زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟

ارسال: #۳۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
دوستان ممنونم از راهنمایی همتون که وقت میزارید و تجربیاتتونو در اختیار بقیه قرار میدین .
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marde TANHA
ارسال: #۳۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط ۱۳۶۰.)
RE: پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  من کلاس های پارسه رو پیشنهاد نمیدم چون قیمت هاش بالاست در صورتی که میتونید با همون استادای پارسه تو موسسات دیگه کلاس بگیرید با نصف هزینه یا شایدم کمتر ! ولی آزموناش خوبه جدا از اینکه بار علمی داره یا نه حداقل روند پیشرفتت رو خوب بهت نشون میده و رتبه هاشم با رتبه کنکور اصلی خیلی بی ربط نیست ! حداقل با برنامه کنکوراش پیش برید خیلی خوبه اگرم شرکت کنید که به قول دوستان با محیط و شرایط واقعی کنکور روبه رو میشید (تا حد زیادی) که خیلی از استرس تو روز آزمون کم میکنه Shy

من خودم سال گذشته آزمون های مدرسان شریف رو شرکت کردم . کیفیت سوالاتش اصلا خوب نبود . سوالات کنکورهای سال قبل رو همون طوری بدون تغییر تو آزمون هاش آورده بود . جامعه آماری آزمون هاش هم خیلی پایین بود من آزمون اول و دوم رو شرکت کردم دیدم کیفیت نداره الباقیش رو شرکت نکردم ضمنا خیلی هم غایب داشت . امسال می خوام برم پارسه شنیدم جامعه آماریش خوبه ثبت نام اینترنتی هم تخفیف داره امسال بریم پارسه ببینیم پارسه چه جوریه .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , n268
ارسال: #۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ
من یک نکته رو نفهمیدم تو این یک سال!!!! اینم این تخفیفاته!!!! چرا قیمت ها رو مدرسان اصلش رو اعلام نمیکنه؟ یک قیمت فضایی اعلام میکنه بعدش میاد تخفیف میده الکی؟
یکی میشه بگه چرا؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ
پارسه یا مدرسان ولی بیشتر نظرم رو پارسه س.
من خودم پارسه بودم و ازشم راضی بودم اگرچه رتبم نسبت به رتبه هایی که تو پارسه می آوردم خیلی بیشتر شد...
از نظر من یکی از مشکلان مدرسان نداشتن آزمون ۵۰درصد دوم بود...
از نظر سوالات هم پارسه زبان و دیتا و طراحی و هوشش خیلی خوب بود...
شبکه وسیستم و پایگاه خوب بود...
معماری خیلی آسون بود سوالاش...
گسسته هم که من نمی زدم...
کدوم موسسه مهم نیست مهم برنامه ی موسساته و اینکه آزمونا باعث میشه شما ی جورایی خودتون رو مجبور به خوندن و رسوندن به آزمونا می کنید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , alim93
ارسال: #۳۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ق.ظ)hamedmohsenee نوشته شده توسط:  پایگاه داده ش اوایل خوب نبود اما با چاپ کتاب جدید خیلی سوالات خوبی شده بودن
با این جمله شما تبسم جالبی کردم!

سوالات پایگاه پارسه کپی از سوالات تالیفی کتاب پایگاه مدرسان بود من از وقتی مدرسان رو گرفتم ۴ تا تست پایگاه رو همیشه میزدم Smile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟
دوست عزیز نظر من اینه که بیخودی پولتو نده به باد ..فقط خودت باش و برنامه ریزی درستی انجام بده و سعی کن کم کمش ۷۰% از برنامه ریزی که کردی رو اجرا کنی ... آزمون ها فقط باعث میشه منظم دروس رو بخونی همین .. و اینم با یه برنامه ریزی خوب حل میشه..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir , dornajo0on
ارسال: #۳۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ
واسه دو سه تا موسسه خون خودتونو کثیف نکنین، اونا از همین رقابتا دارن سود میکنن، هدف مگه کنکور نیس، یکیو برو، کم کمش مدیریت زمانو ازش یادبگیر، همشون یه جاشون میلنگه دیگه، الان معیار سنجشه؟ خب صد در صد اینا که طراح سوالای کنکور نیستن، واقع بین باشین و ببینین هدفتون چیه، اگه هدف اینه سوالای ازمونارو ارشیو کنی تا شاید چندتاش توو کنکور بیاد، کلا کنکور نده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۳۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ
من یک سوال دیگه هم بپرسم؟ من تو گروه های مانشت هرچی دارم میینم از مصاحبه های خوبیه که پارسه با رتبه های برترش انجام داده و موفقیت های خوبیه که بچه ها بدست آوردند، چرا بقیه موسسات مصاحبه ای ندارند؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
سلام
چرا اینقد دوست دارین پولتونو هدر بدید
بابا از دوران ۱۸ سالگی و قلم چی و علوی گاج و کانونو گزینه ۲ و............. کلی فاصله دارید
ول کنید این پول خرج کردن الکی رو ول کنید
هیچ بار علمی و غیر علمی ای نداره
بابا بشین دو دو تا چهار تا کن ببین این موسسات ... چقد پول یامفت بالا میکشن و چه تجارتی میکنن
یه دودوتا چهار تای ساده
ولشون کنید
دنبال فرمول و راه حل نگردید

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dornajo0on
ارسال: #۴۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ
به نظر منکه اصلا هم پول هدر دادن نیست حالا موسسات هدفشون هر چی میخواد باشه مهم هدف ماست که با یه آزمون خوب میتونیم تا حدی سرنوشتمونو تعیین کنیم به نظرم کسی که تا حالا آزمون نداده با کسی که چند مرحله آزمون شرکت کرده از نظر امادگی کاملآ متفاوته اینکه ما بخواهیم بدونه امادگی سر کنکور بشینیم هر چقدم خوب خونده باشیم خسته میشیم خیلیارو میشناسم با اینکه خوب خونده بودن ولی سر کنکور خراب کردن ازمون آزمایشی یه جورایی شبیهه سازیه کنکوره به نظر من وقتی تو یه حجم وسیع آزمون بدی با جامعه آماری بالا منظورمه سطحتو نسبت به بقیه رقبات میسنجی و ضعفو قوتاتو بهتر میشناسی و برای کنکور اصلی اماده تری .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال: #۴۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
بستگی به خود آدم داره....
من هیچ آزمونی شرکت نکردم اما ازشون سود بردم رایگااااااان....
تقریبا یک ماه مونده بود ب کنکور یک روز در میون آزمون میدادم...چجوری؟؟؟
سوالات پارسه، مدرسان، ماهان، پوران جامع ها رو با pdf پاسخنامه دانلود میکردم و وقت میگرفتم و آزمون میدادم.... آخه اگه به فرض برم شرکت کنم از نتیجه اش چیزی دستگیرم نمیشد.(نظر منه)
انقد نکته یاد گرفتم که تخصصی ۸۳ درصد زدم.البته ۳ تا درس معماری و مدیریت و گسسته حذف کرده بودم تا تمرکزم بیشتر باشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , mammad_asir
ارسال: #۴۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ
سلام. یه سوالی داشتم. ممنون میشم کسایی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
کدوم یکی از این موسسات سوالای سخت تری داره؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ
کسی نیست ؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
پارسه بهتره این دیگه پیشنهاد من بود دیگه خود دانی همین جوری الکی هم نگفتم پارسه یه چیزی می دونم .....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , alim93
ارسال: #۴۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
یعنی شما میگی سوالات پارسه سخت تره ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close