زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش

ارسال: #۳۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
من هم می دونم ۴۶ میشه دو تا رسم کرد!!!

من میگم ، تو میگی که سنجش پاسخنامه اولیه رو تغییر نداده و طبق همون ها درصد گرفته!! در حالی که طبق همون پاسخنامه درصد شما میشه ۲۲ درصد

الآن شما میگی اون پاسخنامه اولی تغییر کرده یا نکرده!!! من رو گیج کردی تو!!!
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  من هم می دونم ۴۶ میشه دو تا رسم کرد!!!

من میگم ، تو میگی که سنجش پاسخنامه اولیه رو تغییر نداده و طبق همون ها درصد گرفته!! در حالی که طبق همون پاسخنامه درصد شما میشه ۲۲ درصد

الآن شما میگی اون پاسخنامه اولی تغییر کرده یا نکرده!!! من رو گیج کردی تو!!!

از اول هم گفتم که سنجش کلید اولیه رو تغییر نداد
پس کجایی تا حالا ۶ ساعت داریم بحث میکنیم!
سنجش کلید اولیه رو تغییر نداده حداقل برای ریاضی.فعلا با مشترک و نرم کاری ندارم
سنجش کلید نهایش میگه ۱ گراف میشه رسم کرد،در حالی که میشه ۲ تا رسم کرد.
حله؟الان ما اشتباه میکنیم یا سنجش؟!
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
خب حرفای تو تناقض داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از یک طرف می گی سنجش کلید رو تغییر نداده!! از یک طرف گزینه هایی که زدی طبق همون پاسخنامه میشه ۲۲ درصد

از یک طرف میگی الآن درصدت ۸ شده !!! این ها با هم جمع نمیشه و معنی نمیده!!

اگر پاسخنامه تغییر نکرده باشه ، درصد تو میشه ۲۲ درصد، پس چطور شده ۸

پس یک جای حرفای تو اشکال داره!!!
۰
۱
ارسال: #۳۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  خب حرفای تو تناقض داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از یک طرف می گی سنجش کلید رو تغییر نداده!! از یک طرف گزینه هایی که زدی طبق همون پاسخنامه میشه ۲۲ درصد

از یک طرف میگی الآن درصدت ۸ شده !!! این ها با هم جمع نمیشه و معنی نمیده!!

اگر پاسخنامه تغییر نکرده باشه ، درصد تو میشه ۲۲ درصد، پس چطور شده ۸

پس یک جای حرفای تو اشکال داره!!!

عزیزم شما یک دوره هویت شناسی برو
من کی گفتم که درصدم ۸ درصد شده؟
اون یک کاربر دیگه بود نه من.
واقعا حرفی برا گفتن ندارم
۳
۰
ارسال: #۳۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ
دوره هویت شناسی هم داریم مگه؟

ببخشید، اشتباه گرفتم!

خب الآن درصد تو چند شده؟
۰
۱
ارسال: #۳۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
به نظر من هم کلید زیاد تغییر نکرده...من درصدهام در مشترک همونی شد که با کلید اولیه سنجش حساب کردم.فقط در تخصصی به جای ۳۳، ۳۵ شد...ریاضی هم به جای ۴،۱۲/۵ شد..که شاید خودم یه سوال رو غلط زدم فکر کردم دست زدم.نمی دانم.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ
اگر سنجش پاسخنامه رو تحصیح نکرده باشه و طبق همون پاسخنامه غلط درصد گرفته باشه و بعد بیاد همون پاسخنامه اشتباه رو جلوی یک میلیون دانشجو قرار بده، باید گفت که احتمالاً سال ۲۰۱۴ آخرالزمان باشه!!!
۰
۵
ارسال: #۳۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان منم کلیدی که زده بودمو با سنجش مقایسه کردم از همون اولم میدونستم که قراره اینجور اشتباها پیش بیاد، نکته جالب واسه من اینه که چطور میشه واسه یه سواله کنکور چندتا جواب میزنن، شما هم میتونین مقایسه کنین کلید سنجش یه گزینه زده، پارسه با اون استاداش جوابه دیگه ای زده و ... وقتی استادای بزرگ تو چندین روز واسه سوالا نمیتونن جوابی پیدا کنن چطور از ما انتظار دارن تو ۳ ساعت همه چیرو درست ج بدیم؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , 2star , mohammad_ad
ارسال: #۳۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط izadan11.)
از ۱۶ سوال هوش ۳ سوال(یکی مدار یکی هوش یکی طراحی) قطعا باید حذف میشد و دلایل کامل رو برا سنجش فرستادم و ۲ سوال هم کلید اشتباه بوده و یک سوال ۲ گزینه ی صحیح داشت
از این ۶ تا سوال ۵ تاش به ضرر من شده

بررسی که کردم(درصدم رو) فقط یکیش اصلاح شده اگر کامل اصلاح شده بود درصد هوش من میشد ۵۳ در حالی که الان ۲۹ هست

Ayyy ya ya ya
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI.
ارسال: #۴۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
همین کارا رو می کنید که سنجش دوشنبه رو کرد شنبه

الآن فردا میاد می گه داوطلبان گرامی پنجشنبه برای مشاهده پاسخنامه خود به همین سایت مراجعه کنید!!
۰
۷
ارسال: #۴۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم این کلید نهایی که نوشتین کدوم کلیده؟با همون کلد کارنامه اومده واسمونپ؟من رفتم تو کارنامم تو سایت سنجش گفته که تو سوم خرداد میاد پاسخبرگ و کلید نهایی.این تاپیکی که زدید باید فردا زده میشد که!!!!!من ۶ تا سوال مشکل میبینم که به نظرم درست نکردن.به شدت شاکیم ازشون.داستان چیه؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط izadan11.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  همین کارا رو می کنید که سنجش دوشنبه رو کرد شنبه

الآن فردا میاد می گه داوطلبان گرامی پنجشنبه برای مشاهده پاسخنامه خود به همین سایت مراجعه کنید!!

چی میگی تو ؟Huh
خب نباید حق کسی خورده بشه جای مسخره بازی ساکت باش

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ب.ظ)rasool217 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم این کلید نهایی که نوشتین کدوم کلیده؟با همون کلد کارنامه اومده واسمونپ؟من رفتم تو کارنامم تو سایت سنجش گفته که تو سوم خرداد میاد پاسخبرگ و کلید نهایی.این تاپیکی که زدید باید فردا زده میشد که!!!!!من ۶ تا سوال مشکل میبینم که به نظرم درست نکردن.به شدت شاکیم ازشون.داستان چیه؟

سوال های مشکل دار رو همه می دونن کدوما هستن تو با درصدات می تونی بفهمی چه اتفاقی افتاده

ریاضی هم سوالا تصحیح نشده

Ayyy ya ya ya
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fot30 , AI. , PanizIr , nazanin_sh
ارسال: #۴۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
تو صحبتاتون یه چیزایی خوندم که نیمه کاره ول کردم و اومدم اینو بنویسم و بعدش ادامشو بخونم.
با این که بارون داره میاد و هوا عالیه اینقدر از دست کسایی که دارن اشتباه سنجشو میپوشونن عصبانیم که کم مونده برم بیمارستان بستری شم.
من بالغ بر ۱۵۰۰ ساعت واس کنکور درس خوندم.بسیار دقیق.ولی رتبم ۱۰۰۰ شد تو هوش.رتبه ای که با سه یا چهار از غلطایی که سنجش کرد میومد زیر ۱۰۰/لعنت بر این سیستم داغونشون.لعنت و صد لعنت بر بلایی که سرم آووردن.جواب سوالایی که گفتم غلطرو به هر کی گفتم نتونست دلیل مخالف بیاره.اگه جواب کنکورا درسته پس چرا کتابی نیست که جواب کنکورایه سال قبلو داشته باشه.چند تا ابهام اینجا بیارم وضع اسف بارو ببینین.گندشو در آووردن.اونی که میگه واس همه غلطه.اقای هم دانشگاهی ما سوالو غلط زده واسش درست شده.من درست زدم غلط شده.یعنی ۱۶/۶ درصد اختلاف تو ریاضی..................
یعنی مثلا ۸۰۰ من شده ۱۰۰۰/ و اون با شرایط من مثلا شده ۶۸۰/
در صورتی که باید برعکس میشد.
واقعا لعنت بر کسایی که به خاطر شرایطشون تو جامعه در مقابل هر ظلمی سکوت میکنن.ولی در نهایت همه چیز بر میگرده.حوالتون میکنم اون دنیا
سنجش هم باید بیاد درسارو نزدیکتر کنه.نه یه درس سخت یه درس آسون.شیش ماه وقت دارن واس حل سوالا به اندازه ی ۳:۵۰ دقه ی نفر اول کنکور نمیتونن سوالارو درست حل کنن.خاک عالم بر سرشون....
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fot30 , zahra_ce87 , sara88 , neda_Network , mohammad_ad , vahid2068
ارسال: #۴۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
خب باید چکار کرد؟
شما میگید هیچکس هیچی نگفت
شاید مثل من کسی درمورد اقدامی که باید انجام دهد نمیداند

شما ما رامطلع سازید
من کار شما و حرکت شما را حمایت میکنم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
دوستان عزیز من ازین که رتبم خوب شده ، خوشحالم ، آیا این جرمه؟ ولی من کسی رو مسخره نکردم، و گفتم که کنکور اصلاً روش مناسبی برای سنجش اطلاعات و دانش افراد نیست.

من هم اگر رتبم خوب نشده بود، ناراحت بودم، اما حرف من این است که صبر کنید فردا مشخص میشه ، چطور این قدر صد در صد نتیجه گیری می کنید!!

و اینکه گفتم برای من اون درصدایی که باید می داده رو داده!! جرم کردم این رو گفتم؟

نمی دونم شما ها چرا فک می کنید من دارم میگم که اشکالی تو سنجش و درصدا نیست. من میگم تا فردا صبر کنید. همین!!

فک نمی کنم قضاوت های شما در مورد خودم درست و عادلانه بوده باشه!!

باید خدا رو شکر کنید که امسال می خوان پاسخنامه ها رو بتون بدند، چون این جوری راحت می تونید پیگیر کارتون باشید!!

اگر حرفام ناراحتتون کرده ، معذرت می خوام ولی من اصلاً چنین قصدی رو نداشتم که کسی رو ناراحت کنم و فقط قصدم کمک بود!!

Sad

izadan11 و rasool217 اصلاً ادبیاتتون خوب نیست!!!

izadan بهتر است خودت ساکت باشی، تا پاسخنامه ها رو اعلام کنن و اون وقت بیا اینجا و هرچقدر خواستی ... بزن!!!

و آقای rasoool این چیزایی که میگی من هم قبول دارم که تو پاسخنامه اولیه این اشکالات بوده، و اگر تو کلید نهایی هم همین بوده ، ظلم شده و باید اعتراض کرد. اما هنوز معلوم نشده که این ظلم انجام شده یا نه، که من بخوام ساکت باشم یا نباشم.

بزار فردا که پاسخنامه اعلام شد و ظلم ثابت شد، اون وقت اگر من ساکت بودم، تو به من لعنت بفرست. همدیگرو حتماً می بینیم اون دنیا و خدا خودش بین من و تو قضاوت می کنه!!!
۹
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: yahyazahedi , izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۴۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۶۰ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۰۷۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close