زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان سال ۱۳۹۳

ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
Exclamation آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان سال ۱۳۹۳
سلام دوستان عزیز
این اطلاعیه در سایت سازمان سنجش هست مراجعه کنید
برای مهندسی فناوری اطلاعات.حفاظت ایتی.امور فرهنگی انگار رشته کامپیوتر و ایتی هم شامل میشن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_farhadi , maryam_92a , آرمانا , mahsan93
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ
وای هزینش وحشتناکه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarahanesite
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط f.b.)
واقعا هزینه آزمون برای هر نفر چقدر میشه که این همه پول می گیرن؟؟؟؟
می خوان استخدام کنن یا حقوق کارمنداشون رو در بیارن؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarahanesite
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
یک نفر ، یک نفر ، یک نفر................!!!!!!!!!!
یعنی مملکت ما اینقدر قانونمند و بدون پارتی هست که واسه یک نفر در یک استان هم آزمورن برگزار میکنه؟؟؟
اگه اینطور بود که الان اونایی که ۲۰۰ تا ازمون ثبت نام کردن یه جا قبول شده بودن
این یه نفرها خیلی وقته سرکارن ماهم یه جور دیگه سرکار..
حیف پول که بریزی تو حلقوم اینا

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , پوونه , RASPINA , m@hboobe , tarahanesite , shenia_mana , tabassomesayna , sahar salehi , nina69 , hamedit89
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
وای خدای من
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط tarahanesite.)
باش تا بیام ثبت نام کنم

اگه این همه پولی که آدم میخواد واسه شرکت تو این استخدام ها بده بذاره رو هم فکر کنم آخر سال کم نباشه

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور = ۵۳۰,۰۰۰
استخدام دانشگاه فرهنگیان = ۵۲۵,۰۰۰
استخدام تامین اجتماعی = ۵۰۰,۰۰۰
استخدام بانک سپه = ۳۵۰,۰۰۰
استخدام بانک مهر اقتصاد = ۳۰۰,۰۰۰

اینا فقط چند تا استخدام قبلی بودن . فکر کنم هر وقت پول واسه حقوق کارمنداشون کم میارن آگهی استخدام میدن .

جالب ترشم اینکه ظرفیت هاش ۱,۱,۱,۱,,,۱ هست . خداوکیلی شما واسه استخدام یه نفر آگهی استخدام میدید ؟ حالا فردا آمارو میبرن بالا که بقیه بیان ثبت نام کنن . دیگه این چیزا از مود رفته کمتر کسی ( اونایی که خبر ندارن) حاضر هست بیاد تو این استخداما شرکت کنه قبول ندارید برید نظرات تو سایت های استخدامی ببینید

خیلی حساب کتاب نمیخواد با فرض ۵۰۰۰۰۰ شرکت کننده که جمعیت بیکارا قربونش برم ...

۵۰۰۰۰۰*۵۲۵۰۰۰= ۲۶۲۵۰۰۰۰۰۰۰۰

خداوکیلی من اینو نگفتم ماشین حساب کامپیوتر گفت واحد پول ما هم ریال هست نه تومان

عزیزم اگه میخواید شیرینی بچه ها رو هم ما حساب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Elena_71 , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna , RASPINA , crevice , parande27 , Aref Safari , hamedit89 , kingmax
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
من برای آزمون شهرداری ۲۵ هزار ریختم به حسابشون اما نتونستم سر جلسه حاضر بشم! دارم میمیرم برای اون ۲۵ هزار! مفت مفت پولم رفت ... خسیس نیستم اما حیفه پولم که هدر رفت Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , crevice
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
دستشون درد نکنه حداقل حقوق کارمندای فعلیشون با برگزاری آزمونای کذایی اینجوری در میاد Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط saeedehs.)
RE: آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان سال ۱۳۹۳
اره قبول دارم خیلی هزینه ها را بالا اعلام میکنن نمیدونم واقعا چه دلیلی داره
تورم تو همه چی داریم Big Grin
من دوسال و نیم پیش تامین اجتماعی رو شرکت کردم ۲۰تومن بود ولی ۲۰ تومن اونموقع کلی بالا بود Tongue
تو دوسال حدودا ۳ برابر
HuhIdea
اما بازم خوبه یه اطلاعیه میزنن چقدر از ادارات رو میدونم مثل برق و مخابرات و.. که تو طی سال برای بعضی واحدای شهراشون نیرو میگیرن و بین یه سری که خبردار میشن یا خبردارشون میکنن یه امتحان میگیرن البته قراردادی هستن عمدتا

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۰
۱
ارسال: #۱۰
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  وای هزینش وحشتناکه!
======================
دو سال قبل من ۷هزار تومن اسفند ریختم به حساب بانک صنعت ومعدن بخدا هنوز که هنوزه ازمونشم برگزار نکردن پست فطرتها حداقل یه ازمون سوری هم نگرفتن به نظرتون من به کی زنگ بزن مبه کجا شکایت کنم یا این همه گرفتاری و مشکلات من وقت وهزینه شکایت از بانک ر ودارم ایا کسی مسئولی تو کشور جوابگو میشه؟
یه دوستی داشتم میگفت وزار تصنایع استخدام گذاشته بود بهد ۳تا نیر ومیخواست مسئول گزینش دوست دوستم بود میگفت ۴تا نماینده و۲تا از مسئوالین گردن کلفت بهش زنگ میزنن واسه سفارش اقایون یعنی ۶تا سفارش بالاتر ازخودش واسه ۳ت اشغل بعدش شما خودتون بگین من وشما چقدر شانس داریم تو ازمون قبول بشیم؟
من میگم -۳ تا جا از هیچ جا.
بجون خودم راست میگم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۱
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
یعنی الان میگین ثبت نام نکنیم؟ بنظرتون الکی هست این آزمونا؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط dokhtare payiz.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  وای هزینش وحشتناکه!
======================
دو سال قبل من ۷هزار تومن اسفند ریختم به حساب بانک صنعت ومعدن بخدا هنوز که هنوزه ازمونشم برگزار نکردن پست فطرتها حداقل یه ازمون سوری هم نگرفتن به نظرتون من به کی زنگ بزن مبه کجا شکایت کنم یا این همه گرفتاری و مشکلات من وقت وهزینه شکایت از بانک ر ودارم ایا کسی مسئولی تو کشور جوابگو میشه؟
یه دوستی داشتم میگفت وزار تصنایع استخدام گذاشته بود بهد ۳تا نیر ومیخواست مسئول گزینش دوست دوستم بود میگفت ۴تا نماینده و۲تا از مسئوالین گردن کلفت بهش زنگ میزنن واسه سفارش اقایون یعنی ۶تا سفارش بالاتر ازخودش واسه ۳ت اشغل بعدش شما خودتون بگین من وشما چقدر شانس داریم تو ازمون قبول بشیم؟
من میگم -۳ تا جا از هیچ جا.
بجون خودم راست میگم
خب شما شکایتتونو بکنین شاید جواب گرفتین البته مبلغشم در مقایسه با استخدامی های جدید زیاد نیس

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)niku نوشته شده توسط:  یعنی الان میگین ثبت نام نکنیم؟ بنظرتون الکی هست این آزمونا؟
آره نمیرزه باز اگه تعداد نیرو زیاد میخواستن یا هزینش کم بود قابل هضم میشد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۹۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۳۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۱۵ ۱۷,۰۷۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: *farnaz*
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۲۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۶۰ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۱۶۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  نتایج آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد sharareh_moradi ۰ ۱,۷۹۱ ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sharareh_moradi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close