زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
تبریک دوست عزیز.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
سلام

"تراز" معماری شما پارسال راحت "شبانه‌ی" دانشگاه تهران و امیرکبیر رو قبول میشد. این تراز شما پارسال رتبه‌ش میشد حدود ۱۴۰ معماری. آخرین رتبه‌ی قبولی شبانه‌ی معماری دانشگاه تهران ۱۶۴ بود. تازه امسال ۴ تا به ظرفیت شریف اضافه شده و ۳ تا به تهران (مجموع شبانه-روزنه) پس به نظرم شما به امید خدا دانشگاه تهران قبول می‌شید.
وقتی صحبت از تراز میشه، بحث همپوشانی و ... از بین میره. تقریباً هر ترازی هر سال رتبه‌ی معادل خودش رو داره. البته ممکنه کمی اینور اونور بشه ولی ماکزیمم ۲۰ تا (بررسی کردم). یعنی شما در بدترین حالت با رتبه‌ی ۱۶۰ معماری پارسال یکی هستید. بعله درسته که رتبه‌ی ۴ هوش در معماری شده ۱۰۰، ولی در عوض رتبه‌ی ۱۶ هوش رتبه‌ی معماریش شده ۷۲
بستگی به این داره که مشترک رو خوب زده باشند یا تخصصی رو. یا مثلاً رتبه‌ی ۱ نرم‌افزار معماریش شده ۲۶ ولی رتبه‌ی ۱۵ نرم‌افزار هم معماریش حدود ۷۰ شده. برای همین با تراز میشه تخمین زده.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , El@he , Good! , mehdi1902 , arshadhoush , ashena1 , Pure Liveliness
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
RE: ۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  سلام
"تراز" معماری شما پارسال راحت "شبانه‌ی" دانشگاه تهران و امیرکبیر رو قبول میشد. این تراز شما پارسال رتبه‌ش میشد حدود ۱۴۰ معماری. آخرین رتبه‌ی قبولی شبانه‌ی معماری دانشگاه تهران ۱۶۴ بود. تازه امسال ۴ تا به ظرفیت شریف اضافه شده و ۳ تا به تهران (مجموع شبانه-روزنه) پس به نظرم شما به امید خدا دانشگاه تهران قبول می‌شید.
وقتی صحبت از تراز میشه، بحث همپوشانی و ... از بین میره. تقریباً هر ترازی هر سال رتبه‌ی معادل خودش رو داره. البته ممکنه کمی اینور اونور بشه ولی ماکزیمم ۲۰ تا (بررسی کردم). یعنی شما در بدترین حالت با رتبه‌ی ۱۶۰ معماری پارسال یکی هستید. بعله درسته که رتبه‌ی ۴ هوش در معماری شده ۱۰۰، ولی در عوض رتبه‌ی ۱۶ هوش رتبه‌ی معماریش شده ۷۲
بستگی به این داره که مشترک رو خوب زده باشند یا تخصصی رو. یا مثلاً رتبه‌ی ۱ نرم‌افزار معماریش شده ۲۶ ولی رتبه‌ی ۱۵ نرم‌افزار هم معماریش حدود ۷۰ شده. برای همین با تراز میشه تخمین زده.

بسیار از شما سپاس گزارم ! به نکته بسیار جالبی اشاره کردید !
راستش رشته مورد علاقه من نرم افزار است و شرایط نوبت دوم را هم ندارم. ممکن است بفرمایید به نظر شما نرم افزار و معماری روزانه کدام دانشگاه تهران را احتمالا می آورم ؟ بسیار ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ
خواهش میکنم.
از ظرفیت و انتخاب رشته‌ی نرم‌افزار متأسفانه اطلاعی ندارم، منهی شما می‌تونید به نتیجه‌ی کنکور نرم‌افزاری‌های ۹۲ توو همین فروم نگاه کنید و ببینید تراز شما معادل به چه رتبه‌ی پارسال هست. به نظرم بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ خواهد بود. یعنی بهتره کارنامه‌ی این افراد رو دنبال کنید. بعد می‌تونید با اطلاعاتی که خودتون یا بقیه‌ی نرم‌افزاری‌ها دارند، محل قبولی رو تا تقریب خوبی حدس بزنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Pure Liveliness
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط mehdi1902.)

ببخشید یه سوال تخصصی :دی
الان رتبه ۲۸۷ پارسال با تراز ۵۰۷۷ صنعتی اصفهان قبول شده
من رتبم ۲۱۷ با تراز ۵۳۶۱ ه
با این توضیحات شما شانس قبولیم برای صنعتی اصفهان یعنی بالاست ؟؟ Smile

به نفراول و درصداش ربطی نداره ؟؟ Smile

با تشکر

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
۲
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  سلام

ببخشید یه سوال تخصصی :دی
الان رتبه ۲۸۷ پارسال با تراز ۵۰۷۷ صنعتی اصفهان قبول شده
من رتبم ۲۱۷ با تراز ۵۳۶۱ ه
با این توضیحات شما شانس قبولیم برای صنعتی اصفهان یعنی بالاست ؟؟ Smile

به نفراول و درصداش ربطی نداره ؟؟ Smile

با تشکر

چرا ربط داره، برای همین گفتم که چند تا اونور میشه. اما نکته‌ش اینه که امسال ربط خوب داره!
پارسال نفر اول، میرمهدی بود که تراز فوق العاده‌ی ۹۸۶۴ آورده بود ولی امسال با اینکه از تراز نفر اول خبر ندارم ولی سخته کسی این تراز رو بیاره. در نتیجه تراز همه پایین نسبت به پارسال پایین میاد. برای همین اگه به رتبه‌ها نگاه کنید، نفر ۱۰۴ معماری پارسال ۶۱۷۵ آورده بود ولی امسال حدود ۵۹۹۰ هست. یا نفر صد و شصت و خورده‌ای پارسال تراز حدود ۵۸۸۰ داشت ولی امسال همین رتبه تراز حدود ۵۶۳۰ داره.
در نتیجه شما که ترازتون ۵۳۶۱ هست وقتی دارید با پارسال مقایسه می‌کنید اتفاقاً باید ترازتون رو بیشتر هم بکنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , Morris , Pure Liveliness
ارسال: #۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ق.ظ، توسط Amoojan.)
اگر هزینه شبانه برات مهم نیست شبانه شریف رو بعد از روزانه شریف بنویس و همین طور بقیه دانشگاه ها... شما که بعد از اونا راضی شدی شبانه بری و پول بدی حداقل دانشگاه تاپ برو...
موفق باشی. Smile

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Good!
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اگر هزینه شبانه برات مهم نیست شبانه شریف رو بعد از روزانه شریف بنویس و همین طور بقیه دانشگاه ها... شما که بعد از اونا راضی شدی شبانه بری و پول بدی حداقل دانشگاه تاپ برو...
موفق باشی. Smile

گفتم که برای دلخوشی زدم. احتمالش خیلی کمه حتی اگر شبانه بیارم بتونم برم. Smile
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ق.ظ، توسط bng.)

سلام دوست عزیز، اینطوری که من متوجه شدم یعنی توی گرایش خودمون،تراز رتبه اول امسال و سال گذشته رو پیدا کنیم، به اندازه اختلافشون به تراز خودمون اضافه یا کم کنیم، بعد ببینیم با ترازی که به دست آوردیم پارسال کجا قبول میشده،درسته؟یعنی اگه توی گرایشمون پارسال ترازشون بالاتر بوده ما به تراز خودمون اضافه کنیم و اگر امسال بالاتره از تراز خودمون کم کنیم،درسته؟
۲
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ق.ظ)bng نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز، اینطوری که من متوجه شدم یعنی توی گرایش خودمون،تراز رتبه اول امسال و سال گذشته رو پیدا کنیم، به اندازه اختلافشون به تراز خودمون اضافه یا کم کنیم، بعد ببینیم با ترازی که به دست آوردیم پارسال کجا قبول میشده،درسته؟یعنی اگه توی گرایشمون پارسال ترازشون بالاتر بوده ما به تراز خودمون اضافه کنیم و اگر امسال بالاتره از تراز خودمون کم کنیم،درسته؟
سلام
من خودم خیلی نمیدونم تراز و اینا رو چه حسابیه :دی
ولی اینطور که فهمیدم، همین طوره که شما میگی Wink

قراره کلی خوش بگذرونیم
۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ
ولی من متوجه نشدم یه چیزی رو!رتبه رتبه س دیگه چه با تراز ۱۰۰۰ چه ۱۰۰۰۰!امسال هم که تخصصی ضریب ۴شده تراز
گرایشها با هم متفاوته!تازه اینطور که چندتایی از جمله خودم رو دیدم رتبه هوش یا نرم از آی تی که گرایش اصلیمون بود بهتر شده :|
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , Amoojan , Morris
ارسال: #۲۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط Falcon.)
معماری تربیت مدرس و علموص و صنعتی اصفهان رو هم بزار، ریسک نکنی بهتره Smile من خودم از فرط نگرانی تا دانشگاه اصفهانم گزاشتم Undecided
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , azarakhsh1986 , ashena1
ارسال: #۲۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ولی من متوجه نشدم یه چیزی رو!رتبه رتبه س دیگه چه با تراز ۱۰۰۰ چه ۱۰۰۰۰!امسال هم که تخصصی ضریب ۴شده تراز
گرایشها با هم متفاوته!تازه اینطور که چندتایی از جمله خودم رو دیدم رتبه هوش یا نرم از آی تی که گرایش اصلیمون بود بهتر شده :|
منم همین سوال برام پیش اومد :دی

قراره کلی خوش بگذرونیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Morris
ارسال: #۲۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ولی من متوجه نشدم یه چیزی رو!رتبه رتبه س دیگه چه با تراز ۱۰۰۰ چه ۱۰۰۰۰!امسال هم که تخصصی ضریب ۴شده تراز
منم همین سوال برام پیش اومد :دی
خب بله درسته، رتبه و ظرفیت دانشگاهه که معلوم میکنه کجا قبول میشه، ولی به خاطر اینکه همپوشانی ها کمتر شده، اینم یه راهیه که دوستان یه حدودی از دانشگاه قبولی دستشون بیاد خصوصا گرایشها معماری و بعدشم هوش، چون دیگه امسال بعیده که با رتبه های بالا توی معماری جایی قبول شد بر خلاف سالهای گذشته
۱
۰
ارسال: #۳۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط Morris.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  معماری تربیت مدرس و علموص و صنعتی اصفهان رو هم بزار، ریسک نکنی بهتره Smile من خودم از فرط نگرانی تا دانشگاه اصفهانم گزاشتم Undecided

راستش من فقط نرم افزار یکی از دانشگاه های تهران را می خواهم. او چند تایی که در انتها قرار دارد فقط برای دلخوشی است و اینکه شاید معجزه ای چیزی تا اون موقع رخ بده.

سلام دوستان.
یکی از دوستان می گویند که برای اپلای کردن، دانشگاه علم و صنعت شانس بیشتری از شهید بهشتی و تربیت مدرس دارد. آیا این درست است ؟

در این پست...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۲۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۱۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۸۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۳۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close