زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۵۵۱
۳۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ب.ظ
بنظرم میاد مشکل از سیگنال دادن نباشه، چون این یه چیز ذاتیه...
مشکل از پیدا کردن یه فرد مناسب و متناسب هست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۲۵۵۲
۳۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۴ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  بنظرم میاد مشکل از سیگنال دادن نباشه، چون این یه چیز ذاتیه...
مشکل ۹۹ درصد از قیافه هست. چه توی پسر و چه توی دختر صادقه، مثلا یه دختری هست که همه ازش خوششون میاد، خب غیر از قیافه دیگه چیو میبینه آدم؟ همین در مورد پسر جماعت هم صادقه، خیلی توی community دخترا نبودم که بخوام اینو صد در صد confirm کنم. sorry for my bad english : (
red pill و black pill رو سرچ بزنید، البته این بیشتر در مورد مردا صادقه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۵۵۳
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۵۵۴
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۴ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  بنظرم میاد مشکل از سیگنال دادن نباشه، چون این یه چیز ذاتیه...
مشکل ۹۹ درصد از قیافه هست. چه توی پسر و چه توی دختر صادقه، مثلا یه دختری هست که همه ازش خوششون میاد، خب غیر از قیافه دیگه چیو میبینه آدم؟ همین در مورد پسر جماعت هم صادقه، خیلی توی community دخترا نبودم که بخوام اینو صد در صد confirm کنم. sorry for my bad english : (
red pill و black pill رو سرچ بزنید، البته این بیشتر در مورد مردا صادقه.
صدرصد زیبایی مهمه... حالا برای پسرا بیشتر بولد هست برای دخترا کمتر ...
اگر کسی دنبال ازدواج درست هست حتما معیارهایی داره و دیدن فقط قیافه یا زیبایی یه طرف نمیتونه دلیل بر ازدواج با اون شخص باشه....
از جمله اینکه:
آیا با این فرد تناسب مذهبی و فرهنگی دارم(دیدم که خیلی ها که این مشکل رو داشتن علی رغم داشتن کلی مزایا، ولی نتونستم تو زندگی بمونم.
..
آیا بعد ازدواج با این فرد میتونم سلامت فیزیکی و روانی داشته باشم؟؟ (تحمل نوع صحبت و نگرش بعضی افراد حتی برای یه ساعت هم سخته چه برسه به یه عمر) مثلا مردی نباشه که از پس زندگی خودش برنیاد اونوقت یکی دیگه رو هم وارد زندگیش کنه، یا زنی نباشه که بگه من فلان خونه فلان ماشین رو می‌خوام و شوهرش مجبور باشه از صبح تا ۵ عصر و از ۵ عصر تا ۱۰ شب کار کنه تا توقعات خانوم رو برآورده کنه(اینو به چشم خودم دیدم و واقعا طرف مقابل از پا در میاد)
....
شما به عنوان یه مرد به خودتون میگید آیا این فرد با توجه به چیزی که میبینم آیا خانومی هست که میخواد ازدواج کنه و دیگه از حرکت بایسته یا نه(مثل همون چیزی که میگن طرف منتظر شاهزاده رویاهاش هست که رویاهایش رو عملی کنه.)، برای خودش اهدافی داره و مدام به دنبال رشد و تکامل خودشه..(هیچ وقت یه نفر نمیتونه همیشه دهنده و طرف مقابل گیرنده باشه نمیشه با کسی تنیس بازی کرد که اون بایسته ما باهاش بازی کنیم)
...

پ.ن: اینا چیزایی بود که به ذهنم رسید چون تشخیص بعضی از اینا تا حدی راحت تر بود مخصوصا تو محیط کار اگر باشید یا همکلاسی اگر باشید اما در سایر موارد واقعا نمی‌دونم برای همین هم گفتم یافتن فرد مناسب و متناسب مشکل هست.
ارسال: #۲۵۵۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ق.ظ
من شخصا فک کنم اوایل لیسانس از وقتی متوجه شدم خانما چقدر به قیافه و قد اهمیت میدن خودمم چهره ها را قضاوت میکنم. قبلش فک میکردم این چیزا مهم نیست و عشق مهمه و از این حرفا. شخصا الان هیچ اعتقادی به عشق ندارم و خندم میگیره اصلا. همه چیز معاملس. هر وقت فک کردین یکی عاشقتونه یادتون بیفته اگر قدتون فلان نبود و کچل بودین یا پول نداشتین یا طرف اپشن های بهتری داشت همون طرف محل فلان بهتون نمیذاشت. حتی اگر همین اخلاق فعلی و همین ادم بودین بودین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۲۵۵۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا فک کنم اوایل لیسانس از وقتی متوجه شدم خانما چقدر به قیافه و قد اهمیت میدن خودمم چهره ها را قضاوت میکنم. قبلش فک میکردم این چیزا مهم نیست و عشق مهمه و از این حرفا. شخصا الان هیچ اعتقادی به عشق ندارم و خندم میگیره اصلا. همه چیز معاملس. هر وقت فک کردین یکی عاشقتونه یادتون بیفته اگر قدتون فلان نبود و کچل بودین یا پول نداشتین یا طرف اپشن های بهتری داشت همون طرف محل فلان بهتون نمیذاشت. حتی اگر همین اخلاق فعلی و همین ادم بودین بودین.
من قبل هم گفتم چیزی به اسم عشق و عاشقی نداریم اون حالتی که تو دوران نوجوانی و سنین اول جوانی ( تا ۲۵ سالگی ) به ادم دست میده بیشتر حس احساسی و هیجانی هست تا عشق ولی خب اسمش رو گذاشتن عشق ! دقیقا همه چیز معامله است و نباید از این مورد ناراحت بشه کسی همانطوری که یه دختر دوست داره پسره آپشن های قد خوب و متناسب و هیکل ورزشکاری و بدنسازی و پول و ماشین داشته باشه به همان میزان یه پسر دوست داره در وهله اول دختر خوشگل باشه و از لحاظ ظاهری مناسب باشه در موارد دیگر اگر مثلا آپشن های خانواده پولدار و خود دختر کارمند اداری بود و ... برای پسر در اولویت قرار می گیره !
دلیل اینم که می گم همه چیز معامله است اینه که از اونجایی که یه پسر اصلا خود من وقتی تو دوران مجردی و بهترین سال های عمرم رو به سختی و تنهایی می گذرونم و خودم به تنهایی به بسیاری از موفقیت های دنیوی میرسم ( تحصیل ، کار ، پول و ماشین و حتی کارهای آشپزخونه و غیره ) وقتی سنم میرسه به ۳۰ به بعد با خودم می گم چه دلیلی داره برای ازدواج واقعا من که دوران سخت رو به تنهایی گذروندم و اون موقع کسی حاضر نشد مسیر رو با من طی کنه چون شرایط رو نداشتم ( همه چیز رو نداشتم ) و این در اصل در معامله قبلی من شرایط رو نداشتم الان که وضعیت خوب شده میان سراغت و عزیز میشی براشون پس لذا منم یا ازدواج نمی کنم یا اگرم بکنم قشنگ به عنوان معامله به قضیه نگاه می کنم و میرم جلو و عشق و این چیزا برای منم خنده دار میاد !
ارسال: #۲۵۵۷
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  یه نفر بهم گفت قیافت شبیه دابسمشه...امشب جلو آینه داشتم تمرین اعتماد بنفس میکردم یوهو اون حرف یادم افتاد...شیطونه میگه برم بزنم فک و فوکشو بیارم پایین ها [تصویر:  undecided.gif]

همچین آدمهایی را باید زد با خاک یکسان کرد. کسی که میاد اظهار نظر در مورد قیافه کسی میکنه و به روی طرف میاره بی شخصیت ترین فردی هست که میتونه باشه. هیچکس به نظر من زشت نیست. همه آدمها یک جذابیتی دارند منتها لزوما اون جذابیت ممکنه برای من دلنشین نباشه ولی این جسارت را هم به خودم نمیدم در مورد ظاهر کسی به شوخی یا خنده اظهار نظر کنم و مخصوصا که به روی خود فرد بیارم!! گستاخی هم حدی داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , negarin_ , .:tarannom:. , nlp@2015 , diligent
ارسال: #۲۵۵۸
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اوهوم...من نیاز به فکر کردن ندارم چون واقعا نه جذابم نه زیبا Smile و این است دلیل دیگری بر تنها بودن...Big Grin
اخلاقمم تعریفی نداره Big Grin یه بنده خدایی بهم گفت با این اخلاقت هیشکی تو رو نمیسونه..بش گفتم اینم غم دو روزه Smile Big Grin

اما یکی دیگه بهم گفت ببین قیافت زشته ...اما دختر باهوشی هستی..همینکه از پس کد زدنت، مقاله دادنت، کتاب نوشتنت برمیای باعث شده یه زشت بانمک بشی Big Grin
Big Grin یعنی واقعا بامزه ای. یه سری به برنامه های طنز tv بزن فکر کنم مشهور بشیSmile، حداقل مجلات طنز. حتما به یه موفقیتهایی میرسی. استعداده دیگه، همه ندارن کهSmile
ضمنا زشتهای فراوانی دیده ایم که زندگیشون از خیلیا بهتره از هر لحاظ و برعکسشو هم دیده ایم. یه دخترعمو دارم یعنی از لحاظ ظاهر هیچ ایرادی نداره و شهره فامیله واقعا، ولی چه فایده یه شوهر داره به چه مزخرفی (ظاهری نه ها، اخلاق صفر)
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , SepidehP
ارسال: #۲۵۵۹
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط negarin_.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا فک کنم اوایل لیسانس از وقتی متوجه شدم خانما چقدر به قیافه و قد اهمیت میدن خودمم چهره ها را قضاوت میکنم. قبلش فک میکردم این چیزا مهم نیست و عشق مهمه و از این حرفا. شخصا الان هیچ اعتقادی به عشق ندارم و خندم میگیره اصلا. همه چیز معاملس. هر وقت فک کردین یکی عاشقتونه یادتون بیفته اگر قدتون فلان نبود و کچل بودین یا پول نداشتین یا طرف اپشن های بهتری داشت همون طرف محل فلان بهتون نمیذاشت. حتی اگر همین اخلاق فعلی و همین ادم بودین بودین.
اوهوم...من نیاز به فکر کردن ندارم چون واقعا نه جذابم نه زیبا Smile و این است دلیل دیگری بر تنها بودن...Big Grin
اخلاقمم تعریفی نداره Big Grin یه بنده خدایی بهم گفت با این اخلاقت هیشکی تو رو نمیسونه..بش گفتم اینم غم دو روزه Smile Big Grin

اما یکی دیگه بهم گفت ببین قیافت زشته ...اما دختر باهوشی هستی..همینکه از پس کد زدنت، مقاله دادنت، کتاب نوشتنت برمیای باعث شده یه زشت بانمک بشی Big Grin
خیلی با مزه بود Smile Smile اما اگر واقعی گفتی باید بگم که خلیل پرور جانم، مهم نیست بقیه چه نظری(خوب یا بد) راجع بهت دارن، مهم اینه که خودت چه نظری در مورد خودت داری... ......
........‌.‌..................‌..................................................​................................................................................​..........................
در مورد اظهار نظر راجع به اینکه دخترا چی چی فکر میکنن ، اکی شما اینطور فک کنید که همه اینطور هستند. اما من امیدوارم کسی رو ببینید که نظرتون رو عوض کنه و تجربه خوبی داشته باشید.
ارسال: #۲۵۶۰
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  یه نفر بهم گفت قیافت شبیه دابسمشه...امشب جلو آینه داشتم تمرین اعتماد بنفس میکردم یوهو اون حرف یادم افتاد...شیطونه میگه برم بزنم فک و فوکشو بیارم پایین ها Undecided

هر کی این حرف (دابسمش) رو بهت زده، هر موقع دیدیش برای ضایع کردن فقط صداش کن "برد پیت" اگرم دختر بوده که دیگه جولیه دیگه. چه پررو ان یه عده! یه بار یکی بهم گفت عددی نیستی الان با اینکه دوستیم باهم ولی به شوخیم صداش می کنم خانم عددTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۲۵۶۱
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا فک کنم اوایل لیسانس از وقتی متوجه شدم خانما چقدر به قیافه و قد اهمیت میدن خودمم چهره ها را قضاوت میکنم. قبلش فک میکردم این چیزا مهم نیست و عشق مهمه و از این حرفا. شخصا الان هیچ اعتقادی به عشق ندارم و خندم میگیره اصلا. همه چیز معاملس. هر وقت فک کردین یکی عاشقتونه یادتون بیفته اگر قدتون فلان نبود و کچل بودین یا پول نداشتین یا طرف اپشن های بهتری داشت همون طرف محل فلان بهتون نمیذاشت. حتی اگر همین اخلاق فعلی و همین ادم بودین بودین.
من قبل هم گفتم چیزی به اسم عشق و عاشقی نداریم اون حالتی که تو دوران نوجوانی و سنین اول جوانی ( تا ۲۵ سالگی ) به ادم دست میده بیشتر حس احساسی و هیجانی هست تا عشق ولی خب اسمش رو گذاشتن عشق ! دقیقا همه چیز معامله است و نباید از این مورد ناراحت بشه کسی همانطوری که یه دختر دوست داره پسره آپشن های قد خوب و متناسب و هیکل ورزشکاری و بدنسازی و پول و ماشین داشته باشه به همان میزان یه پسر دوست داره در وهله اول دختر خوشگل باشه و از لحاظ ظاهری مناسب باشه در موارد دیگر اگر مثلا آپشن های خانواده پولدار و خود دختر کارمند اداری بود و ... برای پسر در اولویت قرار می گیره !
دلیل اینم که می گم همه چیز معامله است اینه که از اونجایی که یه پسر اصلا خود من وقتی تو دوران مجردی و بهترین سال های عمرم رو به سختی و تنهایی می گذرونم و خودم به تنهایی به بسیاری از موفقیت های دنیوی میرسم ( تحصیل ، کار ، پول و ماشین و حتی کارهای آشپزخونه و غیره ) وقتی سنم میرسه به ۳۰ به بعد با خودم می گم چه دلیلی داره برای ازدواج واقعا من که دوران سخت رو به تنهایی گذروندم و اون موقع کسی حاضر نشد مسیر رو با من طی کنه چون شرایط رو نداشتم ( همه چیز رو نداشتم ) و این در اصل در معامله قبلی من شرایط رو نداشتم الان که وضعیت خوب شده میان سراغت و عزیز میشی براشون پس لذا منم یا ازدواج نمی کنم یا اگرم بکنم قشنگ به عنوان معامله به قضیه نگاه می کنم و میرم جلو و عشق و این چیزا برای منم خنده دار میاد !

دقیقا همینی که گفتی. ادم واقعیت ها را میبینه میفهمه کل دنیای کودکی و نوجوانی اش با دروغ های شیرین رسانه و اطرافیان پر شده بود و وقتی حقیقتو میبینه به نظرش تلخ میاد. ولی در کل من ترجیح میدادم همون دروغ های نوجوانی راست بود ولی خب حالا که نیست منم مثل بقیه توی همین زمین بازی میکنم.
با زن خوشگل ازدواج کنید بچتون خشگل باشه. Wink

(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
اوهوم...من نیاز به فکر کردن ندارم چون واقعا نه جذابم نه زیبا Smile و این است دلیل دیگری بر تنها بودن...Big Grin

خیلی با مزه بود Smile Smile اما اگر واقعی گفتی باید بگم که خلیل پرور جانم، مهم نیست بقیه چه نظری(خوب یا بد) راجع بهت دارن، مهم اینه که خودت چه نظری در مورد خودت داری... ......
........‌.‌..................‌..................................................​................................................................................​..........................
در مورد اظهار نظر راجع به اینکه دخترا چی چی فکر میکنن ، اکی شما اینطور فک کنید که همه اینطور هستند. اما من امیدوارم کسی رو ببینید که نظرتون رو عوض کنه و تجربه خوبی داشته باشید.
دختر و پسر نداره که ادما همه یه جور شدن. شایدم بودن از اول و ما بچه بودیم نمیفهمیدیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۵۶۲
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  با زن خوشگل ازدواج کنید بچتون خشگل باشه. Wink
این حرفتون منو یاد نامه انیشتین به مرلین مونرو میندازهSmile

می گویند “مریلین مونرو ” یک وقتی نامه ای نوشت به ” آلبرت اینشتین ” که فکرش را بکن که اگر من و تو ازدواج کنیم بچه ها یمان با زیبایی من و هوش و نبوغ تو چه محشری می شوند. آقای ” اینشتین ” هم نوشت : ممنون از این همه لطف و دست و دلبازی خانم . واقعا هم که چه غوغایی می شود ! ولی این یک روی سکه است . فکرش را بکنید که اگر قضیه بر عکس شود چه رسوایی بزرگی بر پا می شود !

البته صرفا شوخی بود، قصد جسارت نداشتمSmile
ارسال: #۲۵۶۳
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ
مگه میشه قیافه مهم نباشه ، البته مهم تر از زیبایی اینه که قیافه هاشون ، استایلشون ، تیپشون بهم بیاد .
من خودم همیشه با توجه به قیافه معلما و استادامون درسشون کمتر یا بیشتر میخوندم Big Grin ، شوخی کردمااا
وقتش که برسه ادمی میاد تو زندگیتون که احساستون به هم شبیه تر از هر ادمی بوده که قبل از اون دیدید ، به نظرم مناسب ترین فرد اونیه که همزمان دو نفر به هم نخ بدن Smile

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
ارسال: #۲۵۶۴
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بنظر من بزرگترین اشتباه اینه که یه دختر از پسری خواستگاری کنه.
صادقانه بگم اگه دختری واسه من همچی کاری کنه، منِ پسر فک میکنم شاید یه مشکلی چیزی هست و یا یک جای کار میلنگه.
اما دختر میتونه به هزار روش مستقیم و غیر مستقیم سیگنال و نخ و کابل Big Grin بده و خیلی م مفید و سازنده ست.

منم با این نظر شما موافقم. درسته ما دخترا نمی تونیم خواستگاری کنیم اما می تونیم به طرف مقابل نشون بدیم که ازش خوشمون اومده. حالا اونم اگه ما رو بپسنده و این حس دو طرفه باشه خوب خواستگاری می کنه و ختم به خیر می شه همه چی.Smile
ارسال: #۲۵۶۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۲۸ ب.ظ
جهلِ مُرکب...!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۲۱,۱۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۵۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۰۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۰۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۰۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۳۷ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۳۸ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۱۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close