زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۳۷ هوش مصنوعی - کنکور ارشد سراسری ۹۰

ارسال: #۱۶
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: [اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۳۷هوش کنکورارشد سراسری ۹۰
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  آفرین منصوره جان،نمیدونم چرا موفق نشدم اما دلم میخاد برگه های پرحرفم را واستون بگذازم هر کی میمد توی اتاقم بهم میخندید! اما حالا خودمم خندهم میگیره که حتی خدا هم بهم خندیدو پاسمون نکرد توی کنکور،چی بودم و چی شد!

من هم اول این حرف‌ها رو روی دیوار اتاقم میزدم ولی چون یه جورایی تقریباً همه بهم میخندیدند از دیوار منتقل شد به دفترچه ام... البته من زیاد خونه نبودم... اتاقم این مدت فقط شده بود خوابگاه... شب که از کتابخونه میومدم اینقدر خسته بودم که سریعاً خوابم میبرد... برای همین هم اگر چیزی روی دیوار میزدم شاید فقط یه نگاه کوچیک بهش میکردم!

در ضمن نگید که خدا بهتون خندید... از کجا معلوم؟! من هم سال اول مدام میگفتم چرا اختصاصیم رو خوب ندادم! ولی امسال فهمیدم بخاطر این که این موقعیت برام پیش بیاد!!! اگه پارسال اختصاصیم رو خوب میدادم فوقش میتونستم شیراز قبول بشم وگرنه باید میومدم همین دانشگاه شهید چمران که اصلاً نمیخواستم...!!!

جالبه بدونی من سختی های دیگه ای هم داشتم!!! من در ورودی های بهمن شاگرد اول شده بودم! (بله از سه نفر Big Grin )ولی در ورودی های مهر هم شاگرد دوم بود... برای همین باید من رو به عنوان استعداد درخشان معرفی میکردند ولی این کار رو نکردند... میگفتند که ما تبصره ای در این مورد نداریم و شما باید با بچه های مهر ورودی ۸۴ تموم میکردی تا حسابت کنیم! (یعنی ۷ ترمه) من ۱ هفته‌ی تمام توی گرمای وحشتناک تابستون اهواز از صبح تا وقت اداری کارم شدم بود رفت و آمد بین سازمان مرکزی و دانشکده امون... جالبه اینه که من ۵ ماه برای گرفتن مدرکم دیر کرده بودم (بخاطر اینکه برای کنکور میخواندم) برای همین تاریخ مدرکم رو بیشتر از ۸ ترم میزدند، معاون دانشجویی دانشگاهمون میگفت باهات همکاری میکنیم و تاریخش رو هر موقع که لازم باشه میزنیم!!! ولی معاون دانشجوییه دانشکده امون چون اشتباه کرده بودند و یادشون نبود اسم من رو جز استعدادهای درخشان رد کنند بهونه میاوردند و وقتی فهمیدند که من باید مدرکم رو ۵ ماه پیش میگرفتم، گفتند: "ببین... نمیشه... شرمنده... کاری از دست ما بر نمیاد!!! اشتباه از خودت بوده!!!" بعد که بهش گفتم در این مورد با معاون دانشجویی دانشگاه حرف زدم گفته که مشکلی نیست، تنها حرفی که زد این بود: "امم... خب...!!!" دقیقاً همون جا اشک توی چشمام جمع شد... اینکه این‌ها اینطور اذیتت میکنند...
در صورت استعداد درخشان شدن دانشگاه من رو بدون کنکور قبول میکرد و من هم مهمان میشدم یه دانشگاه دیگه که نشد... جالبه بدونید رئیس امور دانشجوییه دانشگاه از دوستان نزدیک پدرم بود و حتی خانمش هم همکار مادرم بود، وقتی پیشش رفتیم و در این مورد صحبت کردیم و گفتیم حداقل یه استعلام از مرکز بگیرید که کسی با شرایط من باید چکار کنه تنها کاری که کرد این بود که فقط به مدت ۱۰ ثانیه به ما در سکوت نگاه کرد و در نهایت گفت: "چون هیچ ماده و تبصره ای در این مورد نیست کمکی از دست ما ساخته نیست"... ببینید حتی حاضر نبودند یه نصف برگه‌ی A4 صرف کنند ببینند که موقعیت من چطور میشه... تا یک هفته‌ی بعد کار من فقط گریه بود...
بعدها معلوم شد (یعنی ۱ سال بعد) که من رو با بچه های ورودیه مهر ۸۵ در نظر گرفتند ولی باز هم هیچ حرفی به من نزده بودند! یعنی هیچ اطلاع رسانی نکرده بودند! بعداً یکی از بچه های ۸۶ی کامپیوتر بهم گفت که شاگرد اول ۸۵ی‌ها رو به خاطر اینکه اسم تو رو رد کرده بودند دو هفته‌ی تمام اذیت کردند Confused و خوشبختانه کار ایشون درست شد...
ولی خب همیشه با اینکه زیادی از این حرف حرصم در میاد (!!!) دوباره روی این موضوع اتکای بیشتری کردم: "همیشه خیریتی در کاره"... و برای من ثابت شد که همینطوره...

نوبت شما هم میرسه... منتظر باشید و باز هم تلاش کنید.

(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نکات مفیدی داشت.
آموزنده بود.
بی زحمت رتبه های پارسه تونم بگید.

خیلی ممنون...
ببینید یه چیز رو باید در نظر بگیری که نباید به هیچ عنوان و دوباره تاکید میکنم به هیچ عنوان روی رتبه های آزمون های آزمایشی تکیه کنید!!!

من رتبه های سال اولم خیلی خنده دار بود دقیقاً یک آزمون در میون خیلی خوب و خیلی بد میشد! یعنی من آزمون اول رتبه‌ام شد ۸۰ (و خورده ای) ولی آزمون بعد شدم ۴۰۰ (و خورده ای)... حتی یک بار هم رتبه‌ام شد ۲۶ ولی آزمون بعدش شدم ۷۰۰ (و خورده ای)!!! ببینید من خیلی تحت تاثیر رتبه‌ها بودم... اصلاً ثبات نداشتم...

اما سال دوم خودم رو کنترل کردم و به یه حد مطلوب رسیدم... یعنی از خوب شدن یه رتبه خوشحال (و مغرور) و از بد شدن رتبه‌ام ناراحت (و ناامید) نمیشدم... همین حس باعث شد دقیقاً رتبه‌ام توی محدوده‌ی خاصی دور بزنه (نه مثل سال قبلش که اگر نمودارش رو میکشیدی کوه و دره میشد!!!)
من بهترین رتبه‌ی پارسه‌ام پارسال ۵۱ و بدترین رتبه‌ام ۲۳۰ بود.

آزمون برای من فقط نشون میداد که کدوم درس‌ها رو چطور خوانده ام... یه ارزیابی کوچولو... متاسفانه آزمون‌ها رو بررسی نمیکردم و همیشه پیش خودم میگفتم آزمون پارسه هیچی نداره!!! ولی قبل از ۱۰۰ درصدهای پارسه وقتی سئوالات دوره‌ی قبل رو بررسی کردم خیلی نکاتی رو یاد گرفتم که بلد نبودم!!! و فکرم کمی باز شد، هر چند دیر بود ولی هنوز "خیلی خیلی دیر" نشده بود که همین باعث شد توی زمان دوره‌ی درس هام معنیه واقعیه بعضی از جملات رو بفهمم (نه اینکه مثل قبل طوطی وار چیزی رو حفظ کرده بودم)

پارسه صد در صد عامل موفقیتم نبود ولی یه قدم بزرگ برای من بود... همونطور که گفتم اصلاً سئوال های استانداردی نداشت (البته که کنکور واقعی هم نداشت!!!) ولی حداقل توی چند درس خوب عمل میکرد... من دو سال در پارسه شرکت کردم، فقط و فقط به خاطر جامعه‌ی آماریه بالایی که داشت... کلاً ۲۵۰۰ نفر شرکت کرده بودند که برای یه مجموعه رشته، آمار خوبیه (در دوره‌ی کارشناسی ارشد)

اصلاً رتبه‌ی پارسه نزدیک به کنکور نیست!!! من یکی رو میشناختم که رتبه های پارسه اش خیلی بد میشد ولی رتبه‌ی کنکورش نصف رتبه های پارسه اش شده بود!!!... فقط برای اینکه ضعف هات رو توی هر قسمت بدونی ارزش داره به رتبه تکیه کنی، نه بیشتر...

(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  واقعا استفاده بردم
علی رغم اینکه تابستونی و بخصوص این ابتداش وقتم رو با کار پر کردم که ذهنم یه چند ماه دنبال ارشد نباشه و استراحت کنه خیلی با این مصاحبه تحریک شدم که از همین الان کار‌ها رو کم کنم و برا ارشد شروع کنم

خیلی ممنون آقای موج... شما توی ناامیدیه بعد از کنکور من خیلی کمکم کردید... گفتید رتبه‌ام بین ۸۰ تا ۲۰۰ میشه و همین تخمین باعث شد اینقدر خود خوری نکنم... خوشحالم حتی شده قد یه نور کوچک شمع در دلتون شوق درس خواندن ایجاد کردم...

از همه واقعاً ممنونم...

Change Your FATE
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Br2012 , **sara** , najme60 , parimehraban , موج , Parva , sepidsal , AmiriManesh
ارسال: #۱۷
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ ق.ظ
آرزوی موفقیت های بیشتر برای mansure & saraarshad

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , SarahArshad
ارسال: #۱۸
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ
[اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۳۷هوش کنکورارشد سراسری ۹۰
با این رتبه فک می‌کنید کجا قبول بشید؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با این رتبه فک می‌کنید کجا قبول بشید؟

چون هم پوشانیه رتبه‌ها مثل پارسال نیست، نمیشه دقیق گفت شریف... ولی یا هوش شریف قبول میشم یا امیرکبیر...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۰
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با این رتبه فک می‌کنید کجا قبول بشید؟

چون هم پوشانیه رتبه‌ها مثل پارسال نیست، نمیشه دقیق گفت شریف... ولی یا هوش شریف قبول میشم یا امیرکبیر...
شک نکنید مثل پارسال تا حدود رتبه ۶۰ شریف قبولن ........ کم شدن هپوشانی با افزایش ظرفیتا خنثی شده......

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , SarahArshad , Mansoureh
ارسال: #۲۱
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
مرسی..

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان ممنون از همه .راستش چون منصوره رو از نزدیک دیدمش وافتخار آشنایی باایشان داشتم
می تونم بگم که یکی از افتاده ترین ویکدست ترین دختر هایی بود که تا حالا دیده بودم نمی خوام بگم بقیه دوستان خوب نیستن من هر گز به خودم اجازه چنین توهینی نمی دم اما راستش ایشون رو از نزدیک دیدم ومی تونم بهتر در موردشون اظهار نظر کنم . بسیار خواب وکامل کامل کامل جواب هر سوالی رو می دادن و صد البته باز هم می خندیدو می گفت اگه باز هم سوال داری بپرس . اینها ارزشه .اینی که این دوستمون با این که رتبه شون ۳۷ شده بود همش اصرار داشتن که دوستان دیگه ای هستن که رتبه های خیلی بهتری آوردن وحرفهای ایشون شاید برای کسی مفید نباشه .اینا رو گفتم که بدونید که چقدر یکدست وبی ریا این کمک رو کردن .اگه اون دفترچه رو هم گذاشتند برای اینکه نضون بدن هر کمکی از دستشون بربیاد انجام میدن .به نظر من خیلی وقتها بهتر هست آدم باخودش خلوت کنه که شاید همین خلوت کردن با خودت خیلی بهتر از این باشه که زیاد هم برون گرا باشی .کم وگزیده گوی .......
راستش لازم دیدم این حرفها رو بزنم شاید درست نبود اینا در مصاحبه یا آخرش گفته بشه چون شاید در جاهای دیگه ودر سایتهای دیگه استفاده بشه .اما اینجا جاش بود که شما دوستان هم حرف من رو تایید کنید وبه منصوره جان بگید که چقدر کمکهاش برای شما مفید بوده .می دونید دوستان گذاشتن اون دفترچه هم نشان از اینه که هر کمکی که از دستش برآمده برای شما انجام داده .نه این که بگیم داره با خودش حرف می زنه .من خیلی از دوستان موفق رو یادم هست که از این جملات امیدوارکننده در برنامه شون استفاده می کردن یادمه اگه اشتباه نکنم دکتر تنهایی هم اون اوائل که نوشته‌ها وراهنمایی هاشون رو می خوندم در برای تقویت روحیه خودشون از این نوشته استفاده می کردن وبه نظر من بسیار برای این که به خودت روخیه بدی موثره حتی بیشتر از عوامل بیرونی .
جا داشت این حرفها رو بزنم چون منصوره همیشه با نوشته های خوب و کامل و با تمام جرئیاتشون کمک حال ما بودن و درست نیست که کمکش رو ............

آفرین
خیلی قبول دارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Mansoureh , marzieh
ارسال: #۲۳
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
منصوره خانم؟ممنون؛ممنون بخاطر همه چی،احساس پاک داشتن،حس دوستی داشتن،حس کمک کردن به هم نوعان خودت
خیلی زیبا و خوب مصاحبه کردید و باید بهتون تبریک بگم بخاطر موفقیت تون و امیدوارم و دعا میکنم که دکترا قبول بشید و همیشه دست دوستان خودت رو بگیری و به آن‌ها کمک کنی
لبخند همیشه رو لبات بمونه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , موج
ارسال: #۲۴
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ ب.ظ
این مصاحبه واقعا پر محتوا و جالب بود . درود بر خوزستانیا !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , SarahArshad
ارسال: #۲۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
سلام منصوره خانم
آیا می دونید کتاب های مرجع رو تو اهواز چه جوری می شه پیدا کرد؟ آیا شما کتاب های مرجع رو خریدید یا از جایی مثلا کتابخانه‌ها (مثلا کتابخانه مرکزی) پیدا کردید؟ ممنون می شم اگه جوابم رو بدید.
با آرزوی موفقیت برای شما و با تشکر فراوان از مصاحبه انگیزه دهنده تون.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام منصوره خانم
آیا می دونید کتاب های مرجع رو تو اهواز چه جوری می شه پیدا کرد؟ آیا شما کتاب های مرجع رو خریدید یا از جایی مثلا کتابخانه‌ها (مثلا کتابخانه مرکزی) پیدا کردید؟ ممنون می شم اگه جوابم رو بدید.
دوست عزیز فکر کنم بیشتر کتابها رو بتونید رشد وبین الملل و شهر کتاب بیابی . در ضمن می تون از کتابفروشی های اینترنتی هم خرید کنی . موفق باشید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۲۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
RE: [اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۳۷ هوش مصنوعی - کنکور ارشد سراسری ۹۰
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام منصوره خانم
دوست عزیز فکر کنم بیشتر کتابها رو بتونید رشد وبین الملل و شهر کتاب بیابی . در ضمن می تون از کتابفروشی های اینترنتی هم خرید کنی . موفق باشید

ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادید، فقط عذر می خوام منظورم این بود که می شه این کتاب‌ها رو نخرید و به جاش از کتابخونه‌ها پیدا کرد.(چون تعداد کتاب های مرجع برای هر درس حداقل دو تا هست خرید همه شان و خوندنشون فکر کنم سخت باشه. اگه بشه از هرکدومش قسمت های مهم رو خوند فکر می کنم بهتر باشه.)
باز هم ممنون از جوابتون
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها...
دیروز داشتم دفترچه‌ی برنامه ریزیم رو نگاه میکردم چند تا چیز باحال دیدم!!! البته الآن که میخواندمشون خودم خیلی بهش خندیدم Big Grin‌، شاید فکر کنید که این کارهام احمقانه بوده ولی اون موقع همین خرده ریزه‌ها برام یه انگیزه‌ی کوچولو میشد!

[تصویر:  70827_1_1379095081.jpg]

پی نوشت: هیچ وقت رتبه‌ی پارسه‌ام تک رقمی نشد!!! Big Grin و هیچوقت هم شب‌ها زبان نخواندم!!!

بسیار زیبا بود. انصافعن خیلعی لذت بردم.

اما به نظرم شما استعدادعه خوبی تو گرافیک داری. نزار سرکوب شع

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
کاربر tiradan واقعا امضای جالبی داری.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , marzieh , alidata
ارسال: #۳۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: [اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۳۷ هوش مصنوعی - کنکور ارشد سراسری ۹۰
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر tiradan واقعا امضای جالبی داری.

متشکرم دوست منBig Grin

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , reyhaneh64

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close