تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 28 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام مهندس های خوب مانشت.انشالله که خسته نیستید وپر انرژی تا اخر راه رو میروید.
بچه ها این حل تست واسه یه جلسه است.جلسه بعدم میزارم.ویس ها هم چون با مدیافایر اپلودش طول میکشه به زودی میزارم براتون.
یه نکته دیگه من از استاد اجازه گرفتم میدونن من این کارو میکنم و شخصا رضایت دادن.با خیال اسوده گوش کنید.
همه صفحاتی هم که حس میکردم ندارید براتون گذاشتم
انشالله همه موفق باشیم.
جزوات:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جزوه جلسه دوم

نمونه سولات:https://www.dropbox.com/sh/xq6h362nq5nrpra/AADhXz6R_FaEsr_nSCPfz-q7a

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 29 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ

سلام.اینم ویس های ساختمان.موفق باشید.

اینم ویس های جلسه دوم

بچه ها این ویس هارو هم دوست خوبمون iammiti زحمتشونو کشیدن تو مدیا فایر اپلود کردن.از لطفشون ممنونم.

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - Avril89 - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ

باسلام
دوست عزیز سوالات تستی که توی برگه آچار نوشیتد، پاسخ ندارن؟

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  باسلام
اون کپی هارو استاد دادن.این هفته حل میکنن.

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - binahayat - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  

سلام.اینم ویس های ساختمان.موفق باشید.

سلام..........
خیلی ممنون از لطفتون
إن شاءالله خدا براتون جبران کنه

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - sana70 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام مهندس های خوب مانشت.انشالله که خسته نیستید وپر انرژی تا اخر راه رو میروید.
بچه ها این حل تست واسه یه جلسه است.جلسه بعدم میزارم.ویس ها هم چون با مدیافایر اپلودش طول میکشه به زودی میزارم براتون.
یه نکته دیگه من از استاد اجازه گرفتم میدونن من این کارو میکنم و شخصا رضایت دادن.با خیال اسوده گوش کنید.
همه صفحاتی هم که حس میکردم ندارید براتون گذاشتم
انشالله همه موفق باشیم.
جزوات:

هم کلاسی تشکرBig Grin

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - ttm - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  باسلام

خیلی لطف میکنین اگه حلش رو بذارین Smile

[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - kakoli19 - 02 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ

اول جا داره از اون اشخاصی که از وقته گران بهای خود میزند وبه ارسال این مطالب درسی ومباحث که خیلی کمک میکنه به بعضی ها که توی شهرستان با این استادای در پیت درس خواندن ودسترسی نداشتن به کلاس های کنکوری اونم با این اساتیدی مجرب منجمله استاد یوسفی، استاد کارگهی،استاد، استاد طورانی واساتید خبره ذیگه از شما دوستان گرامی خواهشمندم خصاصت رو کنار بگذارید وزکات علم که یاد گیری اون به دیگران هست رو پیشه بگیرد یعنی تو این همه اعضای این سایت خوبه مانشت کسی پیدا نمیشه ویس طراحی الگوریتم وساختمان داده استاد یوسفی رو داشته باشه یا ویس سیتم عامل کارگهی و...... واقعا خیلی جایه تعجب داره

[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - kakoli19 - 03 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ

بچه سوالات ۴۴ تست تکمیلی به بعد جزوء اون سوالش کجاست؟

بچه ها صورت سوال ۴۲ تکمیلی به بعد این حل تست طراحی الگوریتم چرا نیست ؟

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 04 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ

بچه ها جلسه دومم اپلود کردم براتون.رسالت من در اینجا به پایان رسید.Big Grin
موفق باشید

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 04 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ

لینک دوم تکراریه دانلوش نکنید تا درست کنمBig Grin

درستش کردم.

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - ttm - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  باسلام

حل اون کپی ها رو استاد بهتون نداد یا حل نکرد براتون؟؟

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ

همه رو حل کردن تو جزوه جلسه دوم.بگردید پیدا میکنید.
بچه ها من واقعا نتونستم مدیا فایر اپلود کنم شرمنده,چون میخواستم زود به دستتون برسه با همین دراپ باکس اپ کردم.این دراپ باکس یه وقتایی سرعتش پایین.شب دانلود کنید

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - ttm - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  همه رو حل کردن تو جزوه جلسه دوم.بگردید پیدا میکنید.
بچه ها من واقعا نتونستم مدیا فایر اپلود کنم شرمنده,چون میخواستم زود به دستتون برسه با همین دراپ باکس اپ کردم.این دراپ باکس یه وقتایی سرعتش پایین.شب دانلود کنید

ممنون از لطفتون
ببخشید ولی من حل اون ۵ صفحه سوال که اسم pdf ای dade ostad رو پیدا نمیکنم !!!

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

ببین استاد تو این جلسه میگفت سوال یک منظورش سوال یک همون کپی هاست.اول جلسه اینارو حل کرد نمیدونم دقیق منظورتون همین کپی هاست یا نه.