زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام محرم

ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط yamahdi.)
سلام محرم
سلام من به محرم به ماه دلبر زینب................ به اشک سینه زنانش به نزد مادر زینب
سلام من به محرم به انکه صاحب ان است ...............به کاروان بهاری که در مسیر خزان است
سلام من به محرم به خیمه های قشنگش.....................به اشک مهدی زهرا به غصه ی دل تنگش
سلام من به محرم به پرچم غم زهرا....................................به گیسوان سپید و به قامت خم زهرا

صل الله علیک یا ابا عبدالله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , happy07 , Donna , NP-Cσмρℓєтє , The BesT , Bahar_HS , soheila-zd
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
سلام محرم
سلام دوستان
در ماه محرم ، التماس دعای زیاد ازتون دارم

این مداحی را خیلی دوست دارم.برای شما هم میذارم دانلود بفرمایید. التماس دعای فراوانHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , so@ , SaMiRa.e , kader , ƊƦЄƛM , Bahar_HS , fatemesoleimani , soheila-zd
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ
RE: سلام محرم
نپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند و لا غیر...
صحرای کربلا به وسعت همه تاریخ است

ای دل تو چه می کنی ؟می مانی یا می روی؟
داد از آن اختیار که تو را از حسین(ع)جدا کند
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Bahar_HS , fatemesoleimani , soheila-zd
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ
سلام محرم
سلام بر حسین بن علی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  همشاگردی سلام mosavat ۱۰ ۷,۸۳۸ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: beygvand
  طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان) fo-eng ۲ ۵,۹۱۴ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  نذر آموزشی ویژه محرم diligent ۰ ۱,۷۳۸ ۰۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: diligent
  سلام ! یک سوال جایگشت و ترکیبی. ممنون از توجه شما humi1347 ۱ ۱,۵۷۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  سلام بچه ها. کسی استاد خصوصی برای آیلتس میشناسه معرفی کنه ؟ saba6000 ۳ ۳,۵۹۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: s.mirzaei
Exclamation سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن aatwo ۲ ۲,۴۸۹ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
Video سلام با رتبه ۱۲۸ علوم گرایش اول روزانه تبریزو میارم؟؟؟ sinamohammadi0936 ۱۵ ۸,۳۲۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close