زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۶۰۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  زیادی خودتون رو مقید نکردید تو بحث سن و اختلاف دهه شصت و هفتاد؟ فرض کنید پسر ۶۹ اه، دختر ۷۱ اینا که اختلاف سنیشون هم خیلی کمه، نباید باهم ازدواج کنند چون دهه شصتی و هفتادی ان؟
من به نظرم اختلاف سنی تا ده سال هم ایرادی نداره. به شرطی که ظاهرها طوری باشه که اختلاف سنی زیاد به چشم نیاد و دو طرف تقریبا تو یه محدوده رشد فکری باشند.
با نظر شما بیشتر از اقای blackhalo1989موافق ترم!!
این درسته ک اصل اینه که دو طرف در یک محدوده رشد فکری باشن! و بعد ظاهر ها هم نشون نده!

این منطق اقای blackhalo1989درباره دهه ۶۰و۷۰قبول ندارم هرچند نظر و عقیده ی هرکسی محترمه..ومنم احترام میزارم!
ولی من از بین دوستان هم سنوسال خودم ک ۷۰ای هستیم یجورایی همه شوهراشون دهه ۶۰هستن!چون مجبورن اینجور باشن!الانم خیلیاشون حتی بچه دارن و خوب و خوش دارن زندگی میکنن..هیچ وقتم نشنیدم بگن ازاین نظر مشکل دارن!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۰۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ
اصلا کاری به دهه شصتی و هفتادی نداره
همه چی برمیگرده به دو طرف

اختلاف سنی هم بهتره باشه
حالا از ۴/۵ بگیر تا ۹/۱۰

من ۱۵ و ۱۲ و ۱۳ نمونه دارم که تازه یکی دو ساله ازدواج کردن و هیچ مشکلی ندارن
ارسال: #۶۰۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط Amalthea.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  ز طرفی (چون بحث علمیه امیدوارم کسی بخصوص خانمها بدشون نیاد) از نظر علمی هم ثابت شده خانمهایی که قبل از بیست و دو سال اولین زایمانشان را انجام میدن احتمال ابتلاشون به خیلی بیماریها کمتره. که من با اینکه خوندم ولی نمیگم چون تخصصش را ندارم.
برعکس گفتید ، چون دختر سنش پایینه زایمانش به خطر میوفته خطر سقط.
ازدواج در سن پایین مشکلات و بیماریهایی میاره که درست نیست گفته بشه.از موصوع خارج میشه

اختلاف سن و تحصیلات بالا ملاک نیست مهم شخصیت و رفتار فهم و شعور دختر و پسر هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , shayesteNEY
ارسال: #۶۰۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
فیلم دو زن رو دیدید؟
واقعا دردناکه
اسارت بعد از ازدواج!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۶۰۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
یعنی شما واسه چند سال اختلاف سنی یک مورد ازدواج خوب رو ار دست میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودمو میگم شخصا
به نظر من خیلی باروری مساله نگران کننده ای نباید برا اقایون باشه خخخخخخخخ
مامان من ۱۴ سالگی من رو باردار شد و ۳۵ سالگی هم باردار شد و الان یه خواهر کوچیک دارم. باورری خیلی مساله خنده داری به نظر میرسه چون خیلی مسایل دیگه نقش پر رنگتری دارند و شماها با این سن و سال که تو مانشت عضوید از بابای من که سنتون بیشتر نیست ؟ هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخخ ببخشید اینطوری میحرفم ولی خیلی خنده دار به نظر اومد
فک کنم بعد این حرفام باید از مانشت خداحافظی کنم !!!!

اوایل میگفتم پسر باید حداقل ۴ -۵ سال حدکثر ۸ سال بزکتر باشه چون استدالالم این بود که پسر سن کم بچه است و سن بالا برام بابا میشه
شاید خیلی از موارد رو بدون فکر بیشتر و فقط واسه مساله سن رد کردم !!!!
ولی الان که ۲۳ سالمه رییس خودم دوسال از من بزگتره و خیلی فهمیده و آقاست (فکر بد نکنید ایشون سه ساله متآهله!!!!!) من همیشه باید بگم ۴- ۵ سال اختلاف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب وقتی جلو چشمم میبینم این موارد رو بازم سفت و سخت بگم اختلاف سن باید معقول باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این موارد کم نیستند !!! یه مراجعه کننده دیروز داشتم اینقد رفتار این اقا متین و موقر بود احساس کردم باید متولد ۶۴ تا نهایت ۶۶ اینا باشه کارت ملی شو که دیدم متوجه شدم متولد ۷۲ هست!!!!!!!!!!

فصدم نصیحت کردن اینا نیست میخام بگم موارد خیلی مهمتر هستد که بشه فیلتر کرد مثل فهم شعور آداب معاشرت خانواده اصلات واسه خیلی از ماها شاید تحصیلات ،میزان کفویت از نظر مالی از نطر مذهب و.....................
اینطور فیلتر کردن یا باید سفارش بدیم خدا یکی برامون کاستومایز کنه یا باید .................

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۶۰۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  فصدم نصیحت کردن اینا نیست میخام بگم موارد خیلی مهمتر هستد که بشه فیلتر کرد مثل فهم شعور آداب معاشرت خانواده اصالت واسه خیلی از ماها شاید تحصیلات ،میزان کفویت از نظر مالی از نطر مذهب و.....................
اینطور فیلتر کردن یا باید سفارش بدیم خدا یکی برامون کاستومایز کنه یا باید .................
سوال اول: یه چیزی مثل تحصیلات آدم راجع بهش ایده داره. مثلا ممکنه بگه من میخوام خانمم حتما ارشد داشته باشه (البته نظر من اصلا این نیست). یا میزان کفویت رو میشه یه کاراییش کرد، مثلا یه سوالایی راجع بهش پرسید. اما فهم و شعور رو چطور میخواید بفهمید؟ مخصوصا با سیستم که چند جلسه فرصت صحبت دارید.
سوال دوم: آداب معاشرت چقدر مهمه؟ جایگاهش کجاست؟ اهمیتش از ۱ تا ۱۰ چنده؟

به نظرم یه سری حرفایی که اینجا میزنن مثل تاکید زیاد بر شعور و شخصیت طرف خیلی ایده آله. یعنی احساس می کنم عملی نیست (البته منظورم کاربر shayesteNEY نیست بلکه دارم کلی میگم). البته این نظر فعلی منه، شاید فردا روزی که تجربه ام بیشتر شد نظرم عوض بشه.
ارسال: #۶۰۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  فصدم نصیحت کردن اینا نیست میخام بگم موارد خیلی مهمتر هستد که بشه فیلتر کرد مثل فهم شعور آداب معاشرت خانواده اصالت واسه خیلی از ماها شاید تحصیلات ،میزان کفویت از نظر مالی از نطر مذهب و.....................
سوال اول: یه چیزی مثل تحصیلات آدم راجع بهش ایده داره. مثلا ممکنه بگه من میخوام خانمم حتما ارشد داشته باشه (البته نظر من اصلا این نیست). یا میزان کفویت رو میشه یه کاراییش کرد، مثلا یه سوالایی راجع بهش پرسید. اما فهم و شعور رو چطور میخواید بفهمید؟ مخصوصا با سیستم که چند جلسه فرصت صحبت دارید.
سوال دوم: آداب معاشرت چقدر مهمه؟ جایگاهش کجاست؟ اهمیتش از ۱ تا ۱۰ چنده؟

به نظرم یه سری حرفایی که اینجا میزنن مثل تاکید زیاد بر شعور و شخصیت طرف خیلی ایده آله. یعنی احساس می کنم عملی نیست (البته منظورم کاربر shayesteNEY نیست بلکه دارم کلی میگم). البته این نظر فعلی منه، شاید فردا روزی که تجربه ام بیشتر شد نظرم عوض بشه.
خب کلا منم با این سیستم چند جلسه خاستگاری موافق نیستم درسته یه سری چیزا مشخص میشه اما فهم و شعور با اشنایی بیشتر و در موقعیت های مختلف میشه فهمید . شخصا همیشه دوست داشتم پسر رو قبل از اینکه پیشنهاد ازدواج بده بشناسم مثل محیط کار دانشگاه شاید بشه تا حدودی متوجه شد که بازم بسته به نوع محیط و میزان تعامل و موقعیتهای شناخت طرفین داره و یه مقداری شو هم در جلسه خاستگاری با یه سری سوالات میشه متوجه شد
و یادمون نره( جسارت نباشه جمع نمیبندم به خودم میگم یادت نره خانم !!!!Smile) فهم و شعور نسبیه و نمیشه براش کف و سقف تعیین کرد یا وزنش کرد .
برای من اداب معاشرت خیلی مهمه و کلا به پسری که حرف زدن بلد نباشه و نتونه دوتا چمله درست رو ادا کنه یا ندونه که چطور باید رفتار کنه ندونه که در محیط کاری چه بپوشه چطور حرف بزنه چطور با خانم رفتار کنه چطور با فروشنده چونه بزنه و........... کلا بهش فکر نمیکنم .ولی هیچ وقت نمخوام ۱۰ باشه Smile اونم به دلایل شخصی
معاشرت خیلی موضوع پیجیده ای هستش خیلللللی و چیزی نیست که بشه به راحتی به دست اورد نیاز به کسب تجربه داره نیاز به اموزش داره .
یک بازاریاب یا فروشنده برای فروش جنس باید بتونه معاشرت موفقی داتشته باشه یک معلم برای تدریس نیاز به برقراری ارتباط موثر داره یک مادر برای ارتباط با قرزند یا با همسر با خانواده با همسایه و..................
متاسفانه دیدم ازدواجهای ناموفقی اونم به خاطر این مسایل
خانم یکی از اقوام بنده tone صداش بلنده همیشه با صدای بلند حرف میزنه همین موضوع کوچیک باعث میشه ادم رغبت نکنه باهاش حرف بزنه چون وقتی جواب میده صداش در طولانی مدت گوش رو اذیت میکنه
همییییییییین و طبیعتا شوهرش هم اذیت میشه
و همینطور یکی از اشنایان نزدیک دخترش تو ۱۳ سالگی ازدواج کرد و خجالتی بود . حتی احوالپرسی ساده رو هم بلد نبود واقعا میومد خونه ما سلام نمیکرد UndecidedUndecided
بعد چند ماه از عقد طلاق گرفتند حانواده شوهرش میگفتن دختره بلد نیست د و کلام حرف بزنه مثل مجسمه اسDodgyDodgy
زن و شوهری همکار ما هستند این اقا نمیتونه از حق خودش دفاع کنه یاد گرفته تو محیط کاری اعتراضش رو با غر زدن بیان کنه همیشه غر میزنه در صورتی که رییس من فقط به ایمیل جواب مثبت میده Big Grin و این اقا بعد دوسال هنوز متوجه نشده باید چطوری با رییس ارتباط برقرار کنه و خانومش هم به من گفته بود که دوتا موقعیت کاری خوب استخدام رو به خاطر روابط عمومی پایین از دست داد !!!!
مثالها زیادن و حتما همه ما این موارد رو دیدیم . ساده از کنارش نگذریم حداقل فکر کنیم که چطور میتونم از این موضوع برای اینده خودم استفاده کنم و مطلبی رو یاد بگیرم

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۶۰۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ
نقل قول: چه ایرادی داره. من تا حالا به آداب معاشرت فکر نکرده بودم. الان ذهنمو مشغول کرده.

واسه ما کامپیوتریا که کمتر تو جامعه هستیم (حداقل خودم اینجوریم) خیلی مهمه و ضروری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , blackhalo1989 , khordad.girl , Bahar_HS , ts2927
ارسال: #۶۰۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ
نقل قول: و همینطور یکی از اشنایان نزدیک دخترش تو ۱۳ سالگی ازدواج کرد و خجالتی بود . حتی احوالپرسی ساده رو هم بلد نبود واقعا میومد خونه ما سلام نمیکرد UndecidedUndecided

مثل این موارد و امثالهم رو بهتره بهشون کمک کرد تا اینظوری ...
بحرحال شرایط بعضی خونواده ها اینظوریه که زیاد شاید بچه هاشون تو آداب معاشرت خوب نباشن
چون تو خونواده کلا پدر و مادر شاید بهشون یاد ندادن

چرا راه دور بریم
همین خود من پدر و مادرم
کشاورز و خونه دارن
تو دانشگاه موقع ارائه مشکل داشتم
چرا ؟
واسه اینکه شرایط طوری ه که زیاد بابا مامان معاشرت انچنانی ندارن و ظبیعتا منم بعنوان فرزند این مشکل برام پیش میاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khordad.girl , ts2927
ارسال: #۶۱۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
با سلام و عرض تبریک ولادت امام علی(ع) به تمام شیعیان

این روزها همه جا چه تو انجمن و چه تلوزیون یا مجله یا هر جای دیگه یه حرفایی زده میشه که مضراتی به دنبال داره. این حرفایی هم که زده میشه به خاطر کاهش جمعیت هستش. اونا هم خودشونو گم کردن ونباید این حرفارو بزنن.
این که تا دیروز هر قدمی که برمی داشتی اینو می دیدی "فرزند کمتر زندگی بهتر" هرجا می رفتی اینو می دیدی . با این شعار از خواب بیدار می شدی و با اون به خواب می رفتی .چون افزایش جمعیت داریم خوب دیگه قدرشونو ندونستن اگه قدر یه نعمتی رو ندونی خدا ازت می گیره این یه قانونه . کار به جایی می رسید که می خواستن به خیلی ها شناسنامه ندن.رادیو گوش می کنی از ازدواج حرف می زنند حتی به برنامه های کودک هم کشیده شده. هر روز یه دکترمیارن یه حرفایی می زنه که شنونده منکر خلقت میشه مثلا اگه بالای سی سال ازدواج کنی ممکنه بمیری یا مثلا فرزندی که به دنیا میاد ممکنه یه موجود فضایی به دنیا بیاد یه حرفایی می زنند ادم فک می کنه که همه این جمعیت رو دختران ۱۸ ساله به دنیا اوردن. ((من موندم چرا این حرفا قبلنا نبود حالا چی شده که همه دکتر شدن )) اصلا به خودتون و خواهر برادر و اطرافیان نیگاه کنید ببینید اونی که به دنیا اورده شما رو چند سالگی به دنیا اورده . ایا مشکلی در خود می بینید ایا مشکلی در اونی که به دنیا اورده می بینید.خیلی حرفا هست که دیگه مجال نیست.(به این فک کنید یه نفرو یه فرد ۲۵ ساله که اکثرا دارای بدنی نحیف هستند بدنیا بیاره یا یه فردی که ۴۰سالش هست و از لحاظ جسمی کامله یکی رو به دنیا بیاره. کدام یک از متولدین از لحاظ عقلی و جسمی کامل به دنیا میاد.معلومه)
این حرفا هم دخترا و هم پسرا رو از لحاظ روحی تحت تاثیر قرار می ده. پسر مجبور میشه بدون امادگی و با عجله تن به ازدواج بده. دختر از این ناراحته که سنش بالا رفته وباید زود ازدواج کنه. وقتی دو نفر بدون امادگی ازدواج کنند باید شاهد طلاق باشیم. وقتی این دو ازدواج می کنند هیچ ارامش و مودتی در کار نیست فرزندی تحویل جامه میدن که نمیشه روش اسم فرزند گذاشت فردی غیر قابل توصیف تحویل جامعه داده میشه. که هم به جامعه زیان بار هست و هم تو اخرت گریبان گیر هست.اگه هدف از ازدواج تعالی باشه این حرفا و رفتارها کارساز نیست باید تا ابد منتظر امام زمان باشیم.
در هر صورت این حرفا فقط اندوه به دل بعضیها اضافه می کنه. هیچ وقت برای یک چنین کارهایی دیر نیست توکلتون به خدا باشه.: "کسانى که [وسیله] زناشویى نمى‏یابند باید عفت ورزند تا خدا آنان را از فضل خویش بى‏نیاز گرداند." اگه لازم بود صاحب این کلام می گفت که عجله کنید نه عفت پیشه کنید. پس وقتی شرایط نیست به هر ازدواجی نباید تن داد به عفت دعوت کرده. فک نکنید من نفسم از جای گرمی درمیاد نه چنین نیست ما همه گرفتاریم ولی نفسم به خدا گرم هست.
تو یه چیز موندم که کی گفته باید در ازدواج، سن دختر از پسر باید کم باشه یا بر اساس چه رفتاری در بزرگان باید از این امر خودداری کرد. خب به خاتم نبیین که نگاه می کنی می بینی تو سن بیست وپنج سالگی با یک زن چهل ساله ازدواج می کنه حاصل ازدواج هم که مشخصه. اینها هیچ کدوم استثنا نیست تو این دوران هستند کسانی. فک کنم این عمل مخالف با سنت های ناپسندیده امروزه //زمانه تغییر کرده ولی انسانیت نباید عوض بشه// من خودم شاهد چنین ازدواج های هستم که موفق ترند.اگه ایمان به خدا داشته یاشه هیچ مشکلی نیست و پیش نمیاد. در هر حال باید اینا الگوی ما باشن هر چند در مورد سن ازدواج ایشان در میان علما اختلاف هست اگه این هم قبول نداریم اونی که تو جامعه هست باید قبول کنیم وقتی این حرفارو می زنم یه جوری نگاه نکنید که من... باید بگم.این سنت پیامبره. مشکل از ماست که به سنت عمل نمیکنیم و میگیم دین مشکل ساز شده .(از فتنه ها و سنت های ناپسندیده امروزه باید مراقب بود).
/*هر چه سعی می کنم نقلها کوتاه بشه نمیشه حیف که خیلی چیزا هم گفته نمیشه*/

*وما تحمل من أنثى ولا تضع إلا بعلمه/هیچ زنى آبستن نمى‌شود و نمى‌زاید مگر به علم او.
*اوست که شما را در رحم مادران به هر سان که خواسته باشد مى‌نگارد. نیست خدایى جز او که پیروزمند و حکیم است.
*خدا مى‌داند که هر ماده‌اى چه در رحم دارد و آنچه رحمها کاهد و آنچه رحمها افزاید. و هر چیز را در نزد او مقدارى معین است.(این مقدار معین رو پزشکا هرچه سعی در تغییرش(افزایش و کاهش) دارن نمیشه که نمیشه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این همه حرف برای این بود که هیچ اندوهی بابت این مسائل به خود راه بدیم که ناامیدی مکر شیطان هست . به خدا توکل کنیم و صبری نیکو پیشه کنیم و پاکدامن باشیم. که وعده خدا حق است " کسانى که [وسیله] زناشویى نمى‏یابند باید عفت ورزند تا خدا آنان را از فضل خویش بى‏نیاز گرداند."
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , RASPINA , pezhman.m-AI , Bahar_HS
ارسال: #۶۱۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط Amalthea.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  [quote='Amalthea' pid='350511' dateline='1430476917']
[quote='Faridfo' pid='350459' dateline='1430459523']
من درست گفتم.سن پایین برای بچه دار شدن که خطر سقط و اینا داره سنین پایینه. مثلا" سیزده سالگی. دیگه بین ۱۸ تا بیست و پنج سالگی را که خودشون میگن بهترین سن هستش.
شما گفتید قبل از بیست و دو سال اولین زایمانشان را انجام میدن منظور من هم قبل از ۲۲ سالگی بود. از لحاط علمی ثابت شده که دخترانی که زود ازدواج می کنند تا همین قبل ۲۲ سالگی بین ۱۸ تا ۲۲ یا کمتر خطر سقط دارن و مشکلات دیگر

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  و همینطور یکی از اشنایان نزدیک دخترش تو ۱۳ سالگی ازدواج کرد و خجالتی بود . حتی احوالپرسی ساده رو هم بلد نبود واقعا میومد خونه ما سلام نمیکرد UndecidedUndecided
بعد چند ماه از عقد طلاق گرفتند حانواده شوهرش میگفتن دختره بلد نیست د و کلام حرف بزنه مثل مجسمه اسDodgyDodgy
زن و شوهری همکار ما هستند این اقا نمیتونه از حق خودش دفاع کنه یاد گرفته تو محیط کاری اعتراضش رو با غر زدن بیان کنه همیشه غر میزنه در صورتی که رییس من فقط به ایمیل جواب مثبت میده Big Grin و این اقا بعد دوسال هنوز متوجه نشده باید چطوری با رییس ارتباط برقرار کنه و خانومش هم به من گفته بود که دوتا موقعیت کاری خوب استخدام رو به خاطر روابط عمومی پایین از دست داد !!!!
مثالها زیادن و حتما همه ما این موارد رو دیدیم . ساده از کنارش نگذریم حداقل فکر کنیم که چطور میتونم از این موضوع برای اینده خودم استفاده کنم و مطلبی رو یاد بگیرم
فکرنکنم به خاطر یک احوالپرسی جدا شده باشند حتما مسائل دیگری بوده نمیشه یک طرفه قضاوت کرد
من هم به خاطر روابط عمومی پایین و دفاع نکردن از خودم و بی زبون و مظلوم بودنم با اینکه کارم خوب اما یکی دوجا کارم را از دست دادمSad خودشون مستقیم بهم گفتند که تو کارت خیلی خوبه اما اگه زبر و زرنگ نباشی کارت رو از دست میدی و بعدها فهمیدم که همکارام کلی برام زده بودند حتی اون افرادی که فکرشون رو نمیکردم!
چطور می تونم روابط عمومیم رو بالا ببرم؟ دوستان ممنون مییشم کمکی کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , Riemann
ارسال: #۶۱۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سلام میلاد امام علی (ع) و روز مرد مبارک

با اینکه خیلی کار دارم وسرم شلوغ هست ولی حیفم اومد که از عروسی که دیشب رفتم چیزی نگم

جاتون خالی ما رفتیم عروسی!
اونایی که میگن عروسی را نمیشه بدون گناه برگزار کردباید بگم اینجور نیست . دیشب خانواده عروس یه مداح دعوت کرده بودند که توی یه ساعت یه شوری به مجلس داد ....
خیلی قشنگ خوند. هم به مناسبت میلاد امام علی و هم برای عروس و داماد .یه خانمی هم دف میزد.....
مهمونا هم همه خوششون اومده بود البته قبل از شروع مجلس چندتا از دخترا میگفتن حالا یعنی باید سوت و کور باشه ؟ ولی این جور نبود و خیلی هم خوش گذشت

کلا عروسی خوبی بود خب خونواده پسر از نظر مالی بالاتر بودند ولی این قدر فهمیده بودند . و به همه مهمونا احترام میذاشتن اصلا منم نداشتن که آره ما فلان جای تهرانیم و حالا مثلا شما شهرستانید

بعد بعضی از همین همین شهری های خودمون چون دوتا خیابون بالاتر از ما رندگی میکنن ما را پایین شهری میدونن و خودشون را بالا شهر! بعضی ازدواجا خیلی درس دارند و باید دونفر بخوان و پای هم وایسن
به هر حال مبارکشون باشه.خدا قسمت همه اتون بکنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , barabox , انرژی مثبت , pezhman.m-AI , khordad.girl , Bahar_HS , Aurora
ارسال: #۶۱۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Amalthea نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  [quote='Amalthea' pid='350511' dateline='1430476917']
[quote='Faridfo' pid='350459' dateline='1430459523']
فکرنکنم به خاطر یک احوالپرسی جدا شده باشند حتما مسائل دیگری بوده نمیشه یک طرفه قضاوت کرد
من هم به خاطر روابط عمومی پایین و دفاع نکردن از خودم و بی زبون و مظلوم بودنم با اینکه کارم خوب اما یکی دوجا کارم را از دست دادمSad خودشون مستقیم بهم گفتند که تو کارت خیلی خوبه اما اگه زبر و زرنگ نباشی کارت رو از دست میدی و بعدها فهمیدم که همکارام کلی برام زده بودند حتی اون افرادی که فکرشون رو نمیکردم!
چطور می تونم روابط عمومیم رو بالا ببرم؟ دوستان ممنون مییشم کمکی کنید.
احوال پرسی به نظر ساده میاد!!!!!!!!!
همین جاهاست که روابط عمومی ضعیف میتونه لطمه بزنه هااااااااااااااااااااااااااا
مهمترین چیز بالا بردن اعتماد به نفس هست اگه خواستی میتونی بیای خصوصی بحرفیم

سپاس‌گزاری شده توسط: Amalthea
ارسال: #۶۱۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  احوال پرسی به نظر ساده میاد!!!!!!!!!
منم فکر می کنم چیزای مهم تری از احوال پرسی و حتی آداب معاشرت هست.
به نظرم چیزایی هست که از این تعیین کننده تر هست. یکی از فامیل های ما بود که خجالتی بود بعد ازدواج بهتر شد.
البته وزن معیار های مختلف برای هر کس فرق میکنه. من از دید خودم میگم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amalthea
ارسال: #۶۱۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  احوال پرسی به نظر ساده میاد!!!!!!!!!
منم فکر می کنم چیزای مهم تری از احوال پرسی و حتی آداب معاشرت هست.
به نظرم چیزایی هست که از این تعیین کننده تر هست. یکی از فامیل های ما بود که خجالتی بود بعد ازدواج بهتر شد.
خب در مورد چیزای دیگه در موردش بحث شده تا حدودی

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۷۹۲,۲۶۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۴۴۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۹۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۷۷۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۳۳ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۱۸ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۱۷۸ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close