زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
دوستان میشه راهنماییم کنین که چرا میگن اگر ارشد غیر انتفاعی بخونیم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! یعنی من غیر انتفاعی نرم و دوباره کنکور بدم روزانه قبول شم؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sarehkar , Mohammad.K , hnarghani , morweb , npour
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دوستان میشه راهنماییم کنین که چرا میگن اگر ارشد غیر انتفاعی بخونیم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! یعنی من غیر انتفاعی نرم و دوباره کنکور بدم روزانه قبول شم؟

روزانه شبانه بودن فرقی توی مصاحبه نداره مهم یه دانشگاه معتبره...من توی رشته های دیگه منظورم مدیریت و اینا زیاد دیدم با فوق ازاد یا پیام نور دولتی های خوب درمیان حتی علامه ..ولی توی رشته خودمون تا حالا ندیدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sahar_rostami2 , hnarghani
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
فعلا سیستم قبولی دکتری بیشتر بر مبنای مصاحبه هست، بنابراین اگر دانشگاه غیر انتفاعی می روید حتما تحقیق کنید که چه استادهایی اونجا هستند، اگر با یه استاد معروف و شناخته شده پایان نامه بردارید و حداقل یکی دو تا مقاله آی اس آی خوب با impact بالای یک، هم داشته باشین امید به قبولی دکتری هست وگرنه امیدش خیلی کمه.
مثلا غیر انتفاعی علم و فرهنگ برای ارشد، استاد از شریف هم داره ولی بعضی غیرانتفاعی ها متاسفانه نه استاد مناسب دارند و نه محیط علمی مناسبی برای دانشجوی ارشد. اگر جای نامناسب بروید نه تنها امید به دکتری که حتی امید به ارشد درست و حسابی هم از دست میره لذا خوب تحقیق کنید و بعد تصمیم بگیرین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sahar_rostami2 , Pegasus , neda_Network , سجاد۶۷ , Mohammad.K , hnarghani , friends , tayebe68 , morweb , niki72
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط Good!.)
دقیقا سوال منم هست اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط من برای دکترای داخل نمیپرسم بلکه دکترای آمریکا و کانادا
ولی کسی جواب نمیده Sad Sad Sad نمیدونم چرا
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Mohammad.K , hnarghani
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
الکی میگن
میخان ناامیدت کنن یه رقیب کمتر
تلاشتو بکن از همین الان
سابقه پژوهشی خیلی مهمه رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sarehkar , sahar_rostami2 , teraktor2003 , neda_Network , hamid1989 , Mohammad.K , hnarghani , mrsh1372 , p_farhadi , iApp , mhr.ash
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)yayarety نوشته شده توسط:  فعلا سیستم قبولی دکتری بیشتر بر مبنای مصاحبه هست، بنابراین اگر دانشگاه غیر انتفاعی می روید حتما تحقیق کنید که چه استادهایی اونجا هستند، اگر با یه استاد معروف و شناخته شده پایان نامه بردارید و حداقل یکی دو تا مقاله آی اس آی خوب با impact بالای یک، هم داشته باشین امید به قبولی دکتری هست وگرنه امیدش خیلی کمه.
مثلا غیر انتفاعی علم و فرهنگ برای ارشد، استاد از شریف هم داره ولی بعضی غیرانتفاعی ها متاسفانه نه استاد مناسب دارند و نه محیط علمی مناسبی برای دانشجوی ارشد. اگر جای نامناسب بروید نه تنها امید به دکتری که حتی امید به ارشد درست و حسابی هم از دست میره لذا خوب تحقیق کنید و بعد تصمیم بگیرین

من ای تی علوم فنون بابل قبول شدم،اطلاعی دارین در موردش؟

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  الکی میگن
میخان ناامیدت کنن یه رقیب کمتر
تلاشتو بکن از همین الان
سابقه پژوهشی خیلی مهمه رفیق
یعنی اینجوری نیس؟و اگه امسال برم ارشد بهمن سال بعد میتونم آزمون دکتری شرکت کنم؟

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  مهم کار پژوهشی شما هست که می تونه تاثیر بزاره. وقتی شما پایان تونو خوب کار کنید و چنذ مقاله خوب داشته باشید چرا که نه.
ولی خوب تو دانشگاه غیر انتفاعی ممکنه که خیلی جو پژوهش بین بچه ها نباشه. بالاخره این که تو جوش باشید خود به خود ترقیب میشید تا کار قوی تحویل بدید. یعنی شرایط طوریه که حس رقابت بیشتری وجود داره.
در غیر این صورت تو دانشگاه غیر انتفاعی باید بیشتر انگیزه داشته باشید.
از دانشگاه ازاد بوده کسی که الان تهران دکتری می خونه.

من خودم کارشناسی پیام نور بودم دقیقا می تونم این دو تا رو با هم مقایسه کنم. اونجا خیلی انگیزه ای بین بچه ها نبود. هر چند نمیشه گفت همه غیر انتفاعیا شبیه هم اند. غیر انتفاعی خیلی خوب هم وجود داره.

ولی هم شرایط تاثیر گذاره هم اراده خود شما و در اخر این خود شما هستید که چه در دانشگاه غیرانتفاعی چه دولتی باید خوب کار کنید. چون می دونید که دکتری فقط کنکورش نیست.

در اخر هم اینکه اصلا می تونید یبار دیگه کنکور بدید و یکسال پشت کنکور بمونید؟

تونستن که میتونم بازم برای کنکور بخونم،اما میترسم یه سال پشت کنکور بمونم و همین علوم فنون هم قبول نشم و یه سال هم عقب بیفتم،اصلا نمیدونم بهترین تصمیم توی این شرایط چیه!

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دقیقا سوال منم هست اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط من برای دکترای داخل نمیپرسم بلکه دکترای آمریکا و کانادا
ولی کسی جواب نمیده Sad Sad Sad نمیدونم چرا

شما سوالتون کمی سخته راجع به خارجه آخه! Wink منم اطلاعی ندارم ! دانشگاهه داخلی رو میبینید که اطلاعی ندارم!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , hnarghani
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط saeeed69.)
سلام
من بابل (نوشیروانی) درس خوندم و دانشگاه علوم فنون رو هم حدودا میشناسم . دانشگاه (نه موسسه) خوبیه نسبت به غیر انتفاعی ها البته منم شنیدم که افت داشته . محیطش خیلی بزرگ نیست اما فکر کنم دارن یکی دو تا ساختمون اضافه میکنن . اگه اشتباه نکنم اولین غیرانتفاعی بود که it آورد.
اما در مورد دکتری : واسه دکتری ۷۰ درصد مصاحبست و ۳۰ در صد آزمون که دانشگاه نقش مهمی تو اون ۷۰ درصد داره و اگه میخواید که اون ضعف رو بپوشونیید باید حسابی رزومه ی پری داشته باشید .
باید ببینید که میتونید یک سال دیگه بخونید .
ماندن یا رفتن مساله این است . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sahar_rostami2 , Mohammad.K , n268 , hnarghani , tayebe68
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)saeeed69 نوشته شده توسط:  سلام
من بابل (نوشیروانی) درس خوندم و دانشگاه علوم فنون رو هم حدودا میشناسم . دانشگاه (نه موسسه) خوبیه نسبت به غیر انتفاعی ها البته منم شنیدم که افت داشته . محیطش خیلی بزرگ نیست اما فکر کنم دارن یکی دو تا ساختمون اضافه میکنن . اگه اشتباه نکنم اولین غیرانتفاعی بود که it آورد.
اما در مورد دکتری : واسه دکتری ۷۰ درصد مصاحبست و ۳۰ در صد آزمون که دانشگاه نقش مهمی تو اون ۷۰ درصد داره و اگه میخواید که اون ضعف رو بپوشونیید باید حسابی رزومه ی پری داشته باشید .

ببخشید دانشگاه شما دولتیه؟
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)saeeed69 نوشته شده توسط:  سلام

ببخشید دانشگاه شما دولتیه؟

بله . بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)saeeed69 نوشته شده توسط:  سلام

یعنی شما میگید نرم و دوباره کنکور بدم؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
واسه اپلی دکترا خارج ایران فقط براشون ریز نمرات,مقاله و اینکه دانشگاهتون از نظر وزارت علوم تایید می شه یا نه مهمه!البته دانشگاه هایی مثه شریف خوب اولویت محسوب می شه براشون ولی بقیه دانشگاه ها نه! مثلا فرقی واسشون نداره روزانه خوندین یا شبانه کدوم شهرستان!
پس نگران نباشین...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeeed69 , Good! , sahar_rostami2 , hnarghani , sarehkar , mhr.ash
ارسال: #۱۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
من بودم یک سال دیگه با تمرکز می خوندم.خودمم جای جالبی قبول نشدم اما باید برم چون روزانس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , n268
ارسال: #۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
[/quote]

یعنی شما میگید نرم و دوباره کنکور بدم؟
[/quote]

اگر هدف دکتری خوندنه باید یه دانشگاه خیلی خوب قبول شید وگرنه فکر نمیکنم روزانه قبول شدن هر جایی به یک سال موندن بیارزه .
به نظر من تو این جامعه مهمتر از درس کار گرفتنه (نظر شخصیمه) البته برای خانوما اوضاع کمی متفاوته
اگه هدفت حتما دکتری خوندن تو یه دانشگاه خوبه یه سال دیگه بمون که بری یه دانشگاه خیلی خوب وگرنه عمرتو هدر نده [من یک سال پشت کنکور کارشناسی بودم و یک سال واسه ارشد و میدونم عمرو هدر دادن یعنی چه Sad ]
در ضمن با مدرک غیرانتفاعی دکتری گرفتن تو غیر انتفاعی یا آزاد نباید خیلی سخت باشه هر چند که دولتی یه رزومه ی توپ می خواد
راستی غیرانتفاعی مانع کنکور دادن نمیشه شما میتونید سال دیگه هم شرکت کنید و ان شا ا... جای بهتر قبول شید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Mohammad.K , hnarghani
ارسال: #۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  واسه اپلی دکترا خارج ایران فقط براشون ریز نمرات,مقاله و اینکه دانشگاهتون از نظر وزارت علوم تایید می شه یا نه مهمه!البته دانشگاه هایی مثه شریف خوب اولویت محسوب می شه براشون ولی بقیه دانشگاه ها نه! مثلا فرقی واسشون نداره روزانه خوندین یا شبانه کدوم شهرستان!
پس نگران نباشین...

من سخت دو دلم که چیکار کنم بالاخره،برم یا دوباره بخونم،همش میترسم دوباره بخونم و همینم قبول نشم چی،از طرفی هم نتیجه زحمت پارسالم غیر انتفاعی نبود .... Undecided

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K
ارسال: #۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
اگر هدفتون دکتری است، غیرانتفاعی نخونید
چون توی مصاحبه رد میشین
ولی اگه هدفتون چیزای دیگه باشه فرقی نمیکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Good! , n268 , نازین , hnarghani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۰۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۰۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۰۵ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۵۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close