زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
موضوع این نیست که بر طبق کلید اشتباه درصد دادند
بحث سر اینه که کلید اولیه اشتباه زیاد داشته و اصلاح نشد و با همون کلید اولیه پاسخ نامه ها تصحیح شد

الآن موضوع این هست یا این نیست؟؟؟ Big Grin

من میگم از کجا می دونی که تصحیح نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
RE: کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  موضوع این نیست که بر طبق کلید اشتباه درصد دادند
بحث سر اینه که کلید اولیه اشتباه زیاد داشته و اصلاح نشد و با همون کلید اولیه پاسخ نامه ها تصحیح شد

الآن موضوع این هست یا این نیست؟؟؟ Big Grin

من میگم از کجا می دونی که تصحیح نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابتو خودت دادی توی پست های قبلیت
اگه کلید اولیه اصلاح میشد به احتمال خیلی زیاد درصد هایی که خودت شما قبل از اعلام نتایج با کلید اولیه برای خودت گرفتی با نتیجه سنجش که هفته قبل اومد باید فرق میکرد
در صورتی که همونی که محاسبه کردی رو بهت داد
برای ما هم همون درصدا با کلید اولیه رو داد
یعنی:
کلید اولیه اصلاح نشد
اوکی؟
۲
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
اشتبات همین جاست!

من با کلید سنجش درصد نگرفتم، با کلید دکتر روحانی هم درصد نگرفتم!! ، بلکه با کلید درست درصد گرفتم و بخاطر همین هم فک می کنم و میگم که سنجش پاسخنامه اولیه رو تصحیح کرده!!!

بعدم شما که این همه صبر کردی ، یک روزم روش، بزار فردا می بینی که پاسخنامه همون پاسخنامه اولیه است یا تصحیح شده!!!

افتاد؟؟!!؟؟!

سه حالت داره:

یا یک تستی رو گزینه اشتباه رو زدی و الآن فک می کنی که گزینه درست رو زدی، یعنی دچار توهمی!! که در این صورت فردا که پاسخنامت رو بت نشون دادند ، متوجه میشی که چه گزینه ای رو زدی!

یا اینکه یک گزینه اشتباه رو زدی و هنوز هم نمی دونی که اون گزینه اشتباه بوده!! که در این صورت فردا که پاسخنامه رو دادن ، بیا بگو چرا فلان سوال من گزینه صحیح رو زدم و سنجش غلط حساب کرده، که من فردا بت می گم که نه گزینه صحیح همونیه که سنجش میگه و برات توضیح می دم!!

حالت سوم این است که شما گزینه صحیح رو زدید و سنجش اشتباه می کنه ، یا اینکه به نظرتون سوالی باید حذف می شده و نشده، یا ... که در این صورت فردا معلوم میشه!! فردا بیا بگو ببین اون سوال من درست زدم ولی سنجش غلط واسم حساب کرده، یا بگو چرا فلان سوال که دارای اشکال است ، حذف نشده؟
این ها رو فردا می تونی بگی، نه الآن
این کاری که تو الآن داری انجام میدی، بش می گن قصاص قبل از جرم!!
۰
۲
ارسال: #۱۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  اشتبات همین جاست!

من با کلید سنجش درصد نگرفتم، با کلید دکتر روحانی هم درصد نگرفتم!! ، بلکه با کلید درست درصد گرفتم و بخاطر همین هم فک می کنم و میگم که سنجش پاسخنامه اولیه رو تصحیح کرده!!!

بعدم شما که این همه صبر کردی ، یک روزم روش، بزار فردا می بینی که پاسخنامه همون پاسخنامه اولیه است یا تصحیح شده!!!

افتاد؟؟!!؟؟!

سلام جناب آقای رسولی

مشکل شما اینه که هوش آزمون دادی و گرایش نرم افزار نزدی.
بنابراین متوجه منظور ما نمیشی برادر من.
کاملا مشخصه که کلید صحیح نشده تو کرایش نرم افزار و اگر هم شده برای یک سوال بوده
شما هم مثلا فکر میکنید که سوال ۴۶ ریاضی باهاش ۱ گراف میشه رسم کرد دیگه؟!
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ
سلام علیکم

من کلاً خیلی مشکل دارم! مرسی از لطف شما!

شاید سنجش تو زبان و مشترک و هوش که من ازش اطلاع دارم، درست عمل کرده و فقط با شما نرم افزاریا مشکل شخصی داره!!!
که در اون صورت من نظری ندارم!!!

در مورد سوال ها هم الآن خیلی یادم نمیاد، تو پست های بعد از کنکور کامل توضیح دارم، ولی تا اون جایی که خاطرم است، دو تا گراف میشد رسم کرد!!

من دو چیز می گم : یکی اینکه با توجه به درصد های خودم برداشت من این است که پاسخنامه تصحیح شده!!

دوم اینکه چطور شما این طور قاطع نتیجه میگیرید و صبر نمی کنید تا فردا!!! فردا که پاسخنامتون رو نشون دادند متوجه میشید که چند تا حذف شده یا نشده و بر اساس چه کلیدی درصد گرفتن!!
همین!!
حالا اگر فک می کنی من مشکل دارم، احتمالاً مشکل داری!! Big Grin
۰
۲
ارسال: #۲۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ
منم نرم افزار شرکت کردم
درصدهام واقعا متفاوت شد و وقتی کارنامه اولیه اممو دیدم واقعا برق از سرم پردید
یعنی وای به حالشون اگه اشتباه تصحیح کرده باشند. سنجشو روسرشون خراب میکنم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , F.N.44
ارسال: #۲۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
Oh My God
۰
۱
ارسال: #۲۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  سلام علیکم

شاید سنجش تو زبان و مشترک و هوش که من ازش اطلاع دارم، درست عمل کرده و فقط با شما نرم افزاریا مشکل شخصی داره!!!

در مورد سوال ها هم الآن خیلی یادم نمیاد، تو پست های بعد از کنکور کامل توضیح دارم، ولی تا اون جایی که خاطرم است، دو تا گراف میشد رسم کرد!!

من دو چیز می گم : یکی اینکه با توجه به درصد های خودم برداشت من این است که پاسخنامه تصحیح شده!!

دوم اینکه چطور شما این طور قاطع نتیجه میگیرید و صبر نمی کنید تا فردا!!! فردا که پاسخنامتون رو نشون دادند متوجه میشید که چند تا حذف شده یا نشده و بر اساس چه کلیدی درصد گرفتن!!
همین!!

دوست عزیز شما وقتی تعداد سوالاتت زیاد زده باشی تو یک درس شاید خطای اشتباه وارد کردن و ... پیش بیاد.اما مثلا تو درس ریاضی ۵ تا سوال بزنی که ۱ دونه طبق کلید اولیه سنجش غلط باشه و اونم سوال گراف باشه بقیه هم از لحاظ منطقی و حل موسسات و اساتید صحیح باشند چطور شما قانع میشید که کلید رو سنجش تصحیح کرده؟
دنبال اینم نیستم که بگم چون رتبه خوب نیاوردم شلوغ کنم.من برای رتبه زیر ۵۰ خوندم و وقتی رتبه ام اینطور نشد قصد خدمت کردم و در گیر مراحل خدمت هستم.الانم بهم بگن آقا یک شدی بیا برو شریف نمیرم.چون نه حوصله اشو دارم نه انگیزشو.

برای ما درد زمانی مفهوم پیدا میکنه که سراغ ما بیاد وگرنه درد همسایه به ما ربطی نداره داره؟!
براتون ۳ تا سوال ۱۰۰% مشکل دار رو گذاشتم تو پیوست.
نگاه کنید.
موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
tahlil soalat konkor 903.pdf
اندازه فایل: ۶۱۱/۸۱ KB
۸
۱
ارسال: #۲۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
تو به من بگو ۵ تا سوال ریاضی که زدی، کدوم گزینه ها رو زدی تا بت بگم درصدت چند میشه!!
۰
۱
ارسال: #۲۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  تو به من بگو ۵ تا سوال ریاضی که زدی، کدوم گزینه ها رو زدی تا بت بگم درصدت چند میشه!!

۳۵---->4
۳۷---->3
۳۸---->2
۴۱---->4
۴۶---->3

چندتا غلط چندتا صحیح رو بهم بگو
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
ریاضی برا من باید می شد ۲۵ .شده ۸ درصد.باید یه کاری کنیم .من منتظرفردا هستم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲star
ارسال: #۲۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  سلام علیکم

همین!!

دوست عزیز شما وقتی تعداد سوالاتت زیاد زده باشی تو یک درس شاید خطای اشتباه وارد کردن و ... پیش بیاد.اما مثلا تو درس ریاضی ۵ تا سوال بزنی که ۱ دونه طبق کلید اولیه سنجش غلط باشه و اونم سوال گراف باشه بقیه هم از لحاظ منطقی و حل موسسات و اساتید صحیح باشند چطور شما قانع میشید که کلید رو سنجش تصحیح کرده؟
دنبال اینم نیستم که بگم چون رتبه خوب نیاوردم شلوغ کنم.من برای رتبه زیر ۵۰ خوندم و وقتی رتبه ام اینطور نشد قصد خدمت کردم و در گیر مراحل خدمت هستم.الانم بهم بگن آقا یک شدی بیا برو شریف نمیرم.چون نه حوصله اشو دارم نه انگیزشو.

برای ما درد زمانی مفهوم پیدا میکنه که سراغ ما بیاد وگرنه درد همسایه به ما ربطی نداره داره؟!
براتون ۳ تا سوال ۱۰۰% مشکل دار رو گذاشتم تو پیوست.
نگاه کنید.
موفق باشید.

ریاضیرو نمی دونم ولی اون دو تا تخصصی رو راست می گی...
منم اولی جفتشون طبق کلید سنجش اشتباه زدم که این خیلی برام عجیب بود...
اگه کلیدا اصلاح می شد درصد تخصصیم می شد ۴۹ که رتبم میومد زیره ۵۰////
توی فناوریم با توجه به کلید پارسه معماریو ۱۰۰ زده بودم که با توجه به کلید اولیه ی سنجش شد ۸۷ و الان شده ۸۳///
آدم می مونه چی بگه...

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
جناب رسولی خیلی خوشحالی ظاهرا
ببین من دچار توهم نیستم میدونم چی زدم و چرا زدم
شاید تو خیلی سرخوشی
خیلی ها بودن رتبشون از اونی که فکر میکردن بهتر شد الان عروسی دارن
شاید تو یکیشونی
شما که هوش امتحان دادی و از کلید نرم افزار اطلاعی نداری چرا داری بحث میکنی ؟ بزار فردا کلید بیاد، راجع به سوال های مورد دارش بحث میکنیم دور هم، خوش میگذره قطعا،فردا سر بزن به تاپیک
۳
۰
ارسال: #۲۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
شما که دقیقاً مثل کلید سنجش زدید و فقط همون سوال ۴۶ تون با سنجش فرق می کنه!!!

خب اگر کلید تغییر نکرده باشه که باید ۲۲/۹ درصد می زدید!!!

به نظر همه گزینه هایی که زدی درست است!!

ولی من نفهمیدم چجور تو که طبق گزینه های خود سنجش زدی، الان اعتراضت چیه!!!

نمی دونستم برای بحث کردن باید از شما اجازه بگیرم!!

درس خوندم ، زحمت کشیدم و نتیجشم گرفتم! خوشحال نباشم؟؟؟؟ می خوای گریه کنم؟؟؟ شما اگر زحمت می کشیدی با دو سه تا سوال مشکل دار ، مشکلی برات پیش نمومد!!!!
۰
۲
ارسال: #۳۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  شما که دقیقاً مثل کلید سنجش زدید و فقط همون سوال ۴۶ تون با سنجش فرق می کنه!!!

خب اگر کلید تغییر نکرده باشه که باید ۲۲/۹ درصد می زدید!!!

به نظر همه گزینه هایی که زدی درست است!!

ولی من نفهمیدم چجور تو که طبق گزینه های خود سنجش زدی، الان اعتراضت چیه!!!

داداش گیر آوردی؟
من میگم این ۴۶ رو صحیح نکرده باهاش ۲ تا گراف میشه رسم کرد.سنجش میگه یکی.حله؟
سوال ۹۴ و ۹۶ اظهر من الشمسه که اینو هم تغییر نداده.آقا این تو کتاب مرجع هستش.عین کتابه من عکس کتاب رو گذاشتم. تو اون پی دی اف الان متوجه مشکل شدی؟!
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۴۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۹ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close