زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف

ارسال: #۷۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه هرکس میتونه و از دوستاش کسایی رو سراغ داره که آی تی دادن و مجاز شدن، به اونا هم اطلاع رسانی کنه؟
من خودم اومدم دانشگاهمون به کمک یکی از بچه ها از ۱۲نفر امضا گرفتم. چن نفر هم گفتن به دوستاشون هم میگن. الانم تا ۳ منتظر میشینم امتحان بچه های آی تی های ورودی ۸۹ مون تموم شه بهشون بگم بیشتر شه تعداد.
راستی به رئیس دانشکدمون هم گفتیم قضیه رو، اونم تحت تاثیر قرار گرفت! اونم انداختیم دنبال کارای پیگیری! Wink

واقعا مرسی به خاطر پیگیری‌تون
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , mamadzebal
ارسال: #۷۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  همون طور که در جریان هستید تنها کاری که مونده اینه که یه نامه بنویسیم، خود دانشگاه شریف هم رو نوشت کنه و بعد اونو به وزارت علوم و ریاست جمهوری بفرستیم. این کار طوریه که همه‌ی بچه ها حتی شهرستانیا هم میتونن توش شرکت کنن. کاری که ازتون میخوایم انجام بدید اینه که نامه تهیه شده رو پرینت کنید، زیرشو امضا کنید،کارنامه‌ی کنکورتونم پرینت کنید و باز امضا کنید. این کار برای اینه که بدونن امضاها واقعا مال شماهاست و جعلی نیست. اینارو اسکن کنید و به ایمیلی که بهتون میگم بفرستید، بعد ما اینجا اونارو پیرینت میگیریم و خودمون امضاهارو به اونجاها میرسونیم. اینطوری هم تعدادمون زیاد میشه هم شهرستانیا مجبور نیستن بیان و میتونن یه کمکی به خودشون و بقیه کرده باشن.

آدرس ایمیل: it.maanesht@gmail.com
لطفا حداکثر تا آخر جمعه ۱۶ خرداد امضاهاتونو بفرستید.

ممنون از همکاریتون.

نامه‌ی نهایی:

والا من که دیگه حالم از بحث ارشد بهم میخوره، امسال بدترین سال تحصیلی بود برام با اتفاقایی که افتاد. واسه همین خیلی وقته نیومدم اینجا.
الان خداروشکر به موقع رسیدم. باشه من امضاء رو ارسال میکنم
ببین کار من به کجا رسیده که مالک و شاهد هم واسه مصاحبه دعوت نشدم!!.........
امضاء میکنم اما این حرکتا واسه من دیگه چه فایده. اعتراض اصلی که باید میشد به کلید بود که نشد.
حتی با ۲تا دونه تست اوضاع من از زمین به آسمون تغییر میکرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza19 , mamadzebal
ارسال: #۷۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
بچه ها همگی خسته نباشید .
امروز رئیس دانشکده ما با دکتر خدایی تماس گرفتن و مشکلاتی که تکمیل ظرفیت بوجود میاره رو یادآوری کرده بودن بشون ، ولی ظاهرا حرف دکتر خدایی این بوده که مشکلات تکمیل ظرفیت رو حل میکنیم!!!!!!
و اینکه رئیس دانشکده ما از من خواست که یه نامه بنویسم و مشکلات و همچنین راه حلهای خودمونو تووش قید کنم و منم نوشتم نامه رو ، ایشون هم گفتن که از طرف خودشون نامه رو فکس میکنن به دکتر خدایی شاید راه حل های مارو بهتر تشخیص دادن !!!
و یه خبر دیگه اینکه دیروز یکی از دوستای من توو شریف مصاحبه دکتری داشت و خبر دادن که استادای دانشکده کامپیوتر راجع به این موضوع جلسه داشتن و این طور که پیدا بوده شدیدا با تکمیل ظرفیت مخالف بودن و قبول نمی کردن که دانشگاه شریف بهمن ماه دانشجو پذیرش کنه .
حالا ما امیدواریم که دانشگاه شریف پیگیر این قضیه باشه و تکمیل ظرفیت رو قبول نکنه Smile
ولی خودمون هم باید نامه ای که نوشتیم رو به وزارت علوم بفرستیم Smile
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza19 , mamadzebal , keywan78 , afa90 , ghaderZ , reza777gh , sarah_azd , mrdkmrdk , pasbag , Afroz , it866
ارسال: #۷۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سلام

ممنون از زحمتاتون Heart
من ارسال کردم .

من و خیلی های دیگه منتظر خبرای خوبتون هستیم

ان شاء الله شنبه خبر ازادی ۱۷ گروگان عزیزمون از دست سازمان سنجش و همدستاش رو بشنویم .Shy
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza777gh , pouya47
ارسال: #۸۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ
بچه ها فردا کیا آمادگی رفتن به وزارت علومو دارن؟ فک کنم تا همین الانش هم دیر شده و دیگه همون فردا بهتر باشه که نامه ها و امضاها رسونده بشن. ۳شنبه هم چون تعداد امضاها کم بود نرفتیم. الانم اونقدرا زیاد نیست ولی خیلی بهتر از ۳شنبست.
فقط یه مشکلی هست که من باید از رئیس دانشکدمون جواب پیگیریو بگیرم که اونم ماشالا این چند وقته هربار رفتم گیرش نیاوردم، نمیدونم اونجا بودنم چقد طول میکشه. بعد ما از شریف رونوشت نگرفتیم اگه یه نفر میتونس از اونجا رونوشت بگیره منم از امیرکبیر، بعد ببریم وزارت علوم خوب میشد. کلا واسه فردا شدیدا به همکاری نیازه. مگر اینکه نیازی نبینید حتما فردا امضاها به وزارت علوم برده شن.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamadzebal , reza19 , it866
ارسال: #۸۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها فردا کیا آمادگی رفتن به وزارت علومو دارن؟ فک کنم تا همین الانش هم دیر شده و دیگه همون فردا بهتر باشه که نامه ها و امضاها رسونده بشن. ۳شنبه هم چون تعداد امضاها کم بود نرفتیم. الانم اونقدرا زیاد نیست ولی خیلی بهتر از ۳شنبست.
فقط یه مشکلی هست که من باید از رئیس دانشکدمون جواب پیگیریو بگیرم که اونم ماشالا این چند وقته هربار رفتم گیرش نیاوردم، نمیدونم اونجا بودنم چقد طول میکشه. بعد ما از شریف رونوشت نگرفتیم اگه یه نفر میتونس از اونجا رونوشت بگیره منم از امیرکبیر، بعد ببریم وزارت علوم خوب میشد. کلا واسه فردا شدیدا به همکاری نیازه. مگر اینکه نیازی نبینید حتما فردا امضاها به وزارت علوم برده شن.
اگه فردا بره برای وزارت علوم خیلی بهتره، میشه بگید جند تا امضا جمع شده؟
۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط sadafak7.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  اگه فردا بره برای وزارت علوم خیلی بهتره، میشه بگید جند تا امضا جمع شده؟

با خودم ۲۷ تا.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , Afroz , it866
ارسال: #۸۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ
بچه ها جسارتاً من باید فردا تنهایی هم برم امیرکبیر هم برم شریف هم برم وزارت علوم؟!! :|

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866
ارسال: #۸۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
دوستانی که میتونن فردا بیان برای کارای پیگیری و اینا، قرارمون فردا ساعت ۹ دانشگاه شریف شد.
نیازی نیس اینجا بگید که میاید. هرکس تونست فردا بیاد. خودم فردا میبینم کیا اومدن!Big Grin

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , reza777gh , ghaderZ , it866 , ka arman , mahmoudi_2020
ارسال: #۸۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
صدف خانم و بقیه دوستان عزیز که همراه ایشون هستن
دعای خیر ما پشت سر شماستHeart
منتظر خبرای خوش شما هستیم Big Grin
اینجا هم زیاد شلوغ نمی کنیم چون خودمون امکان حضور نداریمSad

خدا قوت بده به شما
با هر نتیجه ای که بیاید، همه ما مدیون شما هستیمRolleyes

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , ka arman , reza19
ارسال: #۸۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
بچه ها چی شد ؟؟؟؟
۲
۰
ارسال: #۸۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
آقا چه خبر شده از سازمان سنجش به من زنگ زدن گفتن کد ۲۱۲۰۵ برای شریف هست اگه میخوای انتخابش کنی یه فکس بفرست؟
کسانی که رفتن وزارت علوم چی شده؟ درست شده قضیه دیگه؟ Big Grin
۲
۰
ارسال: #۸۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
هذا من فضل ربی ... بالاخره لطف خدا در نزدیکی به میلاد حضرت حجت (علیه السلام) شامل حال ما شد ...
چند لحظه پیش با بنده از سمت سازمان سنجش تماس گرفتند و گفتند که دوست دارید که انتخاب دانشگاه شریف شما رو کجا قرار بدیم !!!
تبریک به همه دوستان .... هم برای کسانی که رتبه خوب دارند و همه کسانی که با این اتفاق سبب تغییر محل دانشگاهشون میشه !!
از تمام دوستانی که زحمت این پیگیری رو انجام دادند تشکر میکنم ...
موفق باشید ...
۷
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , gholizadeh1992 , reza777gh , - rasool -
ارسال: #۸۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ
اره دوست عزیز درست شد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamadzebal , FAM , gholizadeh1992
ارسال: #۹۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ
خدا رو شکر درست شد

از بچه های تهران که واقعا زحمت کشیدن نهایت تشکر رو دارم

این اتفاق نشان از اتحاد بچه های IT هستش که نتیجه داد
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , sarah_azd , reza777gh , reza19 , Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۶۱۸ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close