تالار گفتمان مانشت
بهترین کتاب زبان تخصصی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
بهترین کتاب زبان تخصصی - white bird - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ

سلام دوستان
کسانی که کنکور ای تی دادند بنظرشون بهترین کتاب زبان تخصصصی چیه ؟با توجه به این که در کنکور ای تی زبان عمومی جزءش نیست

بهترین کتاب زبان تخصصی - alireza3742 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ

کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.
در ضمن خیلی برای زبان وقت نذارید بهتره‌! حتی رتبه یک کنکور زبان رو سفید گذاشته بود‌، ولی درسای دیگه رو حسابی خونده بود !
[تصویر:  zaban-takhasosi-computer-va-fanavari.jpg]

بهترین کتاب زبان تخصصی - Majid gh - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  با توجه به این که در کنکور ای تی زبان عمومی جزءش نیست
من فکر کنم راری اشتباه میگین‌ها در IT زبان عمومی هم داریم تا اونجا که من میدونم

RE: بهترین کتاب زبان تخصصی - mamat - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.
در ضمن خیلی برای زبان وقت نذارید بهتره‌! حتی رتبه یک کنکور زبان رو سفید گذاشته بود‌، ولی درسای دیگه رو حسابی خونده بود !

میشه ازتون خواهش کنم اگه PDFشو دارین آپلودش کنین همه بچه‌ها هم دعاتون میکنن

بهترین کتاب زبان تخصصی - white bird - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ

علیرضا لینکی واسه دانلود این کتاب هست؟

RE: بهترین کتاب زبان تخصصی - alireza3742 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  علیرضا لینکی واسه دانلود این کتاب هست؟
متاسفانه نه . ولی کتاب قدیمی آقای مظفری( اون موقع که جزوه بوده‌! )رو اسکن شده دارم که اونم بد نیست و اگه خواستین آپلود میکنم. ولی این کتاب جدیدش یه چیز دیگست.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.

میشه ازتون خواهش کنم اگه PDFشو دارین آپلودش کنین همه بچه‌ها هم دعاتون میکنن

به جون بچه هام فایلش نیست وگرنه میذاشتم Big Grin

RE: بهترین کتاب زبان تخصصی - saho - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ

واسه کنکور ITفقط باید تخصصی خوند؟
۵۰۴و..لازم نیست؟

بهترین کتاب زبان تخصصی - mfXpert - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ

تو کنکور IT زبان عمومی هم وجود داره.پس تنها به خوندن متن های زبان تخصصی اکتفا نکنید.در ضمن اگر می تونید حتما برای زبان وقت بزارید چون درسی هست که اکثرا کم می زنن و اگر شما تو این درس درصد بالایی بزنید حتما تو رتبه شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

RE: بهترین کتاب زبان تخصصی - arshad91 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری( پارسه )عالیه و خوندنش برای زبان کنکور کاملا کافیه. من سراسری زبان رو با همین کتاب ۷۰ زدم و آزاد هم مطمئنا بالای ۶۰ زدم.

یعنی پیش زمینه نداشتید که تونستید ۷۰ بزنید؟

RE: بهترین کتاب زبان تخصصی - alireza3742 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  یعنی پیش زمینه نداشتید که تونستید ۷۰ بزنید؟

پیش زمینه که داشتم‌! مثلا اگه هیچی هم نمیخوندم در حد ۳۰-۴۰ درصد رو میزدم . ولی متن این کتاب واقعا خوب و روان هست و کسی که بخونه( اگه پیش زمینه هم داشت که چه بهتر‌! )خیلی از تستهای زبان رو میتونه جواب بده .

RE: بهترین کتاب زبان تخصصی - alireza3742 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ببخشید این همون کتابیه که تو ویس های دکتر مظفری آخر هر جلسه ۱۰تا لغت میگه
یعنی لغتهارو از این میگه یا یه جزوه دیگست
اگه درست یادم باشه این کتاب اولین بار پارسال چاپ شد و همون تکمیل شده‌ی جزوه قدیمی ایشون هست. برای قدیم رو نمیدونم کلاس ایشون چه جوری بوده ولی ظاهرا از پارسال همه کلاس رو از همین کتاب تدریس میکنند .

بهترین کتاب زبان تخصصی - white bird - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ

ببخشید کتاب های پارسه چطور میشه تهیه کرد؟..اینجا شهرستان پرسیدم گیر نمیاد

بهترین کتاب زبان تخصصی - missmas - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ

بله واقعاً این کتاب پارسه عالیه، درک مطلب زبان رو خیلی پیشرفت می ده، من خودم پارسال از رو این خوندم و مقسمی، زبانمو ۷۰ زدم... راستی کتابامو دارم می فروشم، اگر این کتاب‌ها را لازم داشتید نصف قیمت از خودم بگیرید...

بهترین کتاب زبان تخصصی - مهندس سما - ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ق.ظ

سلام.بچه‌ها برای رشته‌ی نرم افزار هم همین کتاب پارسه رو بخونیم؟
چه طوری باید تهیه کرد؟انتشارات؟مولف؟

بهترین کتاب زبان تخصصی - white bird - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ

کتاب پارسه دکتر مظفری همراه با ترجمه است؟
داخل کتاب تست هم داره؟