زمان کنونی: ۰۹ تیر ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگه به شش ماه قبل برمیگشتی!!!(تجربیات بد و خوب)

ارسال: #۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
RE: اگه به شش ماه قبل برمیگشتی!!!(تجربیات بد و خوب)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  هیچ کی حالش بدتر از من نمیشه همه چی مو از دست دادم و فوقش ۲۰۰ میارم اخه چرا بچه ها چرا اینجوری شد

من هم حال بهتری ندارم.مشترک را خراب کردم و این یعنی نابودی!!!!!!!!!!!!!
اگر شهرستان هم قبول بشم فرقی به حال من نمیکنه چون اصلا نمیرم.یعنی نمیتونم برم
من به امید تهران رفتم سر جلسه.........
با این حال باز امیدت به خدا باشه.همیشه همون چیزی نمیشه که فکرشو میکنی

خیلی ممنونم اتفاقا منم قرار نیست برم من به امید زیره ۱۰ رفتم سر جلسه من و شما و امثال ما هدفمون این نبود که بریم دانشگاه که بیکار نمونیم بخاطر همون الان حس و حالمون خوب نیست ولی خوب سال دیگه انشاله شاید قسمت اینطور بوده

بچه ها اصلا غصه نخورین. دیگه شده. منم برا رتبه خیلی خوب رفتم اما سال اول نشد، سال دوم از شوق نتونستم شب امتحان بخوابم و فرداش خسته و داغون رفتم سرجلسه وشیراز قبول شدم و الانم فارغ التحصیلم . تو مدت تحصیل هم اصلا ناراضی نبودم. منظورم اینه که چیزی که خواستم نشد اما اول اینکه ناامید نشدم و دوم اینکه از وقتم استفاده کردم. در حین کنکور دروس مورد علاقه ام رو خوندم و بعدش هم رفتم سر کار و برنامه نویسی کار کردم و یه سری مطالب که بدرد زندگیم بخوره یاد گرفتم.
خیلی ممنونم دوست عزیز واقعا من تو این مدت هر چی دارم از گروه مانشت دارم از طریق گروه تونستم منابع و همه چیو بدونم اگه با این گروه اشنا نمیشدم شاید اصلا کنکور مجاز نمیشم شاید اونایی که امسال قبول میشن واقعا حقشونه شاید بیشتر از ماها زحمت کشیدن بازم تشکر میکنم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , phontom , npour , shayesteNEY
ارسال: #۳۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
خب اول ازهمه زودتر میرفتم ورزش
چون از وقتی رفتم ورزش خیلی حالم خوب شد و به برنامه هام بهتر میرسید

دوم اینکه با هدف قبولی نه، ولی هر روزفقط صبح تا ظهر درس می خونم مثلا کتابای مرجع با هدف یادگیری

بعد از ظهراش هم روی طراحی وب کار می کردم وشبا هم روی پروژه ام کار می کردم و هرشب یه لغت ۵۰۴ میخوندم

نه این که از صبح تاآخر شب پا لپ تاپ و اینترنت باشم و پای پروژه اونقدر که دستم خیلی درد می کرد و واقعا فکر می کردم دیگه دارم تیک عصبی می گیرم
و نتیجه اش این شدکه کلی کار را روهم تلمبار کردم
چون الان که موقعیت کاری پیش اومده بی سواد باشم و حرفی برا گفتن نداشته باشم و فقط با css قالب بزنم Sad

خوشم میاد که همیشه وقتی کار ازکار می گذره آدم مغزش کار میفته فقط نتیجه اش هم حرص خوردن وعقب افتادن اززندگی و موفقیت و بقیه دوستان هست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: phontom , npour , solmaz_69 , پوونه , d_felfelak
ارسال: #۳۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ
بجای کتاب دکتر خلیلی فر ، رابینز می خوندم . حتما سیستم عامل کلاس می رفتم،زبان رها نمی کردم،،.
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ
زبان رو بیشتر میخوندم
همون یه دور خوندن درسها هم زیادی بود با این کنکورشون
چقدر خودمو سر منطق هوش اذیت کردم
نرم افزار مدرسان رو دو دور کامل با تست ها خوندم کاملترین خوندن واسه درسی که میشد ولی سرجلسه سوالایی دیدم که بازم یه دور نگاه کردن بهش کافی بود
البته نمیشه گفت که کار اشتباهیی بوده
خواستم بگم که کنکور چه کار اشتباهی با ما کرد
کلی رو سخت ترین تست ها وقت گزاشتم و اخرش سرجلسه تست های به اون آسونی رو خراب کردم
مظمئن بودم اگه سخت ترین تست های ارشد تا به الان رو میاوردن تهران قبول میشدم
کل سوالای طراحی و ساختمان کنکورهای سال قبل رو میزدم
ولی امسال خراب کردم
شبکه هم که :|
از جلسه بیرون اومدم سرم داشت میترکید ، چند نفری دور هم بودن و سرو صدا میکردن و از تست ها میگفتن
میخواسنتم برم بزنم ناکار کنم همشونو Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , رتبه۱سال۹۴ , d_felfelak
ارسال: #۳۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
من اگه میدونستم سوالا در این حده فقط دو ماه آخرو میشستم فقط مقسمیو پورانو میخوندم بقیشم میرفتم سرکار ب خاطر این کنکور مزخرف چنتا موقعیت خوب کاریو تابستون از دست دادمSad کلا توصیم اینه ک زیاد کنکورو جدی نگیرید هرچی راحت بگیرید بهتره خیلیا راحت میگیرن کم هم میخونن ولی نتیجه عالی هم میگیرن . الانم نمیدونم خوب دادم یا بد چون انگار اکثرا خوب زدن.
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام
واسه گسسته خوب وقت میزاشتم و با حوصله میخوندم نه اینکه سطحی بخونمش.پایگاه و سیستم عامل رو هم مثل گسسته سطحی نمیخوندم و نمی گفتم که بلدم یعنی دست کم نمیگرفتم و کنکور رو خراب کردم ولی تجربیات خیلی خوبی کسب کردم.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط barabox.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  من اگه میدونستم سوالا در این حده فقط دو ماه آخرو میشستم فقط مقسمیو پورانو میخوندم بقیشم میرفتم سرکار ب خاطر این کنکور مزخرف چنتا موقعیت خوب کاریو تابستون از دست دادمSad کلا توصیم اینه ک زیاد کنکورو جدی نگیرید هرچی راحت بگیرید بهتره خیلیا راحت میگیرن کم هم میخونن ولی نتیجه عالی هم میگیرن . الانم نمیدونم خوب دادم یا بد چون انگار اکثرا خوب زدن.

مشکل همینجاست
که من و تو کلی وقت گزاشتیم و همه هم خوب دادن
و دقیقا بیشترین استرس سرجلسه رو ما بود که خونده بودیم
من که خرابش کردم
تصمیم گرفتم جدی نگیرم
برم دنبال کارم کم و بیش بخونم دو ماه اخرو کامل بخونم
اینظوری بهتره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA
ارسال: #۳۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
من خیلی زحمت کشیدم انصافا
و به خاطر تلاشم از خودم راضی هستم اگر قبول نشم هم ناراحت نمیشم چون هرچی که از دستم بر اومد رو انجام دادم واسه ارشد
دیگه هم رهاش کردم
مهم این بود که برای هدفم تلاش میکردم حداقل پیش وجدانم راحت باشم
کنکور رو نمیدونم چطور دادم ولی دیگه مهم نیس واسم
ازین به بعد هم دنبال کار هستم
دعا کنین کار خوب واسم جور شه
ایشالله همیشه همتون موفق میشین به هر هرچی که دوست دارین میرسین
Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , shamim_s
ارسال: #۳۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ
من اگر به تیرماه برمیگشتم چنتا اشتباهو جبران می کردم:

هوش مصنوعی و معماریو کامل می خوندم

یکم کار میکردم و ایمقدر لنگ پول نمی موندم

سه هزار مساله شبکه و سوالات لایه های بالای از پارسه تالیف دکتر حقیقتو می خوندم

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
من اگه برمیگشتم یک مسافرت توپ میرفتم بعدم میخوندم رو زبانم تاکید بیشتری میکنم من خودم از دیرشروع کردن ضربه خوردم ب نظرمن بادقت خوندن از زیاد خوندن بهتر و بعدمرور تست مرور ولی زبان واقعا مهم ک من توجه نکردم وقتم واس ساختمان هدر دادم ک تهشم هیچی ازش نفهمیدم ب جاش معماری ک یادداشتم نرسیدم بخونم واقعا سرجلسه دلم سوخت باید رو درسایی ک قوی بودم وقت میذاشتم البته بازم کنکور خیلی بدی ندادم نرم افزار تخمینم رتبه زیر۵۰۰واسم تایین کرد ولی بازم دلم میخواست ب ۸ماه قبل برگردم بهتر جبران کنم
۱
۰
ارسال: #۴۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ
گذشته ها گذشته
مخور غم گذشته
هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , shamim_s
ارسال: #۴۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
من اگه برگردم عقب اول با خونوادم شرط میزاشتم حرف ازدواج بزنن میرم فراری میشم (این جواب میده حیف اون موقع ها به ذهنم نرسید)
تلفن هامو محدود میکردم و خودمو درگیر مشکلات شخصیه بقیه نمیکردم و سعی نمیکردم حل کنم(هر چند که غیر انسانیه ولی بعضیا قدر نشناسن به خدا)
به ادمهای منفی اجازه حرف زدن راجع به گذشته و حال و اینده خودم رو نمیدادم . یه گوش در یه گوش دروازه
ترسمو از درسهایی که نخونده بودم دور میریختم (مث معماری و شبکه و گسسته)
یه سوال
شماهم مث من تا الان دارید سوالات کنکور و جوابهاتون رو برا خودتون تحلیل میکنید عایا؟
جالبه هر چند روز یه سوال تو ذهنم هست و پس از تحلیل میفهمم که اشتباه زدم
شما هم اینجوری هستید عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا من خود پریشی دارم
خدایا چیکار کنم همش تو فکر سوالاتم ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Nesyan , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  شماهم مث من تا الان دارید سوالات کنکور و جوابهاتون رو برا خودتون تحلیل میکنید عایا؟
جالبه هر چند روز یه سوال تو ذهنم هست و پس از تحلیل میفهمم که اشتباه زدم
شما هم اینجوری هستید عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا من خود پریشی دارم
خدایا چیکار کنم همش تو فکر سوالاتم

من نه
فقط همون شبی که کلیدها رو بررسی کردم یه کوچولو به هم ریختم ولی بعد به عنوان یه موهبت بهش نگاه کردم!
حتما من باید باسوادتر بشم که یک سال پشت کنکور قراره بمونم. و الان حس میکنم این بد دادن کنکورم، یه نعمت بزرگی واسه من. من هنوز آماده دانشگاه رفتن نیستم و همچنان باید یاد بگیرم. خدا رو شکر خونواده ام میگن دوباره بخونم و من دو روزه شروع کردم دوباره میخونم ولی اینبار نه به خاطر کنکور، بلکه به خاطر خودم و یادگرفتن Big Grin
تو هم سخت نگیر رفیق جان. رهااااش کن. کنکور خوب یا بد گذشت.. فکر کردن بهش افکار آدم رو داغون میکنه. آهنگ شاد گوش بده و برقص! نقاشی بکش. ورزش برو و هر کاری که میدونی شادت میکنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , so@ , dr.a_AI , shayesteNEY , d_felfelak
ارسال: #۴۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
الان که فکر میکنم میبینم اگه ۶ ماه وقت داشتم توی هر ماه این کارا رو میکردم:
ماه ۱: یه تالار مث مانشت طراحی میکردم با ASP.net mvc و entity framework.
ماه ۲:روی طراحی ریسپانسیو بیشتر کار میکردم و قالب که قبلا طراحی کردمو ارتقا میبخشیدم و حرفه ای ترش میکردم
ماه ۳:شروع میکردم طراحی سایت مورد نظر (یادمه ۶ ماه پیش یه شرکتی طراح سایت میخاست هنوزم میخاد البته) و قالبی که ماه قبل ساخته بودمو با سایت مورد نظر تطبیق میدادم.
ماه ۴:نصف ماه کدنویسی سمت سرور رو انجام میدادم.و سایت رو تموم میکردمو پولشو میگرفتم میرفتم سفر ۲ هفته ای Blush
ماه ۵:دیگه خوشیامو کردم دفترچه سربازیو میگرفتم.خب حالا هنوز این ماهو ماهه بعدم وقت دارم.این ۲ ماه رو میرفتم کمک بابام مغازه می ایستادم هم کمکی میکردم و هم یه پولی گیرم میومد.بعدشم که دیگه جواب دفترچه اومده میرم سربازی Smile و دیگه هیچوقت به کنکور it فک نمیکنم.

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
۱
۰
ارسال: #۴۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  الان که فکر میکنم میبینم اگه ۶ ماه وقت داشتم توی هر ماه این کارا رو میکردم:
ماه ۱: یه تالار مث مانشت طراحی میکردم با ASP.net mvc و entity framework.
خوبه واسه ماه به ماه و هفته به هفته ات برنامه ریختی
من مهر پارسال شروع کردم به طراحی یه سایت (asp.net) تا نیمه اذر تمومش کردم بعدشم رفتم سمت mvc‌اونم یه چیزایی یاد گرفتم که نصفه موند
هنوز سایتمو اپلودش نکردم HuhHuhHuhHuhHuhتنبلم خودتی
چیکار کنم اصلا انگار نمیشه قدم اخری رو برداشتUndecided
ولی تو برنامه هفته ایندم گذاشتمBig Grin
خوبه شما مث من لنگ نزنSleepy

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۹۴۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۱۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۲۴۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۲۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۹,۲۳۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۸,۰۵۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۵۶۶ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۹۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۲,۰۵۵ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معرفی وب‌سایت‌های مفید و خوبی که می‌شناسیم! Milestone ۱۶ ۱۲,۱۹۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close