
سلام دوستان
کسانی که کنکور ای تی دادند بنظرشون بهترین کتاب زبان تخصصصی چیه ؟با توجه به این که در کنکور ای تی زبان عمومی جزءش نیست

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط alireza3742.)
بهترین کتاب زبان تخصصی
کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.
در ضمن خیلی برای زبان وقت نذارید بهتره‌! حتی رتبه یک کنکور زبان رو سفید گذاشته بود‌، ولی درسای دیگه رو حسابی خونده بود !
[تصویر:  zaban-takhasosi-computer-va-fanavari.jpg]
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , Parva , پشتکار , Mänu , jameshenas , alirrrrrr , mohammadchahian , behrad :) , shani20
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ق.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  با توجه به این که در کنکور ای تی زبان عمومی جزءش نیست
من فکر کنم راری اشتباه میگین‌ها در IT زبان عمومی هم داریم تا اونجا که من میدونم

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , pita
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ب.ظ
RE: بهترین کتاب زبان تخصصی
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.
در ضمن خیلی برای زبان وقت نذارید بهتره‌! حتی رتبه یک کنکور زبان رو سفید گذاشته بود‌، ولی درسای دیگه رو حسابی خونده بود !

میشه ازتون خواهش کنم اگه PDFشو دارین آپلودش کنین همه بچه‌ها هم دعاتون میکنن

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
علیرضا لینکی واسه دانلود این کتاب هست؟

من
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط alireza3742.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  علیرضا لینکی واسه دانلود این کتاب هست؟
متاسفانه نه . ولی کتاب قدیمی آقای مظفری( اون موقع که جزوه بوده‌! )رو اسکن شده دارم که اونم بد نیست و اگه خواستین آپلود میکنم. ولی این کتاب جدیدش یه چیز دیگست.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.

میشه ازتون خواهش کنم اگه PDFشو دارین آپلودش کنین همه بچه‌ها هم دعاتون میکنن

به جون بچه هام فایلش نیست وگرنه میذاشتم Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ب.ظ
واسه کنکور ITفقط باید تخصصی خوند؟
۵۰۴و..لازم نیست؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
تو کنکور IT زبان عمومی هم وجود داره.پس تنها به خوندن متن های زبان تخصصی اکتفا نکنید.در ضمن اگر می تونید حتما برای زبان وقت بزارید چون درسی هست که اکثرا کم می زنن و اگر شما تو این درس درصد بالایی بزنید حتما تو رتبه شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.

یعنی پیش زمینه نداشتید که تونستید ۷۰ بزنید؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  یعنی پیش زمینه نداشتید که تونستید ۷۰ بزنید؟

پیش زمینه که داشتم‌! مثلا اگه هیچی هم نمیخوندم در حد ۳۰-۴۰ درصد رو میزدم . ولی متن این کتاب واقعا خوب و روان هست و کسی که بخونه( اگه پیش زمینه هم داشت که چه بهتر‌! )خیلی از تستهای زبان رو میتونه جواب بده .
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ببخشید این همون کتابیه که تو ویس های دکتر مظفری آخر هر جلسه ۱۰تا لغت میگه
یعنی لغتهارو از این میگه یا یه جزوه دیگست
اگه درست یادم باشه این کتاب اولین بار پارسال چاپ شد و همون تکمیل شده‌ی جزوه قدیمی ایشون هست. برای قدیم رو نمیدونم کلاس ایشون چه جوری بوده ولی ظاهرا از پارسال همه کلاس رو از همین کتاب تدریس میکنند .
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
ببخشید کتاب های پارسه چطور میشه تهیه کرد؟..اینجا شهرستان پرسیدم گیر نمیاد

من
۰
۱
ارسال: #۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ب.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
بله واقعاً این کتاب پارسه عالیه، درک مطلب زبان رو خیلی پیشرفت می ده، من خودم پارسال از رو این خوندم و مقسمی، زبانمو ۷۰ زدم... راستی کتابامو دارم می فروشم، اگر این کتاب‌ها را لازم داشتید نصف قیمت از خودم بگیرید...
۳
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ق.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
سلام.بچه‌ها برای رشته‌ی نرم افزار هم همین کتاب پارسه رو بخونیم؟
چه طوری باید تهیه کرد؟انتشارات؟مولف؟
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
بهترین کتاب زبان تخصصی
کتاب پارسه دکتر مظفری همراه با ترجمه است؟
داخل کتاب تست هم داره؟

من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close