زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۴۰ هوش مصنوعی

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

سلام
علیرضا داودی – متولد ۷۱ ، شهرستان کازرون در استان فارس

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

کارشناسی پیوسته مهندسی نرم افزار که الان ترم آخر هستم.

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
من از ۱۳ سالگی عاشق برنامه نویسی بودم و از همون زمان هدفم این بود که وارد رشته ی مهندسی کامپیوتر بشم. البته تصور من از رشته ی مهندسی کامپیوتر خیلی هیجان انگیز تر بود!

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

دانشگاه خلیج فارس بوشهر

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
من فقط ترم اول به دنبال معدل بودم. چون ترم اول درس فیزیک ۱ رو افتادم دیگه فهمیدم که باید قید معدل رو زد. برای همین فقط و فقط روی درس های اساسی وقت می ذاشتم و اصلا اهمیتی برای درس های علوم پایه و ادبیات قایل نمی شدم.

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
به طور جدی از ترم چهارم.

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

من خیلی در مورد هوش مصنوعی و رباتیک تحقیق کردم. حتی مشخص کردم که توی ارشد روی چه مبحثی متمرکز بشم و چندین موضوع برای پایانامه ارشد انتخاب کردم. حتی برخی از دروس ارشد مثل داده کاوی و پردازش تصویر رو توی کارشناسی گرفته ام.

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

زبان : ۳۶
ریاضی: ۲۱
مشترک: ۴۸
معماری : سفید
هوش: ۲۷
نرم: ۵

من پارسال المپیاد شرکت کردم که رتبه ی ۱۶ ام رو بدست آوردم.

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

دانشگاه خلیج فارس یک دانشگاه درجه یک و یا حتی درجه دو هم نیست. یعنی از نبود اساتید مسلط و امکانات ابتدایی رنج میبره. حالا تو این وضعیت به نظرتون چیکار می شه کرد. کاری که خیلی از دانشجو ها انجام میدن بی خیالی هست. ولی من هدف داشتم و این وضعیت آزارم میداد. برای همین پناه آوردم به اینترنت. باور کنید بهترین دانشگاه دنیا اینترنته. مخصوصا توی رشته ی کامپیوتر. درستر اینه که بگم من دارم از دانشگاه اینترنت مدرک کارشناسی می گیرم که البته خیلی برای کنکور موثر بود.
مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

از اول مهر ۹۳
من توی همون ترم ۱۷ واحد درسی داشتم که یه خورده اذیت می کرد ولی نذاشتم وقفه ی طولانی بوجود بیاد.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

تقریبا ثابت بود. فقط آخر های مهر به دلیل کمبود وقت شدید مجبور شدم درس مدار الکتریکی رو کنار بزارم.

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

من برای خوندن ارشد بیشتر تمرکزم روی این بود که مثلا فلان درس توی ارشد بیشتر بدردم می خوره پس باید بیشتر بخونمش. این جریان باعث شد درس های ریاضی مهندسی و ساختمان و طراحی رو به صورت ویژه مطالعه کنم.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

من تقریبا دروس مهم رو برای المپیاد خونده بودم و مشکل اساسی توی هیچ درسی نداشتم. بیشتر به تست زدن احتیاج داشتم.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

آره منابع کاملا مشخص بود و بر همون اساس برنامه ریزی کردم.

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

ریاضی مهندسی و آمار: پارسه
سیستم عامل : پارسه
مدار منطقی و معماری : پوران
ساختمان و طراحی : CLRS و پارسه
گسسته: پارسه
هوش: اینترنت و پارسه
نظریه زبان ها: لینز و پارسه

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

ساختمان و طراحی و هوش و نظریه و ریاضیات و سیستم عامل و .... + درس هایی که علاقه دارید

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

اکثرا از روی مرجع بود مگر اینکه وقتش رو نداشتم یا از اون درس خوشم نمیومد.

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

سطح زبانم متوسطه. اصلا برای کنکور نخوندم. یعنی چندین بار خواستم شروع کنم بخونم ولی چون می دیدم کیفیت نداره ولش می کردم.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

خوب ریاضی یا نباید خونده باشه یا باید کامل خونده بشه. مثلا امسال من PDE رو حذف کردم و یک سوال آسون از اون بخش اومده بود.
همچنین باید به میزان زیادی روی حل تست وقت بذارید. من ریاضی مهندسی رو زیاد خوندم ولی خیلی کم تست زدم. این خوندن بدرد کنکور نمی خوره.

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

من طبق برنامه ریزی پارسه جلو میرفتم.
توی این برنامه ریزی هر دو هفته باید ۲۵ درصد همه ی دروس خونده شده باشه. ضمنا بعد از هر دو ۲۵ درصد یک آزمون ۵۰ درصد وجود داره.
چون من گرایش هوش مصنوعی بودم ۱۳ درس رو باید می خوندم. البته چون مدار الکتریکی رو بعدا حذف کردم این مقدار شد ۱۲ عدد.
پس باید توی ۱۳ روز ۲۵ درصد از هر ۱۲ درس رو مطالعه می کردم. روزی یک درس می خوندم و تست هاشو میزدم و یک روز هم جبرانی بود.
توی ۵۰ درصد ها هم دو ۲۵ درصد قبلی رو مرور می کردم.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

من چون دانشگاه بودم از سالن مطالعه ی دانشگاه استفاده می کردم. ولی وقتی می رفتم خونه ، توی خونه مطالعه می کردم.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

من باید ۲۵ درصد رو توی یک روز تموم می کردم و اگر این میشد دو روز یعنی سرعتم کم بوده.

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

معمولا همه ی عقب افتادگی ها رو توی ۵۰ درصد ها جبران می کردم.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

فقط و فقط روی هوش مصنوعی و رباتیک متمرکز بودم.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

موقع امتحان های دانشگاه خیلی کند می شد. بهترین انگیزهی من برای درس خوندن رفتن به دانشگاه ی بود که بتونم توش پیشرفت کنم.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
خیر

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

پارسه شرکت می کردم. به طور کلی خوب بود. مخصوصا توی درس هوش مصنوعی که واقعا منبع مناسبی نداره.

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

من از آزمون صد در صد اول پارسه وارد دوران جمع بندی شدم.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

اون یه هفته که عقب افتاد خیلی به ضرر من شد. من ۲۰ بهمن سرماخوردگی شدیدی گرفتم که باعث شد دو آمپول میکروب کش قوی بزنم. اصلا تا روز ۲۵ بهمن سرم گیج میرفت. همش سر جلسه حواسم به این بود که زیاد سرفه نکنم که بغل دستی هام تمرکزشون به هم بخوره.

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

اصلا هیچ حسی نداشتم.

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

فقط سعی میکردم تمرکزم روی حل سوالات باشه.

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

۱۰ دقیقه روی زبان وقت گذاشتم و ۱۵ دقیقه روی ریاضی و مابقی روی تخصصی مشترک. البته توی حوزه ی ما دفترچه ی اول رو ۱۰ دقیقه زودتر تحویل گرفتند. (اینو مطمعن هستم چون هم ساعت این رو نشون می داد و هم اینکه ۱۰ دقیقه بعد از بلندگو اعلام کردند که وقت دفترچه اول تموم شده!) برای همین شدیدا توصیه می کنم به حوزه های معتبر برید.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

به جنگ سوال میرفتم.

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

وقت که آره کم آوردم، مخصوصا توی دفترچه اول با اون اوضاع حوزه ی ما!

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

بیرون نیاوردم. فکر می کردم زیر ۲۰ بشم که نشدم.

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی: زیاد ، دانشگاه کارشناسی: خیلی کم، برنامه ریز برای کنکور: زیاد ، کلاس کنکور: --- ، کنکور آزمایشی: کم ،شرایط سر کنکور: خیلی زیاد، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...): زیاد ،هدف با ارزش: خیلی زیاد

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

دوست دارم یک شرکت دانش بنیان داشته باشم.

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.

من زیاد دعا نمی خونم ولی سعی میکنم همیشه توی کارهام خدا رو در نظر بگیرم.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

پدرم و مادرم.

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

مدار الکتریکی رو نباید حذف می کردم و به جای اون آمار رو حذف می کردم.

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

من به خاطر هدفی که دارم دوست دارم که توی یک دانشگاه صنعتی قبول بشم. هر کدوم از رشته های هوش مصنوعی یا رباتیک رو که بیارم خوشحال می شم.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
بدون هدف ارزشمند وارد هیچ فرایند ی نشوید.

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

سوالات کامل بودند.

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
مانشت برای کسانی که برای کنکور آماده می شوند خیلی ارزشمنده. کاش با این ظرفیتی که مانشت داره به مباحث دیگری غیر از کنکور هم رسیدگی بشه.
برای شروع به نظرم باید منوی اصلی رو جوری اصلاح کرد که اجازه ی ایجاد مباحث از اون دست رو به کابران بده.
مثلا منوی "یادگیری ماشینی" ، "پردازش تصویر" ، "داده کاوی" و ...

کار، تلاش، امید، صبر ....
۱۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , nlp@2015 , mazy , Jooybari , ana9940 , SaMiRa.e , sara417 , M a h d i , Xilinx , احسان مومنی , mahyamk , مهرانگیز , Mahsash , Ms. Saba , faezehtt , pouran , mrsh1372 , zipper , A V A , software94 , mNajarzadeh , GOoGol , d_felfelak , ریحان , mahsa_92 , artmiss
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ
ممنون از مصاحبتون.برای مدار نظرتون چیه؟ارزش خوندن داره؟ Smile و منبع ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۴۰ هوش مصنوعی
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  ممنون از مصاحبتون.برای مدار نظرتون چیه؟ارزش خوندن داره؟ Smile و منبع ؟

من چون حذفش کردم منبع خوبی سراغ ندارم. ولی به نظرم باید قبل از مطالعه ی مدار برای کنکور اون رو برای مسلط شدن بخونید.
خیلی توی رتبه ی هوش مصنوعی تاثیر داره و اگر می خوایید برای هوش مصنوعی بخونید اصلا ولش نکنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  ممنون از مصاحبتون.برای مدار نظرتون چیه؟ارزش خوندن داره؟ Smile و منبع ؟
کتاب مدار راهیان ارشد مخصوص کامپیوتر به نظر من خوب هست
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
تبریک خدابخواد رتبه ات رو سال دیگه میارم اشکال نداره

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
ببخشید از هوش مصنوعی پارسه راضی بودید ؟ یعنی مباحث این کتاب گنگ و مبهم مثل کتاب پوران نبود ؟
در مورد اینترنت چی ؟ میشه لطفا توضیح بدید که چطور از اینترنت استفاده میکردید ؟ از چه سایت هایی یا چه منابعی ؟
آیا دنبال تست های تالیفی هم میرفتید ؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط alirezad.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ)zipper نوشته شده توسط:  ببخشید از هوش مصنوعی پارسه راضی بودید ؟ یعنی مباحث این کتاب گنگ و مبهم مثل کتاب پوران نبود ؟
در مورد اینترنت چی ؟ میشه لطفا توضیح بدید که چطور از اینترنت استفاده میکردید ؟ از چه سایت هایی یا چه منابعی ؟
آیا دنبال تست های تالیفی هم میرفتید ؟
کتاب پارسه اى که من داشتم نویستدش آقاى رهنمون بود که کلا کتاب آشغالى بود. ولى سرفصل ها رو تا حدودى خوب مشخص کرده بود. براى همین سرفصل ها رو اونجا نگاه میکردم و توى ویکى پدیا یا یوتیب کلاس درس یا مطلبى در اون مورد پیدا میکردم و میخوندم.
به نظرم خیلى خوب بود. البته من تخصصى هوش رو کم زدم که به دلیل این بود که شرایط بدنى خوبى نداشتم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zipper
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دوست عزیز

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط shahryar711.)
اقا تبریک ویژه به هم استانی عزیز
از چی چی هوش خوشت اومده و عاشقش شدی ؟

با رتبه ۴۰ شریف قبول نمی شدید ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا تبریک ویژه به هم استانی عزیز
از چی چی هوش خوشت اومده و عاشقش شدی ؟

با رتبه ۴۰ شریف قبول نمی شدید ؟
بیشتر به خاطر ویژن و مباحث شناسایی الگو و یادگیری ماشین اومدم این رشته. رشته ی چالش برانگیزی هست. هر کسی رو میتونه به چالش بکشونه.
فکر کنم با ۳ یا ۴ تا اختلاف شریف نیاوردم.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
سلام
به نظرتون اگه کسی فقط آمار، ساختمان، طراحی الگوریتم، نظریه زبان، گسسته، عددی خونده باشه، چنددرصد تو کنکور هوش موفق هست؟
ممنون میشم نظر بدید
Aurora، در تاریخ ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی سوالتونو فقط یک جا بپرسید!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close