زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۵۶۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مشکل ۹۹ درصد از قیافه هست. چه توی پسر و چه توی دختر صادقه، مثلا یه دختری هست که همه ازش خوششون میاد، خب غیر از قیافه دیگه چیو میبینه آدم؟ همین در مورد پسر جماعت هم صادقه، خیلی توی community دخترا نبودم که بخوام اینو صد در صد confirm کنم. sorry for my bad english : (
red pill و black pill رو سرچ بزنید، البته این بیشتر در مورد مردا صادقه.
بر عکس آقایون، خانما خیلی به قیافه اهمیت نمی دن. دور و برمون هم زیاد می بینیم نمونش رو که دخترای خوشگل با پسرای با قیافه عادی یا بعضی وقتا بد ازدواج کردن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۲۵۶۷
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۲ ب.ظ
آخه خوشگلی و زشتی که از چشم همه یکسان نیست، خیلی خیلی کم هستن افرادی که اغلب بهشون بگن "زیبا" یا برعکس بگن "زشت"، بیشتر آدما چهره شون معمولیه؛ ولی جذابیت تفاوت داره و دقیقا عامل جذبِ طرف مقابل هستش، چه برای ازدواج چه برای موقعیتای دیگه مثلا برای متقاعد کردن!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Autumngirl , sara sarvari
ارسال: #۲۵۶۸
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  خودم که ماشالام بشهCool..میرم جلو آینه از اعتماد بنفس زیاد خودکارمو دست میگیرم عین بلندگو..وا میستم به خودم تو بلندگو اعلام میکنم خوشگلا باید برقصن خوشگلا باید برقصن..هووو هووو..SmileSmileSmileSmileBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یبار در حین این خل بازی آقام رسیدConfusedConfusedConfusedConfused گفت از دست رفتی باباUndecidedUndecidedConfusedConfusedConfusedConfused

یعنی یک ساعته یاد این پست می افتم میزنم زیر خنده. دور و بریام فکر می کنن خل شدم. دستت درد نکنه تو این بلبشو حداقل یه ذره میخندیم. یعنی هرکی تو رو "بسونه" خوشبخته؛ از خنده روده بر میشه. حیف که یه داداش بیشتر ندارم اونم متاهله
ارسال: #۲۵۶۹
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دلیل اینم که می گم همه چیز معامله است اینه که از اونجایی که یه پسر اصلا خود من وقتی تو دوران مجردی و بهترین سال های عمرم رو به سختی و تنهایی می گذرونم و خودم به تنهایی به بسیاری از موفقیت های دنیوی میرسم ( تحصیل ، کار ، پول و ماشین و حتی کارهای آشپزخونه و غیره ) وقتی سنم میرسه به ۳۰ به بعد با خودم می گم چه دلیلی داره برای ازدواج واقعا من که دوران سخت رو به تنهایی گذروندم و اون موقع کسی حاضر نشد مسیر رو با من طی کنه چون شرایط رو نداشتم ( همه چیز رو نداشتم ) و این در اصل در معامله قبلی من شرایط رو نداشتم الان که وضعیت خوب شده میان سراغت و عزیز میشی براشون پس لذا منم یا ازدواج نمی کنم یا اگرم بکنم قشنگ به عنوان معامله به قضیه نگاه می کنم و میرم جلو و عشق و این چیزا برای منم خنده دار میاد !
حالا به نظرت تا ۳۰ سالگی به چنتا از اینایی که گفتی برسی؟
ارسال: #۲۵۷۰
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با زن خوشگل ازدواج کنید بچتون خشگل باشه. Wink
دختره رنگ چشمش چه رنگی باشه ؟Big Grin

(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دلیل اینم که می گم همه چیز معامله است اینه که از اونجایی که یه پسر اصلا خود من وقتی تو دوران مجردی و بهترین سال های عمرم رو به سختی و تنهایی می گذرونم و خودم به تنهایی به بسیاری از موفقیت های دنیوی میرسم ( تحصیل ، کار ، پول و ماشین و حتی کارهای آشپزخونه و غیره ) وقتی سنم میرسه به ۳۰ به بعد با خودم می گم چه دلیلی داره برای ازدواج واقعا من که دوران سخت رو به تنهایی گذروندم و اون موقع کسی حاضر نشد مسیر رو با من طی کنه چون شرایط رو نداشتم ( همه چیز رو نداشتم ) و این در اصل در معامله قبلی من شرایط رو نداشتم الان که وضعیت خوب شده میان سراغت و عزیز میشی براشون پس لذا منم یا ازدواج نمی کنم یا اگرم بکنم قشنگ به عنوان معامله به قضیه نگاه می کنم و میرم جلو و عشق و این چیزا برای منم خنده دار میاد !
حالا به نظرت تا ۳۰ سالگی به چنتا از اینایی که گفتی برسی؟
یه ماشین ۲۰۶ و رهن یه خونه ۷۰ متری تو تهران ! مثلا خوبه ؟
ارسال: #۲۵۷۱
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط sara sarvari.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  آخه خوشگلی و زشتی که از چشم همه یکسان نیست، خیلی خیلی کم هستن افرادی که اغلب بهشون بگن "زیبا" یا برعکس بگن "زشت"، بیشتر آدما چهره شون معمولیه؛ ولی جذابیت تفاوت داره و دقیقا عامل جذبِ طرف مقابل هستش، چه برای ازدواج چه برای موقعیتای دیگه مثلا برای متقاعد کردن!
آره حق با شماست. مثلا آقای منصور ضابطیان، مجری برنامه رادیو هفت، از نظر عموم فکر نمی کنم خوش قیافه به نظر بیاد، کچلم هستBig Grin ولی صدای دلنشینی داره و آدم باهوش و خلاقیه و اینا باعث می شه از نظر من آدم جذابی باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , SepidehP
ارسال: #۲۵۷۲
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه ماشین ۲۰۶ و رهن یه خونه ۷۰ متری تو تهران ! مثلا خوبه ؟
به نظرم اوکیه ولی از من چرا میپرسی مگه قراره با من ازدواج کنی [تصویر:  462634_21.gif]

(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  آره حق با شماست. مثلا آقای منصور ضابطیان، مجری برنامه رادیو هفت، از نظر عموم فکر نمی کنم خوش قیافه به نظر بیاد، کچلم هست[تصویر:  biggrin.gif] ولی صدای دلنشینی داره و آدم باهوش و خلاقیه و اینا باعث می شه از نظر من آدم جذابی باشه.
به خاطر جایگاه اجتماعیشه، و الا همین آدم با این صدای دلنشین و هوش و خلاقیت اگه شغلش مثلا سوپور زحمت‌کشِ شهرداری بود، می‌شد شخصیت گرو توو منِ نفرت‌انگیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , sara sarvari , Paraande
ارسال: #۲۵۷۳
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  آره حق با شماست. مثلا آقای منصور ضابطیان، مجری برنامه رادیو هفت، از نظر عموم فکر نمی کنم خوش قیافه به نظر بیاد، کچلم هستBig Grin ولی صدای دلنشینی داره و آدم باهوش و خلاقیه و اینا باعث می شه از نظر من آدم جذابی باشه.

نمیدونم چرا همیشه فک میکنم کچل ها باهوش ترنBig Grin
ارسال: #۲۵۷۴
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه ماشین ۲۰۶ و رهن یه خونه ۷۰ متری تو تهران ! مثلا خوبه ؟
به نظرم اوکیه ولی از من چرا میپرسی مگه قراره با من ازدواج کنی [تصویر:  462634_21.gif]
نه خوب ولی مورد خوبی هست معرفی کن !
ارسال: #۲۵۷۵
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط αɾια.)
"خانوادم فشار آوردن که برم خواستگاری فلانیُ بگیرمِ" پسرا ،دقیقا همون "خانوادم مجبورم کردن به خواستگاره بله بگمِ" دختراست!
همونقدر کثیف و خائنانه....
پ.ن: کاش وقتی جسارت و عرضه تعهد رو ندارن، پایِ شروع رابطه شون هم قلم میشد!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , codin
ارسال: #۲۵۷۶
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  دور و برمون هم زیاد می بینیم نمونش رو که دخترای خوشگل با پسرای با قیافه عادی یا بعضی وقتا بد ازدواج کردن.
چون کیس مناسب ندیدن، بحث خیلی طولانی و بی انتها و بی نتیجه هست .
ارسال: #۲۵۷۷
۲۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ ق.ظ
آقا این داستان صیغه ساعتی ، هفتگی ، ماهیانه چیه جدیدا خیلی باهاش برخورد کردم تو کانال های تلگرامی !!!؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۵۷۸
۲۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط negarin_.)
کلاه شرعی از این بهتر؟!
ارسال: #۲۵۷۹
۲۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  دور و برمون هم زیاد می بینیم نمونش رو که دخترای خوشگل با پسرای با قیافه عادی یا بعضی وقتا بد ازدواج کردن.
چون کیس مناسب ندیدن، بحث خیلی طولانی و بی انتها و بی نتیجه هست .
دقیقا. مورد بهتری از نظر مالی و قیافه و سایر چیزای سطحی بود و ایشون را ترجیه دادن؟Smile
ارسال: #۲۵۸۰
۲۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  کلاه شرعی از این بهتر؟!
یعنی شرعی نیست ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۶۷,۹۱۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۳۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۹۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۹۲ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۵ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close