زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری یا مدیریت ؟

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
معماری یا مدیریت ؟
Confused لطفا کمکم کنید. بنظر شما کار اشتباهیه که بخوام هم مدیربت و هم معماری رو بخونم ؟ من گرایش شبکه دوس دارم و معماری رو هم ۷۰% اش رو فعلا از پوران خوندم. ولی چون این گرایش ظرفیتش کمه و معماری سختتر از مدیریته میترسم ریسک کنم Sad به نظرم میشه مدیریت رو خوب زد ولی چون معماری رو هم دارم تموم می کنم دیگه نمی خوام بزارم کنار. میخوام هردورو بخونم. کمککککککککککککک!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
معماری یا مدیریت ؟
شما خودت سوال کردی خودت جواب سوالت رو دادی Big Grin
به نظره من شما تو خونه وقت داری هردوش رو بخونی ولی تو کنکور فقط وقت میکنی یکیشو بزنی
و بازم بستگی داره به اون ۷۰% خوندنت که چطوری خوندی میتونی تست بزنی یا نه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ
RE: معماری یا مدیریت ؟
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  شما خودت سوال کردی خودت جواب سوالت رو دادی Big Grin
به نظره من شما تو خونه وقت داری هردوش رو بخونی ولی تو کنکور فقط وقت میکنی یکیشو بزنی
و بازم بستگی داره به اون ۷۰% خوندنت که چطوری خوندی میتونی تست بزنی یا نه
جواب ندادم Big Grin میخواسم ببینم این تصمیمم اشتباهه یا نه؟!!
مگه سر جلسه برا دوتاشونم تایم جدا نداریم؟
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
معماری یا مدیریت ؟
نه نگین جان به نظر بنده که تصمیم اشتباهی نیست، شما از الان کاملا فرصت داری که هر دو درس رو خوب بخونی و سر جلسه هم وقت داری که به هر دو درس جواب بدی.
اتفاقا به نظر بنده که خوندن هر دو، کاملا تصمیم درستی هست، چون وقتی که ایشالا رتبه‌تون توی هر دو گرایش خوب بشه( Wink ) شما دستت برای انتخاب هم رشته هم دانشگاه بازتره. ممکنه یه دانشگاه خاص رو بخوای ولی از یک گرایش فقط بگیره، یا اینکه سال آینده وقت انتخاب رشته شما یه گرایشی رو بیشتر ترجیح بدی، اینجوری شما چیزی رو از دست ندادی و شرایط محدودیتی براتون ایجاد نمی کنه Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  نه نگین جان به نظر بنده که تصمیم اشتباهی نیست، شما از الان کاملا فرصت داری که هر دو درس رو خوب بخونی و سر جلسه هم وقت داری که به هر دو درس جواب بدی.
اتفاقا به نظر بنده که خوندن هر دو، کاملا تصمیم درستی هست، چون وقتی که ایشالا رتبه‌تون توی هر دو گرایش خوب بشه( Wink ) شما دستت برای انتخاب هم رشته هم دانشگاه بازتره. ممکنه یه دانشگاه خاص رو بخوای ولی از یک گرایش فقط بگیره، یا اینکه سال آینده وقت انتخاب رشته شما یه گرایشی رو بیشتر ترجیح بدی، اینجوری شما چیزی رو از دست ندادی و شرایط محدودیتی براتون ایجاد نمی کنه Smile
خیلی ممنونم Happy Smile پس اگه سر جلسه تایمشون جداس حتما می خوام بخونم تا بعدا اگه مثلا معماری نتونم خوب بزنم پشیمون نشم. من برا مدیریت کتاب رابینز رو دارم ولی میگن پارسه رو فقط بخونی کافیه. درس میگن عایا ؟؟؟؟ Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
اگه قضیه روحیه دادن و این حرفاس Big Grin پس شما ریاضی مهندسیم بخون آمارم بخون امیدوارم قبول شین این دوتا درس تو مدت ارشد خوندنتون خیلی بدردتون میخورهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
قضیه روحیه دادن نیست که واقع بینانش اینه که معماری کلا یه درس وقت گیره ومعمولا حل تستاش خیلی بیشتر از تستای دیگه طول میکشه نظره من وتجربم اینه که سر جلسه به هیچ عنوان برای جفتش وقت نیست
به هر حال خود دانی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
معماری یا مدیریت ؟
بعید میدونم بشه سر جلسه هر دوتارو زد... زیاد بیشتر رتبه شما از دروس ضریب ۲ و ۴ تاثیر میگیره :-دی معماری و مدیریت تقریبا الکیه :دی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط happy07.)
معماری یا مدیریت ؟
نه من اصلا قصدم دادن روحیه و امید بیجا نبود،کاملا حرفی رو که بهش معتقد بودم رو زدم. ببینید افراد شرایطشون با هم فرق میکن، شما اگه درس معماری رو با بنده پاس می کردین و دو میان ترم میدادید و حدود پنج پروژه (تا جایی که یادم میاد) خودتون پردازنده های سینگل سایکل، مالتی سایکل و پایپلاین رو با وری لاگ و اسمبلی پیاده سازی می کردین، اسلایدهای زبان اصلی کتاب پترسون منبع درستون می بود و علاوه برهمه ی اینها کلی هم تمرین به جناب حل تمرین تحویل میدادید و کلی کار دیگه که ممکنه باور نکنید و ازش میگذرم Big Grinدیگه الان چشم بسته دیتا پس سینگل و مالتی و پایپلاین میکشید با روال رفع هازاد و وقفه ها و .... و دیگه الان ترستون از معماری میریخت و به نظرتون کار عجیبی نمی بود جواب دادن هر دو درس.
ولی خب شرایط رو نباید مقایسه کرد، هر کس خودش باید تصمیم بگیرد میتونه یا نه و صحبت بنده این بود که کار نشد نداره و امکانش هست نه اینکه امید الکی به کسی بدمBig Grin
در ضمن درسته که ضریب مدیریت و معماری یک هست ولی اتفاقا تو رتبه خیلی هم تاثیر داره،کارنامه ها خیلی خوب این موضوع رو نشون میدهSmile

الآن قصدم این نبود که بگم من خیلی معماری بلدم و چون سطح بقیه پایینه به نظرشون عجیب اومده.اصلا و به هیچ وجه خدایی نکرده همچنین قصدی نداشتم و اصلا تر و به هیچ وجه تر ادعایی نسبت به شخص خودم و سواد معماری ام ندارم و به همه دوستان احترام میذارم Smile دوستان نزدیک که بنده رو میشناسم میفهمن که الان تعارف نکردم؛ ) و مطمئن ام که دوستان هم نظر که دادند از یه جوانب دیگه که ممکنه بنده بهشون واقف نباشم نظرشون رو اعلام کرده باشند.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
معماری یا مدیریت ؟
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  الآن قصدم این نبود که بگم من خیلی معماری بلدم و چون سطح بقیه پایینه به نظرشون عجیب اومده.اصلا و به هیچ وجه خدایی نکرده همچنین قصدی نداشتم و اصلا تر و به هیچ وجه تر ادعایی سبت به شخص خودم و سواد معماری ام ندارم و به همه دوستان احترام میذارم Smile دوستان نزدیک که بنده رو میشناسم میفهمن که الان تعارف نکردم؛ ) و مطمئن ام که دوستان هم نظر که دادند از یه جوانب دیگه که ممکنه بنده بهشون واقف نباشم نظرشون رو اعلام کرده باشند.
فردوسی همینه Smile)
مشکل اصلی وقته وگرنه سوالای معماری کنکور ایتی سال قبل خیلی ساده و اسون بود اگه دیده باشید میفهمید..
ادمی که دوتا درس خونده میاد هر دوتارو بزنه.. به قول قدیمیا از این رونده از اون مونده میشه (همین بود فک کنم )

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
خواهش می‌کنم نگین جان Smile راستش درباره کتاب بنده نظر خیلی کارشناسانه‌ای ندارم، توی مصاحبه‌ی بچه‌ها دیدم که گفتند همون کتاب آقای رابینز بهترین انتخابه چون دقیقا منبع سوالاته.
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ)neginn نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم Happy Smile پس اگه سر جلسه تایمشون جداس حتما می خوام بخونم تا بعدا اگه مثلا معماری نتونم خوب بزنم پشیمون نشم. من برا مدیریت کتاب رابینز رو دارم ولی میگن پارسه رو فقط بخونی کافیه. درس میگن عایا ؟؟؟؟ Undecided

لینک زیر و پرداخت آنلاین

ارسال: #۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  نه نگین جان به نظر بنده که تصمیم اشتباهی نیست، شما از الان کاملا فرصت داری که هر دو درس رو خوب بخونی و سر جلسه هم وقت داری که به هر دو درس جواب بدی.
یه بار اگه کارنامه های رتبه برترهای ایتی رو ببینی میبینی که اکثرشان یا مدیریت رو زدند یا معماری رو... کمتر پیدا کنی کسی رو که برای هر دو وقت گذاشته باشه. به خصوص الان که تعداد سوالاتشون زیاد شده و وقت تغییری نکرده... حقیقت اینه که بر روی کاغد ایده ی خوبیه خوندن هر دو و ریسک کمتریه ولی چیزی که در عمل اتفاق میفته اینه که امکان این کار خیلی بعیده و اصولا سر جلسه به ندرت وقت داشته باشی هر دو رو جواب بدی.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , mohammad.ardeshiri , رتبه۱سال۹۴ , iammiti

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۰۹۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۲۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۰۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۱۵۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مدیریت فناوری اطلاعات leilast ۱۰۵ ۷۹,۷۸۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farbehar1
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۰۸ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۴۳۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close