زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!

ارسال: #۱۲۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
کسی میدونه مهلت ثبت نام تا کیه؟توی سایت علوم فنون که چیزی نزده در مورد مهلت ثبت نام

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۲۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  کسی میدونه مهلت ثبت نام تا کیه؟توی سایت علوم فنون که چیزی نزده در مورد مهلت ثبت نام

توی سنجش زده دیگه!
یا زنگ بزنید علوم فنون!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
ارسال: #۱۲۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
هووووف چیکار کنم من،خونواده هم هی آدمو دو دل میکنن...یه روز میگن اگه واسه دکترا مدرک غیر انتفاعی رد میشه بخون دوباره کنکور بده...یه روز میگن برو ثبت نام کن این وقتی رو که میخوای برای کنکور دوباره بزاری برا دکترا آماده شو...من چیکار کنم آخه ... Sad

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , npour , neda_Network
ارسال: #۱۲۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  کسی میدونه مهلت ثبت نام تا کیه؟توی سایت علوم فنون که چیزی نزده در مورد مهلت ثبت نام

سایت دانشگاه صفاهان نوشته از تاریخ ۹ شهریور تا ۱۱ ، ثبت نام اولیه (اینترنتی ) رو باید انجام بدیم

در تاریخ ۱۱ شهریور هم زمان بندی مراجعه حضوری رو اعلام میکنند
ارسال: #۱۲۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  کسی میدونه مهلت ثبت نام تا کیه؟توی سایت علوم فنون که چیزی نزده در مورد مهلت ثبت نام

سایت دانشگاه صفاهان نوشته از تاریخ ۹ شهریور تا ۱۱ ، ثبت نام اولیه (اینترنتی ) رو باید انجام بدیم

منکه صفاهان ثبت نام کردم! شما اگه میاین همکلاسی هستیم!البته هنوز ته دلم ناراضیه! ولی چه میشه کرد به کنکور و نامردیشم هیچ اعتباری نیس!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , npour , n268
ارسال: #۱۲۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  کسی میدونه مهلت ثبت نام تا کیه؟توی سایت علوم فنون که چیزی نزده در مورد مهلت ثبت نام

دیدم سایت علوم فنون،انگار فقط ثبت نامش حضوریه و از شنبه هم طبق حروف الفبا شروع شده

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۲۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
نمیدونم مطلبی که نوشتم خوندید یا نه!
اما در دانشگاههای غیرانتفاعی فقط ۱۰ درصد دانشجویان ممتاز میتونن پایان نامه داشته باشن!
یعنی پایان نامه برای همه نیس!

ارسال: #۱۲۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط Good!.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  نمیدونم مطلبی که نوشتم خوندید یا نه!
اما در دانشگاههای غیرانتفاعی فقط ۱۰ درصد دانشجویان ممتاز میتونن پایان نامه داشته باشن!

نه بابا فک نکنم.من از آشناها دیدم رفتن غیرانتفاغی ولی اصن چنین چیزی نگفتن

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من تحقیق و پرس و جو کردم.جایی که قبول شدم موسسه هست.اما اساتید از امیرکبیر و کاشان و.. هستن.در کل هم انگار خوبه و بد نیست.نزدیک تهران هم هست.مث اینکه سرویس هم داره.۵شنبه ها هم کلاسا رو میذارن معمولا
من به احتمال خیلی زیاد میرم ثبت نام.چون نمیخوام دوباره کنکور بدم و نمیخوام اینو از دست بدم.اینی که قبول شدم هوشه درصورتیکه برای آی تی خونده بودم و سال پیش شدم ۵۰۰ اما امسال با کلی تلاش آی تی شدم ۸۰۰!راستش من به فکر اپلای هستم برای همین نمیخوام عمرم خدانکرده هدر بره.واسه اینکه من اینهمه خوندم اما سر کنکور داشتم با طراح سوال رقابت میکردم تا با بقیه داوطلبا.ترجیح دادم مدت کنکور رو بذارم سر مقاله ای زبانی چیزی که هم تکراری نباشه هم نتیجه بخش.به خاطر همین فعلا اینو میرم ثبت نام.شاید وسطش برای مستر اپلای کردم.در کل نمیخوام اینو از دست بدم چون فرصت خوبیه برام تا با اساتید خوب آشنا بشم
نمیدونم این تصمیم منه.اگر فکر میکنید میتونید بخونید و انشالله عالی قبول شید بمونید.من گفتم چون هدفم اپلایه احتمالا برای مستر هم اپلای کنم سال دیگه.ینی این مدت زبان بخونم و با اساتید خوب آشنا بشم که شاید برای مقاله دادن مفید باشه
رتبه ای هم که قبول شدم ۴۳ شدم بین ۲۴۸ نفر!البته نرم افزارش هم قبول شدم کسی میدونه میشه تغییر بدم یا نه؟؟
به هرحال همگی موفق باشید Smile
اگر تصمیمتون رو گرفتید که هیچ، اما موسسه غیر انتفاعی به صورت نسبی جای خوبی نیست که بتونید رزومه مناسبی برای اپلای جور کنید.مقاله دادن خیلی سخته چون اساتید مشارکت کمتری دارن تو این مسائل عموما.ضمن این که بتونید هم دانشگاهی های فعالی مثل خودتونو پیدا کنید که با هم کار کنید هم خیلی سخته و همه سختی های کار رو دوش خودتونه. تو دانشگاه های معتبر میشه اساتیدی رو پیدا کرد که برای دانشجو وقت مناسب بزارن و سواد کافی داشته باشن.ضمن این که خیلی از ایده ها رو میتونین با چند نفر از اعضای آزمایشگاه با هم پیش ببرین.
حرف شما متین.البته بچه های اینجا که میان میگن اصن استاد راهنما وقت نمیذاره برای دانشجو.
نمیدونم فقط چون فرصت تصمیم گیری کوتاهه نمیخوام فرصت دانشجوی اساتید خوب بودن رو از دست بدم.۱ترم میریم ببینیم چی میشه.بنظرم کنکور خیلی موجود بدیهDodgy.مستر داخل ۲سال نشد شاید رفتن به مستر خارج از کشور رو تست کردیمIdea
ارسال: #۱۲۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  نمیدونم مطلبی که نوشتم خوندید یا نه!

یعنی چی پایان نامه برای همه نیست؟یعنی استاد به اندازه کافی ندارن؟شاید از اول آموزش محور قبول شدن!
مگر میشه فقط به یه عده ای پایان نامه بدهند؟ !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , npour , neda_Network
ارسال: #۱۳۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط ali007.)
من دیروز علوم و فنون ثبت نام کرده ثبت نام تا سه شنبه برای اساس حروف الفباست... نامردها همون اول کلی شهریه ترم گرفتند.
در ضمن پایان نامه برای همه است شک نکنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , neda_Network , npour , nasim** , n268
ارسال: #۱۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  من دیروز علوم و فنون ثبت نام کرده ثبت نام تا سه شنبه برای اساس حروف الفباست... نامردها همون اول کلی شهریه ترم گرفتند.
در ضمن پایان نامه برای همه است شک نکنید.
شما هم علوم فنونی هستید؟میشه به من اطلاعات بدید؟؟تحقیق کردین؟برای دکترامون سخت نمیشه؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour
ارسال: #۱۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط ali007.)
من بر اساس رتبه ای که اوردم انتخابی بهتر علوم و فنون نداشتم ..از نظر کیفیتم میگن دو سه سالی میشه از استادهای بومی استفاده میکنه ولی استادهای خوب و با تجربه ای داره .. دوستم که پارسال ارشد عمران قبول شذه بود تعریف میکرد هم از نظر کیفیت آموزشی و هم از نظر همکاری استادها..
برای دکتری بیشتر از همه رزومه مهمه تا دانشگاه ...

اطلاعاتم در همین حدوده..
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Good! , neda_Network
ارسال: #۱۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  من بر اساس رتبه ای که اوردم انتخابی بهتر علوم و فنون نداشتم ..از نظر کیفیتم میگن دو سه سالی میشه از استادهای بومی استفاده میکنه ولی استادهای خوب و با تجربه ای داره .. دوستم که پارسال ارشد عمران قبول شذه بود تعریف میکرد هم از نظر کیفیت آموزشی و هم از نظر همکاری استادها..
برای دکتری بیشتر از همه رزومه مهمه تا دانشگاه ...

اطلاعاتم در همین حدوده..

بهنوم پیام دادم برای ثبت نام،میشه بخونین؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۳۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ ق.ظ، توسط Mohammad.K.)
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  نمیدونم مطلبی که نوشتم خوندید یا نه!

یعنی چی پایان نامه برای همه نیست؟یعنی استاد به اندازه کافی ندارن؟شاید از اول آموزش محور قبول شدن!
مگر میشه فقط به یه عده ای پایان نامه بدهند؟ !!!

بله میشه! دانشگاههای مجازی اینطوریه!
من از خود دانشجویان موسسه ای که قبول شدم پرسیدم!

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  نمیدونم مطلبی که نوشتم خوندید یا نه!

نه بابا فک نکنم.من از آشناها دیدم رفتن غیرانتفاغی ولی اصن چنین چیزی نگفتن

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من تحقیق و پرس و جو کردم.جایی که قبول شدم موسسه هست.اما اساتید از امیرکبیر و کاشان و.. هستن.در کل هم انگار خوبه و بد نیست.نزدیک تهران هم هست.مث اینکه سرویس هم داره.۵شنبه ها هم کلاسا رو میذارن معمولا
من به احتمال خیلی زیاد میرم ثبت نام.چون نمیخوام دوباره کنکور بدم و نمیخوام اینو از دست بدم.اینی که قبول شدم هوشه درصورتیکه برای آی تی خونده بودم و سال پیش شدم ۵۰۰ اما امسال با کلی تلاش آی تی شدم ۸۰۰!راستش من به فکر اپلای هستم برای همین نمیخوام عمرم خدانکرده هدر بره.واسه اینکه من اینهمه خوندم اما سر کنکور داشتم با طراح سوال رقابت میکردم تا با بقیه داوطلبا.ترجیح دادم مدت کنکور رو بذارم سر مقاله ای زبانی چیزی که هم تکراری نباشه هم نتیجه بخش.به خاطر همین فعلا اینو میرم ثبت نام.شاید وسطش برای مستر اپلای کردم.در کل نمیخوام اینو از دست بدم چون فرصت خوبیه برام تا با اساتید خوب آشنا بشم
نمیدونم این تصمیم منه.اگر فکر میکنید میتونید بخونید و انشالله عالی قبول شید بمونید.من گفتم چون هدفم اپلایه احتمالا برای مستر هم اپلای کنم سال دیگه.ینی این مدت زبان بخونم و با اساتید خوب آشنا بشم که شاید برای مقاله دادن مفید باشه
رتبه ای هم که قبول شدم ۴۳ شدم بین ۲۴۸ نفر!البته نرم افزارش هم قبول شدم کسی میدونه میشه تغییر بدم یا نه؟؟
به هرحال همگی موفق باشید Smile
اگر تصمیمتون رو گرفتید که هیچ، اما موسسه غیر انتفاعی به صورت نسبی جای خوبی نیست که بتونید رزومه مناسبی برای اپلای جور کنید.مقاله دادن خیلی سخته چون اساتید مشارکت کمتری دارن تو این مسائل عموما.ضمن این که بتونید هم دانشگاهی های فعالی مثل خودتونو پیدا کنید که با هم کار کنید هم خیلی سخته و همه سختی های کار رو دوش خودتونه. تو دانشگاه های معتبر میشه اساتیدی رو پیدا کرد که برای دانشجو وقت مناسب بزارن و سواد کافی داشته باشن.ضمن این که خیلی از ایده ها رو میتونین با چند نفر از اعضای آزمایشگاه با هم پیش ببرین.
حرف شما متین.البته بچه های اینجا که میان میگن اصن استاد راهنما وقت نمیذاره برای دانشجو.
نمیدونم فقط چون فرصت تصمیم گیری کوتاهه نمیخوام فرصت دانشجوی اساتید خوب بودن رو از دست بدم.۱ترم میریم ببینیم چی میشه.بنظرم کنکور خیلی موجود بدیهDodgy.مستر داخل ۲سال نشد شاید رفتن به مستر خارج از کشور رو تست کردیمIdea

غیرانتفاعی ها نه! مجازیها اینطوریه!

سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Good!
ارسال: #۱۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دوستان میشه راهنماییم کنین که چرا میگن اگر ارشد غیر انتفاعی بخونیم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! یعنی من غیر انتفاعی نرم و دوباره کنکور بدم روزانه قبول شم؟
واقعن همینطوره، پارسال داشتم تو یکی از روزنامه ها میخوندم که ۹۴ درصد قبولیهای دکترا روزانه از دانشگاههای دولتی بوده. ارشد مقطع مهمی هستش

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sahar_rostami2 , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۰۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۰۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۰۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close