زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب فقط یک فصل از ریاضیات مهندسی و گسسته؟

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
انتخاب فقط یک فصل از ریاضیات مهندسی و گسسته؟
دوستان نرم افزاری...به نظرتون اگه قرار باشه یک فصل از هردرس گسسته و ریاضی مهندسی خونده بشه و بقیه فصول حدف بشن کدوم فصل خوانده بشه ؟واینکه من محاسبات راحتی نگدروندم در دانشگاه وتاحالا نخوندم ایا کتابی سراغ دارین که برای کنکورمون خوب باشه و بشه خودخوان خوندش؟ممنونم

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
RE: انتخاب فقط یک فصل از ریاضیات مهندسی و گسسته؟
با سلام
یقینا گراف از گسسته خیلی راحته و تو ساختمان داده و الگوریتم هم هست که خیلی کمک میکنه.ریاضی مهندسی رو بیخیال شین و بجاش جایگشت ها رو از گسسته بخونین
موفق باشید[/code]
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
دوست عزیز از کنکور پارسال سبک سوالات گسسته و محاسبات کاملا عوض شده و بسیار مفهومی شده،با این وجود بعضی فصلهای گسسته راحتن و حوندنش توصیه میکنم،محاسبات هم درس وقت گیری نیست و خوندنش بی ضرر نیست اما وقت گذاشتن رو تمام فصول گسسته بستگی به پایه درسیتون داره ،اگ قوی نبودین به نظرم وققتتون واسش نذارین و روی همون فصول خاص مخصوصا درخت و گراف وقت بذارین.

سوالات ریاضی مهندسی هنوزم همون سبک قدیمش داره و کاملا روتینه،خوندنش از روی کتاب مرجع یا جزوات دانشگاه اصلا توصیه نمیکنم فقط دنبال روشهای تستی باشین،من کتاب مدرسان شریف خوندم و با اینکه وقت کم اوردم ۳ تا از شوالاتش راحت حل کردم.

این توصیرو هم میکنم ک تا جایی که امکان داره درسی حذف نکنین و لااقل فصلای مهمش بخونین تا درصد ریسکتون بیاد پایین.
موفق باشین..

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
سلام دوست عزیز.
بر اساس تجربه ای که من داشتم بهتون توصیه میکنم حتما محاسبات عددی بخونید.درس بسیار راحتی هست.سوالاتش روتین مثل هرسال میاد و فقط دقت محاسبات و حوصله در حل کردنشون هست.کتاب پوران کتاب خوبی در این زمینه هست.همانطور هم که دوستان گفتند سعی کنید هیچ درسی را کامل حذف نکنید.درس ریاضی مهندسی را اگر تونستید بخونید خیلی خوبه.فصل نگاشت ها و معادلات خطی اش بخونید و البته بصورت تستی بخونید.درس امار هم حتما بخونید.گسسته را من نخوندم ولی تستهایش تونستم بزنم.با توجه به نظر دوستان گسسته بخونید.
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ
جلسه ۹ ویس ریاضی مهندسی مهندس کریمی رو از همین مانشت دانلود کنید. شروع معادلات دیفرانسیل هست و توی همون جلسه که حدودا ۳ ساعت هست میتونید یاد بگیرید یه تست حتمی کنکور رو بزنید Wink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۹ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۸۲ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۷۳ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۱۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۱ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۱۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۱۳۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۴۴۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close