زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط Fot30.)
سلام دوستان
امسال سنجش با این سوالاتی که تو رشته مهندسی کامپیوتر داد،یه جور آبروی سطح علمی و دانشگاهی کشور رو برد از غلط املایی و چاپی گرفته تا ارئه کلید غلط.با این اوصاف همه در جریان اشتباه بودن کلید چندین سوال رشته مهندسی کامپیوتر هستید اما سنجش تو گرایش نرم افزار مندسی کامپیوتر، فقط با حذف یک سوال مشترک ،کلید نهایی را ارائه میده،و با اون قطعا پاسخنامه دانشجویان رو صحیح کردند. کلیدی که حداقل ۵ تا از سوالات جوابش غلط بود.اما کسی متوجه شده؟کسی ناراحته؟ نه
چونکه که کسی رتبه زیر ۱۰۰ شده میگه به من چه! رتبه من که خوب شده چه کار به بقیه دارم.
تفاوت درصد من تو بعضی از درس ها از میزان درصدی که تو کارنامه برام اومده بیشتره. یعنی عملا دانشگاه شریف رو برای من رو با داشنگاه درجه چند شهرستان عوض کردن،نه برای من برای خیلی از بچه های دیگه،هیچ کسی هم چیزی نگفت...
جماعت ایرانی همینه،وقتی منفعت شخصی به خطر افتاد تازه متوجه میشیم که چه شده و باید اعتراض کردو گرنه منافع جمع به ما ربطی نداره.
متاسفم برای خودم که برای نشون دادن دانشم مجبورم تو ازمونی شرکت کنم که هیچ کدام از مسولینش معنی عدالت رو هم متوجه نیستند.
و من الله توفیق
۵۶
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , reza777gh , yagmur0022 , pkpooria , happy07 , Abdollah.Negahban , mohsen100 , FAM , Zahra.70 , sand , nlp@2015 , مهرانگیز , sahar_rostami2 , p_farhadi , n_amiry , mojhde , bng , maryam.raz , kaviresabz , ican , olom tahghighat , saeeed69 , bahman2000 , ka arman , bahar1369 , gogooli , رامین ۱۴ , Aref Safari , tayebe68 , salam5 , Asemaneabi , zahra2012 , anonetumer , aamitis , zahra_ce87 , mortez28 , nazi takpar , vaka , ezra , Elena_71 , sadradin , eng_majid , S_Mehrjoyan , atenaa , sara417 , 2star , F.N.44 , zoltrix_66 , fatima.sr68 , negar.v , hosein70 , chaka , iwes , misagh01 , mahyamk , computerman , nima047 , roger670 , maryam parvini , blue70 , mehdirz , neda R , AI.
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط Fot30.)
فردا سوالات مورد دار رو با جواب صحیح آپلود میکنم و برای تمام سازمان ها ادارات و نهاد های قانونی رو نوشت میکنم
از سنجش گرفته تا قوه قضاییه.
موفق باشید.
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , reza777gh , ican , mohammad_ad , ka arman , tayebe68 , zahra2012 , FAM , zahra_ce87 , ali.it87 , sama89 , vaka , sara417 , fatima.sr68 , roger670
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
RE: کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امسال سنجش با این سوالاتی که تو رشته مهندسی کامپیوتر داد،یه جور آبروی سطح علمی و دانشگاهی کشور رو برد از غلط املایی و چاپی گرفته تا ارئه کلید غلط.با این اوصاف همه در جریان اشتباه بودن کلید چندین سوال رشته مهندسی کامپیوتر هستید اما سنجش تو گرایش نرم افزار مندسی کامپیوتر، فقط با حذف یک سوال مشترک ،کلید نهایی را ارائه میده،و با اون قطعا پاسخنامه دانشجویان رو صحیح کردند. کلیدی که حداقل ۵ تا از سوالات جوابش غلط بود.اما کسی متوجه شده؟کسی ناراحته؟ نه
چونکه که کسی رتبه زیر ۱۰۰ شده میگه به من چه! رتبه من که خوب شده چه کار به بقیه دارم.
تفاوت درصد من تو بعضی از درس ها از میزان درصدی که تو کارنامه برام اومده بیشتره. یعنی عملا دانشگاه شریف رو برای من رو با داشنگاه درجه چند شهرستان عوض کردن،نه برای من برای خیلی از بچه های دیگه،هیچ کسی هم چیزی نگفت...
جماعت ایرانی همینه،وقتی منفعت شخصی به خطر افتاد تازه متوجه میشیم که چه شده و باید اعتراض کردو گرنه منافع جمع به ما ربطی نداره.
متاسفم برای خودم که برای نشون دادن دانشم مجبورم تو ازمونی شرکت کنم که هیچ کدام از مسولینش معنی عدالت رو هم متوجه نیستند.
و من الله توفیق

من به عنوان یکی از دوستان نزدیک جناب fot30 از گزینه هایی که در کنکور زدن اطلاع دارم و مطمئن هستم اگر با کلید درست تصحیح میشد رتبه دو رقمی در کارنامه اش ثبت میشد
اگر کلید اولیه اصلاح میشد تنها درصد تخصصی نرم افزارش ۲۵% اضافه میشد به ریاضی و مشترک کاری ندارم و همین ۲۵% رو همه میدونیم که چقدر تاثیر داره
۱۶/۵% از تخصصی نرم افزار هم خودم از سنجش طلب دارم.....
از اینجا به بعد هر سرنوشتی برای کسانی که حقشون ناحق شده رقم بخوره مسئولیت و گناهش بر پای کسانی هست که در این سناریو به هر نحوی نقش داشتند حالا خواسته یا ناخواسته.....
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , F.N.44
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
من کاملا با حرف های شما موافقم.من خودمم خیلی اعتراض کردم ولی کسی گوش نمیده.
من هنوزم به دروس مشترک اعتراض دارم واقعا سوالا مسخره بود. ولی سوالای تخصصی هوش ۳تا از سوالا اشتباه بود که به نظر من درستش کردن.
من رتبه م خوب شده ولی دروس مشترکم خوب نشد و اصلا راضی نیستم.همه شم بخاطر سوالای مسخره و ضعیفی بود که امسال طرح کردن.
من رتبه ۳۰ هوش آوردم.
۴
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
چی میشه گفت Sad
فقط اینو میدونم که الآن دیگه وقت این حرف نیست! کلید چند ماهه که داده شده و هر اقدامی که میخواستیم بکنیم باید تا قبل از این میکردیم نه امروز که نتایج اعلام شده!
من نمیتونم درباره دیگران قضاوت کنم ولی خودم امسال اصلا از روزی که کنکور دادم ،قرار گذاشتم کاری به کلید و جواب و این حرفا نداشته باشم تا روزی که نتیجه بیاد - یه مسئله شخصی بود
ولی شما که مطمئن بودی این کلیدا اشکال داره باید پیگیری میکردی و شلوغش می کردی و به همه میگفتی- هرچند بعید بود این سنجش گوشش بدهکارباشه!- ولی امروز گفتن شما فایده ای نداره و فقط بقیه رو ناراحت میکنه

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid2068
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
و من الله توفیق
کنکور ما هم همینجوری بود . کلید اشتباه یکی از درصدهای منو منفی کرد !!!!!!!!!Confused
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  چی میشه گفت Sad
فقط اینو میدونم که الآن دیگه وقت این حرف نیست! کلید چند ماهه که داده شده و هر اقدامی که میخواستیم بکنیم باید تا قبل از این میکردیم نه امروز که نتایج اعلام شده!
من نمیتونم درباره دیگران قضاوت کنم ولی خودم امسال اصلا از روزی که کنکور دادم ،قرار گذاشتم کاری به کلید و جواب و این حرفا نداشته باشم تا روزی که نتیجه بیاد - یه مسئله شخصی بود
ولی شما که مطمئن بودی این کلیدا اشکال داره باید پیگیری میکردی و شلوغش می کردی و به همه میگفتی- هرچند بعید بود این سنجش گوشش بدهکارباشه!- ولی امروز گفتن شما فایده ای نداره و فقط بقیه رو ناراحت میکنه

سلام دوست عزیز
من فکر نمیکردم خیلی از سوالات واضح رو سنجش تصحیح نکنه.
هنوز هم باورم نمیشه،آخه سال های گذشته کلید رو درست میکردن ولی امسال نگاه به کلید هم نکردن و فقط از سر ترحم ۱ سوال حذف کردن.
دو سه روز پیش نشستم درصد هامو حساب کردم دیدم همون درصد های در اومده که با کلید اولیه در می اومد فقط تو درس مشترک کمی متفاوت بود بخاطر حذف یک سوال.
الانم این پست رو زدم به این علت بود که دوستان همه در جریان باشید که مثل من و شما زیاد هستن که چنین حالتی براشون پیش اومده و همه ی ما سکوت کردیم و چیزی نگفتیم.
به راحتی
حق گرفتنی است. نه دادنی. ما که شاید نشه حقمون رو بگیریم اما بچه های کنکور ۹۴ یاد بگیرن که حقشون رو خوردن چطور باید بگیرن حق خودشونو
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , tayebe68 , nazi takpar , misagh01
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط reza777gh.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
من فکر نمیکردم خیلی از سوالات واضح رو سنجش تصحیح نکنه.
هنوز هم باورم نمیشه،آخه سال های گذشته کلید رو درست میکردن ولی امسال نگاه به کلید هم نکردن و فقط از سر ترحم ۱ سوال حذف کردن.
دو سه روز پیش نشستم درصد هامو حساب کردم دیدم همون درصد های در اومده که با کلید اولیه در می اومد فقط تو درس مشترک کمی متفاوت بود بخاطر حذف یک سوال.
الانم این پست رو زدم به این علت بود که دوستان همه در جریان باشید که مثل من و شما زیاد هستن که چنین حالتی براشون پیش اومده و همه ی ما سکوت کردیم و چیزی نگفتیم.
به راحتی
حق گرفتنی است. نه دادنی. ما که شاید نشه حقمون رو بگیریم اما بچه های کنکور ۹۴ یاد بگیرن که حقشون رو خوردن چطور باید بگیرن حق خودشونو

خیلی دقدقه خوبی دارید و اصلا نمیخوام سردتون کنم ولی همون پارسال هم نمیدونم کنکور دادید یا نه- من پر از غلط بود! یکی دوتا روحذف کردن دو سه تا رو گفتن با تاثیر مثبت! بقیه رو هم هیچ!!
اونایی که من میگفتم به کنار - یک موردش توی نظریه ،طرف از دکتر کارگهی پرسیده بود و جواب رو داده بشون که اثبات کرده بود غلطه ! آخرش هم هیچ که هیچ
بازم نمیدودنم چی میشه گفت Huh

البته دغدغه درسته و نه دقدقه ;-)

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۳
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
مگه کلید رو اعلام کردند؟

از کجا می دونید که سنجش چه سوالایی رو حذف کرده یا نکرده و طبق چه پاسخنامه ای درصد گرفته؟؟؟

من خودم که درصدایی که گرفته بودم ، با اون چیزی که سنجش گفت خیلی شبیه بود، می تونید به پست هایی که قبل از اعلام نتایج

گذاشتم برید و ببینید که من این رو نوشتم :

زبان ۱۱ تا که ۲ تاش غلطه میشه ۲۷ درصد
ریاضی ۱۰ تا که ۲ تاش غلطه که میشه ۴۵ درصد
مشترک ۲۰ تا که ۶ تاش غلطه که میشه ۴۴ درصد
هوش ۱۲ تا که ۱ تاش غلطه که میشه ۶۶ درصد

و اون چیزی که اعلام شد تو کارنامم این شد :
زبان ۲۷/۲۸
ریاضی ۴۵/۸۳
مشترک ۴۲/۳۱
هوش ۵۸/۳۳

همون طور که می بینید فقط هوش یکم تفاوت داره که اونم یا سوالات رو حذف کردن یا من اشتباه فک کردم درست زدم.
من ریز گزینه هایی هم که زدم رو دارم و در پست های بعد از کنکور نوشتمشون.
من گزینه هامو آخر کنکور نوشتم ، فقط بدیش این بود که دفترچه من B بود و پاسخنامه اعلام شده واسه دفترچه A.

الآن شما می گید که من چون رتبم خوب شده راضیم اما هدف من ازین حرف ها این است که فک می کنم نباید بیش از اندازه دچار
حاشیه شد !!!! مطمئناً اشکالات زیادی تو کار سنجش است و من خودم کلی اعتراض کردم. از اشتباهت تایپی و ... اما فک نمی کنم که سنجش تو بررسی کارنامه ها اشتباه کنه و قرار است که پاسخنامه ها فردا تو سایت قرار بگیره.
وقتی پاسخنامه خودتون دیدید، اگر درصدایی که اعلام شده با اون چیزی که از پاسخنامه حساب می کنید، فرق داشته باشه ، اون موقع حق دارید اعتراض کنید!!! و برید سنجش بگید این پاسخنامه من است و مثلاً ۵۰ درصد زدم و شما گفتید ۳۰ درصد. چرا؟؟!؟؟!
۲
۲
ارسال: #۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
و من الله توفیق

سلام دوست عزیز
حرفتو کاملا قبول دارم و واقعا من موندم چه کسی میخواد و کی پاسخگو باشه برای این همه اشتباه؟!؟!؟؟
دقیقا ما شدیم بازیچه و منبع در آمد سنجش که بشینیم فقط برای ارشد حالا بقیه مقاطع به کنار یک سال درس بخونیم بعدش بریم سر جلسه بشینیم ببینیم سوالات کاملا مفهومی هستن و اینگار اون چیزی نیستن که ما یک سال خوندیم حالا بیاییم بشینیم فک کنیم که آیا این سوال درسته یانه؟!؟!؟
من خودم تو سخت افزارش ی گزینه غلط رو پیدا کردم باز تو فک کنم طراحی یا ساختمانش همین طور؟!؟!
حالا من بیچاره و امثال ما وقتی جواب نمیگیرن و به خواسته هاشون نمیرسن همش هی داد بزنیم آقا سوال غلط بود آقا فلان بود کیه که توجه کنه میگن طرف جواب نگرفته داره این کارارو میکنه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , 2star , sara88
ارسال: #۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
من گیج شدم، مگه پاسخنامه نهایی رو اعلام کردند که شما می دونید چند سوال حذف شده؟

الآن طبق چی دارید حرف می زنید؟؟؟؟
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  مگه کلید رو اعلام کردند؟

از کجا می دونید که سنجش چه سوالایی رو حذف کرده یا نکرده و طبق چه پاسخنامه ای درصد گرفته؟؟؟

من خودم که درصدایی که گرفته بودم ، با اون چیزی که سنجش گفت خیلی شبیه بود، می تونید به پست هایی که قبل از اعلام نتایج

زبان ۲۷/۲۸
ریاضی ۴۵/۸۳
مشترک ۴۲/۳۱
هوش ۵۸/۳۳

همون طور که می بینید فقط هوش یکم تفاوت داره که اونم یا سوالات رو حذف کردن یا من اشتباه فک کردم درست زدم.
من گزینه هامو آخر کنکور نوشتم ، فقط بدیش این بود که دفترچه من B بود و پاسخنامه اعلام شده واسه دفترچه A.

الآن شما می گید که من چون رتبم خوب شده راضیم اما هدف من ازین حرف ها این است که فک می کنم نباید بیش از اندازه دچار
حاشیه شد !!!! مطمئناً اشکالات زیادی تو کار سنجش است و من خودم کلی اعتراض کردم. از اشتباهت تایپی و ... اما فک نمی کنم که سنجش تو بررسی کارنامه ها اشتباه کنه و قرار است که پاسخنامه ها فردا تو سایت قرار بگیره.
وقتی پاسخنامه خودتون دیدید، اگر درصدایی که اعلام شده با اون چیزی که از پاسخنامه حساب می کنید، فرق داشته باشه ، اون موقع حق دارید اعتراض کنید!!! و برید سنجش بگید این پاسخنامه من است و مثلاً ۵۰ درصد زدم و شما گفتید ۳۰ درصد. چرا؟؟!؟؟!

دوست عزیز اگه توجه کنی پاسخنامه اون دوستانی که مجاز شدن فقط اعلام میشه و اونایی که نشدن نمیتونن دسترسی داشته باشن..اصل موضوع اینجاست که آزمون ارشد هر سال داره حساس تر میشه و پر اشتباه تر شما میتونی مراجعه کنی به اساتیدی که دارن دروس کنکور ارشد رو درس میدن و از اون ها نظر بپرسی که نظرشون در مورد سوال ها و پاسخ ها چیه؟
اما باید قبول کرد که من و توی دانشجو این وسط ضرر میکنیم با هر اشتباهی...از کجا معلوم که خود شما اذعان داری همه چی درسته و نزدیکه ضرر نکرده باشی و توی رتبه و تراز اشتباه نکرده باشن؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: juyaye danesh , sahar_rostami2
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
تا فردا صبر می کنیم .من با زیر ۱۵۰ باید می شد یا خودم اشتباه کردم یا سنجش فعلا تا گذاشتن سنجش صبر می کنم.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
علی رغم تمام اشکالات ، این رو فراموش نکنید که همه در شرایط برابر هستند.

اون سوالاتی که اشتباه تایپی داشتن و شما نزدید یا اشتباه زدید برای بقیه هم وجود داشته!!!

مثل این می مونه که توی یک مسیر گلی و باتلاق مسابقه دو بدید و بگید اگر این گل ها نبود من سرعتم بیشتر بود!! خب سرعت بقیه هم بیشتر می شد!! نمی شد؟!؟!؟!

بالاخره این شرایطی هست که موجوده و تنها راهش درس خوندن و تلاش بیشتر است.

من تمام دوستایی که داشتم و دیدم تلاش کردند، شاهد موفقیتشون بودم. کسایی که به نتایج دلخواه نرسیدند، باید تلاششون رو بیشتر کنند و این بحث ها هیچ فایده ای نداره!!

این اشکالات تا زمانی که کنکور وجود داره ، وجود خواهد داشت!!! و چه اشکالات تایپی وجود داشته باشه و چه نداشته باشه، کنکور عادلانه نیست. این تنها یک یک روش و راهی است که چند نفر رو از هزاران نفر انتخاب کنند و کلاً کنکور باید برداشته بشه و روش بهتری برای انتخاب وجود داشته باشه که عادلانه تر باشه. شاید یکی روز کنکور حالش بد بشه و سر درد بگیره! اون زحمات یک سالش و چه بسا همه عمرش از بین میره!!

منتهاش با این که ذهن مون رو خیلی متوجه این اشکالات تایپی و ... بکنیم، دردی دوا نمی شه و شرایط برای همه برابر است و با تلاش حتماً می تونید موفق بشید.
وسلام علیکم
سید سعید رسولی
۱۳۹۳/۳/۲
Big Grin

دوست عزیز درسته که سنجش وضعش خرابه ، اما در اون حد که کسی که حتی مجازم نشده، هم بیاد اعتراض کنه!!!!

بعدم چجوری تو رتبه و تراز اشتباه بشه؟؟؟ این ها کامپیوتری حساب میشه!!!

تنها مسئله این است که سنجش بر اساس چه پاسخنامه ای درصد ها رو حساب کرده، آیا سوالات اشکال دار رو حذف کرده یا نه!
آیا گزینه های اشتباه رو تصحیح کرده یا نه!

که این هم فردا معلوم میشه! دیگه جای ابهامی باقی نمی مونه!!!
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  مگه کلید رو اعلام کردند؟

زبان ۲۷/۲۸
ریاضی ۴۵/۸۳
مشترک ۴۲/۳۱
هوش ۵۸/۳۳

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  من گیج شدم، مگه پاسخنامه نهایی رو اعلام کردند که شما می دونید چند سوال حذف شده؟

الآن طبق چی دارید حرف می زنید؟؟؟؟

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  علی رغم تمام اشکالات ، این رو فراموش نکنید که همه در شرایط برابر هستند.

اون سوالاتی که اشتباه تایپی داشتن و شما نزدید یا اشتباه زدید برای بقیه هم وجود داشته!!!

مثل این می مونه که توی یک مسیر گلی و باتلاق مسابقه دو بدید و بگید اگر این گل ها نبود من سرعتم بیشتر بود!! خب سرعت بقیه هم بیشتر می شد!! نمی شد؟!؟!؟!

بالاخره این شرایطی هست که موجوده و تنها راهش درس خوندن و تلاش بیشتر است.

من تمام دوستایی که داشتم و دیدم تلاش کردند، شاهد موفقیتشون بودم. کسایی که به نتایج دلخواه نرسیدند، باید تلاششون رو بیشتر کنند و این بحث ها هیچ فایده ای نداره!!

این اشکالات تا زمانی که کنکور وجود داره ، وجود خواهد داشت!!! و چه اشکالات تایپی وجود داشته باشه و چه نداشته باشه، کنکور عادلانه نیست. این تنها یک یک روش و راهی است که چند نفر رو از هزاران نفر انتخاب کنند و کلاً کنکور باید برداشته بشه و روش بهتری برای انتخاب وجود داشته باشه که عادلانه تر باشه. شاید یکی روز کنکور حالش بد بشه و سر درد بگیره! اون زحمات یک سالش و چه بسا همه عمرش از بین میره!!

منتهاش با این که ذهن مون رو خیلی متوجه این اشکالات تایپی و ... بکنیم، دردی دوا نمی شه و شرایط برای همه برابر است و با تلاش حتماً می تونید موفق بشید.
وسلام علیکم
سید سعید رسولی
۱۳۹۳/۳/۲
Big Grin

دوست عزیز درسته که سنجش وضعش خرابه ، اما در اون حد که کسی که حتی مجازم نشده، هم بیاد اعتراض کنه!!!!

بعدم چجوری تو رتبه و تراز اشتباه بشه؟؟؟ این ها کامپیوتری حساب میشه!!!

تنها مسئله این است که سنجش بر اساس چه پاسخنامه ای درصد ها رو حساب کرده، آیا سوالات اشکال دار رو حذف کرده یا نه!
آیا گزینه های اشتباه رو تصحیح کرده یا نه!

که این هم فردا معلوم میشه! دیگه جای ابهامی باقی نمی مونه!!!

ظاهرا شما متوجه نشدید
موضوع این نیست که بر طبق کلید اشتباه درصد دادند
بحث سر اینه که کلید اولیه اشتباه زیاد داشته و اصلاح نشد و با همون کلید اولیه پاسخ نامه ها تصحیح شد
بله شرایط برابر بود ولی .... اینجا کسی که درست میزنه براش غلط محسوب میشه و کسی که غلط میزنه درست محسوب میشه پس کاملا همه چیز برعکسه و بی عدالتی
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: FAM , sahar_rostami2 , parande27

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۹۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۵۱ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۳۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close