زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف

ارسال: #۶۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  سلام بالاخره کدوم نامه رو پرینت کنیم؟
به نظر من هم باید امکان ویرایش برای همه رتبه‌ها باشه واینکه آخر نامه گفتید" دست کم برای رتبه‌های برتر" ممکنه با اعتراض رتبه‌های پایینتر روبرو بشه
درسته، یکی از دوستان هم قبلا اشاره کرده بود، من فکر میکنم احتمالش خیلی کمه که برای رتبه هایی که شریف رو نمی یارن تفاوتی ایجاد بشه مگر سهمیه ای در کار باشه! در هر صورت بهتره این قسمت حذف بشه اما مشکلی که هست من به شخصه حتی برای ۳۰ تا ۴۰ نفر هم فکر میکنم خیلی سخت باشه اینها بخوان راضی بشن چه برسه برای کل مجازین به انتخاب رشته IT Sad
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۶۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط leo.leo.)
RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف
اگر نیازی میبینید برای دادن نامه به شریف اونایی که میتونن بیان
من میتونم
سه شنبه میرید؟
ساعتشو بگید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19
ارسال: #۶۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  سلام بالاخره کدوم نامه رو پرینت کنیم؟
به نظر من هم باید امکان ویرایش برای همه رتبه‌ها باشه واینکه آخر نامه گفتید" دست کم برای رتبه‌های برتر" ممکنه با اعتراض رتبه‌های پایینتر روبرو بشه
درسته، یکی از دوستان هم قبلا اشاره کرده بود، من فکر میکنم احتمالش خیلی کمه که برای رتبه هایی که شریف رو نمی یارن تفاوتی ایجاد بشه مگر سهمیه ای در کار باشه! در هر صورت بهتره این قسمت حذف بشه اما مشکلی که هست من به شخصه حتی برای ۳۰ تا ۴۰ نفر هم فکر میکنم خیلی سخت باشه اینها بخوان راضی بشن چه برسه برای کل مجازین به انتخاب رشته IT Sad

الان من چی کار کنم؟ نامه رو ویرایش کنیم یه بار دیگه؟آخه میترسم یه سری پرینت ایناشو گرفته باشن.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط leo.leo.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  سلام بالاخره کدوم نامه رو پرینت کنیم؟

الان من چی کار کنم؟ نامه رو ویرایش کنیم یه بار دیگه؟آخه میترسم یه سری پرینت ایناشو گرفته باشن.

اینم حرفیه راست میگی منم الان میخوام برم پرینت بگیرم منتظرم ببینم بالاخره نامه نهایی میشه یا میخواید بازم ویرایش کنید سه‌شنبه میرید؟ساعت چند؟
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ
به نظر من الان دیگه سرعت عمل مهم تر از هر چیز دیگه ای هس

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۱
۰
ارسال: #۶۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط sadafak7.)
بچه ها من پی دی افشو هم گذاشتم واسه اونایی که فونتشون عوض میشد. احتیاطا فایل پی دی اف رو دانلود کنید.
ببخشید ولی به چند دلیل ویرایش نکردم. یکی اینکه بچه ها یه سریشون پرینت گرفتن . یه سری هم دیدن حرف ویرایشه داشتن پشیمون میشدن! یه سری هم مونده بودن نگه دارن فردا پرینت کنن که مطمئن باشن. اگه زودتر میگفتید بهتر بود. بعدشم درخواست ویرایش برای این بوده که اونایی که میتونستن شریفو بزنن بزنن(شما بگیر اصلا رتبه های زیر ۱۰۰) بعد خود به خود جا واسه بقیه هم باز میشه.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , ghaderZ
ارسال: #۶۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  

ببخشید پا برهنه میام وسط بحث....Big Grin ولی با توجه به اینکه همه از انتخاب های خوشبینانه شروع کردن تو انتخاب رشته شون(چون ۱۰۰ تا انتخاب داشتیم که هیچ جوره پر نمی شد....Big Grin) اگر برای ۵۰-۶۰ نفر اول سایت باز بشه از بین اونا ظرفیت شریف پر میشه و بقیه خود به خود تو انتخاب های بهترشون قبول میشن ....

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza19 , ghaderZ
ارسال: #۶۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
دوستان فایل خیلی وقته نهایی شده و میتونید پرینت بگیرید، اگه قبلا هم پرینت گرفتید فایل تغییری نداشته بجز بزرگتر شدن فونتش که برای امضاها اهمیتی نداره و میتونید از همون استفاده کنید.در مورد رتبه های برتر هم این فقط یک پیشنهاده و کلمه دست کم و رتبه های برتر هم تفسیرش میمونه برای مسئولین، اما این بالاخره یک راه حل با کمترین ضرره و حتی بی ضرر، نسبت به اینکه بخواد کلا بره واسه تکمیل ظرفیت، در مورد زمان رفتن هم باید بگم بستگی به تعداد امضا ها داره، اگه به اندازه کافی امضا جمع بشه سه شنبه اقدام میکنیم، لطفا اگر کسی رو مشناسید که در مانشت نیست هم بهش خبر بدید.از همگی ممنونم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , gholizadeh1992 , reza777gh
ارسال: #۶۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط sadafak7.)
صرفا جهت اطمینان بخشی(!) هرکس خواست میتونه جاهای امنیتی کارنامشو بعد از پرینت خط خطی کنه. فقط نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی مهمن. اونایی هم که فرستادن نترسن من نگا نمیکنم! Big Grin
کلا به کارنامه هاتون من نگا نمیکنم!همونجوری پرینت میکنم میدم دستشون. فقط پایینشو چک میکنم که امضا داشته باشه.

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ , Afroz , sherlock holmes , reza19 , mamadzebal
ارسال: #۷۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  صرفا جهت اطمینان بخشی(!) هرکس خواست میتونه جاهای امنیتی کارنامشو بعد از پرینت خط خطی کنه. فقط نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی مهمن. اونایی هم که فرستادن نترسن من نگا نمیکنم! Big Grin
کلا به کارنامه هاتون من نگا نمیکنم!همونجوری پرینت میکنم میدم دستشون. فقط پایینشو چک میکنم که امضا داشته باشه.

البته شماره پرونده هم نباشه بهتره فک کنم . ولی شماره داوطلبی حتما باید باشه Blush
۱
۰
ارسال: #۷۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
من فرستادم ، فول آپشن Big Grin

بفرستین این دیگه آخرین تلاشمونه Sad

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19
ارسال: #۷۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
یعنی به کسی که این همه زحمت کشیده اعتماد نکنیم. واقعا که
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Afroz , sherlock holmes , it866 , reza19 , gholizadeh1992
ارسال: #۷۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
بچه ها میشه هرکس میتونه و از دوستاش کسایی رو سراغ داره که آی تی دادن و مجاز شدن، به اونا هم اطلاع رسانی کنه؟
من خودم اومدم دانشگاهمون به کمک یکی از بچه ها از ۱۲نفر امضا گرفتم. چن نفر هم گفتن به دوستاشون هم میگن. الانم تا ۳ منتظر میشینم امتحان بچه های آی تی های ورودی ۸۹ مون تموم شه بهشون بگم بیشتر شه تعداد.
راستی به رئیس دانشکدمون هم گفتیم قضیه رو، اونم تحت تاثیر قرار گرفت! اونم انداختیم دنبال کارای پیگیری! Wink

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , reza19 , mamadzebal , afa90 , pasbag , it866 , ghaderZ , mahmoudi_2020
ارسال: #۷۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه هرکس میتونه و از دوستاش کسایی رو سراغ داره که آی تی دادن و مجاز شدن، به اونا هم اطلاع رسانی کنه؟
من خودم اومدم دانشگاهمون به کمک یکی از بچه ها از ۱۲نفر امضا گرفتم. چن نفر هم گفتن به دوستاشون هم میگن. الانم تا ۳ منتظر میشینم امتحان بچه های آی تی های ورودی ۸۹ مون تموم شه بهشون بگم بیشتر شه تعداد.
راستی به رئیس دانشکدمون هم گفتیم قضیه رو، اونم تحت تاثیر قرار گرفت! اونم انداختیم دنبال کارای پیگیری! Wink

دکتر صاحب الزمانی (رئیس دانشکده کامپیوتر امیرکبیر) آدم پیگیریه، اونم اگه پشت قضیه باشه خیلی خوبه که امروز باهاش صحبت کردیم. اگه بچه های دانشگاه تهران یا حتی خواجه نصیرم برن صحبت کنن با رئیس دانشکده هاشون و اون حرفهای سنجش رو بگن و دانشگاههای دیگه هم بفهمن ماجرا چیه و چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد، و اونام بیفتن دنبال کارا و همین زنگ زدن و پیگیری کردنشون میتونه یه فشاری به سنجش بیاره، شاید جواب بده. مثلا امروز دکتر صاحب الزمانی گفت که با وزارت علوم زنگ میزنه و خانم sadafak7(:دی) قراره شنبه پیگیری کنن که به کجا رسید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , sadafak7 , keywan78 , reza777gh , mahmoudi_2020
ارسال: #۷۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط sadafak7.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)mamadzebal نوشته شده توسط:  اگه بچه های دانشگاه تهران یا حتی خواجه نصیرم برن صحبت کنن با رئیس دانشکده هاشون و اون حرفهای سنجش رو بگن و دانشگاههای دیگه هم بفهمن ماجرا چیه و چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد، و اونام بیفتن دنبال کارا و همین زنگ زدن و پیگیری کردنشون میتونه یه فشاری به سنجش بیاره، شاید جواب بده. مثلا امروز دکتر صاحب الزمانی گفت که با وزارت علوم زنگ میزنه و خانم sadafak7(:دی) قراره شنبه پیگیری کنن که به کجا رسید.

راست میگن. کسایی که توی این دانشگاها هستن برن و باهاشون صحبت کنن. چون ما هم که به رئیس دانشکدمون گفتیم اصن روحش از این قضیه شریف خبر نداشت. بعد که بهش توضیح دادیم و عواقب تصمیم تکمیل ظرفیت رو گفتیم، دید که واقعا نیاز به پیگیری داره و میخواد کمکمون کنه حالا. الان وجود همچین آدمایی خیلی میتونه بهمون کمک کنه. برا همین حتما بهشون بگید و رو نوشت نامه رو به اونا هم بدید اگه خواستن. چون از امضای اونا بیشتر از امضای مای دانشجو حساب میبرن.

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamadzebal , reza19 , ghaderZ , sherlock holmes , keywan78 , Afroz , mahmoudi_2020 , pasbag

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۳۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۲۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۰۹ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۱۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۸۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۸۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۶۸۳ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close